GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ανακοινώσεις

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 25-05-2013, 16:39
Xarleas Ο/Η Xarleas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: H-D Road King 1450cc
Μηνύματα: 1,045
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Ενα έχω να πω... Τα παιδία παίζει.... Αυτά είναι σαχλαμάρες και (αναθεωρήστε) όλοι σας
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 25-05-2013, 17:04
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

κ. Ναπολεοντα αν εχεις πικραθει απο μια παρεα φευγεις αξιοπρεπως και δεν της δινεις αξια με το να ασχολεισαι κι αλλο. Τα περι δικαστηριων και δικηγορων οταν για τοσο καιρο ησουν εδω και δεν σε ενοιαζε μονο εκδικηση μου κανουν....και ειμαστε μοτοπαρεα εκτος απο το πισι θα βρεθουμε και στους δρομους (πριν μια εβδ ημουν πρεβεζα με το 36ωρο) . εισαι ψηλα και μην ξεπεφτεις
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 25-05-2013, 17:40
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Cool Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

... εγω παιδες να πω την αμαρτια μου ... καθοτι δεν συμμετεχω και τοσο στα μη μοτοσυκλετιστικα θεματα τελέυταια...δεν μπορεσα ακομα να καταλαβω γιατι τοσο πικρία και χολή! Συνεχιζω ομως να απορώ και να θαυμαζω την υπομονή και την ανοχή των υπευθύνων του διαδικτυακού αυτου χωρου σε τετοιου ειδους συμπεριφορες.


...

Απο εκει και περα ...και για να πω την αληθεια ....αν και η Bayern εχει επιβεβαιώσει οτι ειναι φετος η καλυτερη ομαδα... πιστευω και θα ηθελα πολυ να παρει την κούπα το Dortmund. ...
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 25-05-2013, 18:06
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis Εμφάνιση μηνυμάτων

Απο εκει και περα ...και για να πω την αληθεια ....αν και η Bayern εχει επιβεβαιώσει οτι ειναι φετος η καλυτερη ομαδα... πιστευω και θα ηθελα πολυ να παρει την κούπα το Dortmund. ...
Είναι και κιτρινόμαυρη!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 25-05-2013, 19:43
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Ναπολέων, ζούμε σε δύσκολες εποχές, έχουμε να περάσουμε δια πυρός και σιδήρου, χρειαζόμαστε την οικογένεια, τους γνωστούς και φίλους για να ανταπεξέλθουμε σε όλα αυτά. Θέλω να πιστεύω ότι μαζί μπορούμε, ας κάνουμε άλλη μια προσπάθεια.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 25-05-2013, 20:42
spirossam Ο/Η spirossam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Με συγχωρείς και χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση φίλε aeriko αλλά τι ''όλοι μαζί μπορούμε και άλλη μια προσπάθεια''?

Ακούγεται σαν Α.Σαμαρά.




Ο napgeo πήγε σε εισαγγελίες και υποδιεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος

ΠΗΓΕ!!Όπως τουλάχιστον έγραψε.



Είμαστε και γράφουμε στο GS FORUM.Forum με κύριο άξονα τις μοτοσυκλέτες bmw.Δεν είμαστε ούτε σε δικαστήρια,ούτε σε δημόσιες υπηρεσίες,ούτε στη Χάγη.
Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...Αλλά τελικά είναι στην προσωπικότητα και στην ψυχολογία του εκάστοτε ανθρώπου...




Τι άλλο να πούμε ή να πει κανείς???


Ειλικρινά προκαλεί θλίψη το όλο γεγονός.Και στην τελική καθόλου αντρίκια εξήγηση.


Έχεις θέμα-διαφωνία-πρόβλημα-οτιδήποτε??
Προσπάθησε να το λύσεις πρώτα εκ των έσω με τους αρμόδιους και μετά αν δεις κάτι που δεν σε εκφράζει-δεν συμφωνείς βγες δημόσια και γράψε αυτά που πιστεύεις.

Για μένα η συγκεκριμένη κίνηση είναι το λιγότερο που μπορώ να τη χαρακτηρίσω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ



ΚΡΙΜΑ και μόνο ΚΡΙΜΑ.....







Το να γράψω λόγια συμπαράστασης στον Νίκο που γνωρίζω προσωπικά μέσα από αυτό το φόρουμ είναι για μένα τυπικό αλλά θα το κάνω.
Νίκο δυστυχώς υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα τέτοιοι άνθρωποι...

Μόνο τα καλύτερα εύχομαι και ελπίζω να βρεθεί λύση σε αυτό το απαράδεκτο σκηνικό που έκανε το συγκεκριμένο ''μέλος'' του φόρουμ....
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 25-05-2013, 21:16
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο . Εγώ ξαφνικά δεν θα σας αποκαλέσω Κύριε Δουρίδα.


Προσωπικά δεν λογοδοτώ σε κανέναν. Η τροπή που πήραν τα πράγματα έγινε πια φανερό πως και ποιοι φταίνε.
Την εξέλιξη δεν μπορώ να φανταστώ.
Πιθανόν να την επιδιώξατε.
Θα μπορούσατε όμως να μου πείτε απλά να αποχωρήσω χωρίς να υπάρξει πρόβλημα.
Πιστεύω ότι ο ενορχηστρωτής είναι ο Δημήτρης και ο Χάρης και βάλανε εκτελεστή τον Πασχάλη και ακόμη μερικούς.
Που γράφω για Λάστιχα . Πουθενά. Είπα ότι τα βρήκα φθηνότερα και ανέφερα που και σε ποιο κατάστημα. Έγραψε το παλληκάρι που έψαχνε για μηχανικό. Του έστειλα πμ (το οποίο σβήστηκε και μην το αμφισβητείται) να πάει στον Φαίδωνα και να βρει τον Σπύρο. Άς του πρότεινε κάποιος άλλον. Εάν εδώ υπάρχουν συμφέροντα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά.
Ζήτησα απλά να διαγραφώ από μέλος. Τι το ποιο Αντρίκιο κάποιος να ζητάει τη διαγραφή του χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
Όλα αυτά θα είχαν τελειώσει με ένα απλό πάτημα πλήκτρου δικό σας.
Γραφικό δεν με έχει αποκαλέσει μέχρι στιγμής στη ζωή μου κανείς. Το αποδεχτήκατε και η σιωπή σας αυτό σημαίνει.
Καλημέρα σας.
Κιν δεν θα έχω μέχρι το απόγευμα. Και όχι ότι το έχω κλειστό. Απλά μου ξαναέπεσε και καταστράφηκε.........................
Φίλτατε Ναπολέων...με την σειρά μου, και μετά την τηλεφωνική μας επαφή, θα πώ δυό λόγια για τα δρώμενα. Επειδή σαν χαρακτήρας θέλω να εξακριβώνω τις λεπτομέρειες ενός συμβάντος πρίν μιλήσω, έψαξα το θέμα, διάβασα τα posts που εμπλέκονται, μίλησα με τους λαστιχάδες και για να μήν μακρυγορώ πιστεύω οτι άθελά σου, με μιά οξυθυμία της στιγμής και απο λανθασμένη εκτίμηση των γεγονότων και των όσων γράφηκαν ενεπλάκης σε μια αδικαιολόγητη θα έλεγα διαδικασία σύγκρουσης που δεν ωφελεί κανέναν. Το να θέλεις να διαγραφείς είναι καθαρά υποκειμενικό και κατ' εκτίμηση προσωπικό σου θέμα, οι κατηγορίες όμως που απαγγέλονται δείχνουν αβάσιμες και κρύβουν κινδύνους που μάλλον δεν υπολογίστηκαν με νηφαλιότητα.
Η προσωπική μου εμπειρία δεν μου επιτρέπει να δεχτώ οτι το GSForum εμπλέκεται σε παρανομίες, αλλά ούτε σε διαγραφή π.μ. χωρίς την αίτηση του ενδιαφερομένου. Οι δε "προσβολές" που μπορεί να τύχουν κατα καιρούς μεταξύ μελών, απαντώνται δημοσίως, με π.μ. ή τηλεφωνικά. Είμαστε αρκετά ώριμοι για να αποφεύγουμε τις πρόχειρες δικαιολογίες.
Συγγνώμη αν σε στενοχώρησα κάπως αλλά προτιμώ αυτόν τον τρόπο στούς φίλους και όχι τον άλλο που συνηγορεί με τα εκ παραδρομής λεγόμενα !

Νάσαι πάντα καλά !!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 25-05-2013, 21:31
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spirossam Εμφάνιση μηνυμάτων
[SIZE="4"]Με συγχωρείς και χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση φίλε aeriko αλλά τι ''όλοι μαζί μπορούμε και άλλη μια προσπάθεια''?

Ακούγεται σαν Α.Σαμαρά.
Απελθέτο απ εμού το ποτήριον τούτο.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 25-05-2013, 23:12
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή

Εχε χαρη που χει μπλεξει με ατομα σαν τους αφους Δουριδα που δεν εχουν καμια προθεση ν αρχισουν τις αγωγες σε εξυπνακιδες μελη για συκοφαντικη δυσφημιση κ σ αυτον κ στους αλλους τους καλοθελητες τον βασιλια με τον κουμπαρο του να τους φυγει ο κωλ0ς να πληρωνουν τα μαλιοκεφαλα τους για τις ανιποστατες μ@λακιες που λενε εδω μεσα απο περυσι για τις ομαδικες...λες κ αυτοι μιλησανε με το θεο κ τους τα πε ως εχουν τα πραγματα... κ ολοι οι υπολοιποι τρωμε κουτοχορτο κ ηρθαν οι σωτηρες να σωσουν 7000 μ@λακες που μας κοροιδευουν....
......σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω γω... μεγαλοι ανθρωποι που φοραμε υποτιθεται παντελονια.....κ αν δεν εχουμε κατσει κ φαει κ πιει μαζι....ντροπη σας!
Κ κατι αλλο...αιτηση διαγραφης δεν ειχε κανει ουτε ο πιο ξεφτυλας εδω μεσα....αιτηση διαγραφης?????ελεος!!!

Οι Κυριοι...οπου νιωθουν ανεπηθυμητοι περνουν το καπελακι τους κ φευγουν...δεν καθονται να ανακοινωνουν ηρωικες αποχωρησεις!!!αυτα ειναι ρομπιλικια κ ξεφτιλικια!
Τα σεβη μου κ φιλικα προς ολους ασχετα απ τον τονο!


sent from my galaxy S2
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 26-05-2013, 10:47
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Συμφωνώ απόλυτα με τον ortho και τον tzima

Πάνω στον θυμό σου κατηγορεις και προσβάλεις πολύ κόσμο και είναι κρίμα.

Και με τις γυναίκες μας όταν τσακώνομαστε θέλουμε να τις χωρίσουμε, αλλά τις αγαπάμε και δεν κάνουμε χωρίς αυτές !!!

Κρίμα να λέγονται πικρόχολα με τέτοιες αφορμές ΓΙΑ ΤΑ ΛΆΣΤΙΧΑ ; ; ;

Άστο ρε Ναπο να πάει στο καλό.
Δεν αξίζει το κόπο.

Εξακολουθώ να σε συμπαθώ και να θέλω να πιούμε καφεδάκι παρέα να περάσουμε καλά με πειράγματα, άστεία έτσι όπως μοναδικά εσυ ξέρεις. .

Α ρε admins τι τραβάτε και εσείς σε αυτή την τεράστια παρέα είμαστε για ψυχοθεραπείας όλoi μας. Χαράς την υπομονή σας.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!