GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 10-06-2010, 14:56
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από potis Εμφάνιση μηνυμάτων
περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...συνεχιζω με τις παροιμιες...
Εύγε... μπήκες κιόλας στο πνεύμα!!!!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 10-06-2010, 15:27
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nibo Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητε Στρατο στο κειμενο μου που εκανες quote δεν απευθυνομαι στο νεο μελος τον potis που μας πρωτογνωριζει, και που ξεκινησε αυτο το θεμα. Απευθυνομαι στον dagpa. Τελος παντων, επειδη θελω να σου πω καποια πραγματα περι του θεματος αλλα και γενικοτερα, και επειδη γραφοντας δεν μπορει να αναπτυχθει μια κουβεντα ανετα. Με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεθουμε μια Τεταρτη στον καφε αν δεν εχεις αντιρρηση μπορουμε να τα πουμε απο κοντα.
Το κατάλαβα σε ποιό απευθυνόσουν... το θέμα είναι, οτι θέλει προσοχή στο ύφος μας πάντα διότι εκτός απο τους απευθυνόμενους, στο δημόσιο βήμα δίνουμε ευκαιρίες για σχόλια και στούς "μή..". Τέλος πάντων το συζητάμε όπως είπες κάποια στιγμή άν και η γνώμη μου είναι κατασταλαγμένη σε θέματα που αφορούν τις ανθρώπινες σχέσεις και καλό θα ήταν να κλείσει το θέμα εδώ...και να μην χρειαστούν παρενθέσεις στο μέλλον..!
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 10-06-2010, 15:28
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

λοιπον,θελω την γνωμη σας σε κατι....
το gs 800 f κοιταω εντονα....μου αρεσει παρα πολυ εμφανισιακα!!
εχετε να με συμβουλευσετε κατι γι αυτο?
συγκεκριμενα το μαυρο-πορτοκαλι....


Μαύρο - Πορτοκαλί F800 GS πουλάει ο φίλος μας Παναγιώτης (Aeriko), δες τα link παραπάνω. Η μοτοσυκλέτα είναι γνωστή σε όλους μας, πάρα πολύ καλή η συντήρηση και η χρήση της. Ο Παναγιώτης άριστος.

Δες και μίλα του εάν σε ενδιαφέρει.
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 10-06-2010, 15:44
potis Ο/Η potis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: pallini
Μηνύματα: 35
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

ok michael σε ευχαριστω
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 10-06-2010, 15:46
Neo Ο/Η Neo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 326
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Αν δεν κάνω λάθος (που δεν κάνω) η μηχανή του αερικού είναι μαύρο-κίτρινο (που επίσης το θεωρώ εξαιρετικό και σπορ).
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 10-06-2010, 15:54
nibo Ο/Η nibo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW 800GS
Μηνύματα: 408
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
κατευθύνσεις συμπεριφοράς νομιμοποιούνται να δίνουν μόνο αυτοί που συντηρούν οικονομικά και πρακτικά το forum στο οποίο είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι.....
Το φορουμ φιλε μου ειμαστε ολοι εμεις. Γιατι χωρις ολους εμας τους 'φιλοξενουμενους' οπως λες δεν θα υπηρχε φορουμ, αν υπηρχαν μονο τα ατομα που το συντηρουν οικονομικα. Το φορουμ ειμαστε ολοι οσοι αγαπαμε αυτο το φορουμ, αγαπαμε τον μοτοσυκλετισμο, και δινουμε ο καθενας μας οτι μπορει σε αυτο το φορουμ με αγαπη, αφιερωνουμε χρονο σε αυτο το φορουμ για να δωσουμε πραγματα, να παρουμε πραγματα αλλες φορες, και να ανταλλαξουμε αποψεις για κατι που αγαπαμε ολοι. Ολοι μαζι admin και μελη.
Ειμαι πολλα χρονια μοτοσυκλετιστης, οποτε ημουν και σε πολλα φορουμ. Αλλα δεν ειδα πουθενα να θετει κανεις θεμα ουτε ατυπα ουτε τυπικα, του στυλ 'εγω πληρωνω μη μιλας' και ειδικα οταν η οποια παρεμβαση γινεται απο αγαπη για το φορουμ. Και τι ειπα? ειπα για ενα ποσταρισμα νεου θεματος, που επειδη ημουν on line εκεινη την ωρα, το ιδιο θεμα υπηρχε ακριβως ΔΙΠΛΑ στο αλλο, και μαλιστα μολις πριν λιγο ειχαν ποσταρει κιολας στο προηγουμενο θεμα. Συγνωμη για το εγκλημα.
Εγω ειδα κατι στραβο που σε ΟΛΑ τα αλλα φορουμ θα γινοταν ακριβως το ιδιο, ειτε απο τον admin ειτε απο καποιο αλλο μελος. Γιατι και οι admin ανθρωποι ειναι και πιθανος να μην προλαβενουν να τα δουν ολα, αν δεν δουν κατι οι admin δηλαδη δεν εχουμε δικαιωμα ολοι οι υπολοιποι να το κανουμε? Αλλωστε προσφατα διαβασα καπου εδω μεσα οτι επειδη ειναι πολλα πλεον τα μυνηματα δεν προλαβενουν να τα διαβασουν ολα οι admin. Και σου ξαναλεω οτι δεν εχω δει σε ΚΑΝΕΝΑ φορουμ αυτο που μου λες, οτι δηλαδη δεν μπορει να κανει μια παρατηρηση ενα μελος του φορουμ, οταν ειναι για την σωστη λειτουργια του φορουμ. (Εκτος αν ο admin ειναι εγωιστης η κομπλεξικος τοτε παω πασο). Παντως για αυτο το φορουμ τουλαχιστον για τον Νικο ειμαι σιγουρος οτι δεν τον ενοχλησε γιατι ειναι πολυ ωραιος τυπος (δεν μιλαω για τα αλλα παιδια γιατι δεν ξερω ποιος αλλος ειναι admin). Αυτα παντως δεν γινονται πουθενα, να κανεις μια σωστη παρατηρηση, και να σου λενε δεν επρεπε να το πεις εσυ
Αν και οπως ειπα δεν νομιζω να εχει παρεξηγηθει καποιος admin γιατι μπορει να μην ξερω τους admin του GS. Αλλα ξερω πολυ καλα ομως και ειμαι φιλος με τους admin απο 2 αλλα φορουμ και ξερω πως σκεφτονται και οτι ειναι ανοιχτα μυαλα.Οποτε ετσι πιστευω οτι ειναι και τα παιδια εδω. Μιλησα μαλιστα και μαζι τους και για το συγκεκριμενο θεμα σημερα, για να παρω και την αλλη οπτικη και μου ειπαν και οι δυο: (ειναι απο 2 διαφορετικα φορουμ ο καθενας, και αν θελεις να μαθεις ποια φορουμ στειλε μου p.m.) οτι σε γενικες γραμμες αυτα τα κανουν οι admin οταν τα αντιληφθουν, αλλα οταν το κανει ενα μελος δεν ασχολουντε καν, καλα κανει το καθε μελος και το επισημενει απο την στιγμη που το ειδε, και ειδικα σε νεα μελη για αντιστοιχες περιπτωσεις η αλλες περιπτωσεις οπως π.χ. μπενει ενα νεο μελος και γραφει greekengish, οποιοδηποτε παλιο μελος που γνωριζει τους κανονες μπορει να κανει υποδειξη στον νεο π.χ. 'φιλαρακο γραφε ελληνικα', η 'πριν ποσταρεις δες τα αντιστοιχα θεματα'. Και δεν υπαρχει κανενα φασιστικο στυλ οτι εσυ δεν κανεις επισυμανση, ισα ισα που οι επισυμανσεις των μελων προς νεα μελη ΒΟΗΘΑΝΕ κιολας στη καλυτερη λειτουργια του φορουμ. Και τελος μου ειπαν οτι σε μια αντιστοιχη περιπτωση σαν αυτο που ειπα εγω, για περιπτωση διπλοποσταρισμα με το ιδιο θεμα δηλαδη, το μονο που κανουν παραπανω οι admin σε καποιες περιπτωσεις και αν το κρινουν απαραιτητο ειναι οτι συνχωνευουν τα 2 θεματα σε 1.
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 10-06-2010, 15:56
potis Ο/Η potis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: pallini
Μηνύματα: 35
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

ναι ειναι μαυρο κιτρινο ...πολυ καλο και αυτο επισης...
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 10-06-2010, 19:20
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nibo Εμφάνιση μηνυμάτων
......Αλλα ξερω πολυ καλα ομως και ειμαι φιλος με τους admin απο 2 αλλα φορουμ ............ Μιλησα μαλιστα και μαζι τους και για το συγκεκριμενο θεμα σημερα...........ειναι απο 2 διαφορετικα φορουμ ο καθενας......

Μα καλά ρε Νικόλα .....

ΔΕΝ ενoποιήσαμε ένα θέμα,

και μας έκανες "βούκινο" σε όλα τα φόρα του web ....
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 10-06-2010, 20:04
nibo Ο/Η nibo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW 800GS
Μηνύματα: 408
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα καλά ρε Νικόλα .....

ΔΕΝ ενoποιήσαμε ένα θέμα,

και μας έκανες "βούκινο" σε όλα τα φόρα του web ....

Reply With Quote
  #40  
Παλιό 10-06-2010, 20:19
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Σκέφτομαι για το F 800 Gs - Τί λέτε ;;;

επειδή έγραψες πολλά και δεν υπήρχε λόγος να ξοδέψεις τοσα Kbytes για κάτι απλό....δεν επεσήμανα τόσο το θέμα του κειμένου σου αλλά το ύφος σου που το έκρινα υπερβολικό και οριακά παρεξηγήσιμο για κάτι πραγματικά ασήμαντο....
Σου απάντησα απλά ότι καλό είναι (κατά τη γνώμη μου) να αφήνουμε αυτούς που διαχειρίζονται το forum να κάνουν τέτοιες παρατηρήσεις διότι όταν ο καθένας, ως μέλος, αναλαμβάνει πρωτοβουλίες κάποια στιγμή καλοπροαίρετα θα δημιουργήσει θέμα.
Γι 'αυτό λοιπόν υπάρχει ο διαχωρισμός σε μέλη και admins/mods κτλ...

Και μη μου μουτρώνεις...όλα τα γράφω απόλυτα καλοπροαίρετα και με το μυαλό μου στη προστασία της οργανωτικής δομής που αντιστέκεται (ίσως να ξέρω και κάτι παραπάνω ) σε πολλά και διάφορα....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τί χρειάζομαι για ένα ταξίδι στην Ευρώπη ;;; sintarta Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 16 25-04-2010 19:11
Τί πρέπει να ξέρω για την συλλογή αποδείξεων του 2009 ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 0 12-03-2010 01:09
Πως το λέτε το ....μόριο σας? pepax66 Ανέκδοτα 10 11-03-2009 21:14
Τι λέτε θα ροκάρουμε ??? soter3gm Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 3 10-03-2009 22:29


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!