GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 22-03-2013, 08:43
sagini.sail Ο/Η sagini.sail βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: TRANSALP 650 (με βαλίτσες ATLAS όμως!!!) KAWASAKI LTD 400 SYM 125
Μηνύματα: 365
Προεπιλογή Απάντηση: Η Ώρα Της Γης-Αστροβραδιά στο Βόλο 23/3

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από alx_k Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέσα τριπλός!

(εκτός απροόπτου)




ΥΓ: Μεταξύ μας τώρα, και επειδή ο δήμος "κοπανιέται" , το περίεργο σε εκείνη την περιοχή είναι να δεις τα φώτα του δήμου σε λειτουργία και όχι σβηστά!
Μιλάω εκ πείρας
Εγώ τώρα... γιατί σε πιστεύω...?

Η Εταιρεία Αστρονομίας και Διαστήματος Βόλου πάντως, ευτυχώς, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το Δήμο Βόλου! Απλά εκμεταλλεύεται το γεγονός της συσκότισης του πάρκου και κάνει μια αστροβραδιά μέσα στην πόλη που, μια μόνο φορά κάθε χρόνο την Ώρα της Γης, δεν έχει φωτορρύπανση!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SenseiG Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιαυτο το σκεφτομαι να ανεβω εγω και τα φιλαρακια τα γνωστα ,περιμενουμε να καλοκαιριασει λιγο για σιγουρια..
Ν' ανέβετε Γιώργο, ν' ανέβετε γιατί θα είναι καλοκαίρι!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από siraxanz Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενδιαφέρουσα εκδήλωση,


αν και δεν υπάρχει μεγαλύτερη μούφα από αυτό που μας πασάρουν σαν κλιματική αλλαγή
Δεν πρόκειται να υπάρχουν ομιλίες ή άλλου τύπου εκδηλώσεις για το περιβάλλον και την κλιματική αλλαγή! Μόνο μια αστροπαρατήρηση ανοιχτή για όλο τον κόσμο! Όσο για το αν η αλλαγή του κλίματος, το φαινόμενο του θερμοκηπίου, η τρύπα του όζοντος, το λιώσιμο των πάγων, η αύξηση της ραδιενέργειας και παρόμοια πλείστα ζητήματα έχουν στις περιγραφές τους ως κοινό χαρακτηριστικό (και) την υπερβολή (που την έχουν..) δεν υπάρχει δυστυχώς Χάρη, η σιγουριά ότι όλ' αυτά είναι ένα ψέμα! Κάτι που θα ήταν βέβαια και η επιθυμία όλων μας!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 22-03-2013, 08:46
sagini.sail Ο/Η sagini.sail βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: TRANSALP 650 (με βαλίτσες ATLAS όμως!!!) KAWASAKI LTD 400 SYM 125
Μηνύματα: 365
Προεπιλογή Απάντηση: Η Ώρα Της Γης-Αστροβραδιά στο Βόλο 23/3

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από todor Εμφάνιση μηνυμάτων
καλά να περάσετε αστέρια μου (που θα περάσετε )...εγώ θα είμαι πάλι με την οικογένεια και θα βλέπω άλλα αστέρια
Εσύ βρε Θοδωρή έχεις τ'αστέρια δίπλα σου.. Ορατά και αόρατα!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!