GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 01-06-2013, 20:23
omorfantras Ο/Η omorfantras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μoto: GS 1200 ADVENTURE 2011
Μηνύματα: 1,593
Προεπιλογή

Νικολα και Δημητρη μετα απο 20 μηνες που ειμαι σ αυτη την παρεα του gs Forum ενα εχω να σας πω,,,,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,νιωθω τυχερος που ειμαι στην μεγαλη αυτη παρεα!!!!!!
Καλο μηνα και καλα χιλιομετρα να εχουμε κι οσοι δεν θελουν, ειναι πολλοι οι δρομοι που μπορουν να ακολουθησουν ´μακρια μας´.....
Reply With Quote
  #102  
Παλιό 02-06-2013, 11:16
Vag Ο/Η Vag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Aθήνα
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

@ Λεοντόκαρδος. Τώρα ναι ΟΚ καταλαβαίνω.
Reply With Quote
  #103  
Παλιό 02-06-2013, 17:29
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από omorfantras Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικολα και Δημητρη μετα απο 20 μηνες που ειμαι σ αυτη την παρεα του gs Forum ενα εχω να σας πω,,,,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,νιωθω τυχερος που ειμαι στην μεγαλη αυτη παρεα!!!!!!
Καλο μηνα και καλα χιλιομετρα να εχουμε κι οσοι δεν θελουν, ειναι πολλοι οι δρομοι που μπορουν να ακολουθησουν ´μακρια μας´.....

κι απο μενα ενα ευχαριστω (δεν ειχε πιο μεγαλο) για την υπαρξη του φορουμ και για τον κοπο σας
Reply With Quote
  #104  
Παλιό 04-06-2013, 11:05
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Νικόλα(ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΕ) θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου,
μπορούμε να τα επιβεβαιώσουμε όλοι όσοι έχουμε ασχοληθεί να στήσουμε μια εκδρομή-εκδήλωση-συνάντηση-ομαδική αγορά, για το πόσο χρειάζεται να αφιερώσουμε από τον προσωπικό μας χρόνο, πόσο κούραση και πόσα έξοδα κάνουμε…. και η ανταμοιβή μας τελικά είναι να ευχαριστηθούν οι φίλοι μας και να περάσουμε όμορφα.

Ναπολέων δεν θα σχολιάσω το πως ξεκίνησε η όλη παρεξήγηση αλλά το πώς την κατέληξες ρε φίλε… περίμενα πιο αντρίκια συμπεριφορά από σένα τουλάχιστον.
Νομίζω οφείλεις στους ανθρώπους που γνώρισες εδώ μέσα μια λογική εξήγηση για αυτή την συμπεριφορά σου.

Reply With Quote
  #105  
Παλιό 04-06-2013, 18:26
george-k1 Ο/Η george-k1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
Μoto: .......?
Μηνύματα: 8,292
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (7000 ΑΤΟΜΑ ) ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ.
ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΥ ΘΥΣΙΑΣΑΝ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ.
ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑΝ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΟΥΣΙΑ..!!!
Reply With Quote
  #106  
Παλιό 05-06-2013, 01:31
FILOKALI Ο/Η FILOKALI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: GS 1200/2013
Μηνύματα: 101
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Παιδιά , το NIKNAME μου προέρχεται από ένα Μοναστήρι που είναι σ ενα βουνό στο χωριό μου. Κάνουμε πανηγύρι 8 Σεπτεμβρίου κάθε χρόνο και σε όσους αρέσει η παραδοσιακή μουσινή- χορός, πέρυσι είχαμε τον Παναγιώτη Λάλεζα και εφέτος θα το επαναλάβουμε με την παρουσία μάλλον και του Βαγγέλη Κονιτόπουλου.
Σας καλώ όλους λοιπόν να γλεντήσουμε στο πανηγύρι αυτό, ν αφήσουμε στην άκρη όλα αυτά που διαβάζω και να ομορφήνουμε την ψυχή μας. με την ειρηνική , φιλική και διασκεδαστική συνύπαρξή μας, σκοπός εξ άλου που είναι όλων μας και γι αυτό είμαστε μέλη αυτής της όμορφης ομάδας. Τα περί εισαγγελέων είναι δουλειά άλλων που δέν έχουν χώρο αναμεσά μας. Το χωριό μου λοιπόν είναι το Πέτα Αχαίας και είναι ορεινό και παραθαλάσσιο συγχρόνως, διότι από το Μοναστήρι φαίνεται Ζάκυνθος και Κεφαλλονιά. Καλό βράδυ!!!!
Reply With Quote
  #107  
Παλιό 05-06-2013, 10:18
DoctorAbo Ο/Η DoctorAbo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FILOKALI Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά , το NIKNAME μου προέρχεται από ένα Μοναστήρι που είναι σ ενα βουνό στο χωριό μου. Κάνουμε πανηγύρι 8 Σεπτεμβρίου κάθε χρόνο και σε όσους αρέσει η παραδοσιακή μουσινή- χορός, πέρυσι είχαμε τον Παναγιώτη Λάλεζα και εφέτος θα το επαναλάβουμε με την παρουσία μάλλον και του Βαγγέλη Κονιτόπουλου.
Σας καλώ όλους λοιπόν να γλεντήσουμε στο πανηγύρι αυτό, ν αφήσουμε στην άκρη όλα αυτά που διαβάζω και να ομορφήνουμε την ψυχή μας. με την ειρηνική , φιλική και διασκεδαστική συνύπαρξή μας, σκοπός εξ άλου που είναι όλων μας και γι αυτό είμαστε μέλη αυτής της όμορφης ομάδας. Τα περί εισαγγελέων είναι δουλειά άλλων που δέν έχουν χώρο αναμεσά μας. Το χωριό μου λοιπόν είναι το Πέτα Αχαίας και είναι ορεινό και παραθαλάσσιο συγχρόνως, διότι από το Μοναστήρι φαίνεται Ζάκυνθος και Κεφαλλονιά. Καλό βράδυ!!!!
Φιλοκάλη, ξέρω πως θα έπρεπε να πω ευγενικά πως το συγκεκριμένο νήμα πραγματεύεται άλλο θέμα κλπ κλπ κλπ αλλά μου φάνηκε τόσο αστείο που το διάβασα εδώ μετά από όλα αυτά που έχουν προηγηθεί που δε μπόρεσα να κρατηθώ απ το να σκάσω στα γέλια.
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!