GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιό 02-10-2013, 11:18
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Άντε τώρα να μαζέψεις τα ασυμμάζευτα
Reply With Quote
  #142  
Παλιό 02-10-2013, 11:29
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

εγω διαβαζω σταλα-σταλα και λεξη προς λεξη ολα τα ποστ και κυριως αυτα που απαντω.
Εσυ ομως αμφιβαλλω αφου, εχω δηλωσει εγγραφως και παμπολες φορες οτι ψηφιζα ΠΑΣΟΚ απο το 1981 μεχρι ΚΑΙ το 2009.......ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Για τις αυτοκτονιες εχω τοποθετηθει, επισης πολλες φορες, μεχρι και ανακοινωση εχω βγαλει την οποια κι ελπιζω να διαβασες.
Απο αζυτην την ανακοινωση απορρεει οτι δεν ειμαι κυνικος αλλα πρακτικος......εξάλλου εχω και γω βιωματα αυτοκτονιων στην στενη οικογενεια μου αλλα και τετελεσμενες αυτοκτονιες των δυο κολλητων φιλων και συμμαθητων μου απο την πρωτη δημοτικου στην ηλικια των 36 ο ενας και νεοτερος ο αλλος και πολυ πριν την κριση.........
__________________

επειδη σε διαβαζω δεν ειπα κατι αλλο απο αυτο που μου παραθετεις (ειπα οτι ησουν κατ ομολογια ψηφοφορος του πασοκ αλλα και οτι αντιμετωπιζεις κυνικα τις αυτοκτονιες λογω φτωχειας )
σε καποιο σημειο ειπες οτι οι αυτοκτονιες δεν ειναι το ιδιο με την δολοφονια του φυσσα κατι που επιφανειακα φαινεται σωστο αλλα κατα βαθος ειναι λαθος (προσωπικη μου αποψη παντα για να μη ξεχνιομαστε)
αν βαφτιζεις πρακτικοτητα αυτο που ενιωσες για τους θανατους που περιγραφεις αυτο ανηκει σε αλλο νημα να το συζητησουμε, ομως οι ηθικοι αυτουργοι που οπλιζουν το χερι του αυτοχειρα και το μαχαιρι του φονια ειναι οι ιδιοι
αφιερωμενο σε ολους οσους νομιζουν οτι κατεχουν την μονη αληθεια (και σε μενα) city news and voices - Ο 10λογος του «δημοκράτη» που είναι φασίστας και δεν το ξέρει | www.athensvoice.gr

οσο για την χολυγουντιανη παραγωγη που στηθηκε και στηνεται επισης :

θα δουμε πολλα ακομη εν τω μεταξυ ο δημος αθηναιων υποβιβαστηκε και το παει για φουντο
ο τσιπρας δικαιωθηκε για τον αντιφασιστικο του αγωνα και καλει τον κοσμο για αγωνες
ο σαμαρας πηγε ταξιδι στο αμερικα (χωρις να ξερει οτι ο μητσοτακης τους ειχε ευχηθει καλο μηνα και εφαγε πορτα) αλλα οι αμερικανοι τον συγχαιρουν γιατι εξαρθρωσε τη ΧΑ
ο πρετεντερης δεν ηξερε τιποτα τοσο καιρο
καποιες συνταξεις επικουρικες μειωνωνται 12% με αναδρομικη απο τον μαρτιο (οσοι στηριζονταν σε αυτες τον υπιανε)

κλεινουν τα σπριντερ στο δρομο οι εργαζονενοι
η χρυση αυγη πιαστηκε η χωρα σωθηκε και ειναι σε καλα χερια καλο χειμωνα!!
Reply With Quote
  #143  
Παλιό 02-10-2013, 12:12
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Μήν ψαρεύεται στα ρηχά, γιατί τα πολύ πολύ να πιάσεται κανα κοκοβιό,άσε που οι καρχαρίες αν βρούνε φαί βγαίνουν μέχρι έξω και χορτάτοι να είναι!!!
Reply With Quote
  #144  
Παλιό 02-10-2013, 13:12
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PITS Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω διαβαζω σταλα-σταλα και λεξη προς λεξη ολα τα ποστ και κυριως αυτα που απαντω.
Εσυ ομως αμφιβαλλω αφου, εχω δηλωσει εγγραφως και παμπολες φορες οτι ψηφιζα ΠΑΣΟΚ απο το 1981 μεχρι ΚΑΙ το 2009.......ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Για τις αυτοκτονιες εχω τοποθετηθει, επισης πολλες φορες, μεχρι και ανακοινωση εχω βγαλει την οποια κι ελπιζω να διαβασες.
Απο αζυτην την ανακοινωση απορρεει οτι δεν ειμαι κυνικος αλλα πρακτικος......εξάλλου εχω και γω βιωματα αυτοκτονιων στην στενη οικογενεια μου αλλα και τετελεσμενες αυτοκτονιες των δυο κολλητων φιλων και συμμαθητων μου απο την πρωτη δημοτικου στην ηλικια των 36 ο ενας και νεοτερος ο αλλος και πολυ πριν την κριση.........
__________________

επειδη σε διαβαζω δεν ειπα κατι αλλο απο αυτο που μου παραθετεις (ειπα οτι ησουν κατ ομολογια ψηφοφορος του πασοκ αλλα και οτι αντιμετωπιζεις κυνικα τις αυτοκτονιες λογω φτωχειας )
σε καποιο σημειο ειπες οτι οι αυτοκτονιες δεν ειναι το ιδιο με την δολοφονια του φυσσα κατι που επιφανειακα φαινεται σωστο αλλα κατα βαθος ειναι λαθος (προσωπικη μου αποψη παντα για να μη ξεχνιομαστε)
αν βαφτιζεις πρακτικοτητα αυτο που ενιωσες για τους θανατους που περιγραφεις αυτο ανηκει σε αλλο νημα να το συζητησουμε, ομως οι ηθικοι αυτουργοι που οπλιζουν το χερι του αυτοχειρα και το μαχαιρι του φονια ειναι οι ιδιοι
αφιερωμενο σε ολους οσους νομιζουν οτι κατεχουν την μονη αληθεια (και σε μενα) city news and voices - Ο 10λογος του «δημοκράτη» που είναι φασίστας και δεν το ξέρει | www.athensvoice.gr

οσο για την χολυγουντιανη παραγωγη που στηθηκε και στηνεται επισης : ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ - YouTube


θα δουμε πολλα ακομη εν τω μεταξυ ο δημος αθηναιων υποβιβαστηκε και το παει για φουντο
ο τσιπρας δικαιωθηκε για τον αντιφασιστικο του αγωνα και καλει τον κοσμο για αγωνες
ο σαμαρας πηγε ταξιδι στο αμερικα (χωρις να ξερει οτι ο μητσοτακης τους ειχε ευχηθει καλο μηνα και εφαγε πορτα) αλλα οι αμερικανοι τον συγχαιρουν γιατι εξαρθρωσε τη ΧΑ
ο πρετεντερης δεν ηξερε τιποτα τοσο καιρο
καποιες συνταξεις επικουρικες μειωνωνται 12% με αναδρομικη απο τον μαρτιο (οσοι στηριζονταν σε αυτες τον υπιανε)

κλεινουν τα σπριντερ στο δρομο οι εργαζονενοι
η χρυση αυγη πιαστηκε η χωρα σωθηκε και ειναι σε καλα χερια καλο χειμωνα!!
οτι ολα αυτα που γραφεις,σμαρας-τσιπρας-μνημονιο-σπριντερ,ειναι σε μια βαση σωστ δεν σημαινει οτι δεν θα μαγκωσουν εγκληματιες και τους αρχηγους τους.μπερδευετε τα αμπερδευτα εσκεμενα βεβαια...
Reply With Quote
  #145  
Παλιό 02-10-2013, 13:26
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Ωραία δικαιοσύνη άφησε ένα βιάστη εγκληματία μαφιόζο ,ναυαγό,καμικάζι ,να κυκλοφορεί ελεύθερος μα καλα χάσαμε όλες τις αξίες μα πια ελεος
Παραγγείλτε μπανάνες

Last edited by AKIS_21; 02-10-2013 at 13:29.
Reply With Quote
  #146  
Παλιό 02-10-2013, 13:26
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PITS Εμφάνιση μηνυμάτων
.....................................................................................................
θα δουμε πολλα ακομη εν τω μεταξυ ο δημος αθηναιων υποβιβαστηκε και το παει για φουντο
ο τσιπρας δικαιωθηκε για τον αντιφασιστικο του αγωνα και καλει τον κοσμο για αγωνες
ο σαμαρας πηγε ταξιδι στο αμερικα (χωρις να ξερει οτι ο μητσοτακης τους ειχε ευχηθει καλο μηνα και εφαγε πορτα) αλλα οι αμερικανοι τον συγχαιρουν γιατι εξαρθρωσε τη ΧΑ
ο πρετεντερης δεν ηξερε τιποτα τοσο καιρο
καποιες συνταξεις επικουρικες μειωνωνται 12% με αναδρομικη απο τον μαρτιο (οσοι στηριζονταν σε αυτες τον υπιανε)

κλεινουν τα σπριντερ στο δρομο οι εργαζονενοι
η χρυση αυγη πιαστηκε η χωρα σωθηκε και ειναι σε καλα χερια καλο χειμωνα!![/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
Μην αγχωνεσαι.............

Ο Δημος αθηνων λες παει για φουντο...ε και? εδω το αμερικανικο δημοσιο εχει βαρεσει σταση πληρωμων και δεν δουλευει, κι οσοι δουλευουν το κανουν αμισθη!!!! και δεν εχει ανοιξει ρουθουνι, ουτε εχει γκρινιαξει ουτε ενας πολιτης......
Σκεψου πρωτον να γινοταν σταση πληρωμων στο Δημοσιο στην ελλαδα τι θα γινοταν και φυσικα σκεψου ποσοι ΔΥ θα δουλευαν αμισθη...ουτε ενας φυσικα.

Οι επικουρικες καλα κανιουν και μειωνονται αφου το κρατος δεν εχει να τις πληρωσει....που να τα βρει δηλαδη? να τα γεννησει??? Κινητικοτητα, ανεργια, ΚΑΙ κακοπληρωτες ιδιωτες οι υπαιτιοι.

Τα σπριντερ επρεπε να κλεισουν απο το 2005 οχι τωρα..........απο το 2005 μεχρι τωρα εχουν παρει δανεια μεσω πλασματικων αυξησεων του τζιρου τους , εχουν καψει 2-3 μαγαζια τους για να εισπραξουν την ασφαλεια και χρωστανε σε οτι αναπνεει και κινειται...........πως να μεινουν ανοικτα?
Για την '' elephant'' που εκλεισε προ κρισης δεν ειπαμε τιποτα....κι εκει η κυβερνηση εφταιγε?

Η Χρυση αυγη πιαστηκε αλλα Κασιδιάρης, Παναγιώταρος, Μίχος αφεθηκαν ελευθεροι διοτι δεν υπάρχει κίνδυνος εξόδου τους από τη χώρα και διάπραξης νέων αδικημάτων, αντίθετα με το Λαγό ο οποιος προφυλακίστηκε.

Ετσι θα συνεχισουν το θεαρεστο εργο τους.........
Πηγή:

Ελεύθεροι οι Κασιδιάρης, Παναγιώταρος, Μίχος - Προφυλακιστέος o Λαγός — ΣΚΑΪ (www.skai.gr)

Ηθελα να ήξερα αν αλλος με αυτο το κατηγορητηριο θα αφηνόταν ελευθερος.......
Reply With Quote
  #147  
Παλιό 02-10-2013, 13:44
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

να μας κλαιν' οι ρέγγες......

Εγγύηση 50.000 ευρώ και απαγόρευση εξόδου από τη χώρα επιβλήθηκε στον Ηλία Κασιδιάρη, ενώ απαγόρευση εξόδου από τη χώρα στον Ηλία Παναγιώταρο και τον Νίκο Μίχο. Η προσωρινή αποφυλάκισή τους προκάλεσε ήδη τα πρώτα σχόλια στα social media, μεταξύ των οποίων και αυτά του Λάκη Γαβαλά.

Μετά από το σχόλιο της Χριστίνας Πολίτη: «Τελικά ο πιο επικίνδυνος ήσουν εσύ!», ο Λάκης Γαβαλάς έγραψε: «Δεν ξέρω αν ήμουν ο πιο επικίνδυνος, αλλά αν θυμάσαι, για να με βάλουν στο show, πέρασα από πέντε κάστινγκ σύλληψης...φ+τ".

Reply With Quote
  #148  
Παλιό 02-10-2013, 15:09
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

K οι δυο οι καρλοτες...μιλια..Ο Πρετεντερης ναι δεν ηξερε...κ ο αλλος κοιταει σαν τη μυξοπαρθενα...να τους χαιρομαστε κ αυτους μαζι με τους της Χ.Α...
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=jis_mgdxuX4
κ
Reply With Quote
  #149  
Παλιό 02-10-2013, 15:19
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

να κ ο αλλος του ΠΑΣΟΚ μπροστα απο τη σημαια της `ανεξαρτητης Θρακης`,να τον χαιρομαστε κ αυτον...`εγκω ντεν ειμαι πρακτορα`...Ο αρχηγος του που ειναι να τον γ@μησει..?Οπως κ κατι μπουμπουκια τουΣυριζα που βλεπω...Αντε τωρα με αυτους να βγαλεις ακρη...
Reply With Quote
  #150  
Παλιό 02-10-2013, 15:24
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
K οι δυο οι καρλοτες...μιλια..Ο Πρετεντερης ναι δεν ηξερε...κ ο αλλος κοιταει σαν τη μυξοπαρθενα...να τους χαιρομαστε κ αυτους μαζι με τους της Χ.Α...
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=jis_mgdxuX4
κ
ΤΟ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΤΟΥ ΜΑΚΗ ΒΟΡΙΔΗ - YouTube

Αν έχεις διαβάσει το νήμα "δολοφονία με πολιτικά κίνητρα" κάποιοι έχουν αναφερθεί και σ'αυτόν και πως έδινε τους αγώνες του κι'αυτός στο παρελθόν και πόσο δημοκράτης ήταν,όσοι δεν έχουν κομματικά ελατήρια μιλούν για όλους τους πρωταγωνιστές του έργου.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:40.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!