GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Υγεία

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 21-12-2009, 17:47
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Cancer Cure!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε GEMARA και κυρίοι αφού υπάρχει στη θεματολογία του forum ΥΓΕΙΑ , και εφόσον δεν υπάρχει σκοπιμότητα κερδοσκοπική αλλά μόνο ενημερωτική και ως θέμα συζήτησης είναι ο λόγος που ποστάρω σχετικά....Εννοείται οτι οικογένειες που ζούν στο περιβάλλον τους την ασθένεια δεν νοείται οτι θέλω να προκαλέσω πόνο και πίστεψε με τον έχω γνωρίσει απο πρώτο χέρι στο στενό οικογενειακό μου περιβάλλον....
Δεν γνωρίζω τις απόψεις του φίλου gemara (που μάλλον παρενέβη.. πυροσβεστικά) αλλά εγώ είμαι της άποψης να κουβεντιάζονται στο φόρουμ όλα τα θέματα (υγείας, κοινωνικά κλπ) και όχι μόνο τα περί μοτοσυκλέτας. Εκεί που συμφωνώ επίσης μαζί σου, είναι στο ότι όσα μεταφέρουμε είναι αφορμή για συζήτηση και άρα τα σχολιάζουμε ο καθένας από τον τομέα του ή την οπτική του γωνιά!
Ποτέ τα ποσταρίσματά εξάλλου δεν πρέπει να έχουν στόχο τον εκάστοτε γράφοντα αλλά το θέμα που αναφέρεται!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 21-12-2009, 17:51
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Cancer Cure!!!

..και προφανώς τα περί "κερδοσκοπικής σκοπιμότητας" δεν τα κουβεντιάζω κάν γιατί κανένας δεν το ανέφερε! Είναι αυτονόητη η καλή πρόθεση όλων μας εδώ μέσα για ενημέρωση και συζήτηση!
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 21-12-2009, 18:01
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Cancer Cure!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν γνωρίζω τις απόψεις του φίλου gemara (που μάλλον παρενέβη.. πυροσβεστικά) αλλά εγώ είμαι της άποψης να κουβεντιάζονται στο φόρουμ όλα τα θέματα (υγείας, κοινωνικά κλπ) και όχι μόνο τα περί μοτοσυκλέτας. Εκεί που συμφωνώ επίσης μαζί σου, είναι στο ότι όσα μεταφέρουμε είναι αφορμή για συζήτηση και άρα τα σχολιάζουμε ο καθένας από τον τομέα του ή την οπτική του γωνιά!
Ποτέ τα ποσταρίσματά εξάλλου δεν πρέπει να έχουν στόχο τον εκάστοτε γράφοντα αλλά το θέμα που αναφέρεται!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!