GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 29-09-2009, 01:16
Alext Ο/Η Alext βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Βριλησσια
Μoto: BMW R1200R
Μηνύματα: 1,033
Προεπιλογή Έτσι διώχνουμε τους άντρες...

Μια δυναμική μελέτη στο θέμα των σχέσεων με μοναδικό στόχο να διευκολύνει την αναμεταξύ προσέγγιση των δύο φύλων...
Απολαύστε...(οι γυναίκες αρχικά για να μαθαίνουν λίγο)


Έτσι διώχνουμε τους άντρες...!!!

  • Εγώ πότε θα γίνω μάνα? (κλασική χαζή ερώτηση...! Και γιατί ρωτάς εμένα κυρά μου?)
  • Κοίτα μωρό μου, δεν είμαι υπέρ του τρίου αλλά δε με παίρνει να παραδεχτώ ότι ναί...το έχω σκεφτεί πολλές φορές, γιατί θα μου το ζητήσεις...(λες να το κάνω?) και άντε μετά να σε πείσω ότι είμαι κορίτσι για σπίτι!
  • Όχι βέβαια... δεν υπάρχει περίπτωση να βάλουμε (γκουχ.. γκουχ..πώς να το πώ...) ερωτική ταινία στο dvd. Όλα τα αποθημένα σου επάνω μου θα τα βγάλεις? Θέλω να ξέρω όμως που την έκρυψες...(γιατί άραγε?)
  • Δεν έχω πρόβλημα να έρθουν οι φίλοι σου να δείτε ποδόσφαιρο, τι με πέρασες για καμιά κομπλεξική? Αλλά θα κάτσω μαζί σας για να είμαι 100% σίγουρη ότι θα βλέπετε απλά ποδόσφαιρο!
  • Χμ... πολύ κολώνια έβαλες μωρό μου ...!(σε ελεύθερη μετάφραση: θα γίνεις αντιληπτός από τις τσούλες που για κάτι λουκούμια σαν κι εσένα βγάζουν κεραίες!)
  • Καμιά φορά μου δίνεις την εντύπωση ότι οι φίλοι σου είναι πιο σημαντικοί από εμένα!!(λες και δεν είναι έτσι..)
  • Όχι καλέ βγές εσύ με τους φίλους σου απόψε, γιατί να με ενοχλεί? Και το ρωτάς? Αλλά μη διανοηθείς να έρθεις ξημερώματα και μεθυσμένος, θα σε μυρίσω να ξέρεις... και μη σηκώσεις την γειτονιά στο πόδι...ρεζίλι θα γίνουμε, άμα χάσεις πουθενά τα κλειδιά σου θα κοιμηθείς στο χαλάκι της εξώπορτας! (Ενώ... πολύ απλά θα μπορούσε να πεί... ¨καλά να περάσεις μωρό μου¨).
  • Αχ...δε μου αρέσουν τα δώρα...!!!!!!!!!Αλλά αν επιμένεις...θέλω εκείνο το σετάκι σκουλαρίκια με βραχιόλι...ή εκείνο το υπέροχο φουστάνι που είδα στην Τσιμισκή ..θυμάσαι που στο έδειξα?...Ή εκείνη τη θεϊκή τσάντα...την καφέ με το χρυσό λουράκι μωρέ! (..και φυσικά όλα τα παραπάνω άκρως συμβολικά δώρα, δεν το συζητάμε!)
  • Ωχ βρε μωρό μου πάλι η τσιγκουνιά σε έπιασε?Πάμε ένα ταξιδάκι να αλλάξουμε παραστάσεις....(κερασμένο από ΄σένα εννοείται!!)
  • Όχι δεν υποκρίνομαι στο κρεβάτι αγάπη μου..., αλλά κι εσύ όταν βλέπεις ότι γκαρίζω άσκοπα τελείωνε...τί το παιδεύεις?
  • Θέλω να νιώθεις σα στο σπίτι σου λατρεία μου...αλλά πόσες φορές πρέπει να σου πώ ότι τα πιάτα τα ξεπλένουμε κάλα πρίν τα βάλουμε στο πλυντήριο πιάτων, τα παπούτσια στο μπαλκόνι, τα τασάκια τα αδειάζουμε που και πού, και μην βάζεις τα πόδια επάνω στο τραπέζι....(γιατί....? θα λιώσει το ξύλο?)
  • Οι φίλοι σου όλοι singles είναι...θα σε επηρεάσουν!

Τον εν λόγω διάλογο να τον αποφεύγετε:
-Μα το ξέρεις ότι είσαι κουκλίτσα ότι κι αν κάνεις θησαυρέ μου ...

-Ναί καλά... δε μπορεί να μη σε πειράζει που έβαλα 2κιλά και 635 γραμμάρια και που τα μαλλιά μου σήμερα είναι χάλια?

-Το πρόσεξα καλή μου...άλλα μην αγχώνεσαι τόσο...μια χαρά είσαι όπως και νά 'σαι, εγώ σ'αγαπώ!

-Είδες? το πρόσεξες και δεν είπες τίποτα...τέτοιος είσαι...!Βέβαια...εμένα πια..πέρασε η μπογιά μου, τί να με κάνεις πια... δε θέλεις να είμαι όμορφη για να

μη με κοιτάνε οι άλλοι...πάλι οι ζήλιες σου σε πιάσανε? (η....κατά φαντασίαν ασθενής...)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ακατάλληλοι για συμβουλάτορες οι Έλληνες (άντρες) Alext Χιούμορ 3 25-06-2009 19:12
Ακατάλληλοι για συμβουλάτορες οι Έλληνες (άντρες) Alext Χιούμορ 5 03-06-2009 15:25
Έτσι για ένα καφεδάκι... ckalfas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 24 25-03-2009 02:08
Έχασαν τη ζωή τους, αλλά, χάρισαν μια νέα ζωή σε συνανθρώπους τους skippybi Κοινωνική ευαισθησία 12 26-01-2009 17:48
Έτσι για να ακούμε μουσική KostasGS Χρήσιμα 1 28-12-2008 00:04


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!