GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Νέα μοντέλα BMW

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 31-07-2009, 16:19
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικόλαε

.
.
.
.
.



A) Δεν "μ' έπιασες" ..... (αλλού το πήγαινα ....)

Β) Για τις μοτό, δεν μ' έπεισες,

αλλά ............................ δεν σε "κοντράρω",





























γιατί τα λες ωραία ρε μπαγάσα ......

Συνέχισε ..... μ' αρέσεις ........




.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 31-07-2009, 16:26
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από emix Εμφάνιση μηνυμάτων
GS1200 του 2004 με 30000χλμ;

Ελεος ρε παιδια; 6000χλμ τον χρονο δηλαδη εκανε ο ανθρωπος;
Ελεος ποια...!

Αρχιζω και νοιωθω βλακας που την φορτωσα 90000χλμ και τωρα δεν μπορω ευκολα να την πουλησω.
Τι τα παιρνουν τα μηχανακια; Για να τα εχουν στο γκαραζ, να τα κοιτανε και να λενε οτι εχουν BMW;

Συγνωμη που γινομαι κακος, αλλα μαλλον ζω στον κοσμο μου!
Δεν είναι και φοβερό φίλε μου. Μπορεί να είναι κ γυρισμένα αλλά μπορεί να ήταν και στάσιμη. Πολλές μοτο είναι με λίγα κλμ λόγω έλειψης χρόνου 'η στασιμότητας σε γκαράζ. Είχα βρει r850gs 97m με 25,000 klm.
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 31-07-2009, 16:27
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
A) Δεν "μ' έπιασες" ..... (αλλού το πήγαινα ....).
χαζός δεν ειμαι!! Σου ξεφυγα!!!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Β) Για τις μοτό, δεν μ' έπεισες,
δηλαδη?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί τα λες ωραία ρε μπαγάσα ......

Συνέχισε ..... μ' αρέσεις ........
κατι μου ελεγαν για ''κυβερνητικός εκπρόσωπος'' αλλα δεν δεχθηκα!!!
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 31-07-2009, 16:33
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Γνώμη μου...
Ο δ ή γ η σ ε και τις δύο.
Θα καταλάβεις αμέσως διαφορές.
Σκέφτεσε τι σ αρέσει και αποφασζεις.
Όλα έχουν προβλήματα και όλα δεν έχουν... κάπως έτσι να το δεις..
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 31-07-2009, 18:01
Major_Goose Ο/Η Major_Goose βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: AGIA PARASKEYH - ATHENS - GREECE
Μoto: R 1150 GS ADVE
Μηνύματα: 734
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
H αληθεια ειναι οτι το ψαχνω πολύ σε οτι παω να αγοράσω (προιστορία κ.λ.π.), θελω τα λιγοτερα των προβληματων που μπορω να βρω!!! Γιαυτο εξάλλου και δεν αγοράζω ενα μοντέλο και μετα πάω σε κάποιο άλλο! Παντα απο το ιδιο μοντέλο 3-4 εκδόσεις!! Ετσι ειχα 4 Αφρικα και τωρα 3 Βαραντέρο!! Επόμενο ειναι οι γνωσεις να αυξάνονται και οι εμπειρία να μεγαλωνει!!!

Το μεταχειρισμένο είναι και ζαριά, μπορεί να φαίνεται μια χαρά και σε 500 χιλιόμετρα να σου βγαλει το οτιδήποτε.

Όσο για το αν τα χιλιόμετρα ειναι πραγματικά , υπάρχει πιθανότητα . Το δικό μου Varadero το δωσα με 30.000 χιλιόμετρα πραγματικότατα, αφού ζω σε μέρος που δεν έχει μεγάλες διαδρομές και λόγω μικρού παιδιού δεν μνπόρεσα να κάνω ταξίδια όπως με τις προηγούμενες μηχανές μου . Και δεν έιχε κανένα απολύτως πρόβλημα. Αντιθέτως ήταν γεμάτο έξτρα τα οποία το φόρτωνα επι 9 χρόνια για να κρατάω το ενδιαφέρον μου ζεστό ...

οπότε ...σχετικά είναι όλα . Πιστεύω με εναν σωστό έλεγχο σε συνεργείο, θα χεις κάποια σχετική ασφάλεια

Κώστας
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 31-07-2009, 18:22
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Major_Goose Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μεταχειρισμένο είναι και ζαριά, μπορεί να φαίνεται μια χαρά και σε 500 χιλιόμετρα να σου βγαλει το οτιδήποτε.

Όσο για το αν τα χιλιόμετρα ειναι πραγματικά , υπάρχει πιθανότητα . Το δικό μου Varadero το δωσα με 30.000 χιλιόμετρα πραγματικότατα, αφού ζω σε μέρος που δεν έχει μεγάλες διαδρομές και λόγω μικρού παιδιού δεν μνπόρεσα να κάνω ταξίδια όπως με τις προηγούμενες μηχανές μου . Και δεν έιχε κανένα απολύτως πρόβλημα. Αντιθέτως ήταν γεμάτο έξτρα τα οποία το φόρτωνα επι 9 χρόνια για να κρατάω το ενδιαφέρον μου ζεστό ...

οπότε ...σχετικά είναι όλα . Πιστεύω με εναν σωστό έλεγχο σε συνεργείο, θα χεις κάποια σχετική ασφάλεια

Κώστας
Θα συμφωνήσω και εγώ με την ζαριά.Αλλά άλλο το ζάρι να γράφει 5(πενταετία) και άλλο να είναι εντός εγγύησης (2) ή κοντά στην εγγύηση(3),ώστε να είναι αποκλειστικά υπεύθυνη όσο γίνετε και αποδεικνύετε η κατασκεύαστρια εταιρία για πρόβλημα που ίσως προκύψει.

Last edited by S.T; 31-07-2009 at 18:30.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 31-07-2009, 18:38
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
+10000



H αληθεια ειναι οτι το ψαχνω πολύ σε οτι παω να αγοράσω (προιστορία κ.λ.π.), θελω τα λιγοτερα των προβληματων που μπορω να βρω!!! Γιαυτο εξάλλου και δεν αγοράζω ενα μοντέλο και μετα πάω σε κάποιο άλλο! Παντα απο το ιδιο μοντέλο 3-4 εκδόσεις!! Ετσι ειχα 4 Αφρικα και τωρα 3 Βαραντέρο!! Επόμενο ειναι οι γνωσεις να αυξάνονται και οι εμπειρία να μεγαλωνει!!!
Αγαπητέ Γιώργο πολύ καλά τα λές, πολύ καλά τα ψάχνεις όλα και πολύ καλά κάνεις και κρατάς 3-4 εκδόσεις απο το ίδιο. Όπως λέει και ο ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ χάνεις όμως κάποια μαγεία. Δέν κάνω κριτική και σέβομαι όλες τις απόψεις και τα γούστα..σίγουρα ο καθένας μας έχει και τούς λόγους του για την εκάστοτε αγορά.
Σάν μηχανολόγος σίγουρα το ενδιαφέρον σου κλείνει πρός την μηχανολογική άποψη μιάς αγοράς και γνωρίζεις έγκαιρα ποιός κατασκεύασε το injection και ποιός το ABS. Μόνον που η μοτοσυκλέτα δεν έχει μόνον μηχανολογική άποψη..έχει και οδηγική και αισθητική και χαρακτήρα άν θέλεις. Ούτε όλοι οι αναβάτες γνωρίζουν και θέτουν ως προτεραιότητα τίς μηχανικές τους γνώσεις. Κάποιος αγοράζει μια Alfa Romeo γιαυτό που είναι και γιαυτό που φτιάχτηκε, την φινέτσα, την αισθητική της και τον χαρακτήρα οδήγησης, και αυτά χαίρεται, δεν τον απασχολεί ο προμηθευτής των καρμπυρατέρ.
Καταλαβαίνω επίσης ότι μάλλον πέρασες προβλήματα με BMW που είχες στο παρελθόν...αλλά και πάλι, άν επιζήσεις απο πτώση μηχανής ή αεροπλάνου σημαίνει ότι δεν θα ξανανέβεις; Όλες οι μοτοσυκλέτες έχουν τα προβλήματα τους και παίρνεις απαντήσεις μερικές φορέ όταν ρωτάς " μ' αρέσει να τη βλέπω - "μ' αρέσει ο ήχος της" κτλ. Στα Forum γενικότερα, γιατί τυχαίνει να παρακολουθώ ούκ ολίγα διεθνώς, συνήθως συζητάνε για προβλήματα και όχι για επαίνους και συγχαρητήρια. Το ποσοστό λοιπόν των προβλημάτων που συζητιέται στα Forum στατιστικά ανήκει στο <5%.
Έτσι λοιπόν ήθελα να καταθέσω την αποψή μου αλλά και πολλών οδηγών που τα κριτήριά τους βρίσκονται εκτός μηχανολογίας χωρίς να παύουν να είναι άριστοι οδηγοί και με διαφορετικές προτεραιότητες επιλογών.
Παρακολουθώ τα γραφόμενά σου και πραγματικά μας έχεις δώσει ούκ ολίγα άρθρα με χρήσιμες πληροφορίες και έχεις τις ευχαριστίες όλων. Αλλά η ζωή είναι "κι αλλού".......
Ελπίζω να μη κούρασα και καλές βόλτες πάντα με το θηρίο σου!!

Φιλικά
Στράτος

Υ.Γ. Υπ' όψιν ότι έχω πολύ καλή μηχανολογική κατάρτιση κι εγώ...χωρίς να το έχω ως μοναδικό κριτήριο!
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 31-07-2009, 20:44
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηνά καλωσόρισες! Να ελέγξεις την GS1200 και να την πάρεις..Τα service είναι φθηνότερα απο την Honda, η μεταπωλητική αξία καλύτερη, όσο για την οδηγική αίσθηση κάνε ένα test ride και τις δύο ο ίδιος και αποφάσισε μόνος σου..Καλές αγορές!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Με 30.000χλμ η μηχανή είναι καινούργια φίλε μου. Αν και εμφανισιακά είναι σε καλή κατάσταση και προσεγμένη θα γεράσετε μαζί.
Μεταξύ μας τώρα, έχεις αποφασίσει τι θες να πάρεις!
Συμφωνώ και επαυξάνω!
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 31-07-2009, 20:53
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
...

Υ.Γ. Υπ' όψιν ότι έχω πολύ καλή μηχανολογική κατάρτιση κι εγώ...χωρίς να το έχω ως μοναδικό κριτήριο!
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 31-07-2009, 22:38
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ Γιώργο πολύ καλά τα λές, πολύ καλά τα ψάχνεις όλα και πολύ καλά κάνεις και κρατάς 3-4 εκδόσεις απο το ίδιο. Όπως λέει και ο ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ χάνεις όμως κάποια μαγεία. Δέν κάνω κριτική και σέβομαι όλες τις απόψεις και τα γούστα..σίγουρα ο καθένας μας έχει και τούς λόγους του για την εκάστοτε αγορά.
Σάν μηχανολόγος σίγουρα το ενδιαφέρον σου κλείνει πρός την μηχανολογική άποψη μιάς αγοράς και γνωρίζεις έγκαιρα ποιός κατασκεύασε το injection και ποιός το ABS. Μόνον που η μοτοσυκλέτα δεν έχει μόνον μηχανολογική άποψη..έχει και οδηγική και αισθητική και χαρακτήρα άν θέλεις. Ούτε όλοι οι αναβάτες γνωρίζουν και θέτουν ως προτεραιότητα τίς μηχανικές τους γνώσεις. Κάποιος αγοράζει μια Alfa Romeo γιαυτό που είναι και γιαυτό που φτιάχτηκε, την φινέτσα, την αισθητική της και τον χαρακτήρα οδήγησης, και αυτά χαίρεται, δεν τον απασχολεί ο προμηθευτής των καρμπυρατέρ.
Καταλαβαίνω επίσης ότι μάλλον πέρασες προβλήματα με BMW που είχες στο παρελθόν...αλλά και πάλι, άν επιζήσεις απο πτώση μηχανής ή αεροπλάνου σημαίνει ότι δεν θα ξανανέβεις; Όλες οι μοτοσυκλέτες έχουν τα προβλήματα τους και παίρνεις απαντήσεις μερικές φορέ όταν ρωτάς " μ' αρέσει να τη βλέπω - "μ' αρέσει ο ήχος της" κτλ. Στα Forum γενικότερα, γιατί τυχαίνει να παρακολουθώ ούκ ολίγα διεθνώς, συνήθως συζητάνε για προβλήματα και όχι για επαίνους και συγχαρητήρια. Το ποσοστό λοιπόν των προβλημάτων που συζητιέται στα Forum στατιστικά ανήκει στο <5%.
Έτσι λοιπόν ήθελα να καταθέσω την αποψή μου αλλά και πολλών οδηγών που τα κριτήριά τους βρίσκονται εκτός μηχανολογίας χωρίς να παύουν να είναι άριστοι οδηγοί και με διαφορετικές προτεραιότητες επιλογών.
Παρακολουθώ τα γραφόμενά σου και πραγματικά μας έχεις δώσει ούκ ολίγα άρθρα με χρήσιμες πληροφορίες και έχεις τις ευχαριστίες όλων. Αλλά η ζωή είναι "κι αλλού".......
Ελπίζω να μη κούρασα και καλές βόλτες πάντα με το θηρίο σου!!

Φιλικά
Στράτος


Υ.Γ. Υπ' όψιν ότι έχω πολύ καλή μηχανολογική κατάρτιση κι εγώ...χωρίς να το έχω ως μοναδικό κριτήριο!
Φυσικά και συμφωνω ,αζι σου και αφου με διαβαζεις σε πολλά απο οσα λες εχω αναφερθει κι εγω στο παρελθόν!! Η μοτοσυκλετα ειναι ερωτας, ειναι τροπος ζωης όποια κι αν ειναι αυτη κατω απο τα ποδια σου!!

Εχεις απόλυτο δικιο οτι δεν ειναι όλα μηχανολογια, το ιδιο λεω κιεγω, απλα οι προτεραιοτητες μου στην αγορα ενος οχηματος προσανατολιζονται πρωτα στον μηχανολογικο τομεα και στην αυξημενη αξιοπιστία! Μετα, για μενα, ερχεται η ομορφιά!!
Ναι, ειχα παμπολλα προβληματα με το 1150 μου, ναι επαθα σοκ οταν απο αφρικα=δεν ξερω τι θα πει βλάβη πηγα στο βολτα - συνεργειο -σπιτι! Ναι ξενερωσα οταν στην δευτερη αλλαγη συμπλέκτη (η πρωτη καλυφτηκε στην εγγυηση) μεσα σε 8000κμ (!!) μου εζητησαν 300,000δρχ τότε!!! Επεσα στην περιπτωση? δεν νομιζω διότι τα ιδια διαβαζω μεχρι σημερα αλλα και ζω με φίλους που εχουν 1200!!
Και πάλι ομως λεω ''αφου σου αρεσει να την παρεις, διότι αν δεν την παρεις θα μεινεις με την αμφιβολία''. Το ποια στριβει και φρεναρει καλυτερα ποσώς με διαφερει αφου εχω τις γνωσεις να στριβω και να φρεναρω με οτιδηποτε όπως θέλω! αυτο που μεγιστως με ενδιαφερει ειναι να μην μου δημιουργειται αγχος για το τι ερχεται μετά!! Ειναι αυτο που λεμε ''ο ερωτας για το δικυκλο''. Αν χαλασει τρελαινεσαι, αν επαναλαμβανεται ζουρλένεσαι!!Και πιστεψε με με το 1150 κοντεψα να τρελαθω!! Ειχα χασει τον υπνο μου σκεπτομενος τα τοσα μου ειχαν συμβεί!!

Πριν 10 χρόνια ηθελα να αγοράσω (μιας κι ανεφερες την μαρκα) μια Αλφα Ρομεο (56), την ειχε ενας συναδελφος, ασπρη με μπορντω σαλονι δερματινο καθόμουν και την χαλβάδιαζα μηνες, δεν μπορουσα να συλλαβω τέτοια ομορφια, τετοιες καμπυλες και τετοιο design στο εσωτερικό!! Μια μερα, μετα απο βραδυνη δυνατη βροχη με πηρε ο συναδελφος τηλεφωνο και με ρωτησε αν μπορυσα να παω να τον παρω να παμε μαζι στην δουλεια. Φυσικα πηγα κι οταν εφτασα τον ρωτησα ''τι εγινε?'' ''ελα να σου δειξω'' μου λεει, με παει και τι να δω το εσωτερικο, εκεινο το θεσπέσιο σε συλληψη και design εσωτερικο ειχε γεμισει νερό μεχρι τον λεβιε των ταχυτητων!!!!!!! διοτι η στεγανοποιηση απο τους αεραγωγους ειχε παει περιπατο!!!! εεεε παει ξενερωσα και πηρε η μπάλα και οτι alfa Romeo παραγόταν εκεινη την εποχη!!! Χιλιες φορές το απροσωπο Γιαπωνεζικο Yaris παρα να μου τυχαινε κατι τετοιο! Εστω και με πιθανοτητα 1 στο 1,000,000!!!

Αλλα και πάλι θα το φωναξω, ''να αγοραζετε αυτο που λεει η καρδια σας συμφωνα με τις δικες σας αναγκες όποιες κι αν ειναι αυτές!!'' Εγω ειμαι ενας τεχνοκράτης που εκ προϊμίου εχω διαφορετικες αναγκες και θετω άλλα στανταρντς απο παρα πολλους σε αυτο το φόρουμ!!

να 'σαι καλα κι εσυ και να χαιρεσαι το εργαλείο σου όπως εσυ θέλεις

Last edited by GeorgeP; 31-07-2009 at 22:42.
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΔΗ PITS Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 30 23-05-2009 19:18
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Gazi Κράνη 12 23-05-2009 13:39
Ευφυές σύστημα πλοήγησης της ΒΜW syan Αυτοκίνητο 2 20-03-2009 00:09
ΒΜW Lo Rider!!!!!!!!!!!!!! riko46 Νέα μοντέλα BMW 2 07-03-2009 14:54
ΒΜW Σειρά 7 riko46 Αυτοκίνητο 5 15-12-2008 21:43


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:50.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!