GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #4  
Παλιό 02-12-2013, 15:08
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Κάτω από τα επίπεδα του 2000 επέστρεψαν οι μισθοί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν υπάρξει και αντίστοιχος αποπληθωρισμός έλα να κουβεντιάσουμε, μέχρι τότε απλά εκτίθεσαι στα μάτια όλων μας....
Οταν λες αποπληθωρισμο τι εννοεις? Να πεσουμε κατω απο το ''0''? διοτι τωρα ειναι στο 1,5%-1,6% ποσο πιο κατω? κατω απο το ''0'' τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα....το ξερεις αυτο? αν θες να σου παραθεσω οικονομικες μελετες του capital, money on line κ.λ.π. που το πιστοποιουν.

επισης ¨η θα μιλαμε επι ισοις οροις και θα σταματησεις αυτα τα ηλιθια ''εκτιθεσαι'' ¨η θα σου μιλω οπως ακριβως μου μιλας με αναλογους ηλιθιους ορους κανοντας κι αυτην την ενοτητα μπαχαλο.........δεν νομιζω να το θελεις.

Εχω καθε δικαιωμα να λεω την γνωμη μου ΟΠΟΙΑ κι αν ειναι αυτη....ειτε σου
(σας) αρεσει ειτε οχι!!!!!!!!
Εσεις πρεπει να βρειτε αντιδοτα σε αυτα που λεω αλλα και στις παραθεσεις πιστοποιησης αυτων που λεω.......αν δεν μπορειτε τοτε φυσικο ειναι να χρησιμοποιειτε ορους σαν τον παραπανω καθως και αλλα ηλιθια οπως ''προπαγανδα'' κ.λ.π.

Μαθετε επισης να ξεχωριζετε τους ορους ''φτωχεια'' και ''πεινα''.........

Οταν αυτο:


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
.
................. τη σχετική εισοδηματική φτώχια, η οποία πλήττει όσους διαθέτουν εισόδημα κάτω από το 60% του μέσου όρου της χώρας στην οποία ζουν, την υποκειμενική εισοδηματική φτώχια, που βασίζεται στην ατομική εκτίμηση, τον λεγόμενο παράγοντα της στέρησης (χαμηλό επίπεδο διαβίωσης) και τέλος την οικονομική στενότητα, η οποία δείχνει το βαθμό επάρκειας του εισοδήματος ενός νοικοκυριού.
........μου το θεωρεις(-τε) ''πεινα'' ηθελα να ηξερα ποιος εκτιθεται ασυστολα......

Επιτελους μαθετε να συζητατε κι οχι επειδη δεν συμφωνουν καποιοι να βρισκετε κωλυματα οτι δεν θελετε τα πολιτικα θεματα σε μοτοσυκλετιστικο φορουμ, οτι κανουν προπαγανδα οι αντιφρονουντες, οτι εκτιθονται και αλαλ ομορφα.......
Αν κι εγω συμφωνουσα μαζι σας δεν θα ειχε αλαλξει τιποτε στο φορουμ........αλλα δεν προκειται να το κανω Σταυρο διοτι βλεπω αλλιως τα πραγματα, ελπιζω να γινει σεβαστο και συζητησιμο.
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!