GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιό 20-02-2011, 14:26
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Το νετ απο τέτοια βίντεο είναι γεμάτο......
.
.
katimagiko.gr
Reply With Quote
  #132  
Παλιό 20-02-2011, 14:27
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάρκο να σε στείλω σε έναν οφθαλμίατρο και σε έναν ΩΡΛ για να βλέπεις και να ακούς ........
Reply With Quote
  #133  
Παλιό 20-02-2011, 14:32
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ


Χρήστος Σωτηρακόπουλος

Η ερώτηση μου υποθετική, αλλά την απάντηση την ξέρετε όλοι. Αν το ματς του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό ήταν για το Τσάμπιονς Λιγκ ή το Γιουρόπα Λιγκ θα έμπαινε έστω και ένας στο τέλος μέσα στο γήπεδο; Φυσικά και όχι. Όπως δεν υπήρξε πρόβλημα σε οποιοδήποτε ματς, σε ευρωπαϊκό επίπεδο στο Καραϊσκάκη, στην Λεωφόρο, στο ΟΑΚΑ, στη Νέα Φιλαδέλφεια ακόμη και στην Τούμπα με εξαίρεση τη νύχτα με την Παρί Σεν Ζερμέν το 1992, για την οποία η καμπάνα από την ΟΥΕΦΑ ήταν βαρύτατη στον ΠΑΟΚ. Αλλά εδώ είναι ελληνικό ποδόσφαιρο και τα γκέμια τα κρατά η Σούπερ Λίγκα, η ΕΠΟ και το υπουργείο Αθλητισμού, οπότε μπορεί ο κάθε κάφρος να κοιμάται ήσυχος.
Στην Αγγλία, τα γράφαμε προχτές, ένας 24χρονος που μπήκε στο γήπεδο και χτύπησε παίκτη της Στίβενειτζ, φυλακίστηκε. Εδώ, μπήκαν δεκάδες και ο πρόεδρος της ίδιας της Λίγκας και του Ολυμπιακού τους είδε μόλις πέντε και δεν διαπίστωσε κάτι κακό! Πάλι καλά που είπε το αυτονόητο πως θα καταδικάσει ότι έγινε, αν το δει σε βίντεο, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οφείλει μόνος του να ζητήσει να τιμωρηθούν οι όποιοι ένοχοι.
Με τα λέιζερ, δεν ασχολούμαι καν, γιατί οι υποανάπυκτοι στην Αγγλία και την Γερμανία συλλαμβάνουν και φυλακίζουν ακόμη και ένα οπαδό που τα χρησιμοποιεί ενώ εμείς ως γνήσιοι δημοκράτες έχουμε ευαισθησίες!
Ποτέ δεν μάσησα τα λόγια μου για τους κάφρους. Και δεν είναι λίγοι, δυστυχώς αυτοί οι ανεγκέφαλοι αλλά πολλοί. Πιο πολλοί από τους ανθρώπους που θέλουν να πάνε σε ένα γήπεδο και να απολαύσουν πραγματικά ποδόσφαιρο. Πιστεύει κανείς στην Ελλάδα πως αυτοί που πάνε πλέον σε τέτοια ματς, θέλουν να δουν καλή μπάλα; Μόνο τη νίκη της ομάδας τους με κάθε κόστος. Είτε φοράνε κόκκινα, είτε πράσινα, είτε κίτρινα κασκόλ, είτε ασπρόμαυρα, το αποτέλεσμα αγιάζει τα μέσα σε μία σύγχρονη μακιαβελική λογική.
Κρίμα, γιατί δεν ήταν έτσι ο Έλληνας, μέχρι και πριν δύο δεκαετίες. Ο κόσμος που γέμιζε τις εξέδρες στην δεκαετία του ’50, του ’60, του ’70, ήταν πιο αγνός και κυρίως χωρίς οργή. Γιατί προερχόταν από έναν μεγάλο πόλεμο και μία εμφύλια σύρραξη και παρότι ήταν πολύ πιο φτωχός ήξερε να εκτιμά αξίες. Και μέσα από δύσκολες συνθήκες διαβίωσης είχε μάθει να υπολογίζει την ανθρώπινη ζωή, ως υπέρτατο αγαθό.
Η μετάλλαξη της κοινωνίας μας από την δεκαετία του ’80, όταν ξεκίνησε η ανομία να μπαίνει στην καθημερινότητα και η αγένεια, η απρέπεια, η επίδειξη πλούτου και η περιφρόνηση του διπλανού ως ξεχωριστής οντότητας να μεταβάλλονται σε νοοτροπίες ζωής, το νερό είχε πάρει τον δρόμο του.
Σήμερα, η τυφλή βία που τυλίγεται με ένα κασκόλ δεν είναι πια γηπεδικό προνόμιο μόνο αλλά μεταφέρθηκε ως κοινωνικός χουλιγκανισμός στο δρόμο. Μία άβουλη Πολιτεία που ποτέ δεν θέλησε να εφαρμόσει τους νόμους που η ίδια ψηφίζει είναι συνένοχη και φυσικά οι παράγοντες σε αυτό το γαϊτανάκι ανευθυνότητας έχουν την καίρια ευθύνη.
Στην μέση ο Τύπος εκεί όπου όλοι μας επιτρέψαμε να κυκλοφορούν ελεύθεροι ανάμεσα μας, χούλιγκαν με… πληκτρολόγια που όλη τους η ζωή περιφερεται στο πως να λειτουργούν ως σημαιοφόροι του λαϊκισμού!
Φυσικά αυτά που έγιναν στο Φάληρο, έχουν ξαναγίνει, σε ελληνικό πρωτάθλημα και Κύπελλο, και σε άλλα γήπεδα. Και θα ξαναγίνουν. Με κάθε καινούργια εκδοχή να χρησιμοποιεί την ατιμωρησία της προηγούμενης φοράς ως άλλοθι!
Θα ήταν η απόλυτη έκφραση του Θεάτρου του Παραλόγου, μόνο που έρχονται και χειρότερα. Και είναι μόνο θέμα τύχης που δεν είχαμε ακόμα νεκρούς. Αλλά η ώρα αυτή έρχεται με μαθηματική ακρίβεια. Και τότε κάποιοι από την Πολιτεία με δάκρυα στα μάτια και οργίλο λόγο θα καταδικάζουν πάνω από τα φέρετρα, ο Τύπος θα ζητάει να αποδοθούν ευθύνες, οι οπαδοί θα φωνάζουν και πάλι συνθήματα.
Φυσικά αναλόγως με το ποιανού «χρώματος» θα είναι τα θύματα θα βλέπουμε και τα ανάλογα πρωτοσέλιδα. Οι παράγοντες θα κάνουν αυτό που ξέρουν καλύτερα από τον καθένα, δηλαδή εμπρηστικέ δηλώσεις και ο κάθε αρμόδιος υπουργός της εποχής θα υπόσχεται ένα νέο Νόμο που θα θεραπεύσει «πάσα νόσον και πάσαν #######». Θα λέγαμε ως επίλογο πως «και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα» αλλά δεν είναι παραμύθι. Είναι θρίλερ και τα χειρότερα πολύ φοβάμαι πως δεν τα είδαμε ακόμη!
Reply With Quote
  #134  
Παλιό 20-02-2011, 14:40
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Δεν θέλω να πω πολλά για το ματς. Ηταν ούτως η άλλως ένα πολύ περίεργο παιχνίδι και βλέποντάς το από την κερκίδα και μέσα σε ένα κουβάρι από αγκαλιές, δεν έχω απόλυτα καθαρά άποψη.

Μπορεί ο Παναθηναϊκός να αδικήθηκε όντως ΑΛΛΑ
  • Ξεχνάνε τα όργια του Κάκου στο πρώτο ματς και,
  • Ξεχνάνε το ότι στο πρώτο ημίχρονο, η ομάδα που θεωρητικά ήθελε τη νίκη ήταν απούσα από το γήπεδο… και,
  • Ξεχνάνε ότι ακόμα και στο -7 τους είχε πάει ένας μόνο παίκτης!
Ακούγοντας τα μύρια όσα ειπώθηκαν στον ραδιοφωνικό «αέρα», μετά το ματς, αυτό που έχω να πω είναι ότι η μεγαλύτερη ΚΑΤΑΡΑ είναι να είσαι Ολυμπιακός και να θέλεις να το παίξεις …. «ουδέτερος» και να πουλάς άποψη. Κατάρα και για τον ίδιον που το κάνει!

Κατά δεύτερον, ΕΝΑ τεράστιο πρόβλημα είναι το ΠΩΣ διαμορφώνεται η «κοινή γνώμη», ΠΑΝΤΑ, υπέρ του Παναθηναϊκού….
Γιατί μπορεί στο σημερινό παιχνίδι, οι «ειδήμονες» - αυτοί που διαμορφώνουν την κοινή γνώμη – να έχουν μερικώς δίκιο αλλά …. ΞΕΧΝΑΝΕ τα όσα έγιναν στο ματς του ΟΑΚΑ και ΤΟ ΠΩΣ τα «έθαψαν» τότε…

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ:

ΑΦΗΣΤΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ κύριοι ξερόλες.

Βολευτείτε με μία καλή θέση στο ΟΑΚΑ όπου θα παρακολουθήσετε τις αγαπημένες σας ομάδες ΑΕΚ και ΠΑΟ στα πλέι οφς και θα μπορέσετε να κάνετε τις περισπούδαστες αναλύσεις για το πόσο καλή μπάλα παίζουνε…
Είστε εσείς οι ίδιοι που τσαμπουνάγατε το παραμύθι του Μπάγεβιτς με την ομάδα που θα έπαιρνε το πρωτάθλημα τον Αύγουστο και το άλλο παραμύθι με «το καλύτερο ρόστερ όλων των εποχών» για τον ΠΑΟ….

ΑΦΗΣΤΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ κύριοι ξερόλες και ασχοληθείτε με το ΠΟΤΕ θα έρθει ή θα φύγει ο Πατέρας, με το πότε θα «λιβανίσετε» ή «αποκαθηλώσετε» τον Βγενόπουλο, τον Αδαμίδη, τον Χιμένεθ κλπ κλπ κλπ.

Ο ΘΡΥΛΟΣ είναι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ, με ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. Οχι «προχωρημένου γούστου» και αμφιβόλου φύλου, τοτέμ….
Η φουστίτσα του Παναθηναϊκού ΜΑΤΩΣΕ σήμερα. Όχι από παρθενιά (αυτό έχει χαθεί προ πολλού…) αλλά από βίαιο σεξ!
Και μαζί με τη φουστίτσα, μάτωσαν και οι …..…. «ειδήμονες».

Και για τον κόσμο

Ούτε εμένα μου άρεσαν τα καφριλίκια που έγιναν με τη λήξη του ματς. Ηταν γελοία και – κυρίως – δίνει την καλύτερη δικαιολογία στους εχθρούς μας για να επιβάλλουν τιμωρία.
Σε κάποιο από τα επόμενα παιχνίδια (Εργοτέλης, ΑΕΚ, Καβάλα και Λάρισα), το Καραϊσκάκη θα είναι άδειο. Κι αυτό λόγω ανοησίας….


Μ.Σ.
Reply With Quote
  #135  
Παλιό 20-02-2011, 14:46
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θέλω να πω πολλά για το ματς. Ηταν ούτως η άλλως ένα πολύ περίεργο παιχνίδι και βλέποντάς το από την κερκίδα και μέσα σε ένα κουβάρι από αγκαλιές, δεν έχω απόλυτα καθαρά άποψη.

Μπορεί ο Παναθηναϊκός να αδικήθηκε όντως ΑΛΛΑ
  • Ξεχνάνε τα όργια του Κάκου στο πρώτο ματς και,
  • Ξεχνάνε το ότι στο πρώτο ημίχρονο, η ομάδα που θεωρητικά ήθελε τη νίκη ήταν απούσα από το γήπεδο… και,
  • Ξεχνάνε ότι ακόμα και στο -7 τους είχε πάει ένας μόνο παίκτης!
Ακούγοντας τα μύρια όσα ειπώθηκαν στον ραδιοφωνικό «αέρα», μετά το ματς, αυτό που έχω να πω είναι ότι η μεγαλύτερη ΚΑΤΑΡΑ είναι να είσαι Ολυμπιακός και να θέλεις να το παίξεις …. «ουδέτερος» και να πουλάς άποψη. Κατάρα και για τον ίδιον που το κάνει!

Κατά δεύτερον, ΕΝΑ τεράστιο πρόβλημα είναι το ΠΩΣ διαμορφώνεται η «κοινή γνώμη», ΠΑΝΤΑ, υπέρ του Παναθηναϊκού….
Γιατί μπορεί στο σημερινό παιχνίδι, οι «ειδήμονες» - αυτοί που διαμορφώνουν την κοινή γνώμη – να έχουν μερικώς δίκιο αλλά …. ΞΕΧΝΑΝΕ τα όσα έγιναν στο ματς του ΟΑΚΑ και ΤΟ ΠΩΣ τα «έθαψαν» τότε…

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ:

ΑΦΗΣΤΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ κύριοι ξερόλες.

Βολευτείτε με μία καλή θέση στο ΟΑΚΑ όπου θα παρακολουθήσετε τις αγαπημένες σας ομάδες ΑΕΚ και ΠΑΟ στα πλέι οφς και θα μπορέσετε να κάνετε τις περισπούδαστες αναλύσεις για το πόσο καλή μπάλα παίζουνε…
Είστε εσείς οι ίδιοι που τσαμπουνάγατε το παραμύθι του Μπάγεβιτς με την ομάδα που θα έπαιρνε το πρωτάθλημα τον Αύγουστο και το άλλο παραμύθι με «το καλύτερο ρόστερ όλων των εποχών» για τον ΠΑΟ….

ΑΦΗΣΤΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ κύριοι ξερόλες και ασχοληθείτε με το ΠΟΤΕ θα έρθει ή θα φύγει ο Πατέρας, με το πότε θα «λιβανίσετε» ή «αποκαθηλώσετε» τον Βγενόπουλο, τον Αδαμίδη, τον Χιμένεθ κλπ κλπ κλπ.

Ο ΘΡΥΛΟΣ είναι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ, με ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. Οχι «προχωρημένου γούστου» και αμφιβόλου φύλου, τοτέμ….
Η φουστίτσα του Παναθηναϊκού ΜΑΤΩΣΕ σήμερα. Όχι από παρθενιά (αυτό έχει χαθεί προ πολλού…) αλλά από βίαιο σεξ!
Και μαζί με τη φουστίτσα, μάτωσαν και οι …..…. «ειδήμονες».

Και για τον κόσμο

Ούτε εμένα μου άρεσαν τα καφριλίκια που έγιναν με τη λήξη του ματς. Ηταν γελοία και – κυρίως – δίνει την καλύτερη δικαιολογία στους εχθρούς μας για να επιβάλλουν τιμωρία.
Σε κάποιο από τα επόμενα παιχνίδια (Εργοτέλης, ΑΕΚ, Καβάλα και Λάρισα), το Καραϊσκάκη θα είναι άδειο. Κι αυτό λόγω ανοησίας….


Μ.Σ.
εκει ακριβως κανεις λαθος.......νομιζεις οτι το πρωταθλημα γινεται μονο για τον ολυμπιακο
χαιρομαι οτι δεν σου αρεσαν τα καφριλικια,αλλα μιλας για φουστιτσες,εχθρους,αιματα και θαψιματα
Reply With Quote
  #136  
Παλιό 20-02-2011, 14:49
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων

αλλα μιλας για φουστιτσες,εχθρους,αιματα και θαψιματα
Χωρίς αλατοπίπερο το φαί δεν νοστιμίζει....
Reply With Quote
  #137  
Παλιό 20-02-2011, 14:59
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Και κάτι άλλο για να κλείσω αυτό το θέμα.Οποιος ασχολείται πολύ σοβαρά με το Ελληνικό ποσόσφαιρο πιάνεται κορόιδο.Το ποδόσφαιρο (προσωπική μου άποψη) πρέπει να το έχουμε για να μας διασκεδάζει και να μας δίνει την ευκαιρία να πειράζουμε κανα φίλο όπως τώρα και τίποτα άλλο.
Reply With Quote
  #138  
Παλιό 20-02-2011, 15:04
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Μπράβο σε όλους τους Ολυμπιακούς που χάρηκαν την ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ χθεσινή νίκη τους και πολύ περισσότερο για την αντικειμενικότητα που διαθέτουν
και την υπερηφάνεια τους για τέτοιου είδους νίκες και πρωταθλήματα.

Εγώ τόσο κραυγαλέα πρωταθλήματα παράγκας δεν θέλω,όσο και να έχει ευνοηθεί ο Παναθηναικός στο παρελθόν τετοια αίσχη και κατάντια για να πάρει τίτλους δεν έβλεπα...
Εγώ σταματάω να σχολιάζω και να ανταπαντώ σε άλλα threads γιατί όχι απλα δεν αξίζει τον κόπο αλλά θεωρώ οτι ρίχνω το νοητικό μου επίπεδο και νομίζω οτι ούτε ο Μαρινάκης ούτε κανείς από τους <σκεπτόμενους>και νοήμων κυρίους της παρέας δεν μου αλλάζει την άποψη μου.
Το μόνο που λέω ξανά είναι οτι ο σωστός φίλαθλος που δεν φοράει παρωπίδες και γυαλιά κάθε απόχρωσης παραδέχεται και αποδέχεται την αλήθεια...
Χάρισμα λοιπόν σε όποια ομάδα φτάνει σε αυτό το σημείο τα πρωταθλήματα και οι τίτλοι......

Πάντα τέτοια..........................................
Reply With Quote
  #139  
Παλιό 20-02-2011, 15:28
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο σε όλους τους Ολυμπιακούς που χάρηκαν την ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ χθεσινή νίκη τους και πολύ περισσότερο για την αντικειμενικότητα που διαθέτουν
και την υπερηφάνεια τους για τέτοιου είδους νίκες και πρωταθλήματα.

Εγώ τόσο κραυγαλέα πρωταθλήματα παράγκας δεν θέλω,όσο και να έχει ευνοηθεί ο Παναθηναικός στο παρελθόν τετοια αίσχη και κατάντια για να πάρει τίτλους δεν έβλεπα...
Εγώ σταματάω να σχολιάζω και να ανταπαντώ σε άλλα threads γιατί όχι απλα δεν αξίζει τον κόπο αλλά θεωρώ οτι ρίχνω το νοητικό μου επίπεδο και νομίζω οτι ούτε ο Μαρινάκης ούτε κανείς από τους <σκεπτόμενους>και νοήμων κυρίους της παρέας δεν μου αλλάζει την άποψη μου.
Το μόνο που λέω ξανά είναι οτι ο σωστός φίλαθλος που δεν φοράει παρωπίδες και γυαλιά κάθε απόχρωσης παραδέχεται και αποδέχεται την αλήθεια...
Χάρισμα λοιπόν σε όποια ομάδα φτάνει σε αυτό το σημείο τα πρωταθλήματα και οι τίτλοι......

Πάντα τέτοια..........................................
+10000000000000 !!!!
Reply With Quote
  #140  
Παλιό 20-02-2011, 15:39
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ

Τελικά άλλοι έχουν το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη, (για τις φούστες μιλάω)... Θέλει πολύ μαγκιά και ανδρισμό να βγούν οι απλοί φίλαθλοι του οσφπ και να πουν, οκ ρε μάγκες, sorry για χθες, θα τα πούμε στο επόμενο παιχνίδι..... Θέλει πολύ μαγκιά μάλλον.... ΤΕΛΟΣ._
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΡΕΛΕ sotaris Τεχνικά θέματα διάφορα 2 22-09-2010 21:16
SITE ΜΕ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ???? MARK Γενικά - Αναβάτης 10 12-08-2010 20:01
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ESA. pattakos Τεχνικά θέματα διάφορα 19 04-05-2010 08:36
GS-800 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΑΣΜΑΝ ENtouristas Τεχνικά θέματα διάφορα 31 07-04-2010 19:29
ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ F650 GS ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γενικά - Μοτοσυκλέτα 3 24-12-2009 12:42


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:30.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!