GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Νέα μοντέλα BMW

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 14-03-2012, 16:20
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xvitos Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή έχω Τ ΜΑΧ και αυτό που το διακρίνει είναι το τράξιον, θα είναι πολύ ανταγωνιστικό από μεριάς bmw να έδωσαν μπόλικα γκάζια. Γιατί τα γκάζια γενικά δεν τα κυνηγάει η bmw
ΒΜW C600 Sport: 59 HP και 66.00 Nm @ 6000 RPM Βαρος 249 κιλα γεματο

Yamaha T-max 530: 46,5 HP 52.4 Nm @ 5200 RPM Βαρος 217 κιλα γεματο

Προς το παρον το BMW ειναι αρκετα δυνατοτερο (30%) και λιγο βαρυτερο (15%), στο δρομο θα δειξουν οι οποιες διαφορες τους

Last edited by jmar; 14-03-2012 at 16:24.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 14-03-2012, 19:58
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Μάνο σ' ευχαριστούμε για την "πρώτη", έστω κ γρήγορη ενημέρωση ...

Αν θέλεις, γράψε μας κ μερικές παραπάνω λεπτομέρειες ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 15-03-2012, 02:00
phoenix Ο/Η phoenix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: Χαλκίδα
Μoto: R1200GS/05 βυζαντινο
Μηνύματα: 4,316
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

59 ΑΛΟΓΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ !!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 15-03-2012, 12:38
manos bmw Ο/Η manos bmw βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: BMW R nineT
Μηνύματα: 264
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Νίκο καλημέρα, βλέπεις ότι το GS Forum έχει παγκόσμιες πρώτες ενημερώσεις για όλα τα καινούρια μοντέλα. Τώρα, αυτό που μου ζήτησες, για κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες σχετικά με το scooter, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναφερθώ στα τεχνικά χαρακτηριστικά, αυτά μπορεί κάποιος να τα διαβάσει παντού. Θα σου πω για την αίσθηση που σου αφήνει οδηγώντας το και σε σύγκριση με το T-MAX και το BURGMAN που οδηγήσαμε στην Βαρκελώνη. Την πρώτη ημέρα το οδηγήσαμε μέσα στην πόλη και αυτό που σου κάνει εντύπωση είναι η ευελίξια του μέσα στην κίνηση, η πολύ ροπή που έχει από χαμηλά, τα πολύ καλά φρένα του και οι αναρτήσεις του, που ενώ είναι αρκετά σφιχτές, όταν πέσουν σε λακούβα δεν χτυπάνε καθόλου. Την επόμενη ημέρα το οδηγήσαμε εκτός πόλης, αρχικά σε ανοιχτό δρόμο και μετά σε κλειστό επαρχιακό. Στο τέλος της ημέρας η αίσθηση που μου είχε μείνει, είναι ότι το scooter, είναι απίστευτα καλοστημένο και απίστευτα γρήγορο. Αν δεν το οδηγήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι. Δεν έχω ξαναοδηγήσει maxi-scooter, αλλά πιστεψέ με πήγαινα όπως πάω με το R1200R που έχω, και μάλιστα πιο εύκολα γιατί δεν χρειαζόταν να αλλάζω και ταχύτητες. Πάει πολύ γρήγορα, δεν σε τρομάζει πουθενά όσο κι αν το πιέζεις, κρατάει απίστευτα και φρενάρει σαν μοτοσυκλέτα. Πλαγιάζει με την σκέψη, χωρίς καθόλου προσπάθεια, και από στροφή σε στροφή έχει τόση ροπή από χαμηλά που καλύπτει τις αποστάσεις αμέσως. Σε κάποια στιγμή είχα ξεχάσει ότι οδηγάω scooter. Μου έδωσε τόση χαρά η οδήγηση του σαν να οδηγάω μια καλοστημένη μοτοσυκλέτα. Τώρα και οι δύο εκδόσεις είναι το ίδιο στιβαρές και καλοστημένες, έχουν άλλωστε και τα ίδια ακριβώς χαρακτηριστικά. Όποτε αν κάποιον τον ενδιαφέρει καθαρά η σπόρ οδήγηση περισσότερο θα προτιμήσει το SPORT, αν θέλει σπόρ οδήγηση αλλά θέλει και να έχει περισσότερη άνεση, χώρους, ηλεκτρική ζελατίνα θα προτιμήσει το GT. Το σίγουρο είναι ότι και τα δύο μοντέλα είναι μπροστά από τον ανταγωνισμό σε πολλούς τομείς, απλά πρέπει κάποιος να τα οδηγήσει για να το καταλάβει. Οπότε η συμβουλή μου είναι, αν κάποιον τον ενδιαφέρει, να κλείσει ένα TEST RIDE σε κάποιον αντιπρόσωπο μόλις μπορέσει και τότε θα καταλάβει τι ακριβώς λέω. Θα ανεβάσω και άλλα βίντεο μόλις μπορέσω.
BMW C600 SPORT 16 - YouTube

Last edited by manos bmw; 15-03-2012 at 12:58.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 15-03-2012, 13:00
manos bmw Ο/Η manos bmw βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: BMW R nineT
Μηνύματα: 264
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ


Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 15-03-2012 at 13:13. Λόγος: Διόρθωση Link !
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 15-03-2012, 13:32
pipe22 Ο/Η pipe22 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: athina
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manos bmw Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο καλημέρα, βλέπεις ότι το GS Forum έχει παγκόσμιες πρώτες ενημερώσεις για όλα τα καινούρια μοντέλα. Τώρα, αυτό που μου ζήτησες, για κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες σχετικά με το scooter, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναφερθώ στα τεχνικά χαρακτηριστικά, αυτά μπορεί κάποιος να τα διαβάσει παντού. Θα σου πω για την αίσθηση που σου αφήνει οδηγώντας το και σε σύγκριση με το T-MAX και το BURGMAN που οδηγήσαμε στην Βαρκελώνη. Την πρώτη ημέρα το οδηγήσαμε μέσα στην πόλη και αυτό που σου κάνει εντύπωση είναι η ευελίξια του μέσα στην κίνηση, η πολύ ροπή που έχει από χαμηλά, τα πολύ καλά φρένα του και οι αναρτήσεις του, που ενώ είναι αρκετά σφιχτές, όταν πέσουν σε λακούβα δεν χτυπάνε καθόλου. Την επόμενη ημέρα το οδηγήσαμε εκτός πόλης, αρχικά σε ανοιχτό δρόμο και μετά σε κλειστό επαρχιακό. Στο τέλος της ημέρας η αίσθηση που μου είχε μείνει, είναι ότι το scooter, είναι απίστευτα καλοστημένο και απίστευτα γρήγορο. Αν δεν το οδηγήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι. Δεν έχω ξαναοδηγήσει maxi-scooter, αλλά πιστεψέ με πήγαινα όπως πάω με το R1200R που έχω, και μάλιστα πιο εύκολα γιατί δεν χρειαζόταν να αλλάζω και ταχύτητες. Πάει πολύ γρήγορα, δεν σε τρομάζει πουθενά όσο κι αν το πιέζεις, κρατάει απίστευτα και φρενάρει σαν μοτοσυκλέτα. Πλαγιάζει με την σκέψη, χωρίς καθόλου προσπάθεια, και από στροφή σε στροφή έχει τόση ροπή από χαμηλά που καλύπτει τις αποστάσεις αμέσως. Σε κάποια στιγμή είχα ξεχάσει ότι οδηγάω scooter. Μου έδωσε τόση χαρά η οδήγηση του σαν να οδηγάω μια καλοστημένη μοτοσυκλέτα. Τώρα και οι δύο εκδόσεις είναι το ίδιο στιβαρές και καλοστημένες, έχουν άλλωστε και τα ίδια ακριβώς χαρακτηριστικά. Όποτε αν κάποιον τον ενδιαφέρει καθαρά η σπόρ οδήγηση περισσότερο θα προτιμήσει το SPORT, αν θέλει σπόρ οδήγηση αλλά θέλει και να έχει περισσότερη άνεση, χώρους, ηλεκτρική ζελατίνα θα προτιμήσει το GT. Το σίγουρο είναι ότι και τα δύο μοντέλα είναι μπροστά από τον ανταγωνισμό σε πολλούς τομείς, απλά πρέπει κάποιος να τα οδηγήσει για να το καταλάβει. Οπότε η συμβουλή μου είναι, αν κάποιον τον ενδιαφέρει, να κλείσει ένα TEST RIDE σε κάποιον αντιπρόσωπο μόλις μπορέσει και τότε θα καταλάβει τι ακριβώς λέω. Θα ανεβάσω και άλλα βίντεο μόλις μπορέσω.
BMW C600 SPORT 16 - YouTube



Reply With Quote
  #17  
Παλιό 15-03-2012, 15:39
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manos bmw Εμφάνιση μηνυμάτων

Νίκο καλημέρα, βλέπεις ότι το GS Forum έχει παγκόσμιες πρώτες ενημερώσεις για όλα τα καινούρια μοντέλα. Τώρα, αυτό που μου ζήτησες, για κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες σχετικά με το scooter ....



Μπράβο Μάνο ... σ' ευχαριστούμε για την ενημέρωση ...






.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 15-03-2012, 16:38
visor1 Ο/Η visor1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200GS 2013.,Kymco agility 123cc
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manos bmw Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο καλημέρα, βλέπεις ότι το GS Forum έχει παγκόσμιες πρώτες ενημερώσεις για όλα τα καινούρια μοντέλα. Τώρα, αυτό που μου ζήτησες, για κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες σχετικά με το scooter, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναφερθώ στα τεχνικά χαρακτηριστικά, αυτά μπορεί κάποιος να τα διαβάσει παντού. Θα σου πω για την αίσθηση που σου αφήνει οδηγώντας το και σε σύγκριση με το T-MAX και το BURGMAN που οδηγήσαμε στην Βαρκελώνη. Την πρώτη ημέρα το οδηγήσαμε μέσα στην πόλη και αυτό που σου κάνει εντύπωση είναι η ευελίξια του μέσα στην κίνηση, η πολύ ροπή που έχει από χαμηλά, τα πολύ καλά φρένα του και οι αναρτήσεις του, που ενώ είναι αρκετά σφιχτές, όταν πέσουν σε λακούβα δεν χτυπάνε καθόλου. Την επόμενη ημέρα το οδηγήσαμε εκτός πόλης, αρχικά σε ανοιχτό δρόμο και μετά σε κλειστό επαρχιακό. Στο τέλος της ημέρας η αίσθηση που μου είχε μείνει, είναι ότι το scooter, είναι απίστευτα καλοστημένο και απίστευτα γρήγορο. Αν δεν το οδηγήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι. Δεν έχω ξαναοδηγήσει maxi-scooter, αλλά πιστεψέ με πήγαινα όπως πάω με το R1200R που έχω, και μάλιστα πιο εύκολα γιατί δεν χρειαζόταν να αλλάζω και ταχύτητες. Πάει πολύ γρήγορα, δεν σε τρομάζει πουθενά όσο κι αν το πιέζεις, κρατάει απίστευτα και φρενάρει σαν μοτοσυκλέτα. Πλαγιάζει με την σκέψη, χωρίς καθόλου προσπάθεια, και από στροφή σε στροφή έχει τόση ροπή από χαμηλά που καλύπτει τις αποστάσεις αμέσως. Σε κάποια στιγμή είχα ξεχάσει ότι οδηγάω scooter. Μου έδωσε τόση χαρά η οδήγηση του σαν να οδηγάω μια καλοστημένη μοτοσυκλέτα. Τώρα και οι δύο εκδόσεις είναι το ίδιο στιβαρές και καλοστημένες, έχουν άλλωστε και τα ίδια ακριβώς χαρακτηριστικά. Όποτε αν κάποιον τον ενδιαφέρει καθαρά η σπόρ οδήγηση περισσότερο θα προτιμήσει το SPORT, αν θέλει σπόρ οδήγηση αλλά θέλει και να έχει περισσότερη άνεση, χώρους, ηλεκτρική ζελατίνα θα προτιμήσει το GT. Το σίγουρο είναι ότι και τα δύο μοντέλα είναι μπροστά από τον ανταγωνισμό σε πολλούς τομείς, απλά πρέπει κάποιος να τα οδηγήσει για να το καταλάβει. Οπότε η συμβουλή μου είναι, αν κάποιον τον ενδιαφέρει, να κλείσει ένα TEST RIDE σε κάποιον αντιπρόσωπο μόλις μπορέσει και τότε θα καταλάβει τι ακριβώς λέω. Θα ανεβάσω και άλλα βίντεο μόλις μπορέσω.
BMW C600 SPORT 16 - YouTube
Φιλαράκι όλα τα είπες,άσε και σε μας να πούμε τίποτα!!!!!!

Κρίμα που δεν είχα κάμερα να γράψω την δικία μας διαδρομή.Τυφλά να 'χει το S1000RR.Το στήσιμο των μοτοσυκλετών είναι ίδιο γιατί μοιράζονται το ίδιο σκελετό και γεωμετρία.Το ποιό θα διαλέξεις είναι θέμα φιλοσοφίας και αρεσκείας.Το Sport αρμόζει περισσότερο σε αυτούς που "βράζει" το αίμα τους(θέμα εμφάνισης) Το GT θα βγάλει πολύ κόσμο μέσα απο τα αυτοκίνητα τους για να θυμηθούνε τα "παλιά" με στυλ και ασφάλεια.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 15-03-2012, 16:54
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από visor1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκι όλα τα είπες,άσε και σε μας να πούμε τίποτα!!!!!!

Έλα Κώστα ... πες μας κ την δική σου εμπειρία απ' την πρώτη δοκιμή ...

Είναι καινοτόμο το μηχανάκι κ ενδιαφέρει πολλούς η γνώμη σας,

μιάς κ είστε ΚΑΙ οι δύο, άνθρωποι "μέσα στα πράγματα"

αλλά ΚΑΙ με άποψη ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 15-03-2012, 18:51
visor1 Ο/Η visor1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200GS 2013.,Kymco agility 123cc
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ C600 SPORT & GT ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩ

Thanks Νίκο για τα καλά σου λόγια,και να βρεθούμε από κοντά κάποια μέρα!

Όντας πολλά χρόνια επαγγελματίας στο χώρο έχω και οδηγική και τεχνική εμπειρία από τις μοτοσυκλέτες του ανταγωνισμού. To BMW έχει μακράν την καλύτερη ποιότητα κύλισης.Οδηγική απόλαυση 200+%!!!
Ο κινητήρας έχει χαρακτήρα και σου δείχνει από την πρώτη μιζιά ότι έχει άλογα,βαρύ ήχο και ροπή (και χάρη τις καλής κλιμάκωσης του CVT) γλυκιά χωρίς να σε τρομάζει.Μόνο αν δείς το κοντέρ σου θα καταλάβεις ότι έχεις ξεφύγει σε χιλιόμετρα.
Ο ψεκασμός του λειτουργεί υποδειγματικά χωρίς κομπιάσματα και άλλα περίεργα(σε αυτά η BMW είναι μπροστά ούτος ή άλλως) και με απίστευτη οικονομία.Χαρακτηριστικό είναι ότι την δεύτερη μέρα και εμείς σε συνθήκες απόλυτου μαστιγώματος και εξωπραγματικής οδήγησης για scooter στα 200km περίπου φάγαμε μισό ρεζερβουάρ.Κρίμα που δεν έχω βίντεο να σας δείξω που ξύναμε καρίνες και ορθοστάτες(στην άσφαλτο της Βαρκελώνης).
Η θέση οδήγησης τυπικά σπορ για το C600 με σκληρή σέλα με γωνίες για να βγάζεις και σώμα στις στροφές!?!?! και τα τιμόνια χαμηλά και μπροστά. με ύψος εγώ 1.89 και μακριά πόδια, δεν χτυπούσα πουθενά σε σχέση με το T-max.

Το μεγάλο στοίχημα των Γερμανών για εμένα είναι το GT.Με ίδιο πλαίσιο και κινητήρα με το sport,δίνει χαρακτήρα που θα βολέψει πολλούς 40ρήδες άνετο,στρίβει με ακρίβεια διαβήτη και σιγουριά που δεν θα βρείς σε κανένα γιαπωνέζικο,αλλά όλα αυτά τα κάνεις με άνεση αυτοκινήτου!!!
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Bmw c600 sport-c650 gt taksidiotis Νέα μοντέλα BMW 17 25-01-2012 19:05
BMW SPORT MARK Κράνη 8 14-04-2011 22:20
Πωλείται κράνος BMW Sport No58-59 lycos Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου 4 05-01-2011 17:40
BMW HP2 Sport lycos Πωλήσεις μοτοσυκλετών 1 27-06-2010 01:23
Extreme Sport syan Αθλητισμός 6 26-01-2009 17:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:31.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!