GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #321  
Παλιό 26-10-2010, 20:48
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Παιδιά έχω να σας δηλώσω ότι είμαι συγκρατημένα(όπως πάντα) αισιόδοξος για την επιτυχή έκβαση της εκδρομής μας.Σαν να πηγαίνω σε λιμάνι που πάω πρώτη φορά αισθάνομαι, αλλά όταν έχεις πλήρωμα με @@ δε φοβάσαι τίποτα, απλά μελετάω κι εγώ για να τους βγάλω κι αυτούς ασπροπρόσωπους..
Πρώτη μου φορά εξωτερικό με μηχανή..Καλά να περάσουμε και θέλω να είμαστε διαβασμένοι όσον αφορά το φαγητό, πολυ σημαντικός παράγων της εκδρομής...
Reply With Quote
  #322  
Παλιό 26-10-2010, 21:08
klagenfurt Ο/Η klagenfurt βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: RT1150, vespa cosa, vespa Rally 180/1972, vespa "U"/1953
Μηνύματα: 1,591
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

προσοχη στο νερο,
ποτα χωρις παγακια,
αγοραστε immodium απο το φαρμακειο,
εμενα την δευτερη μερα μου ηταν πολυ χρησιμα...
Reply With Quote
  #323  
Παλιό 26-10-2010, 21:09
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Και μία συμμετοχή της....... τελευταίας κυριολεκτικά στιγμής! Φίλοι μου, μετά χαράς έρχομαι μαζί σας στο ταξιδάκι αυτό, διπλός, μαζί με τον γιό μου τον Κωνσταντίνο! Μου έκανε κλίκ το μεσημέρι που διάβαζα γιά το ταξίδι, η συνάντηση του Σάκη (Sakis) με τον Νίκο (nikos-x), λίγο έξω από την Θεσ/νίκη, κ η διαδρομή που θα ακολουθήσουν μέχρι να συναντήσουν την υπόλοιπη ομάδα. Με την βοήθεια λοιπόν του Νίκου κ του Σάκη κ την μέγιστη προσπάθεια του Δημήτρη (Arkas), γιά να μου κλείσει ξενοδοχεία την τελευταία στιγμή, τελικά τα κατάφερα....ούφφφ!


Jefe
Reply With Quote
  #324  
Παλιό 26-10-2010, 21:15
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μία συμμετοχή της....... τελευταίας κυριολεκτικά στιγμής! Φίλοι μου, μετά χαράς έρχομαι μαζί σας στο ταξιδάκι αυτό, διπλός, μαζί με τον γιό μου τον Κωνσταντίνο! Μου έκανε κλίκ το μεσημέρι που διάβαζα γιά το ταξίδι, η συνάντηση του Σάκη (Sakis) με τον Νίκο (nikos-x), λίγο έξω από την Θεσ/νίκη, κ η διαδρομή που θα ακολουθήσουν μέχρι να συναντήσουν την υπόλοιπη ομάδα. Με την βοήθεια λοιπόν του Νίκου κ του Σάκη κ την μέγιστη προσπάθεια του Δημήτρη (Arkas), γιά να μου κλείσει ξενοδοχεία την τελευταία στιγμή, τελικά τα κατάφερα....ούφφφ!


Jefe
θα αντεξεις τοσα χιλιομετρα,πανω στην μηχανη;;;;
Reply With Quote
  #325  
Παλιό 26-10-2010, 21:18
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μία συμμετοχή της....... τελευταίας κυριολεκτικά στιγμής! Φίλοι μου, μετά χαράς έρχομαι μαζί σας στο ταξιδάκι αυτό, διπλός, μαζί με τον γιό μου τον Κωνσταντίνο! Μου έκανε κλίκ το μεσημέρι που διάβαζα γιά το ταξίδι, η συνάντηση του Σάκη (Sakis) με τον Νίκο (nikos-x), λίγο έξω από την Θεσ/νίκη, κ η διαδρομή που θα ακολουθήσουν μέχρι να συναντήσουν την υπόλοιπη ομάδα. Με την βοήθεια λοιπόν του Νίκου κ του Σάκη κ την μέγιστη προσπάθεια του Δημήτρη (Arkas), γιά να μου κλείσει ξενοδοχεία την τελευταία στιγμή, τελικά τα κατάφερα....ούφφφ!


Jefe
Μπράβο Θανάση, με το καλό, τα απρόσμενα είναι και τα γεγονότα που φέρνουν περισσότερη χαρά..Φαντάζομαι ο μικρός χαρά, δε θα κλείσει μάτι σήμερα!!
Reply With Quote
  #326  
Παλιό 26-10-2010, 21:21
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
θα αντεξεις τοσα χιλιομετρα,πανω στην μηχανη;;;;

Λίγα είναι ρε γαμώτο....αλλά θα τα καταφέρω.... Ίσα που θα ζεσταθεί η μοτό....


Jefe
Reply With Quote
  #327  
Παλιό 26-10-2010, 21:22
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Θανάση, με το καλό, τα απρόσμενα είναι και τα γεγονότα που φέρνουν περισσότερη χαρά..Φαντάζομαι ο μικρός χαρά, δε θα κλείσει μάτι σήμερα!!

Κλάμα η μαμά του (Syvaris)....


Jefe
Reply With Quote
  #328  
Παλιό 26-10-2010, 21:34
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Μπραβο ρε θαναση αντε με το καλο και καλο ταξιδι μεχρι την ανταμωση!!!!!!!
Reply With Quote
  #329  
Παλιό 26-10-2010, 21:34
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μία συμμετοχή της....... τελευταίας κυριολεκτικά στιγμής! Φίλοι μου, μετά χαράς έρχομαι μαζί σας στο ταξιδάκι αυτό, διπλός, μαζί με τον γιό μου τον Κωνσταντίνο! Μου έκανε κλίκ το μεσημέρι που διάβαζα γιά το ταξίδι, η συνάντηση του Σάκη (Sakis) με τον Νίκο (nikos-x), λίγο έξω από την Θεσ/νίκη, κ η διαδρομή που θα ακολουθήσουν μέχρι να συναντήσουν την υπόλοιπη ομάδα. Με την βοήθεια λοιπόν του Νίκου κ του Σάκη κ την μέγιστη προσπάθεια του Δημήτρη (Arkas), γιά να μου κλείσει ξενοδοχεία την τελευταία στιγμή, τελικά τα κατάφερα....ούφφφ!


Jefe
εεεεεεεεεεεε...ε!!!!
ζηλεύουμε ρεεεεεεεεεεεε






jefe καλα να περάσετε και τράβα και μια γκαζιά για εμάς!
και εγώ αν ήταν απο την γύρα θα πήγαινα
αααχχχχ......τι μας κάνεις..
Reply With Quote
  #330  
Παλιό 26-10-2010, 22:02
Syvaris Ο/Η Syvaris βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ρίον
Μoto: BMW R850R
Μηνύματα: 1,047
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις με καθυλώνουν στο γραφείο....
γιαυτο στέλνω εκπρσώπους...
εγώ θα αρκεστώ να τρέξω με τη κόρη μας την κυριακή στο χρυσό μαραθώνιο , έτσι θα ανέβω αθήνα το σάββατο για να κάνω και γω κάτι που θα μου μείνει αξέχαστο....

άλλωστε τουρκία (αιβαλί-σμυρνη κλπ) έχω ξαναπάει(ζηλεύω λίιιιγο)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τουρίστας στην «ιστορία» μας, Αρχαίες Ελληνικές πόλεις ,Παράλια Μικράς Ασίας morfeas Ταξίδια στο εξωτερικό 20 28-07-2010 15:21
Το GS Forum πίνει καφέ στο Κόμο της Ιταλίας 30-6-2010 Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 24 01-07-2010 09:05
Το GS Forum αναβαθμίζεται! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ανακοινώσεις 10 23-03-2010 20:21
Το GS Forum και το newsit.gr στον καφέ της Τετάρτης 10-3-2010! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 59 13-03-2010 19:41
Το GS Forum στην TV !!! Black_Shadow Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 46 25-02-2010 11:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:29.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!