GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Περιβάλλον

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 24-09-2010, 17:02
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Δεν λέγαμε οτι θα ξεπουλήσουμε τα πάντα???
Γιατί απορούμε όταν μας αγοράζουν...
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 24-09-2010, 18:00
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν λέγαμε οτι θα ξεπουλήσουμε τα πάντα???
Γιατί απορούμε όταν μας αγοράζουν...
Eμεις ειχαμε λεφτα να το κανουμε το αεροδρομιο οτιδηποτε? Οχι!!!
Οι Δημοι ειχαν? Οχι!!

Αν το εκανε οτιδηποτε το κρατος καποιοι θα ''ετρωγαν'' και θα φωναζαμε!!
Αν το επαιρναν οι δημοι και το εκαναν οτιδηποτε (με τι λεφτα αραγε?) παλι θα φωναζαμε για τα λεφτα που κοστισε αυτο το οτιδηποτε θα φτιαχνοτανε και θα συζητουσαμε παλι για το ποσα φαγωθηκαν!!

Και αντε και καποιος απο ολους αυτους εφτιαχνε...παρκο για ολους τους αθηναιους να πηγαινουμε και να εφραινεται η καρδια μας......ποιος θα το συντηρουσε? ποιος θα πληρωνες για την φυλαξη του? ξερετε τι κοστιζει στον Δημο αθηναιων και στο ελληνικο κρατος ο Εθνικος Κηπος που εχει το 1/5 σε εκταση? ποσοι θα γινοντουσαν Δ.Υπαλληλοι ξαφνικα και απο το πουθενα? αντε παλι γκρινια και φασαρια!!!

αν το εκαναν πιστα F1 ασφαλως θα ανακατεβοταν παλι ιδιωτης!! ελα μου ομως που χωρις ΕΛΠΑ δεν μπορει κανεις να φτιαξει πιστα στην ελλαδα αφου πρέπει να δωσει την συγκαταθεση της πρωτη εκεινη και να εχει και μεριδιο στα εσοδα και λογο στην λειτουργια της!!!! Αρθρο 74 του Συνταγματος!!! ποιος λοιπόν θα εκανε το βημα? κανεις!!

Τι απομενει λοιπόν? Ενας ιδιωτης ο οποιος θα το παρει για 30 χρονια (σαν το Ελ.Βενιζελος) θα το φτιαξει, παρκο ξενοδοχειο, Μαρινες, Καζινα,οικους ανοχης για μετα το καζινο κ.λ.π.!! Ετσι θα δουλεψουν και καμια 15000 κοσμος και το κρατος θα παιρνει τις προμηθειες του!!!

Προς τι η γκρινια λοιπόν!!!

Λεφτα δεν εχουμε ουτε ειχαμε ποτε για να τα κανουμε ολα αυτα εμεις.....μονον οι ιδιωτες εχουν! Που ειναι το ξεπουλημα?
Αν θελετε να το βλεπετε ετσι οπως ειναι ¨η να το παρουν οι καταχρεωμενοι γυρω απο αυτο Δημοι δανειζομενοι με την βουλα του κρατους, το οποιο με την σειρα του θα δανειστει για να ισχυει η βουλα του τοτε μην ξανα-γκρινιαξετε μετα απο μερικα χρονια οταν θα βαρεσουμε κανονι!!!

Παιδια......βαρεθηκα τις γκρινιες για το οτιδηποτε!!! Παντου βλεπουμε συνομωσιες, ξεπουληματα και άλλα ομορφα!! Ας αποφασισουμε επιτελους τι θελουμε, πως το θελουμε και γιατι το θελουμε!! Αναλογιζομενοι οτι στην ευρωπη το 90% του οτι φτιαχνεται για Δημοσια χρηση ειναι ιδιωτικο! γιαυτο και λειτουργει σωστα!!!
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 24-09-2010, 18:36
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια......βαρεθηκα τις γκρινιες για το οτιδηποτε!!! Παντου βλεπουμε συνομωσιες, ξεπουληματα και άλλα ομορφα!! Ας αποφασισουμε επιτελους τι θελουμε, πως το θελουμε και γιατι το θελουμε!! Αναλογιζομενοι οτι στην ευρωπη το 90% του οτι φτιαχνεται για Δημοσια χρηση ειναι ιδιωτικο! γιαυτο και λειτουργει σωστα!!!
Μηπως σε λενε Χρυσοστομο; ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτως!!! Αλλωστε ο Ελληνας σπανιως παιρνει πρωτοβουλιες προτεινοντας κατι.και ξερεις γιατι;Γιατι θελει να δει τι θα κανει ο ΑΛΛΟΣ για να μπορει ανετα ΜΕΤΑ και εκ του ασφαλους να σχολιασει-γκρινιαξει...ανεκαθεν
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 24-09-2010, 19:21
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Ένα αεροδρόμιο είχαμε στην Ελλάδα, μας το έφτιαξαν οι Γερμανοί και μας το άφησαν.
Το κλείσαμε, και το άλλο πάλι οι Γερμανοί το έφτιαξαν, μόνο που τώρα το κράτησαν για πάρτη τους...


ΥΓ. ΓιώργοΠ σε ποια παράγραφο του άρθρου 74 του Συντάγματος γράφει για την ΕΛΠΑ; Το λέω, γιατί σήμερα έγραφε Συνταγματικό Δίκαιο ο γιος μου, το έχω μπροστά μου και δεν το βλέπω...

"MEPOΣ TPITO - Oργάνωση και λειτουργίες της Πολιτείας > TMHMA Γ΄ - Bουλή > KEΦAΛAIO ΠEMΠTO - Nομοθετική λειτουργία της Bουλής'Αρθρο 74: (Διαδικασία εισαγωγής για συζήτηση νομοσχεδίων και προτάσεων νόμων)"
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 24-09-2010, 19:25
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια......βαρεθηκα τις γκρινιες για το οτιδηποτε!!! Παντου βλεπουμε συνομωσιες, ξεπουληματα και άλλα ομορφα!! Ας αποφασισουμε επιτελους τι θελουμε, πως το θελουμε και γιατι το θελουμε!! Αναλογιζομενοι οτι στην ευρωπη το 90% του οτι φτιαχνεται για Δημοσια χρηση ειναι ιδιωτικο! γιαυτο και λειτουργει σωστα!!!
Aγαπητέ GeorgeP,

Είσαι σωστός που αναφέρεσαι "προς τι η γκρίνια", αλλά χωρίς να θέλω μείωσω κανένος την εθνική του συνείδηση, εμένα προσωπικά (που ζω από τον ιδιωτικό τομέα και από τις επενδύσεις), με ΕΝΟΧΛΕΙ, μεγίστως, που έρχεται η κάθε κυβέρνηση, και στο ΒΩΜΟ, της δημόσιος διάθρωσης και βελτίωσης, αρχίζει να πουλά (ή νοικιάζει για 30χρόνια!!!!), κάθε σπιθαμή ελληνικής γής... π.χ ΡΙΟ-ΑΝΤΙΡΙΟ, Ε65, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ κ.α.
Της ελληνικής γης, των προγόνων μου, που χύσανε αίμα, για να την έχουμε εμείς σήμερα και να την εκμεταλλευτούμε όπως θέλουμε εμείς!!!
Με ΕΧΟΧΛΕΙ, ύστατα που έρχεται ο κάθε ΓΕΡΜΑΝΟΣ, ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΣ ή ΕΛΒΕΤΟΣ, με τα κολ@ευρό του, και αγοράζει γη, σε ξεφτίλα τιμές, από ανθρώπους που έχουν ανάγκη πραγματική ή δεν ξέρουν τι να κάνουν την κληρονομιά τους... (Στο νήσι μου, το 35%, των ιδιοκτησιών, έχει επέρθει σε ξένα χέρια, ανθρώπους που δεν είχαν καμιά σχέση με το νησί μου).

Με ΕΝΟΧΛΕΙ, που για δεκαιτίες, μας διοικούν άτομα ανεγκέφαλα, και το μόνο που τους ςνδιαφέρει, είναι η βόλευση τους, και όχι η ανάπτυξη αυτού του τόπου, στον οποίον ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ, η κάθε κουτσή Μαρία, με τα φράγκα της, μας πατάνε στο λαιμο, και "αγοράζουν" της περιουσίες μας, την γή μας, ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ...

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΞΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ....
ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...????

Στην ξενιτιά είχαμε ΞΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ, αλλά και εδώ στην Ελλαδίτσα μας, πρέπει οι νέες γενειές να ζήσουν πάλι το ίδιο...???

Reply With Quote
  #16  
Παλιό 24-09-2010, 19:26
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Eμεις ειχαμε λεφτα να το κανουμε το αεροδρομιο οτιδηποτε? Οχι!!!
Οι Δημοι ειχαν? Οχι!!

Αν το εκανε οτιδηποτε το κρατος καποιοι θα ''ετρωγαν'' και θα φωναζαμε!!
Αν το επαιρναν οι δημοι και το εκαναν οτιδηποτε (με τι λεφτα αραγε?) παλι θα φωναζαμε για τα λεφτα που κοστισε αυτο το οτιδηποτε θα φτιαχνοτανε και θα συζητουσαμε παλι για το ποσα φαγωθηκαν!!

Και αντε και καποιος απο ολους αυτους εφτιαχνε...παρκο για ολους τους αθηναιους να πηγαινουμε και να εφραινεται η καρδια μας......ποιος θα το συντηρουσε? ποιος θα πληρωνες για την φυλαξη του? ξερετε τι κοστιζει στον Δημο αθηναιων και στο ελληνικο κρατος ο Εθνικος Κηπος που εχει το 1/5 σε εκταση? ποσοι θα γινοντουσαν Δ.Υπαλληλοι ξαφνικα και απο το πουθενα? αντε παλι γκρινια και φασαρια!!!

αν το εκαναν πιστα F1 ασφαλως θα ανακατεβοταν παλι ιδιωτης!! ελα μου ομως που χωρις ΕΛΠΑ δεν μπορει κανεις να φτιαξει πιστα στην ελλαδα αφου πρέπει να δωσει την συγκαταθεση της πρωτη εκεινη και να εχει και μεριδιο στα εσοδα και λογο στην λειτουργια της!!!! Αρθρο 74 του Συνταγματος!!! ποιος λοιπόν θα εκανε το βημα? κανεις!!

Τι απομενει λοιπόν? Ενας ιδιωτης ο οποιος θα το παρει για 30 χρονια (σαν το Ελ.Βενιζελος) θα το φτιαξει, παρκο ξενοδοχειο, Μαρινες, Καζινα,οικους ανοχης για μετα το καζινο κ.λ.π.!! Ετσι θα δουλεψουν και καμια 15000 κοσμος και το κρατος θα παιρνει τις προμηθειες του!!!

Προς τι η γκρινια λοιπόν!!!

Λεφτα δεν εχουμε ουτε ειχαμε ποτε για να τα κανουμε ολα αυτα εμεις.....μονον οι ιδιωτες εχουν! Που ειναι το ξεπουλημα?
Αν θελετε να το βλεπετε ετσι οπως ειναι ¨η να το παρουν οι καταχρεωμενοι γυρω απο αυτο Δημοι δανειζομενοι με την βουλα του κρατους, το οποιο με την σειρα του θα δανειστει για να ισχυει η βουλα του τοτε μην ξανα-γκρινιαξετε μετα απο μερικα χρονια οταν θα βαρεσουμε κανονι!!!

Παιδια......βαρεθηκα τις γκρινιες για το οτιδηποτε!!! Παντου βλεπουμε συνομωσιες, ξεπουληματα και άλλα ομορφα!! Ας αποφασισουμε επιτελους τι θελουμε, πως το θελουμε και γιατι το θελουμε!! Αναλογιζομενοι οτι στην ευρωπη το 90% του οτι φτιαχνεται για Δημοσια χρηση ειναι ιδιωτικο! γιαυτο και λειτουργει σωστα!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηπως σε λενε Χρυσοστομο; ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτως!!! Αλλωστε ο Ελληνας σπανιως παιρνει πρωτοβουλιες προτεινοντας κατι.και ξερεις γιατι;Γιατι θελει να δει τι θα κανει ο ΑΛΛΟΣ για να μπορει ανετα ΜΕΤΑ και εκ του ασφαλους να σχολιασει-γκρινιαξει...ανεκαθεν
Ειναι μια λεξη που πρεπει να εξαλιφθει απο το λεξιλογιο μας αμα θελουμε να παει μπροστα αυτο το κρατος!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 24-09-2010, 19:35
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Eμεις ειχαμε λεφτα να το κανουμε το αεροδρομιο οτιδηποτε? Οχι!!!
Οι Δημοι ειχαν? Οχι!!

Αν το εκανε οτιδηποτε το κρατος καποιοι θα ''ετρωγαν'' και θα φωναζαμε!!
Αν το επαιρναν οι δημοι και το εκαναν οτιδηποτε (με τι λεφτα αραγε?) παλι θα φωναζαμε για τα λεφτα που κοστισε αυτο το οτιδηποτε θα φτιαχνοτανε και θα συζητουσαμε παλι για το ποσα φαγωθηκαν!!

Και αντε και καποιος απο ολους αυτους εφτιαχνε...παρκο για ολους τους αθηναιους να πηγαινουμε και να εφραινεται η καρδια μας......ποιος θα το συντηρουσε? ποιος θα πληρωνες για την φυλαξη του? ξερετε τι κοστιζει στον Δημο αθηναιων και στο ελληνικο κρατος ο Εθνικος Κηπος που εχει το 1/5 σε εκταση? ποσοι θα γινοντουσαν Δ.Υπαλληλοι ξαφνικα και απο το πουθενα? αντε παλι γκρινια και φασαρια!!!

αν το εκαναν πιστα F1 ασφαλως θα ανακατεβοταν παλι ιδιωτης!! ελα μου ομως που χωρις ΕΛΠΑ δεν μπορει κανεις να φτιαξει πιστα στην ελλαδα αφου πρέπει να δωσει την συγκαταθεση της πρωτη εκεινη και να εχει και μεριδιο στα εσοδα και λογο στην λειτουργια της!!!! Αρθρο 74 του Συνταγματος!!! ποιος λοιπόν θα εκανε το βημα? κανεις!!

Τι απομενει λοιπόν? Ενας ιδιωτης ο οποιος θα το παρει για 30 χρονια (σαν το Ελ.Βενιζελος) θα το φτιαξει, παρκο ξενοδοχειο, Μαρινες, Καζινα,οικους ανοχης για μετα το καζινο κ.λ.π.!! Ετσι θα δουλεψουν και καμια 15000 κοσμος και το κρατος θα παιρνει τις προμηθειες του!!!

Προς τι η γκρινια λοιπόν!!!

Λεφτα δεν εχουμε ουτε ειχαμε ποτε για να τα κανουμε ολα αυτα εμεις.....μονον οι ιδιωτες εχουν! Που ειναι το ξεπουλημα?
Αν θελετε να το βλεπετε ετσι οπως ειναι ¨η να το παρουν οι καταχρεωμενοι γυρω απο αυτο Δημοι δανειζομενοι με την βουλα του κρατους, το οποιο με την σειρα του θα δανειστει για να ισχυει η βουλα του τοτε μην ξανα-γκρινιαξετε μετα απο μερικα χρονια οταν θα βαρεσουμε κανονι!!!

Παιδια......βαρεθηκα τις γκρινιες για το οτιδηποτε!!! Παντου βλεπουμε συνομωσιες, ξεπουληματα και άλλα ομορφα!! Ας αποφασισουμε επιτελους τι θελουμε, πως το θελουμε και γιατι το θελουμε!! Αναλογιζομενοι οτι στην ευρωπη το 90% του οτι φτιαχνεται για Δημοσια χρηση ειναι ιδιωτικο! γιαυτο και λειτουργει σωστα!!!
...οσον με αφορά που είδες τη γκρίνια,διαπίστωση είναι και δεν διαφέρει απο αυτά που λες,αλλά σκέψου τα ξανά σαν διαπιστώσεις και πες μου που διαφωνούμε...
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 24-09-2010, 19:57
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
...οσον με αφορά που είδες τη γκρίνια,διαπίστωση είναι και δεν διαφέρει απο αυτά που λες,αλλά σκέψου τα ξανά σαν διαπιστώσεις και πες μου που διαφωνούμε...
που διαφωνειτε?
ο γιωργος δε γουσταρει τα bmw!
ετσι ξεκινανε ολα!
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 24-09-2010, 20:05
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

Βρε παιδιά, δεν μπορώ να καταλάβω κάτι. Δεν μένω στην περιοχή, οπότε ότι πω είναι από τις κουβέντες φίλων και του κουμπάρου που μένει εκεί.
-Είναι έτσι η περιοχή εκεί, μας πειράζει.
-Ο κουμπάρος έλεγε καλώς έγινε, γιατί τα βράδια εκεί μένει όποιος θέλει και τόσα χρόνια, 9, είναι χάλια.
-Ο φίλος έλεγε για ξεπούλημα.
-Αν γίνει πίστα (είχε ακουστεί) όπου θα έχουμε και έσοδα, δεν θέλει η μάνα μου.
-Να γίνει πάρκο, ποιος θα το πληρώνει.
-Να γίνει κλπ, πάλι κα΄τι φταίει.
-Ο φίλος παραπάνω μιλά για χώματα των προγόνων. Δεν νομίζω να έχει σχέση.
Δηλ. ο μπάρμπας μου που έδωσε 4 στρέματα σε έναν Σουηδό πέρσι, και έκανε ένα εξοχικό, είναι προδότης. Μάλλον είμαι και εγώ που πήρα Γερμανική μοτοσικλέτα!! Να υπάρχουν .... μόνο Έλληνες (πράγμα αδύνατο) και κανένας άλλος.
-Να αρχίζω να φωνάζω και εγώ, γιατί δεν μου έδωσαν και εμένα καμιά 10αριά στρέματα (χωρίς βέβαια να τα πληρώσω, γιατί δεν μπορώ) να τα έχω, έτσι για καβάντζα.
Τι θέλουμε τελικά..
Μπας και με όλα αυτά που περνάμε, βλέπουμε τα πάντα αρνητικά?
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 24-09-2010, 20:10
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Έπεσαν οι υπογραφές για το Ελληνικό – 5 δισ. ευρώ από το Κατάρ

επειδη εγω κινουμαι στην παραλιακη...γενικως,οτι καλο εχει συμβει τα τελευταια 30 χρονια και βγαλε,το εχει φτιαξει ο ιδιωτικος τομεας...
η μαρινα του φλοισβου ειναι το μεγαλυτερο παραδειγμα...
εμενα προσωπικα δεν θα με χαλαγε να γεμισει ζωη και δραστηριοτητες,ενας τεραστιος χωρος και ας το εφτιαχναν και εσκιμωοι....
ολες οι ολυμπιακες εγκαταστασεις στην παραλια εχουν στοιχιωσει......δεν ειναι κριμα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μνημόνιο συνεργασίας με το Κατάρ ύψους 5 δισ. δολ. MARK Επικαιρότητα 6 25-09-2010 04:26
VALENTINO ROSSI ΚΑΙ DUCATI ΜΑΖΙ από το 2011 & Επιστολή Ρόσσι για το αντίο στη Yamaha frits Αγώνες 10 11-09-2010 11:21
Παύση πληρωμών και έξοδο από το ευρώ MARK Επικαιρότητα 11 03-09-2010 10:49
5 δισ....το χρονο τρωνε τα πιρανχας gsmaniac Υγεία 12 20-06-2010 20:58
Πάνω από τα 1,50 ευρώ το λίτρο η αμόλυβδη MARK Επικαιρότητα 2 07-03-2010 18:10


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!