GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 28-09-2013, 11:24
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Και ποιους θελεις να εχουμε ρε μεγαλε ευεργετη!!!τον μπουμπουκο και την παρεα του?? για να ψηφισουν και αλλα μνημονια που συνεπαγεται με περισσοτερες αυτοκτονιες,αλλα φενεται οτι δεν εχεις παρει χαμπαρι ποσοι συμπολιτες μας πεθαινουν καθημερινα απο τα νεα μετρα.

Last edited by squad; 28-09-2013 at 11:27.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 28-09-2013, 11:28
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Καλού κακού κοίτα μην τυχόν σε ψάχνουνε και άσε με να απολαμβάνω τον ύπνο μου.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 28-09-2013, 11:31
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

τι εννοεις ποιος να με ψαχνει?
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 28-09-2013, 11:34
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Η ιστορία... δεν είχατε ραντεβού?!?!?!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 28-09-2013, 11:59
nikosgs Ο/Η nikosgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Byronas
Μoto: GSA
Μηνύματα: 244
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Μας κοροιδευουν και εμεις απλα τρωμε το κουτοχορτο... Ασχολουμαστε μια βδομαδα με τη χρυση αυγη (και για ποςο καιρο ακομα) ενω οι αλλοι μας καταληστευουν 40 χρονια τωρα. Φαρσοκωμωδια..καλημερα σε ολους


Σεντ φρομ αιφον
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 28-09-2013, 12:00
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε δεν εχω τιποτα με εσενα ουτε Χ.Α.ειμαι,αλλα η ολη φαση-απροκαλυπτη προπαγανδα τις τελευταιες ημερες,απο ολα τα (####)καναλα μου θυμιζει την Αμερικη της εποχης του Mccarthy,στο μανιωδες κυνηγι μαγισσων κ...κομμοuνιστων...Απλα σε εμας τωρα εχουν αναστραφει καπως οι ρολοι..Δε λεω οτι ειναι κ τιποτα καλοπαιδα,αλλα σιγα τα ωα κι`ολας,δε μπορουσε να γινει πιο ησυχα η ολη φαση πεντε μερες τωρα μας εχουν πρηξει τα @ρχ/α ,εδω εχουν γινει αλλα κ αλλα.Τεσπα να μη μακρυγορω η ολη φαση μου θυμιζει ενα ανεκδοτο που ο διαβολακος γαμ@uσε εναν κ ενω του τον ειχε βαλει ολον απο πισω,με τα χερια του μπροστα του εκανε ταχυδακτυλουργικα κ του ελεγε-`κοιτα τα δαχτυλακια μου`.Ετσι λοιπον ασχοληθειτε σου λεει τωρα ζωα εσεις,με τα αλλα ζωα της Χ.Α. κ ο μπουμπουκος παιρνει 8χιλ το μηνα κ εσυ θα θες κ ενα εικοσιπενταρι να πας στο νοσοκομειο κ αλλα διαφορα μαγειρεματα με κατι εφοπλιστες κ φορολογιες...Αντιπερισπασμος λεγεται κ ειναι απλο...

σεω αρκετα θα συμφωνησω μαζι σου,,.,αλλα θα διαφωνησω στον αντιπερασπισμο.,.,.,.,

δεν ειναι αντεπερισπασμος.,.,.,

ερχονται εκλογες .,(λεω εγω)

το καλοκαιρι ολοι μιλουσαν για ατυχημα (λεσ να ηξεραν κατι??? .,.,λεω εγω)
και αν πεσουν τα ποσοστα τις Χ.Α προσ τα που θα κινηθη το μεγαλυτερο ποσοστο?????

καποιοι μεγαλοστελεχη τις κυβερνησης θελουν λιστα!!!!!!!

τυχαια τα γεγονοτα,.,.,.,., (λεω εγω)
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 28-09-2013, 14:32
Al Bandy Ο/Η Al Bandy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Κρήτη
Μoto: R 1100 RT
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikosgs Εμφάνιση μηνυμάτων
Μας κοροιδευουν και εμεις απλα τρωμε το κουτοχορτο... Ασχολουμαστε μια βδομαδα με τη χρυση αυγη (και για ποςο καιρο ακομα) ενω οι αλλοι μας καταληστευουν 40 χρονια τωρα. Φαρσοκωμωδια..καλημερα σε ολους
Πες τα μεγάλε! Ξαφνικά το πρόβλημα τής Ελλάδος έγινε η ΧΑ και ως δια μαγείας ξεχάσαμε τα ληστρικά μνημόνια, τους φόρους, τις αυτοκτονίες, την ακρίβεια, την μείωση μισθών και συντάξεων.
Η ΧΑ σκότωσε έναν αθώο συμπολίτη μας η κυβέρνηση έχει σκοτώσει δυόμιση χιλιάδες αθώους και ο αριθμός ανεβαίνει αλλά είναι ακόμα έξω ελεύθεροι. Χώρια τους πεινασμένους και τους άστεγους.
Τέσσερις δολοφονικές απόπειρες έχουν γίνει την τελευταία εβδομάδα για τα ποδόσφαιρα, στην μία μάλιστα χτες στο Μεσολόγγι υπήρξε και νεκρός, αλλά αυτά δεν τους ενδιαφέρουν. Πέρασαν στα ψιλά.

Και για να μην παρεξηγηθώ, ούτε ΧΑ είμαι, ούτε τον ναζισμό ενστερνίζομαι ούτε τίποτα. Αλλά ως καθαρό μάτι και όχι ως τυφλός οπαδός βλέπω καθαρά τι συμβαίνει, τι πάνε να κάνουν. Όποιος δεν καταλαβαίνει είναι τουλάχιστον τυφλός. Ήρθε, καλώς ή κακώς, κακώς θα πω εγώ, η ΧΑ ως από μηχανής Θεός στα μάτια τού κόσμου και πάει να τους χαλάσει την συνταγή.

Άρα κάτι πρέπει να κάνουν. Τους βόλεψε αφάνταστα ο θάνατος τού αθώου ανθρώπου και πάνε να τον εκμεταλλευτούν πολιτικά, μην τυχόν και πάρει κανά 20% η ΧΑ στις εκλογές που έρχονται (σύντομα) και τρέχουν και δεν φτάνουν.

Πολύ εύκολα, λοιπόν, με νόμο μπορούν να την κηρύξουν εγκληματική οργάνωση. Ακόμη και χωρίς στοιχεία, αν δεν αποδειχτεί κάτι τέτοιο στα χρονοβόρα δικαστήρια, θα έχουν κερδίσει πολύτιμο χρόνο για τις εκλογές.

Υπενθυμίζω ότι και το ΚΚΕ, όταν πραγματικά ήταν επικίνδυνο για το πολιτικό σύστημα, είχε κηρυχτεί παράνομο έως το 1974.

Φαρσοκωμωδία το λες. Τραγωδία πολιτικό σύστημα το λέω εγώ. Με τις υγείες μας!

Last edited by Al Bandy; 28-09-2013 at 15:13.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 28-09-2013, 15:31
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Τελικα ο ΣΚΑΙ ειναι η καινουργια δημοσια τηλεοραση...Δεν εξηγητε αλλιως τα κρατικα να παιζουν τωρα `μενουμε Ελλαδα` κ να συνεχιζουν το προγραμμα τους κανονικα απο το πρωι κ ο ΣΚΑΙ απο το πρωι με τον αρχidι τον αυτια κ την αλλη την πατσουρογρια `σουζη τσουζη` να μας τα εχουν κανει τσουμπελεκια...τις δικες τους τις πομπες γαργαρα,βρηκαν τους μαλακες τωρα κ μας τα`χουν πρηξει...
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 28-09-2013, 17:31
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Καλά, είναι τόσο δύσκολο να αντιληφθείτε πως όλοι σας έχουν πάρει χαμπάρι;;;
Ούτε τα παντελόνια να δηλώσετε τι είστε δεν φοράτε. Κολάν και πολύ σας είναι. Και σταματήστε να με ζαλίζεται με τα ηλίθια π.μ. σας.
Όλη η Ελλάδα και όλος ο κόσμος χάρηκαν για την εξάρθρωση της συμμορίας. Θα έχουμε τριήμερο γλέντι και μετά θα ξαναπιάσουμε δουλειά. ΠΙΘΗΚΙΑ.
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 28-09-2013, 18:06
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο



kαλα θα περασει ο μαγκας........
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:33.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!