GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιό 30-08-2011, 18:18
pirate Ο/Η pirate βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Ηράκλειο - ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,343
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
πόσα ξέρεις, πόσα ξέρεις....
Βασίλη άλλο η volvo-penta και άλλο το volvo-πέτα που είχε ο Κωστής ....
Reply With Quote
  #82  
Παλιό 30-08-2011, 18:48
GregoryA Ο/Η GregoryA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Mytilene,Lesvos
Μoto: Honda ST1300 Pan European
Μηνύματα: 369
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VARAKO Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα μάτια μου είναι πολύ καλά και ΔΕΕΕΕΕΕν βλέπω σκύλες και χάριβδες
Το θέμα ήταν ποσταρισμένο ΚΑ-ΝΟ-ΝΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΑ στα "ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ".
Μέχρι ΚΑΙ την ώρα που εγώ απάντησα.
Πράγμα που σημαίνει οτι ο "ανοίξαντας" όπως λες αυτό το θρεντ, δεν έκανε πλάκα ούτε χιούμορ, αλλά σοβαρολογούσε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν εσύ βλέπεις "άλλα" και "άλλα" ................λυπάμαι.
Όπως σου είπα οτι λυπάμαι και
παραπάνω. Και για να στο κάνω πιο λιανά, μου άρεσε ο τρόπος (κατά 80%) που κοπάναγες τους μπεμβεδάκιδες (και να μην σου πω οτι το απολάμβανα κιόλας).
Αλλά δεν ήθελα να σε δω να ................πως να το πω ??????


Θα το πω με την λέξη που μου ήρθε στο μυαλό: ΝΑ ΛΑΪΚΙΖΕΙΣ ρε αδερφέ

υγ. Συμφωνώ απόλυτα με την μεταφορά στο χιούμορ.Πέρα από τα καλαμπούρια για τα χρέπια τα BMW, δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VARAKO Εμφάνιση μηνυμάτων
Και αν θα πας στο φορουμ>μοτοσικλέτα>τεχνικά θέματα θα δεις οτι το θέμα υπήρχε εκεί και μεταφέρθηκε
Πραγματι το ανοιξα στα τεχνικά θεματα με σκοπό να το διαβάσουν ολοι ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΙΟΥΜΟΡ οπως πολύ σωστά σας τονίζει ο Γιωργος (GeorgeP)και ο οποίος με γνωρίζει προσωπικά οπως και ο παθών την βλάβη. Τοσο πολύ σας ενόχλησε που εκανα χιουμορ στα τεχνικά θέματα, εδω γινεται το ελα να δεις σε διαφορα θέματα σε ολα τα μηκη και πλατη του συμπαθέστατου κατα τα αλλα φορουμGS!!!! που 100 μοντερειτορ να ορίσετε δεν θα προλαβαίνουν να τα συμμαζέψουν, αλλά αν σας αρέσει ετσι, από μένα δεν υπάρχει προβλημα και δεν μου πέφτει λόγος! Απλό χιουμορ κάνω παιδιά μην αγριέυετε, δεν αφορά τα GS που κατα την ταπεινη μου γνώμη εχουν προβλήματα, τα οποια καλούνται να λύσουν οι κάτοχοι των !!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου καλε

οταν το ειδα αυτο το thread ηταν στο ''Γενικα-Χιουμορ'' κι εκει επανω απαντησα!!
Τωρα αν μεταφερθηκε εκει απο τα τεχνικα θεματα και με ποιανου εντολη δεν μπορω να το ξερω. Αυτο που ξερω ειναι τον ανθρωπο που το ανοιξε και αυτο που επισης θελω να πιστευω ειναι οτι ο Γρηγορης δεν το παει εκει που θελουν καποιοι να παει!!

Οσο για το οτι ''δεν πρεπει να ειρωνευομαστε'', κι εφοσον με διαβαζεις, θα εχεις διαπιστωσει τι ειρωνια δεχομαι σε πολλα πραγματα σημαντικα κι ασημαντα με πρωτη την κριτικη μου για τα GS και δευτερη στα πολιτικα ζητηματα. Οποταν αν βλεπεις κακεντρεχη ειρωνια στα παραπανω ποστς μου, που σε διαβεβαιω δεν ειναι αυτη η προθεση μου, αναγνωρισε μου τουλαχιστον το δικαιωμα να απευθυνω κι εγω λιγη απο αυτην σε καποιους που με εχουν χορτασει με δαυτην!!

Σε ποιο πανω ποστ μου εγραψα στον Vpentza οτι το ιδιο θα εκανα, για το γελιο δηλαδη, αν ειμαστε 2 χοντακηδες αναμεσα σε 50 GSακηδες, να ενα παραδειγμα




φιλικα παντα φιλε μου
Αν εγω σας ειρωνεύτηκα, που δεν το έκανα και δεν εχω λόγο να το κάνω, αναλογιστείτε καποιοι από εσας τι εχετε συρει και τι εχει ακούσει ο Γιωργος επειδή ΕΧΕΙ αντίθετη γνώμη απο πολλούς μεσα εδω, επειδη εκφράζει την γνωμη του και το πιο ενοχλητικό για μερικούς την στηρίζει με στοιχεία!!! Αν ηταν άλλος ισως ειχε αντιδράσει αλλοιώς!!!!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το <<χιούμορ>> των βαρκαδερών είναι ευπρόσδεκτο μέχρι τον Νοέμβριο…. Μετά μπαίνει ο χειμώνας…



Μήπως να ποστάρω στα <<τεχνικά>> το παρακάτω ?
-Συμφορουμίτες βοήθεια, έπαθα μεγάλη ζημία ….μετά από 13 χρόνια λάσκαρε το εμπρός αριστερό φλας στο GS μου … καταστράφηκα , πως θα το σφίξω ξανά ???

Με τέτοιες ######## ποσταρισμένες στα << τεχνικά >> καλύτερα να καταργηθεί η ενότητα. Έτσι κι αλλιώς όταν κάποιος ζητά βοήθεια και γνώμες για μια βλάβη στα <<τεχνικά>>, γρήγορα επεμβαίνει η γνωστή ομάδα() και βρομίζουν με σελίδες ειρωνείας, αντιδικιών, βρισιές και αλλά άσχετα…αίσχος ...
Φιλε μου <ξεφυγες> λίγο, δεν υπάρχει για εμας τετοιο θεμα, ουτε εχουμε ανάγκη να μπαίνουμε εδω και να <βρωμίζουμε> το φορουμ, λυπάμαι για τις εκφράσεις αυτές αλλά ολα καλά, δεν τρεχει τίποτα!!!!
Εκει που αντιδικω και θα αντιδικώ είναι στον τροπο που εχουν μερικοί να αντιμετωπίζουν το προβλημα η την βλάβη αναβάτη με εκφράσεις, δεν πειράζει, ετυχε, η μπουμπου δεν παθαίνει τιποτα, οχι ρε γαμώτο, ετοιμασε 2 μισθούς ,πρωτη φορά το ακούω και διαφορα χαιδέματα ανούσια και ασχετα με τεχνικα θέματα. Χανετε την ουσία, την αιτία, την πραγματική αιτία της βλάβης και ας μας προδίδει η μαμα κατασκευάστρια δεν ειναι κακό να το λέμε, λεφτά δίνουμε και ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ και να αποδίδετε τα του Καισαρος το Καισαρι, αυτό ειναι ολο!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον, ο Γρηγορης μπορει να μου κανει πλακα που χαλασε η ντιζα μου (που σημειωτεον λειτουργει παραλληλα σε μια δευτερη ανταλλακτικη που περιμενει να ερθει η ωρα της), αλλα η γκρινια μου συνισταται στο οτι το Varadero μου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ.

Γκρινιαζω και θα γκρινιαζω για αυτο το θεμα με καθε αφορμη! Μπορει να θεωρειται πταισμα μια ντιζα καθε τοσο, αλλα εμενα μου τη δινει παραυτα!
Απλα πράγματα, ηρεμήστε και αν συναντηθούμε σε κάποια εκδρομή θα καταλάβετε οτι εχουμε ιδιες ανησυχίες και ενδιαφέροντα!!!!
Αλλά αυτή η ντίζα να σπάσει δευτερη φορά, βλαβη σε γιαπωνεζικο απανωτή απαράδεκτοοοο!!!

Last edited by GregoryA; 30-08-2011 at 18:55.
Reply With Quote
  #83  
Παλιό 30-08-2011, 19:55
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Να δούμε πότε θα σταματήσετε οι βαραδερηδες να σπαμαρετε το θέμα.....
Είστε στην ενότητα...ΧΙΟΥΜΟΡ
τελικά μόνο ο ΝΑΠΟ ξέρει απο χιούμορ......μάλλον επειδή καβαλαει αστείο μηχανάκι...
Reply With Quote
  #84  
Παλιό 30-08-2011, 21:01
gepol Ο/Η gepol βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: Honda ST 1300 Pan European
Μηνύματα: 1,483
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Θα το γράψω εδώ που είναι στα χιουμοριστικά νήματα, και όχι εκεί που θα έπρεπε.

Μια παράκληση από όλους. Εδώ είναι GSForum, το GS είναι μάρκας BMW. Η συντριπτική πλειοψηφία των μελών είναι κάτοχοι αυτής της μοτό, και είτε είναι ευτυχείς, είτε όχι με την επιλογή τους, είναι δικό τους δικαίωμα. Εδώ είναι ο χώρος τους για ανταλλαγή απόψεων, επίλυση προβλημάτων, επιλογή κοψιδιών, διοργάνωση εκδρομών και πολλά άλλα.....

Στα τεχνικά θέματα - μα όποια και αν είναι αυτά - καταλήγουν σε αντιπαράθεση Varadero με GS. Είναι αν μη τι άλλο αστείο, για να μην πω τραγικό για νέα μέλη που μπορεί να θέλουν να μάθουν κάτι κάνοντας κάποια αναζήτηση, αλλά και για τα παλιά που τελικά χάνονται σε κάθε είδους σάχλες (με συγχωρείτε για την έκφραση, δεν το συνηθίζω αλλα...... Ελεος πια!!!!!

Το χειρότερο από όλα είναι ότι παρατηρώ ότι χαλάνε σχέσεις, με και ας με διαβεβαιώνουν διάφοροι ότι στους καφέδες όλα πάνε καλά....αμ δε !!!!

Παράκληση λοιπόν σε όλους τους Hondovaraderoantibemvedakides.... σεβαστείτε τον χώρο που σας φιλοξενεί!!!!
Reply With Quote
  #85  
Παλιό 30-08-2011, 23:21
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gepol Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το γράψω εδώ που είναι στα χιουμοριστικά νήματα, και όχι εκεί που θα έπρεπε.

Μια παράκληση από όλους. Εδώ είναι GSForum, το GS είναι μάρκας BMW. Η συντριπτική πλειοψηφία των μελών είναι κάτοχοι αυτής της μοτό, και είτε είναι ευτυχείς, είτε όχι με την επιλογή τους, είναι δικό τους δικαίωμα. Εδώ είναι ο χώρος τους για ανταλλαγή απόψεων, επίλυση προβλημάτων, επιλογή κοψιδιών, διοργάνωση εκδρομών και πολλά άλλα.....

Στα τεχνικά θέματα - μα όποια και αν είναι αυτά - καταλήγουν σε αντιπαράθεση Varadero με GS. Είναι αν μη τι άλλο αστείο, για να μην πω τραγικό για νέα μέλη που μπορεί να θέλουν να μάθουν κάτι κάνοντας κάποια αναζήτηση, αλλά και για τα παλιά που τελικά χάνονται σε κάθε είδους σάχλες (με συγχωρείτε για την έκφραση, δεν το συνηθίζω αλλα...... Ελεος πια!!!!!

Το χειρότερο από όλα είναι ότι παρατηρώ ότι χαλάνε σχέσεις, με και ας με διαβεβαιώνουν διάφοροι ότι στους καφέδες όλα πάνε καλά....αμ δε !!!!

Παράκληση λοιπόν σε όλους τους Hondovaraderoantibemvedakides.... σεβαστείτε τον χώρο που σας φιλοξενεί!!!!


Καλά τα είπες αλλά κάτσε και θα δεις .............Δεν πρόκειται να γίνει το τελευταίο...!!!
Reply With Quote
  #86  
Παλιό 30-08-2011, 23:53
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gepol Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το γράψω εδώ που είναι στα χιουμοριστικά νήματα, και όχι εκεί που θα έπρεπε.

Μια παράκληση από όλους. Εδώ είναι GSForum, το GS είναι μάρκας BMW. Η συντριπτική πλειοψηφία των μελών είναι κάτοχοι αυτής της μοτό, και είτε είναι ευτυχείς, είτε όχι με την επιλογή τους, είναι δικό τους δικαίωμα. Εδώ είναι ο χώρος τους για ανταλλαγή απόψεων, επίλυση προβλημάτων, επιλογή κοψιδιών, διοργάνωση εκδρομών και πολλά άλλα.....

Στα τεχνικά θέματα - μα όποια και αν είναι αυτά - καταλήγουν σε αντιπαράθεση Varadero με GS. Είναι αν μη τι άλλο αστείο, για να μην πω τραγικό για νέα μέλη που μπορεί να θέλουν να μάθουν κάτι κάνοντας κάποια αναζήτηση, αλλά και για τα παλιά που τελικά χάνονται σε κάθε είδους σάχλες (με συγχωρείτε για την έκφραση, δεν το συνηθίζω αλλα...... Ελεος πια!!!!!

Το χειρότερο από όλα είναι ότι παρατηρώ ότι χαλάνε σχέσεις, με και ας με διαβεβαιώνουν διάφοροι ότι στους καφέδες όλα πάνε καλά....αμ δε !!!!

Παράκληση λοιπόν σε όλους τους Hondovaraderoantibemvedakides.... σεβαστείτε τον χώρο που σας φιλοξενεί!!!!
συμφωνώ απολύτως.
το θρεντ έχει 85 ποστ και είναι όλα σπαμ.
ο κόσμος δηλαδή θέλει μπούρου μπούρου
αλλο όμως το σπαμ και άλλο τα τεχνικά θέματα


και για να μην ξεχνιόμαστε...
με το καλό η ντίζα gemat...άντε μπορείς να προλάβεις και το ράλυ αιγαίου
Reply With Quote
  #87  
Παλιό 31-08-2011, 12:55
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsompanis Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνώ απολύτως.
το θρεντ έχει 85 ποστ και είναι όλα σπαμ.
ο κόσμος δηλαδή θέλει μπούρου μπούρου
αλλο όμως το σπαμ και άλλο τα τεχνικά θέματα


και για να μην ξεχνιόμαστε...
με το καλό η ντίζα gemat...άντε μπορείς να προλάβεις και το ράλυ αιγαίου
Την αλλαξα! Καλα ε, κανει κατι πλαγιοδρομιες μουρλια! Αλλο σκαφος λεμε!
Reply With Quote
  #88  
Παλιό 31-08-2011, 15:29
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Να δούμε πότε θα σταματήσετε οι βαραδερηδες να σπαμαρετε το θέμα.....
Είστε στην ενότητα...ΧΙΟΥΜΟΡ
τελικά μόνο ο ΝΑΠΟ ξέρει απο χιούμορ......μάλλον επειδή καβαλαει αστείο μηχανάκι...

Με την ευκαιρία των διακοπών του Γιώργου στη Μάνη πάρε και ένα Ηπειρώτικο…


Ορέ τι έχουν της Μάνης τα βουνά
Καημένη Αράπη
Λεβέντη μου καημένη Αράπη
Και στέκουν μαραμένα
Ορέ ένας λεβέντης πέρναγε
Με HondaVaradero
Reply With Quote
  #89  
Παλιό 31-08-2011, 15:56
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Με την ευκαιρία των διακοπών του Γιώργου στη Μάνη πάρε και ένα Ηπειρώτικο…


Ορέ τι έχουν της Μάνης τα βουνά
Καημένη Αράπη
Λεβέντη μου καημένη Αράπη
Και στέκουν μαραμένα
Ορέ ένας λεβέντης πέρναγε
Με
Honda
Varadero

Φαντάζομαι αυτα τα όμορφα λόγια,με τους υπέροχους γλετζεδικους ήχους της ηπείρου και μου έρχεται η επιθυμία να χορεψω έναν χορό......σαν αυτο του Ζαλογγου
Γεια σου ΝΑΠΟ ποιητή....
Reply With Quote
  #90  
Παλιό 31-08-2011, 16:09
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Επιτέλους βλάβη σε Γιαπωνέζικη μηχανή!!!!

Να σου στείλω και άλλο φίλε αφου αγαπάς τα Ηπειρώτικα.
Εάν μπορείς να το βάλεις σαν συνημμένο αξίζει τον κόπο.

Τάκης Καρναβάς. Μια βραδιά γεμάτη άστρα...


Μια βραδιά γεμάτη άστρα
Έχασα την ξελογιάστρα
Μού έχει πάρει την καρδιά μου
Τώρα φεύγει μακριά μου.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
----------------------------------
Μια βραδιά γεμάτη άστρα
Μού είχες φώς μου ορκιστεί
Πως πιστά θα μ’ αγαπούσες
Και θα ζούσαμε μαζί.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
----------------------------------------
Αν θελήσεις να γυρίσεις πάλη μια γλυκιά βραδιά
Θάνε η πόρτα ασφαλισμένη τα παράθυρα κλειστά.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Μάρτυρες θα έχω τα άστρα.
Ξελογιάστρα ξελογιάστρα
--------------------------------------------------

Αυτή είναι η Ήπειρος.

Σε όποιον δεν αρέσουν υπάρχει και ο Σάκης
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Σημαντικές αλλαγές στην πολιτική χρεώσεων ανακοίνωσε το eBay humer Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες 10 06-05-2011 15:05
Πλήρη εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου ζήτησε ο πρωθυπουργός MARK Επικαιρότητα 7 18-01-2011 22:19
Μιά σύντομη εκδρομούλα σε Κεντρική-Δυτική Ελλάδα! Jefe Εκδρομές εντός Ελλάδος 57 21-10-2010 11:33
Μάθετε τα δικαιώματα που έχετε σε περίπτωση ελαττωματικού προϊόντος και προστατεύστε MARK Χρήσιμα 7 23-06-2010 18:57
Σταρόβας - Λέει τραγούδι του Κ. Μακεδόνα σε ρώσικα, γαλλικά, τούρκικα και αφρικανικα! zastava Χιούμορ 2 21-10-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:51.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!