GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 31-12-2010, 22:09
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Είμαστε μέσα, αλλά για τα ξενοδοχεία θ' απαντήσω μετά της 7 του μήνα

Last edited by nikos-x; 31-12-2010 at 23:13.
  #102  
Παλιό 06-01-2011, 14:54
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Γιώργο (γιώργος)... Νίκο (nikos-x)... επειδή είστε οι μόνοι συμμετέχοντες, θέλω σας παρακαλώ μέχρι την ερχόμενη Τετάρτη 12/1 το αργότερο, να μου πείτε τι έχετε τελικά αποφασίσει για το ταξίδι με συγκεκριμένα ονόματα και ημ/νίες γιατί θέλω να προχωρήσω στις κρατήσεις των ξενοδοχείων...

Τα ξενοδοχεία ήδη στη Βαρκελώνη "τσιμπάνε" αρκετά προς τα πάνω και δε θέλω να ανέβει αδίκως, το κόστος της εκδρομής..

Ευχαριστώ!!

Άλλος υποψήφιος...
  #103  
Παλιό 08-01-2011, 23:21
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Exclamation Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Αγαπητοί μου φίλοι....

ο Γιώργος δυστυχώς δεν μπορεί να εντοπιστεί εδώ και καιρό... ο nikos-x λόγω ανωτέρας βίας δεν μπορεί να συμμετάσχει στις πρώτες 5 ημέρες της εκδρομής...

...αρκετοί συμφορουμίτες οι οποίοι είχαν πει μέσω ΠΜ αλλά και τηλεφωνικά ότι θα κοιτάξουν να συμμετάσχουν και αυτοί... δυστυχώς δήλωσαν ότι δεν μπορούν να τα καταφέρουν...

....οπότε με αυτά τα δεδομένα.... η εκδρομή δεν μπορεί να είναι επιτυχής...με μία μόνο σίγουρη συμμετοχή... τη δική μου...

Κατανοώ ότι η περίοδος είναι δύσκολη για άδειες... και γι αυτό προτείνω να την παγώσουμε προς το παρόν... πιθανότατα να μετατραπεί σε αεροπορική αν και εφόσον οι ομάδες μας προκριθούν... το εισητήριο ούτως ή άλλως δεν πάει χαμένο... για εμάς τους Παναθηναϊκούς...

Εξάλλου υπάρχουν άλλες αξιοσημείωτες μοτο-εκδρομές που θα ακολουθήσουν τους επόμενους μήνες οι οποίες ήδη έχουν μεγάλη συμμετοχή και στήριξη... από πολλούς συμφορουμίτες...

Το πρόγραμμα.... οι διαδρομές... οι διανυκτερεύσεις.... ΟΛΑ... υπάρχουν διαθέσιμα στο thread.... για όποιον θέλει να το εξετάσει...

Βλέποντας και κάνοντας λοιπόν.................. αν μαζευτεί κόσμος..... και οι τότε τιμές των ξενοδοχείων δεν έχουν εκτοξευθεί.... το ξαναεξετάζουμε με άλλο πρίσμα....


  #104  
Παλιό 09-01-2011, 03:17
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Δυστυχώς όσο κι αν προσπαθήσαμε, δεν μπορούμε να ακολουθήσουμε στην εκδρομή, παρά μόνο αν ξεκινούσε στις 6/5.

Λυπούμαστε για τον χρόνο που αφιέρωσε ο Κωστής για τον υπολογισμό κόστους ταξιδιού, για τα ξενοδοχεία και γενικά για όλον τον σχεδιασμό, αλλά από την άλλη, το παρήγορο είναι πως όλο και σε κάποιον θα φανούν χρήσιμες οι παραπάνω πληροφορίες. . . Και στην τελική ο πιο κερδισμένος θα είναι ο Ντινόπουλος που θα πάρει "κοψοχρονιά" το εισιτήριο του Κωστή
  #105  
Παλιό 10-01-2011, 10:53
γιωργος Ο/Η γιωργος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: κηφισσια
Μoto: 1200gs09
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητοί μου φίλοι....


ο Γιώργος δυστυχώς δεν μπορεί να εντοπιστεί εδώ και καιρό... ο nikos-x λόγω ανωτέρας βίας δεν μπορεί να συμμετάσχει στις πρώτες 5 ημέρες της εκδρομής...

...αρκετοί συμφορουμίτες οι οποίοι είχαν πει μέσω ΠΜ αλλά και τηλεφωνικά ότι θα κοιτάξουν να συμμετάσχουν και αυτοί... δυστυχώς δήλωσαν ότι δεν μπορούν να τα καταφέρουν...

....οπότε με αυτά τα δεδομένα.... η εκδρομή δεν μπορεί να είναι επιτυχής...με μία μόνο σίγουρη συμμετοχή... τη δική μου...

Κατανοώ ότι η περίοδος είναι δύσκολη για άδειες... και γι αυτό προτείνω να την παγώσουμε προς το παρόν... πιθανότατα να μετατραπεί σε αεροπορική αν και εφόσον οι ομάδες μας προκριθούν... το εισητήριο ούτως ή άλλως δεν πάει χαμένο... για εμάς τους Παναθηναϊκούς...

Εξάλλου υπάρχουν άλλες αξιοσημείωτες μοτο-εκδρομές που θα ακολουθήσουν τους επόμενους μήνες οι οποίες ήδη έχουν μεγάλη συμμετοχή και στήριξη... από πολλούς συμφορουμίτες...

Το πρόγραμμα.... οι διαδρομές... οι διανυκτερεύσεις.... ΟΛΑ... υπάρχουν διαθέσιμα στο thread.... για όποιον θέλει να το εξετάσει...

Βλέποντας και κάνοντας λοιπόν.................. αν μαζευτεί κόσμος..... και οι τότε τιμές των ξενοδοχείων δεν έχουν εκτοξευθεί.... το ξαναεξετάζουμε με άλλο πρίσμα....

κωστη καλημερα.η αποφαση για μενα εκτος απροοπτου εχει παρθει μονο που οπως σου ειπα μονος, ο γιος μου εχει θεμα.λογο του οτι δεν εχω ευχερεια στο διαδυκτιο δεν εχω παρει εισητηριο, μαζι σου οτι και αν αποφαση παρεις.καταλαβαινω την προσπαθεια σου, πες μου τι πρεπει να κανω.ελειπα αρκετο καιρο χωρις να εχω δυνατοτητα συνδεσης τελος οτι αποφαση παρθει θα ειναι ΟΚ για μενα
  #106  
Παλιό 10-01-2011, 11:08
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιωργος Εμφάνιση μηνυμάτων
κωστη καλημερα.η αποφαση για μενα εκτος απροοπτου εχει παρθει μονο που οπως σου ειπα μονος, ο γιος μου εχει θεμα.λογο του οτι δεν εχω ευχερεια στο διαδυκτιο δεν εχω παρει εισητηριο, μαζι σου οτι και αν αποφαση παρεις.καταλαβαινω την προσπαθεια σου, πες μου τι πρεπει να κανω.ελειπα αρκετο καιρο χωρις να εχω δυνατοτητα συνδεσης τελος οτι αποφαση παρθει θα ειναι ΟΚ για μενα
Γιώργη καλημέρα! Είναι γεγονός ότι σε τέτοιες εκδρομές, δεν περιμένεις να μαζευτούν 30 μηχανές... αλλά για να είναι πετυχημένη η εκδρομή θέλεις 5-6 μηχανούλες...για να κυλάνε τα χλμ. πιο εύκολα... να έχεις και 5 ανθρώπους να πεις μια κουβέντα...

Ακόμα και από θέμα ασφάλειας να το δεις...

Δυστυχώς εδώ είμαστε... 2 (ούτε καν 3) κι ο κούκος... οπότε το αφήνουμε και αν τυχόν (μακάρι) μαζευτούν στην πορεία συμφορουμίτες... το επανεξετάζουμε... Το πρόγραμμα εξάλλου είναι έτοιμο... μόνο κάτι "πάσα" δεν έχω ανεβάσει...

Όσο για εισητήριο final four... παρόλες τις ελείψεις και τραυματισμούς που έχουμε... θεωρώ ότι θα είμαστε "μέσα"...
  #107  
Παλιό 10-01-2011, 11:19
γιωργος Ο/Η γιωργος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: κηφισσια
Μoto: 1200gs09
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

καλημερα και παλι.ΟΚ ετσι ειναι στο ταξδι θελεις παρεα.μακαρι να το ξαναδουμε σε λιγο καιρο.
Κλειστό θέμα

Tags
final four, ταξίδι, ισπανία, γαλλια, εξωτερικό


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πάμε στα Highlands της Σκωτίας και στη λίμνη του Λόχ Νες..?? Κοντά σας τον Αύγουστο.. CPretenteriS Info ταξιδιών εξωτερικού 82 07-04-2011 21:48
Πέντε ευρωπαϊκές χώρες στη μεγαλύτερη μελέτη για τους κινδύνους των κινητών gsmaniac Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 2 25-04-2010 09:11
Για τους εραστές και των 4 τροχών !! frits Διάφορα 8 16-10-2009 21:02


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:42.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!