GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 08-10-2013, 13:39
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Οι αποψεις μου για τους Φασιστες ειναι ξεκαθαρες...
ειμαι εναντια τους και σε καθε μορφη φασισμου...
και επιτελους δειχνει οτι θα πανε εκει που τους αξιζει...και ισως και ακομα πιο βαθυα...
Με την ευχη μου λοιπον ολοι οι φασιστες οπου και αν ανηκουν να εξαφανιστουν απο την κοινωνια...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...!!!

δεν μπορω να μην αναρωτιεμαι και να εκνευριζομαι καθε φορα που βλεπω οτι ανοιγονται λογαριασμοι Το ΣΔΟΕ ανοίγει τους λογαριασμούς της ΧΑ και των βουλευτών της αστραπιαια (ως οφειλαν)...να γινονται διασταυρωσεις σε συνομιλιες, φωτογραφιες, περιστατικα, λογαριασμους και και και τοσα καλα και προπαντως γρηγορα...

ΤΟΣΑ χρονια...ή και ακομα και τωρα...αυτο που λεμε δικαιοσυνη ΔΕΝ μπορουσε να κανει και για τους ολους τους αλλους το ιδιο...και να δουμε επιτελους τους υπευθυνους ολης αυτης της καταστασης...να πανε και αυτοι εκει που τους αξιζει...???

Γινεται δλδ να μας πετανε τα 20χρονια (και καλα 20 γιατι πανω απο 2-3 δεν το βλεπω να κανει ουτε αυτος ουτε το ασκερι του) του Τζοχατζο αλλα οι λοιποι Υπ Εθ.Αμ να την βγαζουν λαδι...???

Γινεται τοσα σκανδαλα να μενουν ατιμωρητα...παρα μονο το θεμα της ΧΑ να προχωραει ως οφειλε...???

Στο κατω κατω...μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα μεγαλα ποσοστα της ΧΑ εχουν οι πλεον εθνοσωτηρες μας...αυτους ποιος θα τους δικασει...???

Ειναι αραγε το μονο κομμα που θα εχει (σιγουρα εχει) κρυφους φραγκοδωτες...???
Ειναι οι μονοι που ξεπλενανε χρημα...???
Εδω υπαρχουν επισημες αποδοχες οτι ναι μετεφερα χρηματα στα ταμεια του Χ κομματος και τιποτα δεν εγινε...!!!


Ειμαι ο μονος αραγε που αναρωτιεται...???

Last edited by asotosios; 08-10-2013 at 13:42.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 08-10-2013, 13:43
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

η "ζωή" δεν είναι δίκαια και το γνωρίζεις.......άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους κατεβάζει....

ελπίζω να σου απάντησα....
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 08-10-2013, 13:46
vardis Ο/Η vardis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Χανιά
Μoto: varadero 2004 abs ασημί
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Ολοι την ίδια απορία έχουμε φίλε και κατά που βλέπω, απάντηση δεν θα πάρουμε...

Last edited by vardis; 08-10-2013 at 13:57.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 08-10-2013, 13:57
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι αποψεις μου για τους Φασιστες ειναι ξεκαθαρες...
ειμαι εναντια τους και σε καθε μορφη φασισμου...
και επιτελους δειχνει οτι θα πανε εκει που τους αξιζει...και ισως και ακομα πιο βαθυα...
Με την ευχη μου λοιπον ολοι οι φασιστες οπου και αν ανηκουν να εξαφανιστουν απο την κοινωνια...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...!!!

δεν μπορω να μην αναρωτιεμαι και να εκνευριζομαι καθε φορα που βλεπω οτι ανοιγονται λογαριασμοι Το ΣΔΟΕ ανοίγει τους λογαριασμούς της ΧΑ και των βουλευτών της αστραπιαια (ως οφειλαν)...να γινονται διασταυρωσεις σε συνομιλιες, φωτογραφιες, περιστατικα, λογαριασμους και και και τοσα καλα και προπαντως γρηγορα...

ΤΟΣΑ χρονια...ή και ακομα και τωρα...αυτο που λεμε δικαιοσυνη ΔΕΝ μπορουσε να κανει και για τους ολους τους αλλους το ιδιο...και να δουμε επιτελους τους υπευθυνους ολης αυτης της καταστασης...να πανε και αυτοι εκει που τους αξιζει...???

Γινεται δλδ να μας πετανε τα 20χρονια (και καλα 20 γιατι πανω απο 2-3 δεν το βλεπω να κανει ουτε αυτος ουτε το ασκερι του) του Τζοχατζο αλλα οι λοιποι Υπ Εθ.Αμ να την βγαζουν λαδι...???

Γινεται τοσα σκανδαλα να μενουν ατιμωρητα...παρα μονο το θεμα της ΧΑ να προχωραει ως οφειλε...???

Στο κατω κατω...μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα μεγαλα ποσοστα της ΧΑ εχουν οι πλεον εθνοσωτηρες μας...αυτους ποιος θα τους δικασει...???

Ειναι αραγε το μονο κομμα που θα εχει (σιγουρα εχει) κρυφους φραγκοδωτες...???
Ειναι οι μονοι που ξεπλενανε χρημα...???
Εδω υπαρχουν επισημες αποδοχες οτι ναι μετεφερα χρηματα στα ταμεια του Χ κομματος και τιποτα δεν εγινε...!!!


Ειμαι ο μονος αραγε που αναρωτιεται...???
Οχι δεν εισαι ο μονος που αναρωτιεται αλλα εισαι ο μονος που αναρωτιεται αδικως....
Το ΣΔΟΕ δεν μπορει να ψαξει κανενος νομιμου πολιτικου κομματος τα οικονομικα ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ειναι χαρακτηρισμενο παρανομο ¨η σαν παρανομη οργανωση......οπως π.χ η ΧΑ.
Αν η ΧΑ δεν ητο χαρακτηρισμενη εισαγγελικα ως ''παρανομη και εγκληματικη οργανωση'' το ΣΔΟΕ δεν θα μπορουσε να ψαξει.
Προσεχε τι λεω, δεν λεω οτι δεν εχει δικαιωμα να ψαξει αλλα οτι δεν θα μπορουσε..... κοινως δεν θα το αφηναν να ψαξει!
Σου υπενθυμίζω οτι το ΚΚΕ εχει απαγορεψει στο ΣΔΟΕ καθε οικονομικο ελεγχο στα οικονομικα του....εκει να δεις τι λαγους θα βγαζανε. Αλλα δεν τους αφηνουν να το κανουν.......οι υπόλοιποι της βουλης εννοειται.

Last edited by GeorgeP; 08-10-2013 at 13:58.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 08-10-2013, 17:12
steliosx Ο/Η steliosx βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Μoto: BMW F650GS'08 (twin), ΧΤ500'01
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων

Σου υπενθυμίζω οτι το ΚΚΕ εχει απαγορεψει στο ΣΔΟΕ καθε οικονομικο ελεγχο στα οικονομικα του....εκει να δεις τι λαγους θα βγαζανε. Αλλα δεν τους αφηνουν να το κανουν.......οι υπόλοιποι της βουλης εννοειται.
Ωπ τί λες τώρα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Δηλαδή πήγε δημόσια υπηρεσία, το ΣΔΟΕ για έλεγχο και τους είπαν κάτω τα χέρια; Και αυτοί στην "μάσα" δηλαδή;
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 08-10-2013, 17:43
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από steliosx Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωπ τί λες τώρα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Δηλαδή πήγε δημόσια υπηρεσία, το ΣΔΟΕ για έλεγχο και τους είπαν κάτω τα χέρια; Και αυτοί στην "μάσα" δηλαδή;
Αρθρο του 2012 με πληρη στοιχεια....αν το ψαξεις θα το βρεις κι αλλου, οπου υπαρχει και το σχετικο βιντεο της αρνησης απο την αλεκα παπαρηγα στην Βουλη
Οσο για την μασα....πως νομιζεις οτι βρεθηκαν τοσοι ''αριστεροι'' στο Δημοσιο? ας ειναι καλα οι πρασινοι που τους εκναν συνεταιρους.......



http://www.antinews.gr/2013/08/08/224113/

http://www.zougla.gr/blog/article/512858

Last edited by GeorgeP; 08-10-2013 at 17:47.
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 08-10-2013, 22:30
PLATJOHN Ο/Η PLATJOHN βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: K1300GT
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

οι μεν ΧΑ είναι φασίστες στο όνομα του φασισμού...........


οι δε (υπόλοιποι) είναι φασίστες στο όνομα της δημοκρατίας.....................
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 09-10-2013, 01:37
PAMPO Ο/Η PAMPO βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Μoto: GS1150 ADVENTURE honda innova 125 maico maicoleta 1952
Μηνύματα: 42
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ, ΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ.
ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΟΥΝΕ.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 08-10-2013, 16:13
προδρομος Ο/Η προδρομος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2012
Περιοχή: βυρωνας
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 249
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ, ΓΙΑΤΙ???
ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΤΑΣΤΑΛΕΙΕΣ.
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 08-10-2013, 16:39
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Γιατι για την ΧΑ και οχι και για τους αλλους...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι αποψεις μου για τους Φασιστες ειναι ξεκαθαρες...
ειμαι εναντια τους και σε καθε μορφη φασισμου...
και επιτελους δειχνει οτι θα πανε εκει που τους αξιζει...και ισως και ακομα πιο βαθυα...
Με την ευχη μου λοιπον ολοι οι φασιστες οπου και αν ανηκουν να εξαφανιστουν απο την κοινωνια...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...!!!

δεν μπορω να μην αναρωτιεμαι και να εκνευριζομαι καθε φορα που βλεπω οτι ανοιγονται λογαριασμοι Το ΣΔΟΕ ανοίγει τους λογαριασμούς της ΧΑ και των βουλευτών της αστραπιαια (ως οφειλαν)...να γινονται διασταυρωσεις σε συνομιλιες, φωτογραφιες, περιστατικα, λογαριασμους και και και τοσα καλα και προπαντως γρηγορα...

ΤΟΣΑ χρονια...ή και ακομα και τωρα...αυτο που λεμε δικαιοσυνη ΔΕΝ μπορουσε να κανει και για τους ολους τους αλλους το ιδιο...και να δουμε επιτελους τους υπευθυνους ολης αυτης της καταστασης...να πανε και αυτοι εκει που τους αξιζει...???

Γινεται δλδ να μας πετανε τα 20χρονια (και καλα 20 γιατι πανω απο 2-3 δεν το βλεπω να κανει ουτε αυτος ουτε το ασκερι του) του Τζοχατζο αλλα οι λοιποι Υπ Εθ.Αμ να την βγαζουν λαδι...???

Γινεται τοσα σκανδαλα να μενουν ατιμωρητα...παρα μονο το θεμα της ΧΑ να προχωραει ως οφειλε...???

Στο κατω κατω...μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα μεγαλα ποσοστα της ΧΑ εχουν οι πλεον εθνοσωτηρες μας...αυτους ποιος θα τους δικασει...???

Ειναι αραγε το μονο κομμα που θα εχει (σιγουρα εχει) κρυφους φραγκοδωτες...???
Ειναι οι μονοι που ξεπλενανε χρημα...???
Εδω υπαρχουν επισημες αποδοχες οτι ναι μετεφερα χρηματα στα ταμεια του Χ κομματος και τιποτα δεν εγινε...!!!


Ειμαι ο μονος αραγε που αναρωτιεται...???

αν και δεν συμφωνουμε πολιτικα εχω κι εγω αυτη την απορια ολα δειχνουν οτι η τεχνολογια και τεχνογνωσια υπαρχει... απο διαθεση υστερει το συστημα και το μονο που κανει καλα ειναι το ταισμα κουτοχορτου
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:33.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!