GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 09-01-2013, 14:33
gs77 Ο/Η gs77 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Μoto: Husgvarna TE630
Μηνύματα: 1,196
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Τελοσ καλο ολα καλα
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 09-01-2013, 14:35
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή

Βρε Νικόλα τι να πω! Απίστευτο μερα μεσημέρι! Τέλος καλο με λιγο κόστος..αλλά αν τα έπιανες εκείνη την ώρα...θα τα βαραγαμε ακομα! Τους αλήτες.

Στάλθηκε απο μένα βρε!!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 09-01-2013, 15:12
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Μου αρέσει που όλοι έκπληκτοι λέτε "μα μέρα μεσημέρι???".

Ναι ρε παιδιά μέρα μεσημέρι και καλό είναι αν σας τύχει παρόμοιο περιστατικό να βάλετε απλά τις φωνές από μακρυά. Αν θορυβηθούν και φύγουν έχει καλώς, αλλιώς οι άλλες λύσεις "όπως πχ τους κυνηγάω και όπου τους πιάσω" εγκυμονούν κινδύνους.
Τα λεβεντόπαιδα δεν έχουν τπτ να χάσουν σε αντίθεση με μας που έχουμε πίσω μας οικογένεια φίλους κλπ. Θα προσπαθήσουν να διαφύγουν με ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ και στην περίπτωση αυτοί οι μόνοι χαμένοι είμαστε εμείς. Σας το λέει κάποιος που ποτέ δεν υπήρξε "χέστης" αλλά πλέον έχει αλλάξει τις προτεραιότητές του, κι ανάμεσα στον τσαμπουκά με αμφίβολη κατάληξη και στην αγκαλιά της κόρης του, προτιμάει το 2ο.

Νικόλα όσο και να σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι, φώναξε δυο φιλαράκια σου στο μαγαζί, πιείτε και 2-3 τσίπουρα ανάμεσα στη διήγηση της ιστορίας, πείτε και "δεν πάει να Γ@μηθεί που θα σκάσω για τη βαλίτσα" και μέχρις εκεί.

Καλημέρα από Πάτρα.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 09-01-2013, 15:16
gian75 Ο/Η gian75 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: argyroupoli
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
. Θα προσπαθήσουν να διαφύγουν με ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ .
Αδερφέ δεν το παίζω νταιλίκι αλλά αν δω να μου αποσπάνε κάτι ΔΙΚΟ ΜΟΥ θα πάρω οτι βρω μπροστά μου(μια γλάστρα, μια πέτρα, ένα ξύλο) και θα του ανοίξω το κεφάλι. Θα μου πεις θα με τραβάνε στα 100 μετά.Δεν με νοιάζει καθόλου
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 09-01-2013, 15:18
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρέσει που όλοι έκπληκτοι λέτε "μα μέρα μεσημέρι???".

Ναι ρε παιδιά μέρα μεσημέρι και καλό είναι αν σας τύχει παρόμοιο περιστατικό να βάλετε απλά τις φωνές από μακρυά. Αν θορυβηθούν και φύγουν έχει καλώς, αλλιώς οι άλλες λύσεις "όπως πχ τους κυνηγάω και όπου τους πιάσω" εγκυμονούν κινδύνους.
Τα λεβεντόπαιδα δεν έχουν τπτ να χάσουν σε αντίθεση με μας που έχουμε πίσω μας οικογένεια φίλους κλπ. Θα προσπαθήσουν να διαφύγουν με ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ και στην περίπτωση αυτοί οι μόνοι χαμένοι είμαστε εμείς. Σας το λέει κάποιος που ποτέ δεν υπήρξε "χέστης" αλλά πλέον έχει αλλάξει τις προτεραιότητές του, κι ανάμεσα στον τσαμπουκά με αμφίβολη κατάληξη και στην αγκαλιά της κόρης του, προτιμάει το 2ο.

Νικόλα όσο και να σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι, φώναξε δυο φιλαράκια σου στο μαγαζί, πιείτε και 2-3 τσίπουρα ανάμεσα στη διήγηση της ιστορίας, πείτε και "δεν πάει να Γ@μηθεί που θα σκάσω για τη βαλίτσα" και μέχρις εκεί.

Καλημέρα από Πάτρα.


ωριμες σκεψεις.....................
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 09-01-2013, 15:24
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gian75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αδερφέ δεν το παίζω νταιλίκι αλλά αν δω να μου αποσπάνε κάτι ΔΙΚΟ ΜΟΥ θα πάρω οτι βρω μπροστά μου(μια γλάστρα, μια πέτρα, ένα ξύλο) και θα του ανοίξω το κεφάλι. Θα μου πεις θα με τραβάνε στα 100 μετά.Δεν με νοιάζει καθόλου
Μήπως σκέφτηκες ότι μπορεί να σου ανοίξουν αυτοί το κεφάλι ή το στομάχι ή ότι άλλο τους κάνει κέφι???
Ακόμα και τα πιο μεγάλα τσουκέκια και οι πιο μεγάλοι χέστ3ς αν έχουν σιδερικό μαζί τους γίνονται άλλοι άνθρωποι.

Φιλικά.

Παίδες δεν πάμε ν' αποδείξουμε ποιος την έχει πιο μεγάλη, να επιβιώσουμε πάμε. Πριν από 2-3 χρόνια μπροστά μου έγινε τσαμπουκάς με οδηγό ΙΧ και βγήκαν σιδερικά. Μέρα μεσημέρι, κέντρο καράκεντρο στην Πάτρα και με πολύ κόσμο.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 09-01-2013, 15:59
aleckan Ο/Η aleckan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: Αθηνα-Γαλατσι
Μoto: R1200GS Adv. (2010) VSTROM 650 (2005) VESPA PE 200 (1981)
Μηνύματα: 1,369
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

[QUOTE=vaska;820207]

.... φώναξε δυο φιλαράκια σου στο μαγαζί, πιείτε και 2-3 τσίπουρα ανάμεσα στη διήγηση της ιστορίας, πείτε και "δεν πάει να Γ@μηθεί που θα σκάσω για τη βαλίτσα" και μέχρις εκεί.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 09-01-2013, 17:34
zandesiro Ο/Η zandesiro βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Πολυγυρος Χαλκιδικης
Μηνύματα: 1,560
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "πήρα στο κ

Αυτο να ειναι το τελευταιο....Αλλο κακο να μην σε βρει!
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 26-12-2013, 21:12
ADV Ο/Η ADV βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2012
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1150 ADV
Μηνύματα: 501
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "

Ευτυχώς που την βρήκες..................

Τελικά θα την αφήνω ξεκλείδωτη για να βλέπουν ότι δεν έχει κάτι μέρα τα τσογλάνια........
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 27-12-2013, 11:03
paskos Ο/Η paskos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2013
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μoto: 650gs Dakar
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή Απάντηση: Tι μπορεί να σου τύχει στα καλά καθούμενα ... τα "

Και μόνο που διάβασα το post μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.Ακου θράσος.
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:57.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!