GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 05-02-2010, 12:14
mataleon Ο/Η mataleon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή R1100Rt

Πωλειται ΒΜW R1100 RT. Χρωμα μπλε σκουρο μεταλικο σε άψογη κατασταση. Η μηχανη ειναι του 2000, εχει συναγερμο και ραδιοcd. Βρισκεται στη Καισαριανη. Τιμη πωλησης 4500 χωρις παζαρια.Pm me
Ευχαριστω
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 05-02-2010, 12:17
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mataleon Εμφάνιση μηνυμάτων
Πωλειται ΒΜW R1100 RT. Χρωμα μπλε σκουρο μεταλικο σε άψογη κατασταση. Η μηχανη ειναι του 2000, εχει συναγερμο και ραδιοcd. Βρισκεται στη Καισαριανη. Τιμη πωλησης 4500 χωρις παζαρια.Pm me
Ευχαριστω
Γεια σου και σε σένα!!!!

Μηπως θα έπρεπε να μας πεις δυό κουβεντες για σενα να σε καλοσωρισουμε και να αναπτυχθει μια ομορφη και υγιής φορουμιστικη σχεση πριν βάλεις την ''χωρις παζαρια'' αγγελια πωλησης?

Νομιζω οτι οι ''χρυσές Αγγελιες'' βρισκονται σε άλλη Ιντερνετικη διευθυνση!!

Φιλικα και συναδελφικα πάντα
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 05-02-2010, 12:51
mataleon Ο/Η mataleon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Συγγνωμη απλα την πουλάω την μηχανη οποτε τι να πω για μενα?
συγγνωμη αν πρεπει να κανω κατι, να το κανω...
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 05-02-2010, 13:34
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mataleon Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνωμη απλα την πουλάω την μηχανη οποτε τι να πω για μενα?
συγγνωμη αν πρεπει να κανω κατι, να το κανω...
οχι, δεν πρέπει να κανεις κατι ντε και καλα αγαπητε φίλε και συναδελφε!!!!

Αλλα, τα φορουμς ειναι πεδία συζητησεων και αναπτυξης θεματων και οχι ''μικρες Αγγελιες''!! Τα thread για πωληση μοτοσυκλετων, ειδων αξεσουαρ κ.λ.π απο τα μελη του εκαστοτε φορουμ ειναι επικουρικα και οχι κυρίως συνεισφέροντα στην υπαρξη και λειτουργια των!!
Σε άλλα φορουμς π.χ. απαιτειται ενας αριθμος μηνυματων ΠΡΙΝ το μελος βαλει μια αγγελια!! Εδω δεν ισχυει κατι τετοιο (ακομη) διότι οσο και αν σου φανεί παραξενο γνωριζόμαστε σχεδόν ολοι μεταξυ μας και προσπαθουμε να γνωριστουμε και με τα αξιοτιμα καθ'όλα νεα μελη!!!
Αν δεν σε γνωρισουμε - οχι απαραιτητα προσωπικως αλλα μεσα απο τα γραπτα σου - πως θα ασχοληθουμε με την αγγελια σου? να την πουμε και σε κανενα άλλον (ξερεις 2000 μελη = 15000+ κοσμος γνωστός), να την ανεβασουμε και σε άλλα φορουμς οπου πολλοι απο εμας ειμαστε μελη κ.λ.π.
''Πατάς'' κι ενα διατακτικό ''χωρις παζαρια'' σαν να βαζεις αγγελια στις ''Χρυσες Αγγελιες'' και καποιοι αναρωτιομαστε απο που κατεβηκες!!!
Αν σε ενδιαφερει μονον η πωληση της μοτο σου μην προσπαθεις μεσα απο τα φορουμς με αυτον τον τρόπο, δεν θα πετυχεις!!!

Αυτα τα ολιγα ειχα να σου πω παντα φιλικα και προπαντων συναδελφικα!!

Last edited by GeorgeP; 05-02-2010 at 13:35.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 05-02-2010, 13:41
mataleon Ο/Η mataleon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 05-02-2010, 14:24
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mataleon Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα
μην θυμωνεις, δεν εγραψα οτι εγραψα για να σε θιξω καθ οιονδηποτε τρόπο!! Οδηγιες προς Ναυτιλομενους εδωσα απο καλη διαθεση και μονον!!!!

Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να σβηνω μηνυματα κανενος! Αυτην την ''εξουσια'' την εχουν μονον οι ιδιοκτητες του φορουμ και δεν ειμαι ενας απο αυτους!! Αλλα και την ''εξουσια'' να ειχα δεν θα το εσβηνα, δεν υπαρχει λογος!!!! Απλο μελος ειμαι σαν και εσενα, και επειδη ειμαι ακριβως σαν κι εσενα δεξου την παραπανω καθοδηγηση απο καποιον ομοιον σου και εχων καμια παραπανω εξουσια απο εσενα!!! Μην αρπάζεις φωτια ετσι ευκολα!!

Δεν χρειαζεται να ζητάς συγνωμη για κατι που ΔΕΝ εκανες!!!

Εδω μιλαμε φιλικα και δεν ''κοπανάμε'' κανεναν!!!

Το ''συναδερφε'' γιατι μεσα σε αγκυλες? μοτοσυκλετα καβαλας, μοτοσυκλετα καβαλαω, συναδελφοι δεν ειμαστε στο ειδος μας???

Ευχομαι να μπορεσεις να την πουλησεις στην καλυτερη δυνατη τιμη το γρηγοροτερο!!
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 05-02-2010, 14:27
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mataleon Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα
Φίλε μου, έτυχε να σου απαντήσει ένα από τα εγκυρότερα και πιο αξιοσέβαστα μέλη του φόρουμ αυτού, ο GeorgeP, που αν είχες κάνει τον κόπο να περιδιαβείς λίγο τις σελίδες του φόρουμ θα καταλάβαινες το ποιόν του ανθρώπου και τις γνώσεις του. Η προτροπή που σου έδωσε, με σκοπό να σε διευκολύνει στο να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα, που είναι η πώληση της μηχανής σου, ήταν καλοπροαίρετη και συμβουλευτική.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 05-02-2010, 15:13
sotos Ο/Η sotos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: GS1200
Μηνύματα: 470
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Ωραίο μηχανάλι φίλε.Καλοπούλητο!!!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 05-02-2010, 15:21
mataleon Ο/Η mataleon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

ευχαριστω παιδια. Παντως δεν ηθελα να φανω αγενης...Και αν εμενα στον κοσμο των μηχανων θα τα λεγαμε απο κοντα
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 05-02-2010, 15:25
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: R1100Rt

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mataleon Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω παιδια. Παντως δεν ηθελα να φανω αγενης...Και αν εμενα στον κοσμο των μηχανων θα τα λεγαμε απο κοντα
no worries mate......... Ολα καλα μην ανυσηχεις!!!!

Κριμα που φευγεις απο τον κοσμο των δυο τροχων, εγω ειμαι 30 χρόνια σε αυτον τον κοσμο κι αν τον εγκαταλειψω νομιζω οτι θα χασω την υπόλυπη ζωη μου!!

Ας ειναι, σου ευχομαι τη γρηγοροτερη και καλυτερη πωληση!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!