GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 30-06-2013, 02:12
advtolis Ο/Η advtolis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: marousi
Μoto: gs 1200 adv
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

δεν καταλαβα μου την πεφτεις επειδη ηταν για γελια οι αστυνομικοι εκεινο το βραδυ??? για χαλαρωσε δεν γνωριζομαστε.. ουτε το οριο θυμαμε ουτε και με ενδιαφερει να κανω εκτενει περιγραφη αυτο εγινε οπως το περιγραφω και τελος δεν θα αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας....
υγ ο φιλος μου που λες (εγω εγραψα γνωστος μου) ηταν ο πατερας μου και ηταν αγουροψυπνημενος και εκνευρισμενος σιγα μην του κανανε και αλκοτεστ και τους επερνε ο διαολος 3 το πρωι....
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 30-06-2013, 02:33
Translatoras Ο/Η Translatoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς-Πειραϊκή
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 761
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

και εγώ με τη σειρά μου δεν καταλαβαίνω...

οι αστυνομικοί ήταν για γέλια επειδή σου έδωσαν μια λύση, προκειμένου να μην σε γράψουν;;;

οι αστυνομικοί ήταν για γέλια επειδή σου πρότειναν έναν τρόπο να στη χαρίσουν και να ξελασπώσεις ανώδυνα;;;


τους ίδιους γελοίους αστυνομικούς θα τους έπαιρνε ο διάολος αν έκαναν αλκοτέστ στο φίλο/πατέρα/θείο που ήρθε να κάνει τη σκάτζα για να τη σκαπουλάρεις;;;

Αν η απάντηση είναι ΝΑΙ και στις 3 ερωτήσεις τότε σε παρακαλώ μην το γράψεις διότι θα με στεναχωρησεις.
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 30-06-2013, 02:50
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από advtolis Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν καταλαβα μου την πεφτεις επειδη ηταν για γελια οι αστυνομικοι εκεινο το βραδυ??? για χαλαρωσε δεν γνωριζομαστε.. ουτε το οριο θυμαμε ουτε και με ενδιαφερει να κανω εκτενει περιγραφη αυτο εγινε οπως το περιγραφω και τελος δεν θα αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας....
υγ ο φιλος μου που λες (εγω εγραψα γνωστος μου) ηταν ο πατερας μου και ηταν αγουροψυπνημενος και εκνευρισμενος σιγα μην του κανανε και αλκοτεστ και τους επερνε ο διαολος 3 το πρωι....
<<στην πέφτω>>??? Ααα καλά …. Μιλάμε για μεγάλη προβοσκίδα !!!

Άλλα αφού στην χαρίσανε … τραγουδάς τώρα εκ του ασφαλούς.

Υπόψην ότι θα γίνει ενημέρωση των <<γελοίων-τραγικών>> για τα αποτελέσματα της ανοχής τους και θα δούμε μετά ποιόν (ή για την ακρίβεια ποιους) θα <<πάρει ο διάολος>>…

Last edited by TEOSS; 30-06-2013 at 02:51.
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 30-06-2013, 02:59
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

Πάντως έχει ενδιαφέρων …. Σταματήσανε τον γιόκα για έλεγχο και τον βρήκαν πιωμένο ???
εεεε είναι να μην εκνευρίζεσαι με τους γελοίους … άντε γιατί θα τους πάρει
…. Απλά τραγικό !!!
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 30-06-2013, 03:23
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostas8383 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το προηγουμενο ηταν για τον Λουκουμα.akis 21 φιλε μου σε παρακαλω μην το παρατραβαμε!το ξαναλεω δν ημουνα χαλια ημουνα λιγο πανω απτο οριο!οχι οτι καμαρωνω αλλα ρε παιδια μην πατε να με βγαλετε αλκοολικο κ εγκληματια!
Δεν το ξέρεις????εδώ οι περισσότεροι ήμαστε με το φωτοστέφανο...γι αυτό μην δίνεις σημασία.
Δυστυχώς αν δεν έχεις βύσμα μάλλον πως δεν γλυτώνεις την παράδοση του διπλώματος.
Τώρα από κει και πέρα,αν το παραδώσεις και σε πιάσουν να οδηγείς,γιατί σίγουρα θα οδηγείς,όπως θα έκανα κι εγώ,δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχεις.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 30-06-2013, 13:10
advtolis Ο/Η advtolis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: marousi
Μoto: gs 1200 adv
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

οκ λοιπον μαλλον δεν τα γραφω καλα...... με σταματανε δεν λεω εχω πιει 2-3ποτα ηταν το οριο 0,50 εγραψε το μηχανιμα 0,52 (τυχαια νουμερα δεν θυμαμε) παντως ηταν ΕΛΑΧΙΣΤΑ πανω απο το οριο , μου λεει θα σε γραψω , οκ λεω γραψε με, ειχα s2000 honda τοτε, μου λεει δεν σε πειραζει, λεω με πειραζει αλλα τι να κανω, μου λεει μικρος δεν εισαι για να εχεις τετοιο αμαξι, του λεω προβλημα μου και μετα αλλαξε τροπαριο και μου λεει δεν σε γραφω αλλα δεν σε αφηνω και να φυγεις παρε καποιον να ερθει να παρει το αμαξι ντε και καλα, του λεω δεν εχω τωρα 3 το πρωι καποιον να παρω και μου λεει παρε τον πατερα σου, του λεω του ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙ οτι δουλευουμε οικοδομη και ηταν ψιοφιος και να μην τον ξυπνησω καλυτερα γραψε με , αλλα επεμενε και ετσι εγινε ....την συνεχια τη ξερετε τα συμπερισματα δικα σας...
και αφου εφυγα οδηγοντας απλα ο αστυνομικος ηθελε να μου την σπασει ουτε επιβολη νομου ουτε πιπες φωταγωγημενες.....ας με εγραφε ας επερνε πινακιδες-διπλωματα οτι ηθελε δεν κλαφτηκα 14 ωρες την μερα δουλευω χεστηκα, αμα σκοτωνομουνα ποιο κατω με το αλλο αμαξι που εφυγα οδηγοντας ποιος θα την ππληρωνε??? που και καλα με ειχε ελενξει πριν?? ασε για γελια λεμε.....
αγαπητε translatora γραφω κατι λαθος η κατι τρελο?
Reply With Quote
  #67  
Παλιό 30-06-2013, 13:34
Thodoras Ο/Η Thodoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: Αργυρούπολη Αττικής
Μoto: r1200gs 08
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από advtolis Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ λοιπον μαλλον δεν τα γραφω καλα...... με σταματανε δεν λεω εχω πιει 2-3ποτα ηταν το οριο 0,50 εγραψε το μηχανιμα 0,52 (τυχαια νουμερα δεν θυμαμε) παντως ηταν ΕΛΑΧΙΣΤΑ πανω απο το οριο , μου λεει θα σε γραψω , οκ λεω γραψε με, ειχα s2000 honda τοτε, μου λεει δεν σε πειραζει, λεω με πειραζει αλλα τι να κανω, μου λεει μικρος δεν εισαι για να εχεις τετοιο αμαξι, του λεω προβλημα μου και μετα αλλαξε τροπαριο και μου λεει δεν σε γραφω αλλα δεν σε αφηνω και να φυγεις παρε καποιον να ερθει να παρει το αμαξι ντε και καλα, του λεω δεν εχω τωρα 3 το πρωι καποιον να παρω και μου λεει παρε τον πατερα σου, του λεω του ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙ οτι δουλευουμε οικοδομη και ηταν ψιοφιος και να μην τον ξυπνησω καλυτερα γραψε με , αλλα επεμενε και ετσι εγινε ....την συνεχια τη ξερετε τα συμπερισματα δικα σας...
και αφου εφυγα οδηγοντας απλα ο αστυνομικος ηθελε να μου την σπασει ουτε επιβολη νομου ουτε πιπες φωταγωγημενες.....ας με εγραφε ας επερνε πινακιδες-διπλωματα οτι ηθελε δεν κλαφτηκα 14 ωρες την μερα δουλευω χεστηκα, αμα σκοτωνομουνα ποιο κατω με το αλλο αμαξι που εφυγα οδηγοντας ποιος θα την ππληρωνε??? που και καλα με ειχε ελενξει πριν?? ασε για γελια λεμε.....
αγαπητε translatora γραφω κατι λαθος η κατι τρελο?
Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ μόλις σου χάρισε 700 ευρώ πρόστιμο και αφαίρεση 3 μήνες δίπλωμα, άδεια και πινακίδες...άσε που έτσι και αλλιώς κάποιος έπρεπε να έρθει να σε πάρει, γιατί και την κλήση να σου έκοβε κανονικά δε θα έφευγες οδηγώντας...
Πάντως το μόνο αστείο στην υπόθεση είναι ότι όντως έφυγες οδηγώντας απλά σε άλλο αυτ/το...αλλά είμαι σίγουρος ότι θα τους έκανες τα νεύρα κρόσια και είπαν μιας και σίγουρα πλέον πας σπιτι με τον πατέρα σου μπροστά και όχι κάπου να συνεχίσεις, να φύγεις μπας και συνεχίσουν τη δουλειά τους...
Φιλικά στο λέω, την κατάσταση που έζησες δεν την κατάλαβες...
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 30-06-2013, 13:41
kostas8383 Ο/Η kostas8383 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2012
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: f800gs
Μηνύματα: 59
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το ξέρεις????εδώ οι περισσότεροι ήμαστε με το φωτοστέφανο...γι αυτό μην δίνεις σημασία.
Δυστυχώς αν δεν έχεις βύσμα μάλλον πως δεν γλυτώνεις την παράδοση του διπλώματος.
Τώρα από κει και πέρα,αν το παραδώσεις και σε πιάσουν να οδηγείς,γιατί σίγουρα θα οδηγείς,όπως θα έκανα κι εγώ,δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχεις.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta
Φιλε θα το παω δικαστικα το θεμα.ρωτησα την δικηγορο μου κ μπορουμε να κανουμε προσφυγη.δν ειναι τπτ σιγουρο μπορει να μην καταφερουμε κ τπτ αλλα θα προσπαθησω γιατι δν εχω τπτ να κρυψω ή να φοβηθω.πραγματικα το θεωρω αδικο γιατι με ξερω...ειμαι ο μονος στην πολυκατοικια μου που κανω καθε φορα τν κυκλο του τετραγωνου για να μην μπω 5 μετρα μονοδρομο!φοραω κρανος ή ζωνη για να παω στο περιπτερο 200 μετρα απτο σπιτι και βλεπω καθε μερα στν δρομο,οπωσ ολοι μασ,τραγικους οδηγους!υπερηλικες που δν ξερουν τι θα πει καθρεφτης..14χρονα "μαγκακια" χωρις κρανοι χωρις φωτα να κανουνε σουζες, γυναικες με τσιγαρο κ κινητο ταυτοχρονα κ κανα μωρο στο πισω καθισμα κ τοσα αλλα..!τα βλεπουμε ολοι...αλλα ο γκαντεμης θα την πληρωσει...αντε να δουμε...
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 30-06-2013, 14:05
Thodoras Ο/Η Thodoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: Αργυρούπολη Αττικής
Μoto: r1200gs 08
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

Για οτιδήποτε και αν ρωτήσεις δικηγόρο θα σου πει να πας δικαστικώς...
Γνώμη μου είναι ότι θα χάσεις και το δικαστήριο, θα καταφέρεις να παρατείνεις την αγωνία σου και στο τέλος θα παραδώσεις δίπλωμα και θα μετράς και τα ευρώ που σου πήρε ο δικηγόρος...
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 30-06-2013, 14:17
advtolis Ο/Η advtolis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: marousi
Μoto: gs 1200 adv
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή Απάντηση: Αφαιρεση διπλωματος..βοηθεια!!

ναι ρε παιδια εχω αδικο δεν λεω γιαυτο το ειπα κωμικοτραγικο το θεμα αλλα πως με αφηνεις και φευγω με αλλο αμαξι, ας εφευγα με το δικο μου... αυτο δεν καταλαβα ηταν θεμα σπασιματος και μονο για να μαθει ο πιτσιρικας με το καμπριο...... με τα λεφτα του μπαμπα και τετοια αλλα #####.... για να τελειωνουμε ηταν τραγικος η οχι ο αστυνομικος?? δεν ειναι λυση αυτη..... sorry για το λεκτικο ξεσπασμα αλλα ειπαμε οικοδομη δουλευουμε η δουλευαμε τελοσπαντων.... μια λυση παντως που την κανουν αρκετοι ειναι να σε γραψει για κατι αλλο αφου δεν θελει να σε καψει (ζωνη-φιμε κ.α) και να φυγεις, και να ευχαριστεις και τον θεο!! α και χρονια μου πολλα!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:36.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!