GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Απαραίτητα έγγραφα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 26-08-2012, 00:52
Antsigan Ο/Η Antsigan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: Αργυρουπολη
Μoto: R1200 GS
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Απάντηση: Άδεια κυκλοφορίας σε απλό χαρτί

Ναι ρε παιδια, οποιος γνωριζει κατι παραπανω ας μας βοηθησει σε αυτο. Πρεπει να παμε απο τη Νομαρχια/Διευθ. Μεταφορων ή γινεται και μεσω ΚΕΠ? Αν ξερει κανενας η αν το εχει κανει ας μας ριξει τα φωτα του παρακαλω.....Εχουμε απο περυσι αυτο το παλιοχαρτο και τρεμει η ψυχη μας μη γινουνε τα γραμματακια πανω του αορατα....
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 26-08-2012, 09:04
Gasgs Ο/Η Gasgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2011
Περιοχή: Kifisia
Μoto: R1100 gs kara-Tubano
Μηνύματα: 2,870
Προεπιλογή

Τώρα πια υπαρχει πράσινο χαρτί για τις αδειες. Κι εγω χαρτι απλό είχα και την περασμένη εβδομάδα πήγα στη μεσογείων και σε 10 λεπτά μου έδωσαν καινούργια κανονικη. (και δεν είμαι και omorfantras σαν τον Αλέξανδρο )
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 26-08-2012, 10:44
brasidas12 Ο/Η brasidas12 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2011
Περιοχή: petroupoli
Μoto: kawasaki versys 08
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

πρεπει να παμε στην περιοχη όπου βγάλαμε την άδεια η οπουδήποτε;;;;γίνετε κ στο ΚΕΠ;;


Sent from Me using Tapatalk
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 26-08-2012, 13:32
Gasgs Ο/Η Gasgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2011
Περιοχή: Kifisia
Μoto: R1100 gs kara-Tubano
Μηνύματα: 2,870
Προεπιλογή

Και στο ΚΕΠ αλλά με καθυστέρηση
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 26-08-2012, 14:25
Kosttis Ο/Η Kosttis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Γλυφάδα Αττικής
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 592
Προεπιλογή

Έτσι για την ιστορία , εμένα φέτος για να μπώ Σερβία μου γκρινιάξανε οι Σέρβοι που δεν είχα την άδεια στο πράσινο χαρτί! Ήξεραν κιόλας πώς αυτό που τους έδωσα ήταν αντίγραφο και επέμεναν για το κανονικό! Έφαγα λίγη ώρα μέχρι να τους εξηγήσω γιατί είχα μαζί μόνο ένα παλιόχαρτο!
Δεν σας κρύβω ότι ντράπηκα λίγο!

Βέβαια μάλλον απλά έτυχε να ταλαιπωρηθώ! νομίζω πώς αυτό δεν συμβαίνει συχνά στους "εμπορικούς" - πολυσύχναστους συνοριακούς σταθμούς μιας και εγώ πέρασα από τη βορειοδυτικη Βουλγαρία πρός Σερβία μετά το Vidin.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τρία χρόνια φυλάκιση σε επιχειρηματία για οφειλές στο Δημόσιο GeorgeP Επικαιρότητα 21 24-11-2011 19:56
Εκπληκτική απάντηση Έλληνα σε Γερμανό που έστειλε ειρωνική επιστο antonis1150GSA Μου τη δίνει που ..... 12 18-05-2011 10:06
Εντοπίστηκαν «πειραγμένες» αντλίες σε βενζινάδικο της Πειραιώς MARK Επικαιρότητα 6 09-05-2011 22:14
Εχεις κάποιον να σε ξύσει? Δεν εχεις....?? gepol Αστεία Video 11 17-04-2011 10:13
Φυλακή επειδή σκότωσε τρεις γίδες georgekostas Επικαιρότητα 2 22-10-2009 22:44


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:47.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!