GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Χαρίζεται

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 07-02-2012, 17:03
FONGEORGE Ο/Η FONGEORGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: egaleo-athens
Μoto: GSA '08
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή χαριζεται....

καλησπερα ...αυτη τη φορα δε χαριζω κατι απλα θελω να αναφερθω σε ενα θεμα που προεκυψε μεσα απο μια αγγελια μου που χαριζα ενα αξεσουαρ μηχανης....εβαλα μια αγγελια οτι χαριζεται το εν λογω αξεσουαρ και ενα παλικαρι μελος του φορουμ μου εστειλε μνμ μεσω πμ ....ηταν ο πρωτος που μου εγραψε και συμφωνησαμε ...επειδη ηταν απο επαρχια θα κανονιζε με κουριερ για να το παραλαβει...εγω κραταω σε εκρεμμοτηττα το θεμα και μολις εδωθη τελικα ανεφερα να κλειδωθει...τοτε καποιο αλλο μελος (παντα φιλικα βεβαια κατ αυτον)μου ανεφερε γιατι αφου βαζω ενα δημοσιο θεμα να μην επιλεγω αυτον που απαντησε δημοσια στο φορουμ.Φυσικα η απαντηση μου ειναι οτι εφοσον βαζεις ενα θεμα δημοσια(καθως δε μπορεις να το βαλεις με πμ )μπορεις να απαντησεις με πολλους τροπους...με πμ ,τηλεφωνικα,δημοσια...εγω θα δω ποιος εστειλε πρωτος απαντηση και θα κρατησω προτεραιοτητα...απο την αλλη εκτος ελαχιστων δε γνωριζω τα πιο πολλα παιδια και ποτε δε θα εκανα καποια διακριση...παντως με λυπει το γεγονος αυτο και πραγματικα δε θα ξαναπροβω σε τετοιες πραξεις του στυλ χαριζω...
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:34.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!