GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 05-09-2011, 16:28
krama22 Ο/Η krama22 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Crete
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 234
Προεπιλογή Destinator Talk & Drive 43A (προσφορά -70%)

Destinator Talk & Drive 43A με χαρτες Ελλάδας, Κύπρου και ολίγον απο Ευρώπη (λέει κεντρικο δίκτυο)

καλή προσφορά (Gps MLS από kotsovolos.gr | TopOffer.gr) με έκπτωση σχεδόν 70%...

Δέν είχα ποτέ MLS αλλά η προσφορά δείχνει καλή!

Last edited by krama22; 05-09-2011 at 16:46.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 05-09-2011, 23:54
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Destinator Talk & Drive 43A (προσφορά -70%)

Προς Θεού, μην πάρετε MLS. Από τα πλέον άχρηστα μηχανήματα. Αργό, πανάκριβο και κακό service, άχρηστες μπαταρίες.

Πουλάω το δικό μου, που είναι και το Traffic, με on line ενημέρωση κίνησης δηλάδη, €50.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 06-09-2011, 11:02
krama22 Ο/Η krama22 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Crete
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 234
Προεπιλογή Απάντηση: Destinator Talk & Drive 43A (προσφορά -70%)

χμμμ.. αυτο μου ειπε και συμφορουμήτης με ΠΜ χθες,
οπότε για να το λέτε δύο (που έχετε προιόντα της εταιρίας) τότε μάλλον κάτι δέν παέι καλά με τα navigator αυτά...
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 06-09-2011, 12:17
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Destinator Talk & Drive 43A (προσφορά -70%)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από krama22 Εμφάνιση μηνυμάτων
χμμμ.. αυτο μου ειπε και συμφορουμήτης με ΠΜ χθες,
οπότε για να το λέτε δύο (που έχετε προιόντα της εταιρίας) τότε μάλλον κάτι δέν παέι καλά με τα navigator αυτά...
Καλά έκανες, που δεν πήρες άσχημα την ‘ακύρωση’ της ιδέας σου.

Η δική μου εμπειρία από την χρήση του προηγούμενου μοντέλου, αλλά και του τρέχοντος:

Αργεί να bootάρει. Όταν το κάνει μετά από 2 ή 3 λεπτά, αν και δεν καπνίζω, καπνίζω ένα τσιγάρο από τα νεύρα μου μέχρι να βρει τους δορυφόρους. Αυτό σε ανοικτό σημείο, γιατί στα στενά της Αθήνας, καπνίζω πακέτο.

Πηγαίνοντας σε πορεία, που χρειάζεται να στρίψεις, στο λέει μετά την στροφή.
Άρα και αργός επεξεργαστής.

Τραγικά μικρή διάρκεια στην μπαταρία τους.

Αδύναμη οθόνη, κατά την διάρκεια της ημέρας. Με μια βλάβη στην οθόνη ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ. Το πρώτο το έφτιαξαν μετά από 10 μέρες, αφού το έστειλαν Θεσσαλονίκη δωρεάν εντός εγγύησης και το δεύτερο, επειδή είχαν χάσει από το λογιστήριό μου το τιμολόγιο αγοράς και ενώ το μοντέλο Traffic είναι στην αγορά μόλις ένα χρόνο, μου ζητούσαν χρήματα για την επισκευή, με εγγύηση του προϊόντος τα δύο χρόνια. Δεν το παρελάμβανα, βρήκα το τιμολόγιο και πήγα και τους το έτριψα στην μούρη. Καταλάβαιναν το λογικό της σκέψης μου, ότι δηλαδή ήταν εντός της 2ετούς εγγύησης αφού το μοντέλο κυκλοφορούσε μόλις ένα 6μηνο, αλλά ήταν η πολιτική της εταιρείας.

Στα πλαίσια του αργού επεξεργαστή, όταν δεν πάω από την ενδεικνυόμενη διαδρομή, το καταλαβαίνει μετά από μισό λεπτό και κάνει redirect με την ησυχία του. Εν τω μεταξύ έχω φτάσει… Φάληρο.

Πολλές φορές με δείχνει να είμαι τρεις δρόμους δεξιά ή αριστερά, με αποτέλεσμα να χάνω τελείως την πορεία μου, άρα και τον προορισμό μου.

Μην το πάρετε, και μην πάρετε ούτε το δικό μου. Κρίμα γιατί είναι και Ελληνική η εταιρεία.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 10-09-2011, 15:49
paramedic Ο/Η paramedic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 82
Προεπιλογή Απάντηση: Destinator Talk & Drive 43A (προσφορά -70%)

Ενα 4800Α που έχω με χάρτες Ελλάδας και Ευρώπής πάντως πολύ καλό είναι. Με ταξίδεξε σε 5 χώρες στην Ευρώπη χωρίς ούτε ένα πρόβλημα.
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!