GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιό 11-02-2013, 18:20
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Η γενιά μου έσπειρε πολλή μίσος στα παιδιά αυτά.

Ήρθε η ώρα να απολαύσουμε τους καρπούς.

Όσοι είμαστε γονείς και βλέπουμε τα βλέμματα αυτών των παιδιών καταλαβαίνουμε που τους έχουμε οδηγήσει.
Εμείς είχαμε τα Πράσινα και μπλέ Ανθρωπάκια στη διοίκηση της χώρας. Τώρα θα απολαύσουμε και τα Τσιπράκια με όλα τα επακόλουθα.
Ο Θεός να φυλάει αυτή τη χώρα.

Πόσα θαύματα να κάμει και αυτός.............
Reply With Quote
  #152  
Παλιό 11-02-2013, 18:29
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Η γενιά μου έσπειρε πολλή μίσος στα παιδιά αυτά.

Ήρθε η ώρα να απολαύσουμε τους καρπούς.

Όσοι είμαστε γονείς και βλέπουμε τα βλέμματα αυτών των παιδιών καταλαβαίνουμε που τους έχουμε οδηγήσει.
Εμείς είχαμε τα Πράσινα και μπλέ Ανθρωπάκια στη διοίκηση της χώρας. Τώρα θα απολαύσουμε και τα Τσιπράκια με όλα τα επακόλουθα.
Ο Θεός να φυλάει αυτή τη χώρα.

Πόσα θαύματα να κάμει και αυτός.............
Reply With Quote
  #153  
Παλιό 11-02-2013, 18:55
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Η γενιά μου έσπειρε πολλή μίσος στα παιδιά αυτά.

Ήρθε η ώρα να απολαύσουμε τους καρπούς.

Όσοι είμαστε γονείς και βλέπουμε τα βλέμματα αυτών των παιδιών καταλαβαίνουμε που τους έχουμε οδηγήσει.
Εμείς είχαμε τα Πράσινα και μπλέ Ανθρωπάκια στη διοίκηση της χώρας. Τώρα θα απολαύσουμε και τα Τσιπράκια με όλα τα επακόλουθα.
Ο Θεός να φυλάει αυτή τη χώρα.

Πόσα θαύματα να κάμει και αυτός.............
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρέσει που εξακολουθούμε να περιμένουμε να μας σώζουν άλλοι, εξαγνίζοντας τις αλητείες του παρελθόντος......ως πότε ωρέ παλληκάρια ?
Reply With Quote
  #154  
Παλιό 11-02-2013, 21:09
Hekima Ο/Η Hekima βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS Συνοδηγός
Μηνύματα: 9,103
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Που θες να καταλήξεις;!
Καλά έκανε κι είπε ότι είπε. Αν είναι σωστό ή όχι το κρίνει ο καθένας για τον εαυτό του και δεν έχει και σημασία κατά τη γνώμη μου. Ούτε μπορεί να γνωρίζει κανείς μας γιατί τα είπε;! Ανεξάρτητα από το τι έκαναν, αν τον είδε με τα μούτρα μπλε μαρέν εκείνη τη στιγμή αυτή ήταν η αντίδρασή της. Αν δεν της είχαν χώσει το μαρκούτσι κι ήταν ήρεμη μπορεί να έλεγε άλλα. Το γνωρίζουμε;! ξαναμίλησε; Για τη μάνα τη στιγμή που βλέπει το παιδί της σε κακό χάλι δε μετράει τι έκανε ή τι θα μπορούσε να είχε κάνει! Είναι το παιδί της που πονάει εκείνη τη στιγμή! Και γίνεται λέαινα και μπορεί να κάνει και να πει οτιδήποτε.

Εμείς όταν χάσουμε την ψυχραιμία μας δε λέμε πράγματα για τα οποία μπορεί και να μετανιώσουμε όταν ηρεμήσουμε;


Reply With Quote
  #155  
Παλιό 09-03-2013, 11:08
VDR Ο/Η VDR βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: ΖΑΧΑΡΩ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
Μoto: DR650SE R1200GSA Magma Red R1200GSA Rauchgrau-metallic-matt
Μηνύματα: 1,761
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Τρομοκράτης..ξέρει ότι είναι άχρηστος και παράσιτο της κοινωνίας και σπάζοντας τις ξένες περιουσίες και σκοτώνοντας συνανθρώπους προσπαθεί να αισθανθεί ότι είναι και μπορεί να κάνει κάτι..έστω να σου γρατζουνίσει το αυτοκίνητο! Εκμεταλλεύεται και εξεφτιλίζει τον χαρακτηρισμό ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ!Έχει πλήρη γνώση του τι κάνει και γνωρίζει τις συνέπειες.ΔΕΝ υπάρχει καμία δικαιολογία!
Μπατ...ύλης..Είναι επιλογή του, ένα άτομο με χαμηλή ή ανύπαρκτη αυτοεκτίμηση (οι περισσότεροι) που επιθυμεί ένα μικρό κομμάτι εξουσίας, σαν το σκυλάκι που περιμένει να γλύψει το κοκαλάκι.Συνήθως ..για να μην πω τις περισσότερες φορές νομίζει ότι είναι ο Rambo!Και φυσικά στην έλειψη διαπαιδαγώγησης από το σπίτι..Σημαντικότατη η διαπαιδαγώγηση που παίρνουμε από το σπίτι.Και ο μπατ...ύλης έχει πλήρη γνώση του τι κάνει και γνωρίζει τις συνέπειες.ΔΕΝ υπάρχει καμία δικαιολογία!
Αυτό το σύστημα ατιμωρησίας στην Ελλάδα πρέπει να σταματήσει και να υποστεί ο καθένας τις συνέπειες των πράξεων του.
Και κάτι ακόμα..είμαστε πολίτες στην ίδια χώρα..τι έχουμε να χωρίσουμε?Πάμε να προσπαθήσουμε να πάμε μπροστά..ας αφήσουμε το παρελθόν και τις βλακείες..Η ζωή είναι ωραία..Γιατί να μην είμαστε μια μεγάλη παρέα???
Reply With Quote
  #156  
Παλιό 09-03-2013, 12:39
nasos Ο/Η nasos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: BYRONAS
Μoto: 1200 GS
Μηνύματα: 144
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VDR Εμφάνιση μηνυμάτων
Τρομοκράτης..ξέρει ότι είναι άχρηστος και παράσιτο της κοινωνίας και σπάζοντας τις ξένες περιουσίες και σκοτώνοντας συνανθρώπους ........



Μπατ...ύλης..
Το μόνο που δεν γράφει για τον δεύτερο είναι: ΧΡΉΣΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ !!!!
Reply With Quote
  #157  
Παλιό 09-03-2013, 15:11
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VDR Εμφάνιση μηνυμάτων
...
Μπατ...ύλης..Είναι επιλογή του, ένα άτομο με χαμηλή ή ανύπαρκτη αυτοεκτίμηση (οι περισσότεροι) που επιθυμεί ένα μικρό κομμάτι εξουσίας, σαν το σκυλάκι που περιμένει να γλύψει το κοκαλάκι.Συνήθως ..για να μην πω τις περισσότερες φορές νομίζει ότι είναι ο Rambo!Και φυσικά στην έλειψη διαπαιδαγώγησης από το σπίτι..Σημαντικότατη η διαπαιδαγώγηση που παίρνουμε από το σπίτι.Και ο μπατ...ύλης έχει πλήρη γνώση του τι κάνει και γνωρίζει τις συνέπειες.ΔΕΝ υπάρχει καμία δικαιολογία!
../.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nasos Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μόνο που δεν γράφει για τον δεύτερο είναι: ΧΡΉΣΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ !!!!
Το τραγικό είναι ότι χάρις σε αυτούς και την προστασία του κράτους, μπορεί κάθε γελοίο υπάνθρωπο κατασκεύασμα να βγάζει από το στόμα ότι βγάζει και από τον <<κάλο>> του…
Reply With Quote
  #158  
Παλιό 10-03-2013, 00:40
VDR Ο/Η VDR βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: ΖΑΧΑΡΩ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
Μoto: DR650SE R1200GSA Magma Red R1200GSA Rauchgrau-metallic-matt
Μηνύματα: 1,761
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το τραγικό είναι ότι χάρις σε αυτούς και την προστασία του κράτους, μπορεί κάθε γελοίο υπάνθρωπο κατασκεύασμα να βγάζει από το στόμα ότι βγάζει και από τον <<κάλο>> του…
Μπορεί να συμφωνούμε σε αυτό..για διατύπωσε το καλύτερα..
Reply With Quote
  #159  
Παλιό 10-03-2013, 01:22
JohnGS1100 Ο/Η JohnGS1100 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R1100GS
Μηνύματα: 772
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Ρε θα τους ψάχνετε τους "τρομοκράτες" με αυτά που θα μας κάνουν οι κυβερνωντες. Έχει χαθει η μπάλα πλέον από καταπάτηση του συντάγματος, της θεσμικής δικαιοσύνης, της λειτουργίας των θεσμών και κρίνουμε ακόμα 4 αθώα παιδιά, που αποφάσισαν παρά τη τύφλα τους να πάρουν την κατάσταση στα χέρια τους.. που ουσιαστικα τι έκαναν ? .. επιτέθηκαν στις τράπεζες που δεν έχουν ανάγκη και που όλοι βρίζουμε από το πρωί μέχρι το βράδυ, κάθε μέρα..
Ας μας πει όποιος κρινει τις κινήσεις των "τρoμοκρατών" τι προτείνει ως εναλλακτική, αν έχει δηλ. τα @ρχίδι@ να το πει.. please..

Last edited by JohnGS1100; 10-03-2013 at 01:24.
Reply With Quote
  #160  
Παλιό 10-03-2013, 17:47
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Οι δηλώσεις της κ.Νάσιουτζικ μου είναι αδιάφορες, μπορεί να λέει ότι θέλει.
Έξαλλου τον γιο της υπερασπίζεται, οπότε καλά κάνει .

Οι πράξεις των συλληφθέντων είναι γνώστες και ποινικά αξιόποινες, συμφώνα με το ισχύον νομικό πλαίσιο, δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη κρίση ή επεξεργασία.
Θα δικαστούν για αυτές τις πράξεις και η τύχη τους επίσης μου είναι παντελώς αδιάφορη.


Αυτοί που <<αναζητούν>> τρομοκράτες, ληστές, απαγωγείς, δολοφόνους, βομβιστές κ.α. για να <<αλλάξουν >> το σύστημα … ας το κάνουν, αφού έτσι νομίζουν ότι θα έχουν αποτέλεσμα.




Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VDR Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορεί να συμφωνούμε σε αυτό..για διατύπωσε το καλύτερα..
Η καλύτερη διατύπωση σε μάρανε…
Εδώ στο ίδιο το κείμενό σου τελειώνεις με την ερώτηση <<Γιατί να μην είμαστε μια μεγάλη παρέα???>> ενώ λίγες γραμμές ποιο πάνω έχεις ξεδιπλώσει τα βρωμερά περιττώματα σου, επιδιώκοντας την ένταση και την φιλονικία…

Δείχνοντας έτσι παντελή έλλειψη ικανότητος στην κατανόηση του λόγου (έγγραφου στην προκειμένη) ακόμα και όταν αυτός ο έγγραφος λόγος είναι ο …δικός σου!


Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!