GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Εξοπλισμός αναβάτη > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 08-03-2012, 10:37
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
αν θες κανονιζουμε να βρεθουμε να σου το δειξω....και μετα μου λες εσυ..εντυπωσεις!για εμενα ειναι value for money!!βεβαια εγκυμονει παντα ο φοβος του.....κινεζικου

να σε καλα...αν μπορεσω θα κανονησω...

αλλωστε ισως ειναι καλυτερα μετα τα 140 να μην δουλευει και πολυ...μιας και η γυναικα μετα τα 120 ενεργει σαν ανθρωπινος κοφτης...!!!

αυτο με τον φοβο του κινεζικου ειναι ενα θεμα αλλα η τιμη ειναι ακρως δελεαστικη...!!!

Last edited by asotosios; 08-03-2012 at 10:41.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 08-03-2012, 21:28
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ.ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΜΕΣΩ ΜΠΛΕΔΟΝΤΙΟΥ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΝΙΜΗ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ.ΥΣΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ΩΡΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΙΜΗ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΤΟΤΕ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ.
Ο ΗΧΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ,ΣΥΖΗΤΩ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΙΝΟΥΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΟΡΥΒΟΥ(ΦΟΡΑΩ ΨΗΛΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ).ΟΤΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΑΠΛΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ...ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ VALUE FOR MONEY.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 08-03-2012, 21:39
Alkinoos Ο/Η Alkinoos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW R1200GS Adventure
Μηνύματα: 982
Προεπιλογή

Εγω την BT2 λέω πριν το Πάσχα να χτυπησω.
Θεωρώ πολυ σημαντικο ατού το ότι μπορει να χρησιμοποιήσει την δεύτερη μονάδα άλλη μοτοσυκλέτα.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 08-03-2012, 21:56
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΤΗΝΗ...ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΚΙΝΕΖΙΚΗ.ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ. ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΕΩΣ 500μ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 100μ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΑΝΕΤΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 1000μ.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 08-03-2012, 22:45
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

εγω παλι ειμαι λιγο αιρετικος σε αυτα,τι εννοω..:προτιμω απλα συστηματα χωρις καλωδια κ μπαταριες(αμα παρουν νερο τα ηλεκτρονικα,γ@μ@ τα..),ασε που κατα τη γνωμη μου ολες αυτες οι αηδιες με bluetooth,mp3 player κ.α.για να απανταω στο τηλεφωνο ενω οδηγω,να ακουω μουσικη κ...να κανω καφε εμενα σε αχρηστο μου κανουν,ισως κ σε λιγο γελοιο-σα κατι τυπακια που ειναι μονιμα με ενα bluetooth στο αυτι-εκτος κ αν εισαι ο dr House κ δε θες να χασεις κληση μη σου πεθανει ο ασθενης..Λοιπον κατοπιν τουτου εγω εχω αυτο-για αρκετα χρονια,σιγουρα πανω απο 5,κ ειναι δοκιμασμενο,δουλευει ικανοποιητικα εως κ τα 140κμ/ω κ μετα απο 6 ωρες με βροχη στη μηχανη,οταν πηρε λιγο νερο...απλα το φυσηξα κ εφυγε..!http://fullthrottle.gr/index.php?pro...mart&Itemid=14Τα φερνει ενας τυπακος-στην Καλλιροης..?Ξερω δε γεμιζει το ματι ειναι ομως απλο κ αποτελεσματικο χωρις πολλα κοκοψινια κ κοκοκοψαρα..!
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 09-03-2012, 10:08
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από katsab Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ.ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΜΕΣΩ ΜΠΛΕΔΟΝΤΙΟΥ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΝΙΜΗ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ.ΥΣΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ΩΡΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΙΜΗ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΤΟΤΕ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ.
Ο ΗΧΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ,ΣΥΖΗΤΩ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΙΝΟΥΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΟΡΥΒΟΥ(ΦΟΡΑΩ ΨΗΛΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ).ΟΤΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΑΠΛΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ...ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ VALUE FOR MONEY.
enough said για εμενα...
Ευχαριστω...μακαρι να μην πεσω στην Κινεζικη πατατα...
αλλα οπως ειπα και πριν η τιμη ειναι δελεαστικοτατη...οποτε και θα προσχωρησω με εναν φιλο σε παραγγελια χ2...
Ευχαριστω...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από katsab Εμφάνιση μηνυμάτων
ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΤΗΝΗ...ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΚΙΝΕΖΙΚΗ.ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ. ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΕΩΣ 500μ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 100μ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΑΝΕΤΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 1000μ.
το οτι μπορεις να συνομιλεις και με μια δευτερη μηχανη ειναι κατι που παρολο δεν το ειχα σκεφτει κατα την συνταξη του 1ου ποστ μου τωρα ακουγετε nice to have...


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω παλι ειμαι λιγο αιρετικος σε αυτα,τι εννοω..:προτιμω απλα συστηματα χωρις καλωδια κ μπαταριες(αμα παρουν νερο τα ηλεκτρονικα,γ@μ@ τα..),ασε που κατα τη γνωμη μου ολες αυτες οι αηδιες με bluetooth,mp3 player κ.α.για να απανταω στο τηλεφωνο ενω οδηγω,να ακουω μουσικη κ...να κανω καφε εμενα σε αχρηστο μου κανουν,ισως κ σε λιγο γελοιο-σα κατι τυπακια που ειναι μονιμα με ενα bluetooth στο αυτι-εκτος κ αν εισαι ο dr House κ δε θες να χασεις κληση μη σου πεθανει ο ασθενης..Λοιπον κατοπιν τουτου εγω εχω αυτο-για αρκετα χρονια,σιγουρα πανω απο 5,κ ειναι δοκιμασμενο,δουλευει ικανοποιητικα εως κ τα 140κμ/ω κ μετα απο 6 ωρες με βροχη στη μηχανη,οταν πηρε λιγο νερο...απλα το φυσηξα κ εφυγε..!http://fullthrottle.gr/index.php?pro...mart&Itemid=14Τα φερνει ενας τυπακος-στην Καλλιροης..?Ξερω δε γεμιζει το ματι ειναι ομως απλο κ αποτελεσματικο χωρις πολλα κοκοψινια κ κοκοκοψαρα..!
αυτο δεν το εχω ξανακουσει αλλα γενικοτερα με αυτες τις ιστοριες ειμαι λιγο εως παρα πολυ ασχετος...η αληθεια ειναι οτι η απλοτητα του ειναι εντυπωσιακη και σαν σκεψη αλλα και σαν το bulletproof της κατασκευης...


Γενικοτερα δεν ειμαι κανενας τρελος γκατζετακιας...αλλα ουτε και θελω να κανει παπαδες...απλα πραγματα να μπορω να μιλαω με την συζηγο κατα την διαρκεια του ταξιδιου οχι της βολτας, να απανταω σε κανενα τηλ (πολλες φορες καποια τηλεφωνηματα πρεπει να απαντηθουν ειδικα οταν εισαι σε ταξιδι...) και στα πολυ μακρινα θα εξυπηρετουσε η δυνατοτητα που και που να ακους και λιγο μουσικουλα χαλαρα...!!!

Για αυτο στην αρχη ζητησα κατι απλο και ας ειναι και με καλωδια...αλλα αφου μπορω με ενα λογικο ποσο να παρω κατι που κανει ολα τα παραπανω γιατι οχι...

Οπως και να εχει ευχαριστω ολους για τις γνωμες και τις πληροφοριες...!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 09-03-2012, 11:41
kornlaz Ο/Η kornlaz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: 1200gs(2010)
Μηνύματα: 5,341
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
ψηνομαι για τον Κινεζο...η τιμη ειναι σουπερ και ειναι και χωρις καλωδια...
αξιζει τον κοπο...
ακουγετε καλα και στα πολλα...140-160...???
Αξίζει φίλε και με το παραπάνω.Μέχρι τα 140 ακούς πεντακάθαρα.Επίσης πολύ βασικό εχθές δοκιμάστηκε και σε καταρακτώδη βροχή για πολλές ώρες και δεν έπαθε απολύτως τίποτα
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 09-03-2012, 13:55
kelas22 Ο/Η kelas22 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μoto: Adv 1200....
Μηνύματα: 826
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

Κορνηλιε εγω εχω την scala rider Q2..
Συνδεεται μεσω bluetooth ταυτοχρονα με πολλες συσκευες (κινητο,gps ΜΡ 3, συνεπιβατη και τριτη μηχανη) και αυξομειωνει μονη της την ενταση αναλογα με το ποσο τρεχεις και με το ποσο αερας χτυπαει. Ειναι δοκιμασμενη μεχρι τα 180-190 km/h...
το αποτελεσμα τελειο και ο ηχος αριστος,μιλουσαμε σα να τα λεγαμε στον καφε!
Αυτονομια πανω απο 8 ωρες συνεχομενης ομιλιας...Εγω σε ταξιδια μικρα 2ημερα 3ημερα δε περνω μαζι ουτε φορτιστη και με φτανει κ με περισευει!
Απλα ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη της. Την αγορασα 300 € 2 τεμαχια..αλλα αξιζει...τωρα μπορει να χει πεσει λιγο.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 15-03-2012, 18:09
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

Ομορφαντρεςςςς μου!

Ερωτησουλες!

ο κινεζος που λετε απο πανω..

2×BT interphone bluetooth motorcycle helmet intercom | eBay

καταλαβαινει κανενας γνωστης τι διαφορα με τον αλλο ομοσταβλο του κινεζο?

Motorcycle Helmet Bluetooth Headset Intercom 500M | eBay

Το κινεζο μιλαει καλα με το τηλεφωνο?ακουει μουσικη, ακουει gps τηλεφωνου, διακοπτει gps για κλhση, συνδεεται και με αλλη μηχανη με διαφορετικη μαρκα blutooth και ακους και καλα και σε ταχυτητες πανω απ τα 140?

ειχα βρει αυτο...

Bluetooth Motorcycle Intercom Headset with Handlebar Remote 900m Range

που εχει την φοβερη μαγκια με το κοντρολακι για το τιμονι...

και σκεφτομουνα να το συνδιασω με αυτο για το κινητο μου το galaxy S2 μια και εχω και πολυ μνημη για μουσικη και καλο gps...

U-Bolt Motorcycle Mount with Samsung Galaxy S2 Hard Waterproof Tough Case and DIN Hella Charger

το οποιο εχει την μαγκια της πριζας για το πριζακι της μπουμπους ...

και θεωρουσα οτι ηταν καλο πακετακι...


αλλα τωρα με τον κινεζο με βαλατε σε σκεψη μπας και ριξω λιγο ακομα το κοστος...μπας και μεινει και τιποτα παραπανω να φαμε στο Σαραγιεβο δηλαδη...



τι λετε?

τα φωτα σας...

για λιγο πιο ακριβο σε αυτο...

Interphone F2 city bluetooth (1 ) by: Cellular Line - MotoRAID

μπας και ξερει κανεις ποιες ειναι οι τρομερες διαφορες του απ τα πιο καινουργια 3-4 και ΒΤ κτλ κτλ κι εχει στο 100ρικο ενω τα αλλα στα 200-300+?????
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 15-03-2012, 18:25
panosv Ο/Η panosv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2011
Περιοχή: Καματερο
Μoto: f800gs
Μηνύματα: 702
Προεπιλογή Απάντηση: Ασυρματη ή Ενσυρματη...Ενδοεπικοινωνια

MIDLAND BT2 Απ΄τις καλύτερες πιστέυω που κυκλοφορούν την βρήκα στο ebay από Αμερική στα 140ευρώ.Ψάξε στο ebay θα βρεις φτηνή,την είχα βρει κ από Γερμανία στα 160ευρώ αλλά γίνοντε ανάρπαστες,πρέπει να προλάβεις αυτά!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
SCALA RIDER Q2 Ενδοεπικοινονια!!!! kelas22 Πωλήσεις GPS & ενδοσυνεννοήσεων 2 10-12-2011 16:31
Ενποεπικοινωνια Interphone f4.. nikleve Διάφορα 7 17-11-2011 10:55
Χαριζεται νεα ενδοεπικοινωνια -DHMHTRHS- Χαρίζεται 13 20-06-2011 17:31
Silver - Line - VERSO XL της baehr...η απολυτη ενδοεπικοινωνια!!! georgekostas Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 12 19-11-2009 02:07
Eνδοεπικοινωνια MIDLAND BT INTERCOM Bluetooth Οδηγου-συνοδηγου georgekostas Πωλήσεις GPS & ενδοσυνεννοήσεων 7 18-11-2009 15:56


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!