GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 01-10-2011, 11:00
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
μα ειναι δυνατον ρε φίλε????


<<Ψεκάστε σκουπίστε Τελειώσατε>>



(φταιω εγω τωρα να κάνω την αγγελια ΣΩΒΡΑΚΟ....και μάλιστα χεσμενο)
Κλείστου ένα ραντεβού στην Ομόνοια και πήγαινε με τους φίλους σου τους Χαρλεάδες....
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 01-10-2011, 11:05
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Κλείστου ένα ραντεβού στην Ομόνοια και πήγαινε με τους φίλους σου τους Χαρλεάδες....

Σωστόοοοοοοοοοοοοοοος




σταμάτα βρε παλιόπαιδο........


θα λερώσω το παντελόνι μου
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 01-10-2011, 11:08
xenakis giannis Ο/Η xenakis giannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: rethimno - kriti
Μoto: R 1200 GS 2013 LC,προσεχώς και R1200GS LC Adventure 2014
Μηνύματα: 50
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

καλημερα χαχααχχααχαχαχαχα ακριβεσ μηχανες εχωμε αρα κοροειδα ειμαστε σκεφτηκε εγω θα την αγοραζα καινουρια
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 01-10-2011, 12:13
XenoErch Ο/Η XenoErch βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: Παγκράτι
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 01-10-2011, 12:31
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από XenoErch Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.
τιμή σου φίλε που βγαινεις και δίνεις εξηγησεις

απλα η αγγελία σου μου -μας φάνηκε λίγο κάπως


και γενικότερα....δέν ειναι όμορφο να βλέπεις νεα Nicknames να εγγραφονται μονο και μόνο για πώληση....συμφωνω οτι ο κ.Googlis για πολλους και διαφόρους λόγους βγαζει σε πολλες αναζητησεις το gs forum πρωτο αλλα ειναι λίγο <<ακομψο>> να γραφονται άτομα-ππου πιθανος ΔΕΝ εχουν κάν μοτοσυκλέτα--μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι

Εννοειτε πως τα παραπάνω δεν είναι σε καμία περίπτωση προσωπικη επίθεσηαπλα τον τελευταιο καιρό έχουν παρουσιαστει διαφορα περιεργα κρουσματα με...νεοσύλεκτους πωλητες...και κάποιοι --ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ


τεσπα με το καλό να βρεί καινούριο κάτοχο η μηχανουλα σου


Φιλικά,
Βασίλης-κατα την αστυνομικη ταυτότητα,,,Vasorfa κατα το Net

Last edited by vasorfa; 01-10-2011 at 12:34.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 01-10-2011, 12:33
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από XenoErch Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.

Αγαπητέ Ακη το να ανεβάσεις μια αγγελία πώλησης στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι κακό πολλά από τα μέλη ανεβάζουν αγγελίες με προϊόντα όπως το δικό σου στη συγκεκριμένη περίπτωση και πολλά από τα μέλη ανταποκρίνονται στις πωλήσεις θετικά .



Όλοι λίγο πολύ εξυπηρετούνται και πωλητής αλλά και αγοραστής χωρίς κανένα πρόβλημα πάντα με την ανοχή της διοίκησης γιατί όπως θα κατάλαβες είναι μοτοσυκλετιστικό φόρουμ και όχι φόρουμ αγγελιών και πώλησης .



Νομίζω το λάθος σου είναι στο τρόπο συναλλαγής που επέλεξες και που πολλά από τα μέλη αντέδρασαν σε αυτό αρνητικά .



Δεν υπάρχει λόγος διαγραφής σου όλοι είμαστε μια παρέα και ελπίζω να περάσεις καλά μαζί μας κάνοντας μια περιήγηση στα τόσα ενδιαφέροντα θέματα που έχει το φόρουμ .







Πέρνα και από την ενότητα Νέα Μέλη να σε καλωσορίσουμε και επισήμως .



Reply With Quote
  #17  
Παλιό 01-10-2011, 12:43
XenoErch Ο/Η XenoErch βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: Παγκράτι
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά.

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 01-10-2011, 12:47
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από XenoErch Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά.

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.



Reply With Quote
  #19  
Παλιό 01-10-2011, 12:51
grima Ο/Η grima βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: athina
Μoto: bmw1200gs
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από XenoErch Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά.

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.
Ωραία εξήγηση !!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 01-10-2011, 13:02
evanb Ο/Η evanb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ANO PATISIA
Μoto: R 1200 GS, 2008
Μηνύματα: 304
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12

φιλε οταν μπαινεις σε ενα forum πρωτα διαβαζεις καποιους κανονες και οταν τους κανει αποδεκτους προχωρας στην εγγραφη, αν δεν συμφωνεις φευγεις.



Απόσπασμα:

Απόσπασμα:
18. Αγγελίες
.
.
.
4. Δεν επιτρέπεται η δημοσίευση αγγελίας από μέλη που έχουν κάτω από 10 post στο forum. Δε θα γίνονται δεκτές αγγελίες από χρήστες που μόλις εγγράφηκαν στο φόρουμ με μόνο σκοπό την αγοραπωλησία αντικειμένων, για λόγους προστασίας των μελών του φόρουμ και του ίδιου το φόρουμ από χρήστες που δε σχετίζονται με αυτό και εγγράφονται με σκοπό το χρηματικό κέρδος.
.
.
.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
CANNON POWERSHOT 2200 Mariosg Πωλήσεις γενικώς 1 07-09-2011 00:50
Nikon, Canon και λοιπές δυνάμεις. Vagelis Gar Ιδέες και σχόλια. 60 12-08-2011 18:20
canon eos 300v Mariosg Πωλήσεις γενικώς 0 30-03-2011 16:08
Canon ψηφιακες μηχανες taksidiotis Πωλήσεις γενικώς 2 02-01-2011 23:18
canon eos 450d taksidiotis Πωλήσεις γενικώς 7 17-08-2010 20:07


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:06.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!