GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 22-11-2013, 02:51
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

ΓΙΩΡΓΟΣ...ΕΓΓΥΗΣΗ...
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 22-11-2013, 14:25
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγώ πάντως αν ήμουν ψηφοφόρος ΣΥΡΙΖΑ, θα ένιωθα πολύ προσβεβλημένος από το ποστ του Γιώργου...
Τωρα μαλλον θελεις να βαλεις φωτιες..........
Θα ηθελα ομως να μου πεις κατα ποσον ο Γιωργος και ο καθε Γιωργος αισθανοταν προσβεβλημενος οταν του εγραφαν τα μυρια οσα για τον ΓΑΠ και το ΠΑΣΟΚ πριν κανα δυο χρονια και μεχρι που παραιτηθηκε ο ΓΑΠ και πηγαμε σε εκλογες...........τοτε δεν εβγαλες αχνα ουτε ενδιαφερθηκες για το ποιοι προσβαλλονται.........μαλλον θεωρησες οτι κανενα μελος του φορουμ δεν ηταν ΠΑΣΟΚΟΣ, ΜΕΓΑ λαθος φυσικα!!!!!
Επισης, δεν εβγαλες αχνα οταν του Γιωργου του εγραψαν το αμιμητο:

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
αι σιρ γαμις...........
νουμερο....ε νουμερο
....ουτε τοτε ενδιαφερθηκες αν ο Γιωργος προσεβληθην....μαλλον θεωρησες σοβαρη την εξηγηση του υβρισαντος οτι ηταν ''ευχη''...............

Να ξερεις οτι οι τηρουμενες ανισες αποστασεις μεταξυ μελων και φιλων ειναι ακρως εκνευριστικες και βαζουν σε κινδυνο τις σχεσεις των ανθρωπων.........

...απορω γιατι το κανεις αυτο......

Reply With Quote
  #13  
Παλιό 22-11-2013, 14:31
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιωργο διαβαζε την ουσια αυτου που σου λεω..Απο το πρωτο σου ποστ κ στο λινκ που παραθετεις,γραφει μεσα κ αυτα τα οποια μαλλον δεν διαβασες...

«Η παρουσία μου δεν νομιμοποιεί τέτοιες πρακτικές όπως αυτές του κ. Κοτρώτσου, τις οποίες και δεν γνώριζα» σημείωσε ο κ. Παπαδημούλης για να συμπληρώσει πως «δεν θα μετάσχω στη συζήτηση σε συμβολική κίνηση συμπαράστασης». Εξάλλου, ανέφερε πως ο ΣΥΡΙΖΑ σκοπεύει να φέρει το θέμα στη Βουλή.

Το δευτερο λινκ που σου παρεθεσα γραφει αλλα...Μην παιζουμε αυτα τα παιχνιδια των πολιτικων...

Εν τελη προσωπικα πιστευω οτι ολα τα κομματα με την σημερινη τους μορφη κ δομη θεωρουν τους Ελληνες παντελως ηλιθιους...Κ ισως καλα κανουν απο τις αντιδρασεις που βλεπω....



Ξερεις πολυ καλα οτι ΟΛΑ τα διαβαζω και δεν αφηνω τιποτε στην τυχη.......

Εσυ λοιπον θεωρεις την δικαιολογια του Παπαδημουλη σοβαρη? Θεωρεις οτι ο Παπαδημουλης ''δεν ηξερε'' ενω ο καθε κοινος θνητος πολιτης ηξερε εστω και μεσες-ακρες?? Δλδ δεν ηξερε τον ρολο τυο Κοτρωτσου ουτε στον 2004? Ελα βρε Χρηστο........σοβαροι να ειμαστε......

Εν τη αυτη περιπτωση οταν και αν ποτε κυβερνησει ο ΣΥΡΙΖΑ και με ενεργειες του μας πεταξουν εκτος ευρωζωνης με οτι αυτο συνεπαγεται να δεχτουμε ως δικαιολογια το ''με συγχωρειτε δεν ηξερα''.......

μα τι λεμε τωρα..........
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 22-11-2013, 16:28
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξερεις πολυ καλα οτι ΟΛΑ τα διαβαζω και δεν αφηνω τιποτε στην τυχη.......

Εσυ λοιπον θεωρεις την δικαιολογια του Παπαδημουλη σοβαρη? Θεωρεις οτι ο Παπαδημουλης ''δεν ηξερε'' ενω ο καθε κοινος θνητος πολιτης ηξερε εστω και μεσες-ακρες?? Δλδ δεν ηξερε τον ρολο τυο Κοτρωτσου ουτε στον 2004? Ελα βρε Χρηστο........σοβαροι να ειμαστε......

Εν τη αυτη περιπτωση οταν και αν ποτε κυβερνησει ο ΣΥΡΙΖΑ και με ενεργειες του μας πεταξουν εκτος ευρωζωνης με οτι αυτο συνεπαγεται να δεχτουμε ως δικαιολογια το ''με συγχωρειτε δεν ηξερα''.......

μα τι λεμε τωρα..........


Ε και τι πειραζει ρε Γιωργο αμα πουν την δικαιολογια "με συγχωρειτε δεν ηξερα"?Εδω οι αλλοι υπεγραφαν μνημονια κ ελεγαν "με συγχωρειτε δεν τα διαβασα"...


Αν δεις το βιντεακι παντως στο συγκεκριμενο λινκ της ζουγκλας που εχεις παραθεσει,θα δεις οτι δεν ηξερε μεχρι κ ο Χατζηνικολαου,ο οποιος ακολουθησε τον Παπαδημουλη κ αποχωρησε κ αυτος...

Δεν ειναι κ υποχρεωμενοι ολοι να ξερουν τι κανει ο καθε επιχειρηματιας με τις υποθεσεις του...Εντωμεταξυ ειναι κ τοτες πολλες οι επιχειρησεις που συνεχιζουν κ κλεινουν που δεν προλαβαινεις να μαθαινεις κ τι γινεται!!

Ακομα περιμενουμε την...απογειωση του Σεπτεμβρη ε??Κρατιεσαι ακομα Γιωργο,η εχεις αφησει τα χερια σου?(χιουμορ ειναι,δεν ειναι ειρωνια).



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγώ πάντως αν ήμουν ψηφοφόρος ΣΥΡΙΖΑ, θα ένιωθα πολύ προσβεβλημένος από το ποστ του Γιώργου...



Ασε φιλε μου να αποφασισει κ να μιλησει οποιος αισθανεται προσβεβλημενος απο μονος του..Μεγαλα παιδια ειμαστε,δεν θελουμε σπρωξιμο..
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 22-11-2013, 16:47
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Ε και τι πειραζει ρε Γιωργο αμα πουν την δικαιολογια "με συγχωρειτε δεν ηξερα"?Εδω οι αλλοι υπεγραφαν μνημονια κ ελεγαν "με συγχωρειτε δεν τα διαβασα"...
σωστααααα........

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT="Arial Black"][SIZE="4"]
Αν δεις το βιντεακι παντως στο συγκεκριμενο λινκ της ζουγκλας που εχεις παραθεσει,θα δεις οτι δεν ηξερε μεχρι κ ο Χατζηνικολαου,ο οποιος ακολουθησε τον Παπαδημουλη κ αποχωρησε κ αυτος...
Δεν χρειαστηκε να δω το βιντεακι, ειχα ξενυχτησει για να δω την εκπομπη του........
Παντως να ξερεις οτι δημοσιογραφος του μεγεθους του Χατζηνικολαου και ''να μην ξερει'' ειναι παντελως ηλιθιο να το πιστεψουμε!!!!! Αυτο ηθελε να περασει ο χατζηνικολαου, το οτι ''δεν ηξερε'', κι αποχωρησε κι αυτος μπας και το σωσει!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT="Arial Black"][SIZE="4"]
Δεν ειναι κ υποχρεωμενοι ολοι να ξερουν τι κανει ο καθε επιχειρηματιας με τις υποθεσεις του...Εντωμεταξυ ειναι κ τοτες πολλες οι επιχειρησεις που συνεχιζουν κ κλεινουν που δεν προλαβαινεις να μαθαινεις κ τι γινεται!!.
ειναι σαν να μου λες οτι εγω δεν ξερω τι κανει το Χ γραφειο Κρουαζιερας στον Πειραια..........ουτε αυτο παιζει. Ξερω γιαυτους και ξερουν αυτοι για μενα τα παντα!!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων

Ακομα περιμενουμε την...απογειωση του Σεπτεμβρη ε??Κρατιεσαι ακομα Γιωργο,η εχεις αφησει τα χερια σου?(χιουμορ ειναι,δεν ειναι ειρωνια).

Η απογειωση περνα μεσα απο το Χρηματιστηριο πρωτα και μετα φτανει στην αγορα........το ΧΑ λοιπον παει καλα, μια χαρα θα ελεγα.
Αποχωρησε σημερα και ο ομιλος του ΔΟΛ (Λαμπρακης ΝΕΑ, ΒΗΜΑ κ.λ.π) απο το ΧΑ κι ετσι φαινεται οτι η εξυγιανση προχωραει κι εντος ΧΑ.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 22-11-2013, 19:07
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα μαλλον θελεις να βαλεις φωτιες..........
Θα ηθελα ομως να μου πεις κατα ποσον ο Γιωργος και ο καθε Γιωργος αισθανοταν προσβεβλημενος οταν του εγραφαν τα μυρια οσα για τον ΓΑΠ και το ΠΑΣΟΚ πριν κανα δυο χρονια και μεχρι που παραιτηθηκε ο ΓΑΠ και πηγαμε σε εκλογες...........τοτε δεν εβγαλες αχνα ουτε ενδιαφερθηκες για το ποιοι προσβαλλονται.........μαλλον θεωρησες οτι κανενα μελος του φορουμ δεν ηταν ΠΑΣΟΚΟΣ, ΜΕΓΑ λαθος φυσικα!!!!!

Αν πράγματι ένιωθες προσβεβλημένος τότε, θα είχες σήμερα ένα λόγο παραπάνω να μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν αρέσει να κάνουν σε σένα.

Και αυτά στα γράφει ένας που ακούει ΣΥΡΙΖΑ και τρέχει μακριά...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισης, δεν εβγαλες αχνα οταν του Γιωργου του εγραψαν το αμιμητο:


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
αι σιρ.......
Ο Κώστας σου απάντησε προσβλητικά στο εξίσου προσβλητικό,

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Εισαι πολυ μικρος κι ελαχιστος για να γνωριζεις τις αξιες και τα ιδανικα των ανθρωπων.........
Για σενα αξια εχει το χρημα, η GS και τα υλικα αγαθα............αναξια πραγματα δηλαδη.



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ξερεις οτι οι τηρουμενες ανισες αποστασεις μεταξυ μελων και φιλων ειναι ακρως εκνευριστικες και βαζουν σε κινδυνο τις σχεσεις των ανθρωπων.........
...απορω γιατι το κανεις αυτο......


Το κάνω γιατί είσαι φίλος, οι φίλοι δεν είναι μόνο για να λένε μπράβο...

Last edited by frits; 22-11-2013 at 19:12.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 22-11-2013, 23:05
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Αν πράγματι ένιωθες προσβεβλημένος τότε, θα είχες σήμερα ένα λόγο παραπάνω να μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν αρέσει να κάνουν σε σένα.

Και αυτά στα γράφει ένας που ακούει ΣΥΡΙΖΑ και τρέχει μακριά...





Ο Κώστας σου απάντησε προσβλητικά στο εξίσου προσβλητικό,







Το κάνω γιατί είσαι φίλος, οι φίλοι δεν είναι μόνο για να λένε μπράβο...
Ο Κωστας δεν μου απαντησε προσβλητικα αλλα ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ εγω δεν τον εβρισα.......εκτος κι αν το ''αντε και γ@μησου νουμερο ε νουμερο'' ειναι προσβλητικη ευχη.........θα μπορουσε να μου απαντησει σε προσβλητικο τονο και αυτος κι οχι να με βρισει.
Ηλιθιος Σταυρο ουτε ειμαι ουτε και θεωρω κανενα ηλιθιο.............εν αντιθεση βεβαια με κατι κουτοπονηρακηδες που η αδυναμια σκεψης και συνταξης λογου τους οδηγει σε ''προσβλητικες ευχες'' απευθυνομενες σε ηλιθιους που σαν ηλιθιοι δεν θα το καταλαβουν κι ολας βρε αδερφε....κατ αυτους παντα ετσι?
Νομιζω οτι ξεχνας τι εγραφε ο συγκεκριμενος για τον ΓΑΠ τον οποιο τοτε εγω υποστηριζα ετσι? μηπως θελεις να κανω τις σχετικες παραθεσεις? του απαντησα στο ιδιο τεραιν με το ιδιο υφος δεν τον εβρισα. Ουτε τοτε πηρες θεση οπως περνεις τωρα σε εμενα........τι διαολο βαλτος εισαι?
Ειναι φανερο εξαλλου οτι το επιπεδο φτανει μεχρι την εκδρομη με μοτοσυκλετες αντε και κανα μιλι ναυτικο, απο εκει και πανω ομως το απολυτο σκοταδι. Πως μπορει κανεις να περιμενει σοβαροτητα απο τυπους οπου τα μονα ενδιαφεροντα ειναι τα παραπανω δυο και οπου η ''προσβλητικη ευχη'' ειναι το μονο οπλο-προσον τους?

Οτι εκανα εγω στον Κωστα γινεται καθε μερα στην Βουλη αλλα κανεις δεν βριζει πλην των ΧΑτων. Εχουμε διαφορα επιπεδου...τεραστια, και με τον μεν και με τους δε.......γιαυτο και η πορτα κλειστη και για τους δυο!

Επισης, αν κοιταξεις τα ποστ που απευθυνονται σε εμενα θα διαπιστωσεις οτι ποτε δεν ξεκινησα κανεναν καυγα, μπορει να μιλω εντονα, να θιγω προσωπα και πραγματα αλλα βρισιες δεν ξεστομισα ποτε.........
Αλλα OΚ καταλαβαινω......αποφευγεις να τοποθετηθεις οταν οι αλλοι μου την μπαινουν και με βριζουν ¨η με προσβαλλουν πρωτοι, ΠΟΤΕ ομως στο αντιθετο.........δεν πειραζει.
Εδω θα ειμαστε να τα λεμε.....

Υ.Γ. Ελπιζω να μην ειπες μπραβο στον φιλο σου τον Κωστα οταν με εβρισε....... εστω και στο τηλεφωνο.....

Φευγω τωρα, παω στο Baraonda για γλεντι μεχρι πρωιας με την γυναικα μου. Θα σου πω την Δευτερα ποσους πεινασμενους συναντησα που θα ψηφισουν ΣΥΡΙΖΑ!!!!

Last edited by GeorgeP; 22-11-2013 at 23:16.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 22-11-2013, 23:20
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Κωστας δεν μου απαντησε προσβλητικα αλλα ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ εγω δεν τον εβρισα.......εκτος κι αν το ''αντε και γ@μησου νουμερο ε νουμερο'' ειναι προσβλητικη ευχη.........θα μπορουσε να μου απαντησει σε προσβλητικο τονο και αυτος κι οχι να με βρισει.
Ηλιθιος Σταυρο ουτε ειμαι ουτε και θεωρω κανενα ηλιθιο.............εν αντιθεση βεβαια με κατι κουτοπονηρακηδες που η αδυναμια σκεψης και συνταξης λογου τους οδηγει σε ''προσβλητικες ευχες'' απευθυνομενες σε ηλιθιους που σαν ηλιθιοι δεν θα το καταλαβουν κι ολας βρε αδερφε....κατ αυτους παντα ετσι?
Νομιζω οτι ξεχνας τι εγραφε ο συγκεκριμενος για τον ΓΑΠ τον οποιο τοτε εγω υποστηριζα ετσι? μηπως θελεις να κανω τις σχετικες παραθεσεις? Ουτε τοτε πηρε θεση οπως περνεις τωρα σε εμενα........τι διαολο εκεινος σε βαζει?
Ειναι φανερο εξαλλου οτι το επιπεδο φτανει μεχρι την εκδρομη, απο εκει και πανω το απολυτο σκοταδι. Πως μπορει κανεις να περιμενει σοβαροτητα απο τυπους που η ''προσβλητικη ευχη'' ειναι το μονο οπλο-προσον τους?

Οτι εκανα εγω στον Κωστα γινεται καθε μερα στην Βουλη αλλα κανεις δεν βριζει πλην των ΧΑτων. Εχουμε διαφορα επιπεδου...τεραστια, και με τον μεν και με τους δε.......γιαυτο και η πορτα κλειστη και για τους δυο!

Επισης, αν κοιταξεις τα ποστ που απευθυνονται σε εμενα θα διαπιστωσεις οτι ποτε δεν ξεκινησα κανεναν καυγα, μπορει να μιλω εντονα, να θιγω προσωπα και πραγματα αλλα βρισιες δεν ξεστομισα ποτε.........
Αλλα OΚ καταλαβαινω......αποφευγεις να τοποθετηθεις οταν οι αλλοι μου την μπαινουν και με βριζουν ¨η με προσβαλλουν πρωτοι, ΠΟΤΕ ομως στο αντιθετο.........δεν πειραζει.
Εδω θα ειμαστε να τα λεμε.....

Υ.Γ. Ελπιζω να μην ειπες μπραβο στον φιλο σου τον Κωστα οταν με εβρισε....... εστω και στο τηλεφωνο.....
H μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι δεν κατανοείς πόσο προκλητικά είναι τα γραπτά σου.

Στο Κώστα είπα ότι είναι λαλάκας που τσίμπησε στην πρόκλησή σου και έχασε το δίκιο του.

Τεσπά το σταματώ εδώ.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 22-11-2013, 23:22
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
H μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι δεν κατανοείς πόσο προκλητικά είναι τα γραπτά σου.

Στο Κώστα είπα ότι είναι λαλάκας που τσίμπησε στην πρόκλησή σου και έχασε το δίκιο του.

Τεσπά το σταματώ εδώ.
κι εγω το σταματω εδω.......αλλα οποτεδηποτε θα προκαλουμαι θα το βαζω πρωτο πρωτο, για να θυμουνται οι παλιοτεροι και να μαθαινουν οι νεωτεροι.

Και ο Τσιπρας προκλητικος ειναι στην βουλη και ψευτης αλλα δεν τον βριζει κανενας........

Καλη μου διασκεδαση.......μετα απο 3,5 χρονια, ας μην το ξεχναμε ουτε αυτο!!!!

Last edited by GeorgeP; 22-11-2013 at 23:24.
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 22-11-2013, 23:30
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
κι εγω το σταματω εδω.......αλλα οποτεδηποτε θα προκαλουμαι θα το βαζω πρωτο πρωτο, για να θυμουνται οι παλιοτεροι και να μαθαινουν οι νεωτεροι.

Και ο Τσιπρας προκλητικος ειναι στην βουλη και ψευτης αλλα δεν τον βριζει κανενας........

Καλη μου διασκεδαση.......μετα απο 3,5 χρονια, ας μην το ξεχναμε ουτε αυτο!!!!


Καλη διασκεδαση Γιωργο!Σου ευχομαι να συναντησεις τον Τσιπρα κ τον Στρατουλη εκει βρε κ να σας φωτογραφισουν κ μαζι!!!
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:06.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!