GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 10-12-2011, 00:02
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Το οτι νυχτωνει νωρις,για μενα οπως το βλεπω εχει πολλα οφελη...
1)Σβηνεις φωτα-καλοριφερ(αν λεω...),τιβι(σταδι@λα)κλπ και ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ καταναλωση ρευματος...αφου... (εδω παει το 2)

2)Ξεραινεσαι νωρις και απλωνεις τα ποδαρια σου να χαλαρωσουνε ενω αφηνεσαι στην αγκαλια του Μορφεα και ξαααπλα

3)Δεν θες θερμανση διοτι εχεις ξαπλαρει μεσα στις 6 κουβερτες και εισαι φουρνος...

4)Γλυτωνεις το βραδυνο φαγητο και τρως μια φορα το μεσημερι οπότε μεγα το οφελος για σιλουετα και την τσεπη!!!

5)Αν εισαι παντρεμενος(εστω με γκομενακι καμμια σχεσουλα)ριχνεις και ξαναριχνεις και ξαναριχνεις ενα...χμμμ(μην τα λεμε κιολα)και απορεις κι εσυ με τον εαυτο σου"Πω πω ρε πστη μου...κοιτα που στο σκοταδι δειχνω τεραστιος"

6)Ξυπνας νωρις το πρωι και πας για πρωινο τζοκινγκ οπότε οφελος και για υγεια-σωματικη διαπλαση και εκγυμναση

7)Πας φρεσκος και ξεκουραστος,λογω υπνου στη δουλεια...

8)Δεν σε σκοτιζουν οι Τραπεζες (στις οποις χρωστας δοσεις)διοτι απλα βζεις τηλεφωνητη "Ο Κυριος Ταδε κοιμαται-μην ενοχλειτε"...

Βεβαια εχεις και τα ασχημα οπως:
1)Αν πεσεις απο νωρις για υπνο και εισαι παντρεμενςο(εστω με εκεινο το γκομενακι που λεγαμε)δεν θα μπορεις να απολαυσεις ουτε το κλ@σιμο μεσα στις κουβερτες αφου με τη μια το πιανουν οι παλιοκ....ς και στη λενε "ανα χαθεις παλιοαξεστε"...

2)Δεν μπορεις να πεις "αγαπη μου ειμαι ψοφιος θα σηκωθω και σε 4 ωριτσες παλι για δουλεια"οπότε μαγκα μου την εκατσες...βιασμο θα σου κανει στην καλυτερη...

3)Αν δεν φας βραδυνο θα σηκωθεις μεχρι τις 3 και θα πας στο ψυγειο...Θα χλαπακιασεις οτι σκ@τα βρεις και μετα θα θες να ρευτεις οπότε παλι εχουμκε την περιπτωση "1" αλλά απο αλλου ο...εξαερισμος.Η γκρινια ιδια ρε πστη μου ομως...

4)Θα σηκωθεις για κ@τουρημα τουλαχιστο 5 φορες.Ειδικα αν εκεινη η κ@λομπυρα που ηπιες το μεσημερι ητανε απο γνωστη Γερμανικη αλυσιδα σουπερμαρκετ και νομιζες ελαφρια αλλά εκανε κατακρατηση υγρων...Κακομοιρη ΠΡΟΣΕΧΕ μην αφησεις στο
σωβρακ@ λεκε γιατι παλι στο Νο1 θα ξαναπαμε...Γκρινιααα!

5)Θα σηκωθεις το πρωι σα μ@λακας απο το πρηξιμο του υπνου.Ουτε καφε δε θα σου φτιαξει η αλλη και θα πας στη δουλεια θα σου φταινε ολα...

6)ΥΓ...μην ξεχασω...εκει που εχεις πεσει και παει να σε πιασει ο υπνος.τσαααακ..ερχεται η κυρά και ακουμπαει τα ποδια σου με τα δικα της...ελατηριο πεταγεσαι στον αερα "ΜΩΡΗ!!!παγακια μου εβαλες"...(σου γινεται και απο το κρυο και το τσουτσ@υνι 2cm και αντε μετα να προβεις στα συζυγικα καθηκοντα...παλι γκρινια γμτ)...


Ειναι πως θα το δει κανεις...δε βαριεσαι...

Last edited by mAthosalas; 10-12-2011 at 00:04.
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 10-12-2011, 00:06
lago Ο/Η lago βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: vari attikis
Μoto: r1200gs
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Αααααα ωραία.Τώρα μου έφτιαξες το κέφι
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 10-12-2011, 00:07
lago Ο/Η lago βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: vari attikis
Μoto: r1200gs
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Μπράβο ρε μαθο.................... ακόμα γελάω.Να είσαι καλά που έκατσες και έγραψες ολόκληρο σύγραμμα
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 10-12-2011, 00:10
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από lago Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο ρε μαθο.................... ακόμα γελάω.Να είσαι καλά που έκατσες και έγραψες ολόκληρο σύγραμμα
Αμα μας κοψουνε και το γελιο φιλε...αστα...εχουμε τη γκρινια απο την αλλη να μας κοπει και το χιουμορ δεν βγαινει με τιποτα..
Μη γελας δυνατα ομως μη σ'ακουσει η αλλη απο μεσα..."Σε ακουω Λακη...Γελας με μενα και την κρεμα νυκτος που εχω βαλει"...(παλι γκρινια αστα)
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 10-12-2011, 00:16
egefalikos Ο/Η egefalikos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μoto: R1200 GS 04
Μηνύματα: 4,672
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα μας κοψουνε και το γελιο φιλε...αστα...εχουμε τη γκρινια απο την αλλη να μας κοπει και το χιουμορ δεν βγαινει με τιποτα..
Μη γελας δυνατα ομως μη σ'ακουσει η αλλη απο μεσα..."Σε ακουω Λακη...Γελας με μενα και την κρεμα νυκτος που εχω βαλει"...(παλι γκρινια αστα)
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 10-12-2011, 00:30
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από 264George Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε..
μεγαλύτερη νύχτα... ,
περισσότερο νυχτοπερπάτημα....!!!!!

Άμα είσαι στην Σαλονίκη λέει....
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 10-12-2011, 02:11
264George Ο/Η 264George βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΘεσσαLονίκη
Μηνύματα: 1,655
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xurxes Εμφάνιση μηνυμάτων
γκαρντασι...για πες;;;...
μόνο λόγια είσαι...

σε βλέπω..
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 10-12-2011, 13:40
cern Ο/Η cern βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: ATHINA
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτι νυχτωνει νωρις,για μενα οπως το βλεπω εχει πολλα οφελη...
1)Σβηνεις φωτα-καλοριφερ(αν λεω...),τιβι(σταδι@λα)κλπ και ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ καταναλωση ρευματος...αφου... (εδω παει το 2)

2)Ξεραινεσαι νωρις και απλωνεις τα ποδαρια σου να χαλαρωσουνε ενω αφηνεσαι στην αγκαλια του Μορφεα και ξαααπλα

3)Δεν θες θερμανση διοτι εχεις ξαπλαρει μεσα στις 6 κουβερτες και εισαι φουρνος...

4)Γλυτωνεις το βραδυνο φαγητο και τρως μια φορα το μεσημερι οπότε μεγα το οφελος για σιλουετα και την τσεπη!!!

5)Αν εισαι παντρεμενος(εστω με γκομενακι καμμια σχεσουλα)ριχνεις και ξαναριχνεις και ξαναριχνεις ενα...χμμμ(μην τα λεμε κιολα)και απορεις κι εσυ με τον εαυτο σου"Πω πω ρε πστη μου...κοιτα που στο σκοταδι δειχνω τεραστιος"

6)Ξυπνας νωρις το πρωι και πας για πρωινο τζοκινγκ οπότε οφελος και για υγεια-σωματικη διαπλαση και εκγυμναση

7)Πας φρεσκος και ξεκουραστος,λογω υπνου στη δουλεια...

8)Δεν σε σκοτιζουν οι Τραπεζες (στις οποις χρωστας δοσεις)διοτι απλα βζεις τηλεφωνητη "Ο Κυριος Ταδε κοιμαται-μην ενοχλειτε"...

Βεβαια εχεις και τα ασχημα οπως:
1)Αν πεσεις απο νωρις για υπνο και εισαι παντρεμενςο(εστω με εκεινο το γκομενακι που λεγαμε)δεν θα μπορεις να απολαυσεις ουτε το κλ@σιμο μεσα στις κουβερτες αφου με τη μια το πιανουν οι παλιοκ....ς και στη λενε "ανα χαθεις παλιοαξεστε"...

2)Δεν μπορεις να πεις "αγαπη μου ειμαι ψοφιος θα σηκωθω και σε 4 ωριτσες παλι για δουλεια"οπότε μαγκα μου την εκατσες...βιασμο θα σου κανει στην καλυτερη...

3)Αν δεν φας βραδυνο θα σηκωθεις μεχρι τις 3 και θα πας στο ψυγειο...Θα χλαπακιασεις οτι σκ@τα βρεις και μετα θα θες να ρευτεις οπότε παλι εχουμκε την περιπτωση "1" αλλά απο αλλου ο...εξαερισμος.Η γκρινια ιδια ρε πστη μου ομως...

4)Θα σηκωθεις για κ@τουρημα τουλαχιστο 5 φορες.Ειδικα αν εκεινη η κ@λομπυρα που ηπιες το μεσημερι ητανε απο γνωστη Γερμανικη αλυσιδα σουπερμαρκετ και νομιζες ελαφρια αλλά εκανε κατακρατηση υγρων...Κακομοιρη ΠΡΟΣΕΧΕ μην αφησεις στο
σωβρακ@ λεκε γιατι παλι στο Νο1 θα ξαναπαμε...Γκρινιααα!

5)Θα σηκωθεις το πρωι σα μ@λακας απο το πρηξιμο του υπνου.Ουτε καφε δε θα σου φτιαξει η αλλη και θα πας στη δουλεια θα σου φταινε ολα...

6)ΥΓ...μην ξεχασω...εκει που εχεις πεσει και παει να σε πιασει ο υπνος.τσαααακ..ερχεται η κυρά και ακουμπαει τα ποδια σου με τα δικα της...ελατηριο πεταγεσαι στον αερα "ΜΩΡΗ!!!παγακια μου εβαλες"...(σου γινεται και απο το κρυο και το τσουτσ@υνι 2cm και αντε μετα να προβεις στα συζυγικα καθηκοντα...παλι γκρινια γμτ)...


Ειναι πως θα το δει κανεις...δε βαριεσαι...
:sm6:
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 10-12-2011, 13:48
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώτα θα μας τρελλάνεις;! Μετακόμισε η μεγαλύτερη νύχτα του χρόνου πιό νωρίς;!

Στα άλλα συμφωνώ! Και να μην ξεχνάμε!!!


Αύριο ξημερώνει πάντα μιά άλλη μέρα!
Ο λαός πάντως το λέει : "Από του Αγίου Σπυρίδωνος, σπυρί σπυρί μεγαλώνει η μέρα." Πιθανόν κάτι ξέρανε οι παλαιότεροι.
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 10-12-2011, 13:59
lago Ο/Η lago βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: vari attikis
Μoto: r1200gs
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή Απάντηση: Μου την δίνει που .....................

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από princess Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μόνο που το είπες δεν ξαλαφρωσες?Απο του Αγίου Σπυρίδωνα στις 12 του Μήνα η μέρα αρχίζει και μεγαλώνει σπυρι-σπυρι,υπομονη λοιπόν.Η κατάσταση δεν θα αλλάξει συντομα οπότε εμείς συνεχίζουμε να προχωράμε μπροστά και να ελπίζουμε για το αύριο που θα ξημερώσει.Αφου έχεις τόσους πλάι σου δεν είναι καλύτερα?
Άντε, υπομονή 3 μέρες
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τώρα αυτό πως το κάνει? diomiles Διάφορα 12 08-04-2011 22:38
Να τι σημαίνει BMW !!! Xanthi Ανέκδοτα 21 19-01-2011 00:05
Σε αργή κίνηση μία σφαίρα που πετυχαίνει τον στόχο της .. ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 10 16-11-2009 03:25
τι κανει ο ανθρωπος???? Alext Διάφορα 3 22-06-2009 01:38


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:15.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!