GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις)

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιό 22-10-2009, 15:17
bogart Ο/Η bogart βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: F800 GS
Μηνύματα: 1,256
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Kwstas_kef Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερω αν πρεπει να σχολιασω ή οχι τα χθεσινα γεγονοτα στον καφε..
Ειχα ξενερωσει δεν το κρυβω....
Δεν ξερω αν αφορα 2-3-4-5 ατομα αυτο που ξερω ειναι οτι μας ακουσε ολο το Ζαπειο....
Και αφου ειχαν την ορεξη για τετοια σκηνικα γιατι δεν ηρθε και ο Λεωνιδας και ο Γιωργος?Να τον ρωτησω και εγω κατι που ηθελα?
Καποια στιγμη μου θυμησε ΠΑΣΠ εναντιον ΔΑΠ στις σχολες...
Βγαλε χαρτια βαλε χαρτια,διαβασε ,μου τα εσβησες σου τα εσβησα...
Δεν εχω κατι να χωρισω με κανεναν περαν της μηχανης...
Το ειχα πει και εκει το εχω πει και εδω και ειχα ξαναπει οτι θα μεινω και αμετοχος απο την στιγμη που μενουν ολα στα πληκτρα του πληκτρολογιου...
Απο χθες ομως το πραγμα πηρε αλλη τροπη πιο ασχημη...κατι που δεν αρμοζει σε ενα φορουμ που πηγε να πιει ενα καφε και που μαζευτηκαν 50-60 ατομα...
Θελω να πιστευω οτι ηταν η τελευταια φορα που συνεβη κατι τετοιο σε καφε ή σε συνεβρεση της παρεας....
Και στην τελικη αν πηγαινουν αυτοι δεξια ας πηγαινουμε εμεις αριστερα...
Εγω μπορει να εχω το θαρρος να τα πω ρωτατε αν καποιος αλλος δεν ξαναβρεθει σε καφε με αυτα που ακουσε και τον χαλασαν?
Αληθεια ή Ψεμματα λιγη σημασια εχουν.....
Δεν ερχομαι στον καφε για να δειξω σε κανεναν Νικο και σε κανεναν Δημητρη(δεν εχω κατι μαζι σας μην παρεξηγηθω)οτι ειμαι ενεργο μελος για να εχω καλυτερη αντιμετωπισει ουτε και να ερχετε απο το πουθενα καποιος και να με φωναζει ΠΕΛΑΤΗ...
Γνωρισα καποια πολυ αξιολογα ατομα που μπορω να συνενοηθω και να αλλαξουμε αποψεις....και γιατι οχι να με βοηθησουν σε καποια δυσκολη στιγμη....



Πραγματικα θα ηθελα αν γινοταν να μαζουοντουσαν ολοι οι υπευθοινοι και των δυο και να τα ελεγαν ρε παιδι μου..
Χωρις να ακουει κανενας ο καθενας τα δικα του..
Αυτοι που ξερουν και εχουν γνωση του τι γινετε απο παλια που κραταει αυτο ας τα εχωνε σε οποιον εχει αδικο για να σταματησει μια για παντα...




Αυτααα.......

Με λενε Κωστα,ειμαι καλα και σας αγαπαω ολους.....

υ.γ Το ξαναλεω Νικο Δημητρη και οποιος αλλος νομιζει πως τον θιγω δεν εχω αυτο το σκοπο..
Φίλε Κώστα καλησπέρα

Εγώ είχα την άτυχια να έρθω ακριβώς την στιγμή που ξεκίνησε ο διαπληκτισμός και επειδή δεν γουστάρω ούτε να ακούω ούτε να βλέπω τέτοια σκηνικά, τα μάζεψα και πήγα στην συνάντηση των φίλων Ducatisti που είναι πάντα μες την καλή χαρά....

Τα είπα μια χαρά με τους φίλους τους Hyper-αδες, τους Monster-αδες, τους Desmo κλπ κλπ....Ήπιαμε τις μπυρίτσες μας, κάναμε κουλτουρίτσα και όλα μέλι γάλα...

Αισθάνομαι οτι όλα αυτά είναι διαφορές σε ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ και αφορούν κανέναν εκτός απο τους εμπλεκόμενους....

Αν πιστεύεις οτι έχεις κάτι να χωρίσεις με τον Λεωνίδα , τον Γιώργο ή τον οποιονδήποτε άλλο γιατί δεν το κάνετε εκτός forum ???
Είμαστε υποχρεωμένοι όλοι εμείς να διαβάζουμε ποιος πείραξε ποιον, με ποιον τρόπο ή να πλάθουμε στο μυαλό μας σενάρια ???

Σόρρυ μάγκες αλλά με ξενίζει ένας δικτυακός τόπος για την μοτοσυκλέτα να γίνεται ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ φόρουμ...

Θα χαρώ να τα συζητήσουμε και σε προσωπικό επίπεδο στην επόμενη συνάντηση...

Πάντα φιλικά,
Αντρέας
  #132  
Παλιό 22-10-2009, 15:24
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια μολις γυρισα!
τεραστια παρεα γεματη κεφι!για αρχη καφεδακι και ποτακι στην αιγλη και μετα για φαγητο μοναστηρακι!ολα μια χαρα!
περιμενουμε τους φωτογραφους!

ως γνωστο στο ιδιο μερος εγινε και η συναντηση αλλου forum.μελανο σημειο τη σημερινη βραδια οτι η παρεα τους αποτελουμενη απο ολα κι ολα 2 ατομα προσπαθησε να αναστατωσει την παρεα μας με τις κραυγες και τους θεατρινισμους τους,ευτυχως χωρις αποτελεσμα!κριμα γιατι δε σεβαστηκαν ουτε τη γνωριμια με πολλους απο μας,ουτε την απεχθεια μας σε τετοιου ειδους μικροπρεπειες!
ας καταλαβουν επιτελους οτι εμεις συναντιομαστε λογω του κοινου ενδιαφεροντος μας για το μοτοσυκλετισμο,με σκοπο να ξεσκαμε και να περναμε καλα!δεν μας ενδιαφερουν τα απωθημενα του καθενα και η ικανοποιηση του εγωισμου του!αλλωστε συμμετεχουν σε forum που πλεον εχει ως μονο σκοπο της λειτουργιας και της υπαρξης του την κατασυκοφαντηση και την υβρη!ας εξαντλησουν λοιπον τη δραση τους εκει και ας παψουν να μας σκοτιζουν με τα δικα τους!
ΔΕ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ!!!
τι ειπες τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ποιος εισαι, ο ΚΟΥΓΙΑΣ;;;;;;;;;;;
  #133  
Παλιό 22-10-2009, 15:49
vp_68 Ο/Η vp_68 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Βριλήσσια - Άρτα
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,148
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Άντε πάλι καλά πέρασε το GSorum. Πάντα τέτοια.
  #134  
Παλιό 22-10-2009, 16:12
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Εγινε αυτο που φοβομουνα.
Ατομα τα οποια συμπαθω και εκτιμω εχθες αλλα και σημερα ''πλακωνοντε'' σαν παιδακια που πηρε το ενα το μολυβι του αλλου.
Κριμα γιατι πιστευα οτι εχθες ηταν μια καλη ευκαιρια για να τελειωσει η οποια διαφωνια.
Κυριοι το χθεσινο γεγονος με στεναχωρεσε αρκετα.Δεν μου πεφτει λογος ομως.
Εχω ακουσει και τις δυο πλευρες και βλεπω οτι οποια και να ειναι η αληθεια εμενα δεν με ακουμπα.
Τι και αν καποιοι κονομανε?
Εχω κριση και αποφασιζω αν θα ''γινω πελατης'' τους.
Τι και αν καποιοι βριζουν?
Στο χερι του καθενος ειναι να κοψει τον οποιοδηποτε ''βηχα'' του αλλου.
Το ερωτημα ειναι βεβαια αν ειναι σωστο, ειτε το ενα αν συμβαινει ειτε το αλλο.
Η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
Αν μπορουνε ομως να δωσουνε τοπο στην οργη οι εμπλεκομενοι θα ηταν ευχης εργο.
Αν δεν γινει οκ εγω θα ειμαι και στα δυο φορουμ και οσο εχω χρονο θα πηγαινω και στους ''2 καφεδες''.

Ας δειξουμε ομως την δεουσα ορημοτητα.
  #135  
Παλιό 22-10-2009, 16:21
bogart Ο/Η bogart βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: F800 GS
Μηνύματα: 1,256
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγινε αυτο που φοβομουνα.
Ατομα τα οποια συμπαθω και εκτιμω εχθες αλλα και σημερα ''πλακωνοντε'' σαν παιδακια που πηρε το ενα το μολυβι του αλλου.
Κριμα γιατι πιστευα οτι εχθες ηταν μια καλη ευκαιρια για να τελειωσει η οποια διαφωνια.
Κυριοι το χθεσινο γεγονος με στεναχωρεσε αρκετα.Δεν μου πεφτει λογος ομως.
Εχω ακουσει και τις δυο πλευρες και βλεπω οτι οποια και να ειναι η αληθεια εμενα δεν με ακουμπα.
Τι και αν καποιοι κονομανε?
Εχω κριση και αποφασιζω αν θα ''γινω πελατης'' τους.
Τι και αν καποιοι βριζουν?
Στο χερι του καθενος ειναι να κοψει τον οποιοδηποτε ''βηχα'' του αλλου.
Το ερωτημα ειναι βεβαια αν ειναι σωστο, ειτε το ενα αν συμβαινει ειτε το αλλο.
Η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
Αν μπορουνε ομως να δωσουνε τοπο στην οργη οι εμπλεκομενοι θα ηταν ευχης εργο.
Αν δεν γινει οκ εγω θα ειμαι και στα δυο φορουμ και οσο εχω χρονο θα πηγαινω και στους ''2 καφεδες''.

Ας δειξουμε ομως την δεουσα ορημοτητα.
  #136  
Παλιό 22-10-2009, 16:23
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγινε αυτο που φοβομουνα.
Ατομα τα οποια συμπαθω και εκτιμω εχθες αλλα και σημερα ''πλακωνοντε'' σαν παιδακια που πηρε το ενα το μολυβι του αλλου.
Κριμα γιατι πιστευα οτι εχθες ηταν μια καλη ευκαιρια για να τελειωσει η οποια διαφωνια.
Κυριοι το χθεσινο γεγονος με στεναχωρεσε αρκετα.Δεν μου πεφτει λογος ομως.
Εχω ακουσει και τις δυο πλευρες και βλεπω οτι οποια και να ειναι η αληθεια εμενα δεν με ακουμπα.
Τι και αν καποιοι κονομανε?
Εχω κριση και αποφασιζω αν θα ''γινω πελατης'' τους.
Τι και αν καποιοι βριζουν?
Στο χερι του καθενος ειναι να κοψει τον οποιοδηποτε ''βηχα'' του αλλου.
Το ερωτημα ειναι βεβαια αν ειναι σωστο, ειτε το ενα αν συμβαινει ειτε το αλλο.
Η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
Αν μπορουνε ομως να δωσουνε τοπο στην οργη οι εμπλεκομενοι θα ηταν ευχης εργο.
Αν δεν γινει οκ εγω θα ειμαι και στα δυο φορουμ και οσο εχω χρονο θα πηγαινω και στους ''2 καφεδες''.

Ας δειξουμε ομως την δεουσα ορημοτητα.
Πέρυ, επειδή το θέμα παίρνει άλλη τροπή, μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Περιμένω άμεση και σαφή απάντηση.
  #137  
Παλιό 22-10-2009, 16:31
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Δημητρη ειπα οτι ακουσα και της δυο ''αληθειες''.
Αν ισχυει κατι τετοιο και το αντιλαμβανομουν θα με στεναχωρουσε.
Δεν θα ηταν λογος να κανω τοσο μεγαλη φασαρια απο την στιγμη
που δεν με αφορα.
Τωρα αν με ρωτας αν πιστευω οτι ισχυει θα σου απαντησω με την σταση και με μια ερωτηση.
Απο τοτε που εγινα πιο ενεργο μελος εχω απουσιασει?
Αυτο που θελω να πω το λεω ''πειραιωτικα''.Αν με ενοχλει κατι σε καποιον θα του το
πω αν συνεχισει θα τον παρακαλεσω να σταματησει.Αν δεν καταλαβει υποαρχει και ο ''αλλος'' τροπος.
Γυναικουλιες δεν μου αρεσουν.
Τα μπατζακια μου δεν ειναι εκει απλα για να μου ζεστενουν τα ποδια αλλα για να τα τιμαω κιολας.
  #138  
Παλιό 22-10-2009, 16:34
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημητρη ειπα οτι ακουσα και της δυο ''αληθειες''.
Αν ισχυει κατι τετοιο και το αντιλαμβανομουν θα με στεναχωρουσε.
Δεν θα ηταν λογος να κανω τοσο μεγαλη φασαρια απο την στιγμη
που δεν με αφορα.
Τωρα αν με ρωτας αν πιστευω οτι ισχυει θα σου απαντησω με την σταση και με μια ερωτηση.
Απο τοτε που εγινα πιο ενεργο μελος εχω απουσιασει?
Αυτο που θελω να πω το λεω ''πειραιωτικα''.Αν με ενοχλει κατι σε καποιον θα του το
πω αν συνεχισει θα τον παρακαλεσω να σταματησει.Αν δεν καταλαβει υποαρχει και ο ''αλλος'' τροπος.
Γυναικουλιες δεν μου αρεσουν.
Τα μπατζακια μου δεν ειναι εκει απλα για να μου ζεστενουν τα ποδια αλλα για να τα τιμαω κιολας.
  #139  
Παλιό 22-10-2009, 16:42
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγινε αυτο που φοβομουνα.
Ατομα τα οποια συμπαθω και εκτιμω εχθες αλλα και σημερα ''πλακωνοντε'' σαν παιδακια που πηρε το ενα το μολυβι του αλλου.
Κριμα γιατι πιστευα οτι εχθες ηταν μια καλη ευκαιρια για να τελειωσει η οποια διαφωνια.
Κυριοι το χθεσινο γεγονος με στεναχωρεσε αρκετα.Δεν μου πεφτει λογος ομως.
Εχω ακουσει και τις δυο πλευρες και βλεπω οτι οποια και να ειναι η αληθεια εμενα δεν με ακουμπα.
Τι και αν καποιοι κονομανε?
Εχω κριση και αποφασιζω αν θα ''γινω πελατης'' τους.

Τι και αν καποιοι βριζουν?
Στο χερι του καθενος ειναι να κοψει τον οποιοδηποτε ''βηχα'' του αλλου.

Το ερωτημα ειναι βεβαια αν ειναι σωστο, ειτε το ενα αν συμβαινει ειτε το αλλο.
Η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
Αν μπορουνε ομως να δωσουνε τοπο στην οργη οι εμπλεκομενοι θα ηταν ευχης εργο.
Αν δεν γινει οκ εγω θα ειμαι και στα δυο φορουμ και οσο εχω χρονο θα πηγαινω και στους ''2 καφεδες''.

Ας δειξουμε ομως την δεουσα ορημοτητα.

Ε αυτό είναι το ζουμί φιλαράκι... λένε λένε οι άλλοι για κονόμα και εμείς δεν μιλάμε για να μην συνεχίζουμε την κόντρα και στο τέλος μένει η εντύπωση!!!


Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα για να μην διαιωνίζεται η κατάσταση. Ακόμα και αν αναίβουν για λίγο οι τόνοι!!!

Αυτό δικιμάστηκε από την μια μεριά αλλά δεν απέδωσε, γιατί φάνηκε σαν αδυναμία...

Δεν σου ζήτησε κανείς να κάνεις κάτι άλλο από αυτό που σε ευχαριστεί...
Τον καφέ σου και την παρέα σου να την μοιράζεσαι με όποιον θές!!!



Απορία...
πόσοι από τους φίλους μας που είναι μέλη και αλλού και κόπτονται για την υστεροφημία του άλλου φόρουμ έκατσαν για καφέ με την άλλη παρέα;;;

Μην απαντήσετε για το ποιοί, δεν μας ενδιαφέρουν τα ονόματα, αυτό που έχει σημασία είναι πως προτίμησαν, διάλεξαν, κατέληξαν στα πολλά τραπέζια.
Ειτε για την καλύτερη παρέα, είτε για την μεγαλύτερη παρέα... αυτοί ξέρουν
γιατί...
  #140  
Παλιό 22-10-2009, 16:44
georgekostas Ο/Η georgekostas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μoto: BMW R1200 GSA
Μηνύματα: 5,680
Προεπιλογή Απάντηση: Καφεδακι στην Αιγλη Ζαππειου την Τεταρτη 21/10/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων

Ε αυτό είναι το ζουμί φιλαράκι... λένε λένε οι άλλοι για κονόμα και εμείς δεν μιλάμε για να μην συνεχίζουμε την κόντρα και στο τέλος μένει η εντύπωση!!!


Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα για να μην διαιωνίζεται η κατάσταση. Ακόμα και αν αναίβουν για λίγο οι τόνοι!!!

Αυτό δικιμάστηκε από την μια μεριά αλλά δεν απέδωσε, γιατί φάνηκε σαν αδυναμία...

Δεν σου ζήτησε κανείς να κάνεις κάτι άλλο από αυτό που σε ευχαριστεί...
Τον καφέ σου και την παρέα σου να την μοιράζεσαι με όποιον θές!!!



Απορία...
πόσοι από τους φίλους μας που είναι μέλη και αλλού και κόπτονται για την υστεροφημία του άλλου φόρουμ έκατσαν για καφέ με την άλλη παρέα;;;

Μην απαντήσετε για το ποιοί, δεν μας ενδιαφέρουν τα ονόματα, αυτό που έχει σημασία είναι πως προτίμησαν, διάλεξαν, κατέληξαν στα πολλά τραπέζια.
Ειτε για την καλύτερη παρέα, είτε για την μεγαλύτερη παρέα... αυτοί ξέρουν
γιατί...
....+1200
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Αναγκαστικά στην τουαλέτα πριν την πτήση georgekostas Διάφορα 5 03-10-2009 13:55
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Τεταρτη 15 Ιουλιου 09 !!! EOD-K9 Μια καλημέρα είναι αυτή 42 16-07-2009 02:41
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες - Τεταρτη 01 Ιουλιου 09 !!! EOD-K9 Μια καλημέρα είναι αυτή 46 02-07-2009 03:14
Καφεδάκι την Κυριακή 21-6 στην Μαρίνα Φλοίσβου! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 6 22-06-2009 13:26
Καφές στην Βουλιαγμένη την Κυριακή 18/1 Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 20 21-01-2009 01:20


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!