GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Εκδρομές εντός Ελλάδος

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #311  
Παλιό 15-04-2013, 16:08
GO. Ο/Η GO. βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Μoto: VARADERO THE 4TH
Μηνύματα: 230
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέβεζα 19-21/4/2013 Στο Παζάρι του Διαβόλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AlexCorfu Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα δεν καταλαβαίνω κάτι επειδή δεν μπορούν μερικοί οι υπόλοιποι διαγράφονται ; Δεν ειναι αυτοβουλοι ;
Σαφως φιλαρακο μου και ειναι!Μαλλον κατι παρεξηγησες,ανευ λογου και αιτιας...!Κ μιλαω για τον εαυτο μου!Απλα απο την στιγμη που υπηρχαν καποιες ακυρωσεις,η προσωπικη μου γνωμη την οποια κ παρεθεσα ειναι,να μεταφερθει η ημερομηνια ωστε να μαζευτουμε παραπανω συμμετοχες,να ρυθμισουμε ολοι τυχον εκρεμμοτητες της καθημερηνοτητας,και μιας και η Πρεβεζα φημιζεται για τις ομορφες και καθαρες της παραλιες,+ ολα τα αλλα,να κανουμε και το μπανακι μας!Thats all...!Τωρα αν οσοι εχουν δηλωσει συμμετοχη,θελουν να πανε,καλως να ερθουν!Ειδικα για σενα και για μενα,η Πρεβεζα,πιο διπλα απο τα σπιτια μας δεν γινεται!
Reply With Quote
  #312  
Παλιό 15-04-2013, 17:26
panag1ot1s Ο/Η panag1ot1s βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέβεζα 19-21/4/2013 Στο Παζάρι του Διαβόλου

Από την πλευρά του οικοδεσπότη και όσον αφορά το ξενοδοχείο αλλά και ως μέλος της τοπικής Λέσχης Μοτοσυκλετιστών καθώς επίσης και κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας που είχα σήμερα το πρωί με τον Sakis έχω να προσθέσω.
Φυσικά όποιος επιθυμεί να πραγματοποιήσει την συγκεκριμένη εκδρομή στις ημερομηνίες αυτές και δεν επιθυμεί να γίνει εκ νέου συνεννόηση μέσω του gs forum μπορεί να το κάνει με το ίδιο κόστος όπως αναφέρθηκε σε αρχικό post άσχετα εάν είναι ένα μεμονωμένο ή περισσότερα δωμάτια. Αυτό μπορεί να γίνει ακόμη δίχως δεσμευτική προκαταβολή , αφού βέβαια προηγηθεί έλεγχος διαθεσιμότητας και κράτηση είτε τηλεφωνική είτε μέσω e-mail. Από σήμερα λοιπόν θέτω το προσωπικό μου τηλέφωνο και e-mail στους ενδιαφερόμενους. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
Παναγιώτης Γ.
6945 902054
pgiosas@margaronaroyal.com
Reply With Quote
  #313  
Παλιό 15-04-2013, 22:37
TASOS GS Ο/Η TASOS GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Chalkidiki 40° 14' 38" (40.2439°) north
Μηνύματα: 845
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέβεζα 19-21/4/2013 Στο Παζάρι του Διαβόλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TASOS GS Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικά δεν μας έκατσε η απόδραση στην Πρέβεζα.


από τη βλέπω η ακύρωση μου προκάλεσε μεγάλο ντορο.......




Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!