GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Χαρίζεται

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 06-03-2012, 01:24
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

To χεσ@τε τελειως
  #42  
Παλιό 06-03-2012, 01:25
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή

Μαλλον θα κρατησω τα ΕΧΡ τελικά... για τουλάχιστον 80.000 km...

Λυσσάξατε....




CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
  #43  
Παλιό 06-03-2012, 01:26
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
To χεσ@τε τελειως
Βλεπω να μας κανει αγωγη η Michelin....


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
  #44  
Παλιό 06-03-2012, 13:44
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Αγαπητέ φίλε Κωστή (Μαθουσάλα) επειδή δε θέλω να το "τραβήξω" και να ανοίξουν οι ασκοί... αλλά και επειδή δε βλέπω να παίρνω απάντηση για τη διαδικασία με τα ελαστικά φέτος... αποσύρω το ενδιαφέρον μου για το δώρο, μιας και προφανώς απευθυνόταν σε συγκεκριμένους αλλά υπόσχομαι να κατέβω Πάτρα να δω καλούς φίλους (Θανάση & Βάνα, Όθωνα & Αγγελική, Μάριο, εσένα, Γιάννη, και πολλούς ακόμα...) μόλις φορέσω τα καινούρια ελαστικά προκειμένου να τα "πατήσω".

Καλοφόρετα λοιπόν !!
  #45  
Παλιό 06-03-2012, 13:46
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Όσο για το κόστος του φαγητού που ανέφερε ο Χαρούλης παραπάνω, κάποιος θα βρεθεί να μου κάνει το τραπέζι στη γειτονιά σας...
  #46  
Παλιό 06-03-2012, 13:52
jimmis varda Ο/Η jimmis varda βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: ΒΑΡΔΑ
Μoto: GS 1200 ADVENTURE
Μηνύματα: 636
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

με ενδιαφερει
  #47  
Παλιό 06-03-2012, 16:42
FONGEORGE Ο/Η FONGEORGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: egaleo-athens
Μoto: GSA '08
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενδιαφέρομαι...



καλησπερα...απλα θα ηθελα να παραθεσω μια αποψη ...καλο θα ηταν πραγματα που χαριζονται να πηγαινουν σε παιδια που τα εχουν αναγκη και δεν αντιμετωπιζουν με ευκολια τη ζωη οπως ορισμενοι απο εμας εδω μεσα ...αυτο δε παει μονο για το φιλο Κωστη που κατα τα λεγομενα του ,ενω εχει μετοχες στην ινφοκουεστ και ο πατερας του εχει καταστηματα και τα λοιπα , εσπευσε να κατοχηρωσει την εκπτωση στερωντας την απο ατομο που πραγματικα την εχει αναγκη(που σε αυτα τα ατομα ενα δωρο αποκτα πραγματικα αξια),αλλα και για οσους πρατουν κατ αυτο το τροπο....
  #48  
Παλιό 06-03-2012, 17:06
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FONGEORGE Εμφάνιση μηνυμάτων
[/SIZE][/FONT]


καλησπερα...απλα θα ηθελα να παραθεσω μια αποψη ...καλο θα ηταν πραγματα που χαριζονται να πηγαινουν σε παιδια που τα εχουν αναγκη και δεν αντιμετωπιζουν με ευκολια τη ζωη οπως ορισμενοι απο εμας εδω μεσα ...αυτο δε παει μονο για το φιλο Κωστη που κατα τα λεγομενα του ,ενω εχει μετοχες στην ινφοκουεστ και ο πατερας του εχει καταστηματα και τα λοιπα , εσπευσε να κατοχηρωσει την εκπτωση στερωντας την απο ατομο που πραγματικα την εχει αναγκη(που σε αυτα τα ατομα ενα δωρο αποκτα πραγματικα αξια),αλλα και για οσους πρατουν κατ αυτο το τροπο....
Καλησπέρα κι από εμένα...

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ να σου πω... για να ΜΗΝ αρχίσω τίποτα !@#%@#%&@$%&@ και μας ακούσουν στη Θεσσαλονίκη...... μου απαντάς στα ακόλουθα????

1. Ποιος σου είπε ότι εχω μετοχες στην IQ και ποιος σου είπε ότι έχω μετοχές γενικότερα?????
2. Ο πατέρας μου έχει ένα κατάστημα γιατί το άλλο (εν λειτουργία από το 1985) το έκλεισε λόγω κρίσης. Δουλεύει δε από τα 14 του και σήμερα είναι 61... Sorry κιόλας δήλαδη που βγάζει τα προς το ζειν δουλεύοντας 14 ώρες την ημέρα τα τελευταία 25+ χρόνια
3. Ποιος είσαι ΕΣΥ που κρίνεις ότι εγώ αντιμετωπίζω με ευκολία τη ζωή??? Με ήξερες κι από χθες????? Ή με μπερδεύεις με άλλους εισοδηματίες του forum???
4. Ποιος σου είπε ότι το έκανα για το ποσό της έκπτωσης?? Διάβασες τα posts όλα ή κάποια από αυτά???
5. Θες να σου παραθέσω 10 παραδείγματα ανθρώπων που πήραν πράγματα από την κατηγορία χαρίζεται, ενώ είχαν την άνεση να τα πάρουν ούτως ή άλλως...???

Για να προσέχουμε λίγο τι και που τα λέμε γιατί μάλλον έχει χαθεί λίγο το τόπι και παραγνωριστήκαμε...

Φιλικά πάντα...
  #49  
Παλιό 06-03-2012, 18:17
FONGEORGE Ο/Η FONGEORGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: egaleo-athens
Μoto: GSA '08
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα κι από εμένα...

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ να σου πω... για να ΜΗΝ αρχίσω τίποτα !@#%@#%&@$%&@ και μας ακούσουν στη Θεσσαλονίκη...... μου απαντάς στα ακόλουθα????

1. Ποιος σου είπε ότι εχω μετοχες στην IQ και ποιος σου είπε ότι έχω μετοχές γενικότερα?????
2. Ο πατέρας μου έχει ένα κατάστημα γιατί το άλλο (εν λειτουργία από το 1985) το έκλεισε λόγω κρίσης. Δουλεύει δε από τα 14 του και σήμερα είναι 61... Sorry κιόλας δήλαδη που βγάζει τα προς το ζειν δουλεύοντας 14 ώρες την ημέρα τα τελευταία 25+ χρόνια
3. Ποιος είσαι ΕΣΥ που κρίνεις ότι εγώ αντιμετωπίζω με ευκολία τη ζωή??? Με ήξερες κι από χθες????? Ή με μπερδεύεις με άλλους εισοδηματίες του forum???
4. Ποιος σου είπε ότι το έκανα για το ποσό της έκπτωσης?? Διάβασες τα posts όλα ή κάποια από αυτά???
5. Θες να σου παραθέσω 10 παραδείγματα ανθρώπων που πήραν πράγματα από την κατηγορία χαρίζεται, ενώ είχαν την άνεση να τα πάρουν ούτως ή άλλως...???

Για να προσέχουμε λίγο τι και που τα λέμε γιατί μάλλον έχει χαθεί λίγο το τόπι και παραγνωριστήκαμε...

Φιλικά πάντα...
εγω μιλησα καλοπροεραιτα....αν θες να μας ακουσουν θεσσαλονικη ,εχω το τροπο...τωρα οσο για τα κινεζικα...δε ξερω τι σημαινουν..αλλα αν θες να μου πεις κατι ....ασχημο...τοτε ενα εχω να πω.....τα ομορφα καλσον,ομορφα σκιζονται....

1.εσυ το εχεις αναφερει καθως και οι προσφορες που εκανες στο φορουμ για τα μελη μεσω you.gr και μεσω δωρων για τη πιτα...........
2.με τα λεγομενα σου ,σε κρινω εσενα και οχι το πατερα σου(που λλαθεμενα τον αναφερεις καθως δεν ειπα τιποτα για αυτον) και που τον εκτιμω ακομα και αν δεν τον ξερω....
3. το να πουλας τζιπ volvo για αγορα αντιστοιχου,παντα κατα τα λεγομενα σου,μου δινει αυτη την εντυπωση,οπως και στον οποιοδηποτε...
4.ο σκοπος αγιαζει τα μεσα....δεν με ενδιαφερει γιατι το εκανες ..αλλα οτι το εκανες...
5.τους ξερω ...αναφερομαι σε ολους και οχι μονο σε σενα....δε τιμα κανεναν (κατ εμε)...

τωρα αν παραγνωριστηκαμε ...ανεφερα μια αποψη ...αν εχεις ομως ιδιατερο προβλημα με αυτην σου δινω την ευκαιρια να το λυσουμε .....πολλα νευρακια εχεις και δεν ειναι καλο....εδω ειναι φορουμ για ανταλλαγη αποψεων....

Last edited by FONGEORGE; 06-03-2012 at 18:26.
  #50  
Παλιό 06-03-2012, 18:22
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Έκπτωση στα Michelin !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FONGEORGE Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω μιλησα καλοπροεραιτα....αν θες να μας ακουσουν θεσσαλονικη ,εχω το τροπο...τωρα οσο για τα κινεζικα...δε ξερω τι σημαινουν..αλλα αν θες να μου πεις κατι ....ασχημο...τοτε ενα εχω να πω.....τα ομορφα καλσον,ομορφα σκιζονται....

1.εσυ το εχεις αναφερει καθως και οι προσφορες που εκανες στο φορουμ για τα μελη μεσω you.gr και μεσω δωρων για τη πιτα...........
2.με τα λεγομενα σου ,σε κρινω εσενα και οχι το πατερα σου,που τον εκτιμω ακομα και αν δεν τον ξερω....
3. το να πουλας τζιπ volvo για αγορα αντιστοιχου,παντα κατα τα λεγομενα σου,μου δινει αυτη την εντυπωση,οπως και στον οποιοδηποτε...
4.ο σκοπος αγιαζει τα μεσα....δεν με ενδιαφερει γιατι το εκανες ..αλλα οτι το εκανες...
5.τους ξερω ...αναφερομαι σε ολους και οχι μονο σε σενα....

τωρα αν παραγνωριστηκαμε ...ανεφερα μια αποψη ...αν εχεις ομως ιδιατερο προβλημα με αυτην σου δινω την ευκαιρια να το λυσουμε .....πολλα νευρακια εχεις και δεν ειναι καλο....εδω ειναι φορουμ για ανταλλαγη αποψεων....
Τράβα να κοιταχτείς σε κανα γιατρό γιατί πάλι π@π@ριές γράφεις και όντως θα μας ακούσουν αν συνεχίσεις... δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να τα αναλύσω 1 προς 1 τα καραγκιοζιλίκια σου...


Last edited by CPretenteriS; 06-03-2012 at 18:24.
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
MICHELIN ANAKEE 2 vs BRIDGESTONE BT502 nivam Τεχνικά θέματα διάφορα 36 21-10-2011 12:51
Michelin ANAKEE ή scorpion pirelli ;;;;; frame Τεχνικά θέματα διάφορα 62 29-04-2011 16:15
GS & MICHELIN PACO Τεχνικά θέματα διάφορα 2 18-09-2010 12:41
Δοκιμή: Νέο Michelin Latitude Cross arisxios Αυτοκίνητο 1 04-10-2009 10:40
Michelin Anakee 2 σε 1150gs kostas_366 Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 26 29-07-2009 00:06


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:29.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!