GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ > Αστεία Video

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 30-10-2011, 08:46
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Ε, ρε γλέντια!!!!!

Εδώ είμαι γλύκα μου...
ΑΝ ήξερες γράμματα θα είχες διαβάσει ήδη, ότι έφευγα από το λιμάνι και δεν θα είχα σύνδεση!!!!
Για λίγο από Κορέα που βρίσκομαι, θα σου στείλω τα χαιρετίσματα...
Τελικά, μάλλον θα πρέπει να βάλουμε καρτελάκια στο φόρουμ... όσο πάνε και μαζεύονται "γιγαντιαία νούμερα"!!!!
"Αδερφές και παλληκάρια... γίναμε μαλλιά κουβάρια"!!!


Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα...
Γράφω μια άποψη και εφ' όσον έχεις διαφορετική και θέλεις, μπορείς είτε να ρωτήσεις πως τεκμηριώνω την άποψή μου, είτε να γράψεις την δική σου. Αντ' αυτού, ζήτησες νταηλίκι να "ανακαλέσω"!!!!

Ενώ λοιπόν σου απαντώ, θέτοντας εν τω μεταξύ και κάποια ερωτήματα, εσύ ο "βαθύς γνώστης", την έκανες γαργάρα και νόμισες πως επειδή λες δυό φλωρίστικες μ@λ@κίες, έγινες μάγκας!!!!

Απαντήσεις φυσικά δεν πήρα και ήξερα από την αρχή πως δεν θα πάρω... Και μόνο η έκφραση " Νάπο απορώ που δεν αντέδρασες"!!! μου έδειχνε καθαρά πως είσαι ένας ακόμη από τους ηλίθιους που το μόνο που ξέρουν είναι να δίνουν διαταγές σε ορντινάντσες.

Δεν νομίζω, λοιπόν πως αξίζεις για να ασχοληθώ άλλο μαζί σου και όσο για γελάκια... αν έχεις, ότι χρειάζεται, έλα μπροστά μου να γελάσεις... Εκτός απροόπτου από Δευτέρα βράδυ θα είμαι Ελλάδα. Μόνο πρόλαβε... σε παρακαλώ... γιατί έχουμε και δουλειές και δεν αδειάζουμε, για τον κάθε φλώρο...

ΥΓ. Τελικά, το "Ε, ρε γλέντια!!!!!" έβγαλε λαγό...
Αλήθεια, πάλι δεν μας είπες... τι ανδραγάθημα έκανες και είσαι... megalopsyxos!?!??!?!?!?!

Last edited by yannis; 30-10-2011 at 08:53. Λόγος: γέλια!!!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 30-10-2011, 09:47
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Ε, ρε γλέντια!!!!!



Ααα, μεγαλότριχε, για να ξέρεις ποιον θα ζητήσεις... ο τύπος πίσω μου, σου στέλνει επίσης τα χαιρετίσματα, με το μεγάλο δάχτυλο... πολλοί μεγάλοι βρε παιδί μου εδώ μεσα!!!
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 01-11-2011, 10:57
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Ε, ρε γλέντια!!!!!

Reply With Quote
  #34  
Παλιό 08-11-2011, 19:45
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Ε, ρε γλέντια!!!!!

Και φυσικά, για να μην ξεχνιόμαστε...
Έρευνα των Πανεπιστημίων Πάβιας και Στράτφορντ, δεν βρήκα πουθενά εκτός από κάτι εθνικιστικά φόρουμ κλπ.
Αντιθέτως βρήκα αυτά...

European Y-DNA haplogroups frequencies by country - Eupedia

Genetic make-up of Europe

Και αυτό...

GREEK DNA

Που όμως άλλα λέει στον τίτλο και άλλα πραγματεύεται!!!!
Διότι είναι άλλο πράγμα η προέλευση των σύγχρονων κατοίκων, από την προέλευση των αρχαίων.

Επίσης ένα σκανάρισμα που δείχνει πολλά.



Μην βιαστεί κανείς να πει, πως κάνω προπαγάνδα και αηδίες. Αγαπώ και υπερασπίζομαι τον τόπο μου και μάλιστα πολλές φορές περισσότερο από κάποιους "τάχα μου δήθεν" πατριώτες.
Αυτό όμως καθώς και η προσπάθεια για προκοπή, έχουν καλύτερα αποτελέσματα, όταν δεν είναι δογματικά προσηλωμένα σε καθοδηγούμενες απόψεις.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:01.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!