GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 03-08-2009, 16:45
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)


τώρα αν πω "γύφτος" προσβάλω τους γύφτους;...
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 03-08-2009, 18:41
Gazi Ο/Η Gazi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3,913
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από platon Εμφάνιση μηνυμάτων

Προσωπικά ακόμη θυμάμαι στην πρώτη εκδρομή, μετά το φαγητό το "ο λογαριασμός είναι 34 ευρώ το άτομο, αφήστε 35 για να βγάλω και εγώ τα έξοδα μου που ήρθα και είδα το μέρος πριν"

...
Πλάκα κάνεις έτσι????
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 03-08-2009, 19:45
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Καθόλου πλάκα... μπορούν να το επιβεβαιώσουν και άλλοι που ήταν στην συγκεκριμένη εκδρομή...
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 03-08-2009, 20:20
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gazi Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....
Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
και εγω αυτης της πολιτισμενης αποψης ειμαι
Attached Images
File Type: jpg graveyard5.jpg (46.7 KB, 88 views)
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 04-08-2009, 01:13
gb1200 Ο/Η gb1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
και εγω αυτης της πολιτισμενης αποψης ειμαι








Reply With Quote
  #26  
Παλιό 05-08-2009, 08:03
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

ρε δεν παμε καλα μου φενετε για να γραφτουμε σε φορουμ που κανουμε κεφι η να πουμε με τους φιλους μας στο καθε φορουμ κατι εστω και μ****** μεταξυ φιλων θα πρεπει αν περνουμε αδεια με αριθμο προτοκολου για να μας επιτρεπουν να γραφτουμε σε αλλο φορουμ, η να πουμε κατι και να κανουμε λιγο χαβαλε να χριαζομαστε και νομικο συμβουλο?......
εμενα παντος αν καποιος με παρει τιλεφωνο και μου πει οτι γιατι εκανες αυτο η το αλλο..... θα του πω να παει στην συγκρου να κανει καμια αλλι δουλια να τα κομοισει και να μην ασχολιτε μαζι μου.
ειμαι γραμενοσ σε πανω απο 20 μοτοφορουμ και ποτε κανεισ δεν μου ειπε γιατι γραφτικες σε αλλο φορουμ ποτε. και δεν θα ανεχτο ποτε να μου βαλουν παροπιδες που θα γραφω και που δεν θα γραφω. αν σας παρει κανεις θα προτινε να του πειτε και εσεις το ιδιο.
αρκετα λουρια μας εχουν βαλει με την πολιτηκη, της ομαδες ,κλπ. αν τους αφησουμε σε λιγο θα μας οριζουν και το που θα κατουραμε και ποτε.....
ρε δεν πανε καλα μου φενετε......
καλα λενε οι παλιοι οτι στην ελλαδα αν πεταξεις πετρα η σκυλο η προεδρο θα πετηχεις.... μονο που τωρα μου φενετε οτι οι προεδροι ειναι καβαλα στο καλαμι.....
υγ. δνεν με εχει παρει κανεις ποτε και δεν νομιζο οτι θα το κανει ποτε κανεις απο οσους ξερω . ισως γιατι ξερουν οτι θα τους κραξω αγρια, σε ολλα τα φορουμ, και ας μου κανουν αγωγη μετα ....

Last edited by skippybi; 06-08-2009 at 14:53. Λόγος: αλλαγή σε *******
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 05-08-2009, 10:10
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

είσαι και μαθημένος με τα δικαστήρια εσύ
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 05-08-2009, 16:51
EOD-K9 Ο/Η EOD-K9 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ R1200GS
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,584
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gazi Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....

Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Στέλιο κόψε τις παρτίδες με την δικηγόρο αρχίζεις και ξεφευγεις .......
.....Ασε που θα σε πάρει χαμπάρι και ο σάρακας και τότε γα......................τα
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 06-08-2009, 07:34
falcon Ο/Η falcon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Βριλησσια
Μoto: 1150 GS
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Αααααααααχχχχ παλιες καλες ιστοριες που θυμωντας τις να κλαις
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 06-08-2009, 10:51
zitsos Ο/Η zitsos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Δηλεσι
Μoto: μα φυσικα bmw gs 1200
Μηνύματα: 449
Wink Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Εγώ πιστεύω ότι γινόμαστε πικρόχολοι κάτι άλλο ήθελε να πει στο παλικάρι και ακούστηκε έτσι !!!αν ει σε προκατειλημμένος τα ακούς όπως θέλεις, πρέπει να να μην ήμαστε αρνητική άπλα να δεχτούμε την διαφορετικότητα του αλου και να την δουμε με την δικη του πλευρα ......για την φουκαριαρα την μανα μου ρε παιδια το κανω!!!!!Χωρις να ξερω για ποιον μηλαμε -λεμε τωρα- θα ηθελα να αναφερω οτι οταν γραφεσε σε ενα φωρουμ οπως και να λεγετε πρεπει να ρηχνεις και μια ματια στους κανωνες του οσο χαζο και να κουγετε.Παρτε για παραδηγμα το φειζ μπουκ που ενω γραφεσε δεν μπωρεις να ξεχραφτεις με τιποτα και τα στοιχια σου εχει δικαιομα να τα χρισιμοποιησει η σελιδα χωρις να σε ρωτησει-εχουν αποληθει για αυτο-.Επισης στο φορουμ του ακατανωμαστου μου ειχανε διαγραψει καπια ποστ που λεει δεν εφαρμωζαν στο στιλ και στους κανονες του φωρουμ ..Εψαξα τους κανωνες που δεν εγραφαν κατι τετειο αλλα εγραφε οτι αναπασα στηγμη μπορουνε να σου σβισουν οτιδηποτε χωρις νασε ρωτησουν, εγω με την εγραφη μου σημφωνησα σε αυτο ετσι μπορουσαν να το κανουν.ΕΜΕΝΑ δεν μου αρεσε και δεν ξαναγραψα!!!Βεβαια αν ελεγε καπου οτι πρεπει να εισαι μονοφορουμιακος και συμφωνουσες με την εγραφη σου και δεν το εφαρμωσεις τοτε εχεις αδικο αλλα να που δεν το γρφει του διεφιγε.
Προσεχτε λοιπον τη σηφνωνητε και που γραφεστε λοιπον!!!
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39
Χρήσιμα σε κατόχους ARAI (και όχι μόνο) GS_maniac Κράνη 5 29-12-2008 18:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:31.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!