GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 02-05-2010, 00:20
FANISGS Ο/Η FANISGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: SITIA
Μoto: bmw1200gs 2008
Μηνύματα: 1,147
Προεπιλογή ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Τι θα λεγατε να κανονιζαμε κανα τριημερο στην πανελληνια συγκεντρωση μοτοσυκλετας?φυσικα αναφερομαι σε οσους δεν πανε τουρκια.για πειτε.

29η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών 29.04.10 Η 29η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών θα γίνει από 19 έως 25 Μαϊου 2010 στον κατασκηνωτικό χώρο του ΑΡΔΑ στις Καστανιές του Δήμου Βύσσας του Νομού Έβρου. ΜΟΤ.Ο.Ε. Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδας - 29η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 02-05-2010, 00:28
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

θα ηθελα να ερθω ρε φιλε αλλα ξερεις τι????πολυ καγκουρες εκει ρε φιλε καθε χρονο εχει και νεκρο!!ασε που εχω ρωτηση φι,λους που πηγαν και μου ειπαν οτι δεν ξαναπανε!!!


παντος γενικα στο θεμα οργανωσης στην Ελλαδα ειμαστε αστα να πανε!!!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 02-05-2010, 00:31
FANISGS Ο/Η FANISGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: SITIA
Μoto: bmw1200gs 2008
Μηνύματα: 1,147
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Το χω ακουσει και γω αυτο περι καγκουριας.αλλα πιστευω μια τετοια εμπειρια αξιζει να τη ζησεις.-οχι της καγκουριας αλλα της πανελληνιας-.προσωπικα εγω δεν εχω αναλογη εμπειρια και θα θελα να παω.ειδωμεν.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 02-05-2010, 00:31
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Καλή επιτυχία με τα δεινοσαυροκούνουπα εκεί πάνω, apachi, 2 μέτρα κουνούπι που σε κυνηγάει πάνω στην μηχανή...!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 02-05-2010, 10:24
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Reply With Quote
  #6  
Παλιό 02-05-2010, 11:07
BATALOS Ο/Η BATALOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 141
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

καγκουρεs παντα υπηρχανε,υπαρχουνε και θα υπαρχουνε.για μενα ειναι οντωs μια εμπειρια που πρεπει να την ζησειs,τοσουs μοτοσυκλετιστεs και τοσεs μοτοσυκλετεs δεν βλεπειs και καθε μερα.Oσον αφορα το μεροs ειναι φοβερο,οσοι μεινετε μεσα στο καμπιγκ εφοδιαστειτε με φιδακια,πολυ κουνουπι,απο το 2002 και μετα δεν εχω χασει πανελληνια και το εχω μετανιωσει.φετοs κατα πασα πιθανοτητα δεν θα παω γιατι παντρευομαι στιs 29-05-2010......
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 02-05-2010, 11:43
Kimwnas Ο/Η Kimwnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 746
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Τελευταία πανελλήνια που πήγα ήταν το '99 στην Αλεξανδρούπολη.
Από τότε υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μήν ξαναπάω, το ίδιο και η παρέα που πηγαίναμε μαζί...
Έχει πλέον εκφυλισθεί τελείως ο θεσμός και απ΄ότι μαθαίνω έχει γίνει καγκουρομαγνήτης, σε σημείο επικύνδυνο... Ακόμα θυμάμαι τον παπ*ρα που πήγαινε σούζα τάπα μέσα στο κάμπινγκ πλάϊ στις σκηνές, ή τους ηλ&*θιους με τα burn-out όλο το βράδυ, τους άλλους με τα supersport χωρίς εξατμίσεις (τις είχανε κρεμάσει στα δέντρα...) που και τις 3 μέρες θεωρούσανε μαγκιά απλά να έχουν τις μηχανές παρκαρισμένες με τον κινητήρα στον κόφτη μέχρι να τα φτύσει (οι πιό πολλοί απο αυτούς τις πήραν με φορτηγό γιατί ο κινητήρας τα έφτυσε) ... Και περιτό να σημειώσω ότι άμα τους πιάσεις κουβέντα συνηδητοποιείς ότι τα σούπερ-φτιαγμένα μηχανάκια τους υπάρχουν για την διαδρομή καφετέρια-σπίτι και άντε και καμιά πανελλήνια να δειχτούμε....
Οπότε ευχαριστώ δεν θα πάρω...

Last edited by Kimwnas; 02-05-2010 at 11:48.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 02-05-2010, 11:46
FANISGS Ο/Η FANISGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: SITIA
Μoto: bmw1200gs 2008
Μηνύματα: 1,147
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Kimwnas Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελευταία πανελλήνια που πήγα ήταν το '99 στην Αλεξανδρούπολη.
Από τότε υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μήν ξαναπάω, το ίδιο και η παρέα που πηγαίναμε μαζί...
Έχει πλέον εκφυλισθεί τελείως ο θεσμός και απ΄ότι μαθαίνω έχει γίνει καγκουρομαγνήτης, σε σημείο επικύνδυνο... Ακόμα θυμάμαι τον παπ*ρα που πήγαινε σούζα τάπα μέσα στο κάμπινγκ πλάϊ στις σκηνές, ή τους ηλ&*θιους με τα burn-out όλο το βράδυ... Και περιτό να σημειώσω ότι άμα τους πιάσεις κουβέντα συνηδητοποιείς ότι τα σούπερ-φτιαγμένα μηχανάκια τους υπάρχουν για την διαδρομή καφετέρια-σπίτι και άντε και πανελλήνια να δειχτούμε....
Οπότε ευχαριστώ δεν θα πάρω...
ενταξει ρε κιμωνα στην πανελληνια πηγες δε πηγες στον επιταφιο.μη τρελαθουμε.και οι καγκουριες χρειαζονται
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 02-05-2010, 11:50
Kimwnas Ο/Η Kimwnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 746
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Εντάξει, είπαμε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
Απλά έχω περάσει αυτή την ηλικία και με ενδιαφέρουν άλλα πράγματα....
Πήγαινε πάντως αφού το θές και θα με θυμηθείς...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 02-05-2010, 12:48
Africaptan Ο/Η Africaptan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ηρακλειο
Μoto: Africa
Μηνύματα: 56
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FANISGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το χω ακουσει και γω αυτο περι καγκουριας.αλλα πιστευω μια τετοια εμπειρια αξιζει να τη ζησεις.-οχι της καγκουριας αλλα της πανελληνιας-.προσωπικα εγω δεν εχω αναλογη εμπειρια και θα θελα να παω.ειδωμεν.
Και γιατι δεν πας στην πανελληνια του "varadero" να παρεις μια εικονα (μιας και γινεται και διπλα σου) και κρινεις απο κει για του χρονου; Πες μου τωρα κι εσυ οτι ειναι "ιεροσυλια"... Ξυπνατε βρε! Αυτα ειναι κολπα εταιριων. Εμεις μια χαρα κοινοι θνητοι ειμαστε και μια χαρα παρεα μπορουν να κανουν οι δυτικες με τις ανατολικες μοτοσυκλετες μας, κι εμεις με τους εκαστοτε "αντιπαλους" μας.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Σ/Κ 10-11/4 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ allen Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 12 13-04-2010 11:15
ΜΑΘΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΑ pirate Διάφορα 7 12-03-2010 01:52
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ N.GS Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 15 23-02-2010 12:13
ΠΑΜΕ ΝΟΡΒΗΓΙΑ poke69 Ταξίδια στο εξωτερικό 35 12-06-2009 17:32


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:47.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!