GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #221  
Παλιό 17-10-2012, 23:46
Doc_ Ο/Η Doc_ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 43
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι κάνεις λάθος και ναι κι όμως και το iPhone κάνει λάθος (!).
Δεν συμβαδίζει με την Ευρωπαϊκή οδηγία.
Τέσπα δεν σκοπεύω να χαλάσω το thread (και ευχαριστώ για τις αναλυτικές πληροφορίες), το σίγουρο είναι ότι αν κάτι μου πάθει σε 20 μήνες (όχι αυτό, οτιδήποτε), την εγγύηση μου θα την διεκδικήσω με όλα τα έννομα μέσα - και πίστεψε με από εδώ είναι το δίκιο. (ψάξε το)
Μακάρι να κάνω λάθος φίλε μου!

Όταν όμως μου χάλασε το iphone στον 13ο μήνα, δεν με κάλυψαν...

Αυτή την εγγύηση μου δίνουν, αυτή και κάτι παραπάνω σας δίνω.

Σε κάθε περίπτωση, δεν πρόκειται να αφήσω κανέναν πελάτη μου δυσαρεστημένο, κι αν σου χαλάσει στον 20ό μήνα, μπορώ να σε καλύψω μέχρι να επισκευαστεί το δικό σου, ακόμη ίσως και να στο αντικαταστήσω, αρκεί να μην το έχεις κάψει!!!

(και πάλι λόγω δικής μου επιλογής, όχι της κατασκευάστριας εταιρίας)
Reply With Quote
  #222  
Παλιό 18-10-2012, 01:43
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

OK. Ο σκοπός μου ξαναλέω δεν είναι να επιτεθώ σε εσένα και στην πολιτική σου, απλά κάποια στιγμή πρέπει και εδώ "στο Ελλάντα" να πάρουμε και τα καλά αυτής της κας. που μας π*δάει, όχι μόνο τα κακά της.
Η Ευρωπαϊκή νομοθεσία μιλάει για 2 έτη. Μια και ανέφερες το iPhone έχει γίνει θέμα, ακριβώς αυτό το πράγμα. (δεν έχω παρακολουθήσει τι θα γίνει κλπ. όμως)
Reply With Quote
  #223  
Παλιό 18-10-2012, 08:53
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι ήμουν σαφής παραπάνω, αλλά σας παραθέτω και αναλυτικά τους όρους της εγγύησης:

Εγγύηση 12 μήνες


H MyTrack σας προσφέρει εγγύηση 12μηνών από την ημερομηνία αγοράς σε όλα τα προϊόντα της σύμφωνα με τους ισχύοντες νόμους υπέρ των καταναλωτών. Σε περίπτωση που ο κατασκευαστής παρέχει εγγύηση μεγαλύτερης διάρκειας, τότε και η εγγύηση επεκτείνεται αυτόματα στο χρόνο εγγύησης του κατασκευαστή.


ΟΡΟΙ ΕΓΓΥΗΣΗΣ
  • H MyTrack εγγυάται ότι σύμφωνα με την εγγύηση οι συσκευές λειτουργούν άριστα και σύμφωνα με τις προδιαγραφές των κατασκευαστών ή των συναρμολογητών τους.
  • Η εγγύηση ισχύει από την ημερομηνία που αναφέρεται στην νόμιμη απόδειξη αγοράς.
  • Η εγγύηση ισχύει μόνο με την επίδειξη της νόμιμης απόδειξης αγοράς.
  • Κατά τη διάρκεια της εγγύησης η MyTrack θα επισκευάσει το προβληματικό προϊόν, αναλαμβάνοντας το κόστος των ανταλλακτικών που τυχόν θα απαιτηθούν. Η επισκευή θα γίνεται στις τεχνικές εγκαταστάσεις της MyTrackή στην κατασκευάστρια εταιρία.
  • Σε περίπτωση αδυναμίας επισκευής του ελαττωματικού προϊόντος της MyTrack αντικαθιστά το ελαττωματικό προϊόν με άλλο ίδιο ή αντίστοιχων τεχνικών προδιαγραφών.
  • Ο τρόπος και τα έξοδα μεταφοράς από και προς την MyTrack καθώς και η ενδεχόμενη ασφάλιση των συσκευών είναι επιλογή και ευθύνη του πελάτη.
  • Ο χρόνος αποπεράτωσης της επισκευής των προϊόντων αποφασίζεται αποκλειστικά από την MyTrack.
  • Η επισκευή η αντικατάσταση του προϊόντος είναι στην απόλυτη επιλογή της MyTrack. Τα ανταλλακτικά ή προϊόντα που αντικαταστάθηκαν περιέχονται στην κυριότητα της.
  • Η παρούσα εγγύηση δεν καλύπτει τα αναλώσιμα μέρη των συσκευών και βλάβες υπαιτιότητας του αγοραστή (πχ. μπαταρίες, τροφοδοτικά, θήκες), ατύχημα με νερό η άλλο υγρό, χτυπήματα της συσκευής ή πέσιμο, καλώδια σύνδεσης, κεραίες, κλπ).
Η εγγύηση παύει αυτόματα να ισχύει στις παρακάτω περιπτώσεις:
  • Όταν το προϊόν υποστεί επέμβαση από μη εξουσιοδοτημένο από την MyTrack άτομο.
  • Όταν η βλάβη προέρχεται από ατύχημα, κακή συνδεσμολογία, πτώση, έκθεση σε ακραία επίπεδα θερμοκρασίας, υγρασίας, κραδασμού ή ρίψης υγρών.
  • Όταν το προϊόν υποβάλλεται σε φυσική ή ηλεκτρική καταπόνηση πέρα από τις προδιαγραφές του κατασκευαστή.
  • Όταν ο αριθμός κατασκευής ή τα διακριτικά σήματα της συσκευής έχουν αλλοιωθεί, αφαιρεθεί ή καταστραφεί.
  • Όταν το προϊόν χρησιμοποιείται σε περιβάλλον ή για χρήση που δεν προβλέπεται από το κατασκευαστή.
  • Όταν η βλάβη προέρχεται από χαλασμένη εγκατάσταση.
  • Όταν το πρόβλημα οφείλεται σε εγκατάσταση προγραμμάτων που μεταβάλλουν τα λειτουργικά χαρακτηριστικά της συσκευής.
  • Όταν δεν ακολουθούνται οι διαδικασίες συντήρησης του κατασκευαστή.
  • H MyTrack δεν φέρει καμία ευθύνη για τα αποθηκευμένα δεδομένα (data) στα μαγνητικά, μαγνητο-οπτικά ή οπτικά μέσα σε συστήματα καταγραφής κλειστού κυκλώματος καθώς και για οποιαδήποτε άμεση, έμμεση προσθετική ή αποθετική ζημιά προκύπτει από την απώλεια τους. Η ευθύνη φύλαξης και αποθήκευσης των δεδομένων αυτών ανήκει στον αγοραστή.
Από κει και πέρα, και λόγω της σχέσης με το forum και στα πλαίσια της προσφοράς μας προς τα μέλη, προσφέρουμε την ΑΜΕΣΗ αντικατάσταση με άλλη συσκευή, είτε άπαξ, είτε μέχρι να επισκευαστεί η δική σας.
Και αυτό γιατί λόγω της δουλειάς μας, μπορούμε να έχουμε σε stock ορισμένες συσκευές.

Υ.Γ. Στα ηλεκτρονικά, δεν ισχύει η 2ετής εγγύηση βάσει κοινοτικής οδηγίας. Ένα απλό παράδειγμα: ...iphone...
Εν πάσει περιπτώσει, θα ρωτήσω αν υπάρχει η δυνατότητα για επέκταση εγγύησης, και με τι όρους!



Χωρίς καμία διάθεση αμφισβήτησης..

δες εδώ το θέμα εγγυήσεων έχει πάρει αρκετα μεγάλες διαστάσεις γιατι δυστυχως πολλες ηλεκτρονικες συσκευες ΛΟΓΩ χαμηλης ποιοτητας κατασκευης μετα απο 1 εως 1,5 χρονια τα....κακάρωναν...και οι διαφοροι επιτοιδειοι αρχισαν να βγαζουν ιστοριες απο το κεφάλι τους...μέχρι βέβαι που <<πεσαν>> οι πρώτες καταγγελιες και οι εταιρείες συμμορφώθηκαν!!!


σπαμ...

απο οσο γνωρίζω...μεχρι πριν 3 μηνες τουλαχιστον (απο νομικο κυκλο) μονο τα Sony vaio εξαιρούνται...και αυτα με διάφορα παντρέματα που έκανε η sony








Θεωρώ οτι αν καποιος απο την ομάδική πάθει ζημιά στα 2 χρόνια...θα τον προσέξεις έτσι και αλλιώς!
Reply With Quote
  #224  
Παλιό 18-10-2012, 08:55
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρίς καμία διάθεση αμφισβήτησης..

δες εδώ το θέμα εγγυήσεων έχει πάρει αρκετα μεγάλες διαστάσεις γιατι δυστυχως πολλες ηλεκτρονικες συσκευες ΛΟΓΩ χαμηλης ποιοτητας κατασκευης μετα απο 1 εως 1,5 χρονια τα....κακάρωναν...και οι διαφοροι επιτοιδειοι αρχισαν να βγαζουν ιστοριες απο το κεφάλι τους...μέχρι βέβαι που <<πεσαν>> οι πρώτες καταγγελιες και οι εταιρείες συμμορφώθηκαν!!!


σπαμ...

απο οσο γνωρίζω...μεχρι πριν 3 μηνες τουλαχιστον (απο νομικο κυκλο) μονο τα Sony vaio εξαιρούνται...και αυτα με διάφορα παντρέματα που έκανε η sony








Θεωρώ οτι αν καποιος απο την ομάδική πάθει ζημιά στα 2 χρόνια...θα τον προσέξεις έτσι και αλλιώς!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Μακάρι να κάνω λάθος φίλε μου!

Όταν όμως μου χάλασε το iphone στον 13ο μήνα, δεν με κάλυψαν...

Αυτή την εγγύηση μου δίνουν, αυτή και κάτι παραπάνω σας δίνω.

Σε κάθε περίπτωση, δεν πρόκειται να αφήσω κανέναν πελάτη μου δυσαρεστημένο, κι αν σου χαλάσει στον 20ό μήνα, μπορώ να σε καλύψω μέχρι να επισκευαστεί το δικό σου, ακόμη ίσως και να στο αντικαταστήσω, αρκεί να μην το έχεις κάψει!!!

(και πάλι λόγω δικής μου επιλογής, όχι της κατασκευάστριας εταιρίας)
εγώ κρατάω αυτό
Reply With Quote
  #225  
Παλιό 18-10-2012, 09:27
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Η εφαρμογή της MyTrack είναι για fleet Managment.
Ναι, υπάρχει άλλη εφαρμογή!
Δεν χρειάζεται εγκατάσταση, κανένα πρόγραμμα!
Έχεις κωδικούς και μπαίνεις σε ειδική ιστοσελίδα.
Αυτό θέλω να αποφύγω, το να μπαίνω σε μία ιστοσελίδα που θα έχουν πρόσβαση όλοι και κάποιος θα μπορεί να δει όλα τα μηχανάκια που γίνονται track.
Δεν υπάρχει κάτι stand alone ?
Reply With Quote
  #226  
Παλιό 18-10-2012, 13:21
Doc_ Ο/Η Doc_ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 43
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από platon Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό θέλω να αποφύγω, το να μπαίνω σε μία ιστοσελίδα που θα έχουν πρόσβαση όλοι και κάποιος θα μπορεί να δει όλα τα μηχανάκια που γίνονται track.
Δεν υπάρχει κάτι stand alone ?
AYTO ακριβώς σου λέω!!!
Ότι η μαδική παρακολούθηση είναι ΜΟΝΟ για τις εξειδικευμένες εφαρμογές μας στους αγώνες και στις εταιρίες με πολλά οχήματα!

Εσείς, θα έχετε μια απολύτως -"stand alone" οπως την λες- δική σας σελίδα, όπου με τους κωδικούς σας, θα βλέπετε ΜΟΝΟ την δική σας συσκευή!
Reply With Quote
  #227  
Παλιό 18-10-2012, 13:38
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Το έχω καταλάβει, αλλά πέρα από αυτό, μπορώ να έχω το software να το εγκαταστήσω σε δικό μου server?
Reply With Quote
  #228  
Παλιό 18-10-2012, 13:44
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από platon Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έχω καταλάβει, αλλά πέρα από αυτό, μπορώ να έχω το software να το εγκαταστήσω σε δικό μου server?
Με πρόλαβες.
Φίλε doc ο platon δεν θέλει σχέση με υπηρεσία (έστω και δωρεάν, έστω και προσωπική κλειδωμένη) ΑΛΛΩΝ. Θέλει κάτι που δουλεύει χωρίς την εξάρτηση κανενός παρά δικών του συστημάτων.

(πράγμα που θέλω και εγώ μια και έχω server σπίτι που ψάχνω τι άλλη δουλειά να του δώσω να κάνει)

Ακόμα πιο πιθανό είναι να ζητηθεί κάτι που ΔΕΝ θέλει server (κανενός). Να θέλει πχ. ένα τηλεφώνημα στο σύστημα για να στείλει τα data του με SMS. Ή να θέλει μια stand-alone εφαρμογή που τραβάει ότι δεδομένα έχει εκείνη τη στιγμή το μηχάνημα (και τα κρατάει στη δική του μνήμη) χωρίς να είναι "logged" από κάποιον server που τα μαζεύει περιοδικά.

Γίνεται τίποτα από αυτά;

Last edited by NLS; 18-10-2012 at 13:46.
Reply With Quote
  #229  
Παλιό 18-10-2012, 13:51
Doc_ Ο/Η Doc_ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 43
Προεπιλογή Εγγυήσεις

Μόλις μίλησα με την εταιρία

1. Για το θέμα των εγγυήσεων: Μπορούν να προσφέρουν 2 χρόνια εγγύηση με έξτρα κόστος 20%. Αλλά μου τόνισαν ότι στατιστικά, στα 100 μοντέλα τα 1-2 θα παρουσιάσουν πρόβλημα στα 2 χρόνια αλλά και παραπέρα, και σε κάθε περίπτωση το κόστος επισκευής δεν ξεπερνά τα 30euro +τα σταλτικά.
Οπότε δεν την προτείνουν.
Η My-Track όμως, μπορεί να σας την προσφέρει με αυτό το extra κόστος. Όπως μπορεί και να σας καλύψει -επαναλαμβάνω- το διάστημα που η συσκευή σας θα πάει για επισκευή, με άλλη. Οπότε, διαλέγετε και παίρνετε πια λύση σας συμφέρει. Επισκευή με χρέωση ή 20% μεγαλύτερη τιμή αγοράς για επέκταση εγγύησης στα 2 έτη.

2. Για το θέμα του FM 3200. H συσκευή ΚΑΤΑΡΓΕΙΤΑΙ! Είναι μοντέλο τριετίας, και σταματάει η παραγωγή του, καθώς σε λίγο διάστημα περιμένουν τον αντικαταστάτη του, το FM 1200.
Αντί αυτού μου προτείνουν να προτιμήσετε το FM1100 καθότι νεώτερη συσκευή και με πιο σύγχρονες δυνατότητες. Αν επιμένετε για μπαταρία, αντιπροτείνουν το FM4200 που είναι πιο σύγχρονο, τελείως επαγγελματικό, και διαθέτει τα πάντα από δυνατότητες:

http://www.teltonika.lt/uploads/docs/FL-FM4200.pdf

New generation advanced automotive tracker
FM4200 is a terminal with GPS and GSM connectivity, which is able to get device coordinates and transfer them via GSM network. This device is perfectly suitable for applications where location acquirement of remote objects is needed. So you can track your remote objects (trucks, cars, ships, etc.) quickly and easily.
It has option of rechargeable battery inside and special controller for power management. Also there is an option of using external backup battery. Thus it can operate for up to 48 hours in Normal (Sending via GPRS) mode with external backup battery. FM4200 can perform tasks on remote objects, such as monitoring temperature, engine status, fuel consumption, controlling truck’s door, etc.
In case of losing connection FM4200 can store up to 7500 records, and once the connection is established the device will send stored data via GPRS. So you won’t lose your data (coordinates, sensors data, etc.).
The case of the device is robust and easy mountable for installation into harsh environment.
Monitor:
  • See when ignition is ON or OFF
  • Identify drivers with I-Button
  • Monitor fuel consumption
  • See when battery voltage is falling
  • Monitor temperature level in refrigerator
  • See when doors are open or closed
  • Acquire vehicle's CAN data
MAIN FEATURES
Track your remote objects (trucks, cars, ships etc) quickly and easily
  • The device supports the following GSM bearers:
    • GPRS class 10 (up to 85,6 kbps)
    • SMS (text/data)
  • Dual-band GSM - 900 MHz / 1800 MHz
  • LOW energy consumption in deep sleep mode (less then 6 mA@12V)
  • Option of internal (or external) rechargeable battery with charge controller
  • FM4200 has:
    • 4 digital inputs
    • 4 digital outputs
    • 4 analogue inputs (2 ranges 10V and 30 V, 10 bit resolution)
This could be used for performing tasks on remote objects, such as monitoring fuel tank level, engine status, or controlling truck door etc.
  • FM4200 has 1-Wire® I/O protocol integrated for temperature measuring or key ID identification.
  • FM4200 has CAN interface for FMS interface of trucks, which enables data acquisition from trucks on-board computer.
  • FM4200 has RS232 port which could be used for external peripheral data acquire
  • Voice function
  • 2 LED indicators: “Status” and “Navigate”
  • The package includes antenna, Coloured I/O cables and data cables
Teltonika’s firmware for the device enables such functions as:
  • GPS and I/O, 1-Wire, CAN data acquisition
  • External sensors connection capability
  • Real Time tracking
  • Smart algorithm of data acquisition (time and distance based
  • Sending acquired data via GPRS (TCP/IP and UDP/IP protocols)
  • Smart algorithm of GPRS connections (GPRS traffic saving)
  • Flexible configuration of data sending in roaming networks (depending on GSM providers list)
  • Events on I/O detection and sending via GPRS or SMS
  • Scheduled 24 coordinates SMS sending
  • Multi geofence zones (rectangular or circle)
  • Sleep mode and deep sleep mode (saving vehicle’s accumulators)
  • Acceleration detection (harsh breaking and accelerate measuring)
  • OTA (firmware updating via GPRS)
  • Real time internal processes monitoring
  • Authorized numbers list for commanding

Το FM4200 είναι ένα τερματικό GPS με σύνδεση GSM, το οποίο είναι σε θέση να λάβει τις συντεταγμένες της συσκευής και να τις αποστείλει μέσω του δικτύου GSM/GPRS. Η συσκευή αυτή είναι κατάλληλη για τον γρήγορο και εύκολο εντοπισμό της θέσης αυτοκινήτων, φορτηγών, πλοίων κλπ .
Έχει επαναφορτιζόμενη μπαταρία και ειδικό ελεγκτή για τη διαχείριση ενέργειας. Επίσης, υπάρχει επιλογή για χρήση εξωτερικής εφεδρικής μπαταρίας. Έτσι μπορεί να λειτουργήσει έως και 48 ώρες στην κανονική κατάσταση λειτουργίας (αποστολή μέσω GPRS) με εξωτερική εφεδρική μπαταρία. Το FM4200 μπορεί μέσω εξωτερικών αισθητήρων να παρακολουθεί τη θερμοκρασία της μηχανής ή του θαλάμου ψύξης, τη κατάσταση του κινητήρα, τη κατανάλωση καυσίμου, την πόρτα του φορτηγού κλπ.
Σε περίπτωση απώλειας της GSM σύνδεσης της κινητής τηλεφωνίας, το FM4200 μπορεί να αποθηκεύσει μέχρι 8.000 εγγραφές (προαιρετικά 64.000 εγγραφές), και όταν η συσκευή επανασυνδεθεί θα αποστείλει τα αποθηκευμένα δεδομένα μέσω GPRS. Έτσι δεν θα χάσετε τα δεδομένα σας (συντεταγμένες, αισθητήρες δεδομένων κλπ).
Η συσκευή είναι μικρή και εύκολη στην τοποθέτηση.

Μπορούμε να δούμε:
  • Πότε ο κινητήρας του οχήματος είναι ανοιχτός ή κλειστός
  • Αναγνώριση οδηγού μέσω I-Buttons
  • Παρακολούθηση της κατανάλωσης καυσίμων
  • Δείτε την κατάσταση της μπαταρίας
  • Τη θερμοκρασία του ψυγείου
  • Πότε οι πόρτες είναι ανοικτές ή κλειστές
  • Τα δεδομένα από το CAN του οχήματος.


Το κόστος του θα βγει 20euro περισσότερο από το FM3200,
δηλαδή:
240e αρχική τιμή
216e για τα μέλη του forum
192e για ομαδική των 20 συσκευών
180e για περισσότερες από 30 συσκευές

Last edited by Doc_; 18-10-2012 at 13:52.
Reply With Quote
  #230  
Παλιό 18-10-2012, 13:53
Doc_ Ο/Η Doc_ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 43
Προεπιλογή Απάντηση: GPS TRACKER

FM4200
Attached Images
File Type: jpg FM4200.jpg (29.8 KB, 11 views)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Bell M1 Tracker TK3 Akyla Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου 4 11-09-2011 01:02
GPS-GPRS-SMS-TRACKER gandreas Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 6 09-06-2010 13:09
GPS tracker σύστημα εντοπισμού οχημάτων leonidas Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 20 04-06-2009 15:24


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!