GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Αυτοκίνητο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 28-08-2012, 11:54
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Lamborghini Aventador vs. F16 Fighting Falcon

Και για να καταλαβεις ckk οτι τα αμαξια δεν ειναι μονο drag race αλλα πρεπει να στριβουν κιολας εδω βλεπεις οτι το GTR παταει την απλη Bugatti...δηλαδη ενα αμαξι 130 χιλιαδων παταει το αυγο του εναμιση εκατομμυριου, για την aventador αστο...παταει και την bugatti ss βεβαια , εισαι σιγουρος για την κοντρα σου με το datsun τωρα??

List of Top Gear test track Power Lap Times
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 28-08-2012, 18:39
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Lamborghini Aventador vs. F16 Fighting Falcon

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giannme Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενώ το άλλο video ήταν ψεύτικο...???

Όχι, αλλά ο τύπος με το Datsun παρακαλάει αυτόν με την Veyron, αν μπορεί να πηγαίνει τόσο σιγά όσο το Datsun, να τον γράψει στο video το φιλαράκι του.

Veyron vs lada niva δεν έβαλα και δεν σκόπευα, τωρα αν για σένα το niva είναι παρεμφερές με το Gtr σέβομαι μεν την αποψή σου όπως του καθενός αλλά θεωρώ ότι είσαι εκτός........


Το παπάκι vs Gs πάλι που κολάει και το αναφέρεις οτι το Gtr είναι το παπάκι των αυτοκινήτων..????? Πάλι θα σεβαστώ την αποψή σου αλλά προσεχε γιατί εκτίθεσαι νομίζω...

Τσιτάχ για μένα ειναι το τσιτάχ, Gtr to Gtr και 9ff η 9ff.. Γιαυτό μην κάνεις υποθέσεις για μένα και κοίτα να ξεχωρίσεις τις λίστες σου απο τα Datsun, παπάκια, Lada niva , αν και είπαμε τις απόψεις σου όπως και όλων τις σέβομαι το έγραφα από την αρχή..

Αύτά για την corolla οφείλονται η σε λάθος ποσταρισμά σου ή σε μία γενικότερη σύγχυση ή ίσως σε ιαπωνική ειρωνία και χλευασμό..?? Παντως γερμανοί και ιταλοί δημοσιογράφοι κατατάσουν το GTr στα supercars εσύ γιστι στην κατηγορία Datsun κ Corolla..??

Φιλικά πάντα αλλα διέκρινα εμπάθειες και ειρωνίες στα κείμενα σου και μάθε για αρχή οτι κανένα απο τα οχήματά μου δεν είναι ιαπωνικό αλλά δεν έχω κολλήματα και κόμπλεξ με το να μην μπορώ να αναγνωρίσω θετικά στοιχεία η και να αποκτήσω στο μέλλον... Το εκάστοτε συγκεκριμένο μοντέλο με ενδιαφέρει οχι πάντα και μόνο η εθνικότητα του... Καλημέρα..
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Το νημα αποκτα ενδιαφερον μονο που πριν την κοντρα ασφαλιστε ΟΛΟΙ τα οχηματα σας για να μην εχουμε κανενα θεμα (αληθεια ποσο κανει μια ασφαλεια σε μια bugatti??? )
Πολλά.

Όταν λέμε ΟΛΟΙ, εννοούμε και οι κλέφτες?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για να καταλαβεις ckk οτι τα αμαξια δεν ειναι μονο drag race αλλα πρεπει να στριβουν κιολας εδω βλεπεις οτι το GTR παταει την απλη Bugatti...δηλαδη ενα αμαξι 130 χιλιαδων παταει το αυγο του εναμιση εκατομμυριου, για την aventador αστο...παταει και την bugatti ss βεβαια , εισαι σιγουρος για την κοντρα σου με το datsun τωρα??

List of Top Gear test track Power Lap Times
Παιδιά μην τρελαίνεσθε, δεν είναι δικά σας. Πλάκα κάνω και οποιοδήποτε αυτοκίνητο μπορεί να περάσει μια Bugati ή μια Pagani. Άνετα. Υπάρχουν κάτι τρελοί βελτιωτές, που φτιάχνουν τα πάντα.

Μαζί σας είμαι. Απλά, προτιμάω στα όνειρά μου να έχω γρήγορα αυτοκινητα, να έχω Bugati ή μια Pagani και Όχι Datsun - Touota.




Αν επιμένεις σε αυτό που είπες "να την πάμε" όπου θεωρείς οτι "έχω λεφτά για χάσιμο" και ξέρεις και τι έχω και πώς πάει, εγώ μέσα είμαι άλλα όχι με "ξένα κόλυβα μνημόσυνο", ο καθένας με το αυτοκίνητό του να δούμε κατα πόσο έπεσες πάλι μέσα, η θα μετράς κολώνες..

Εγώ χωρίς να ξέρω τι έχεις και πώς πάει, θα σηκώσω το γάντι και θα σου πω να πάμε μια ‘βόλτα’. Μέγαρα θες, Επίδαυρο θες, Πάρνηθα θες, Νέα Μάκρη θες, όπου θες ΣΕ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Αυτό το τελευταίο επειδή θα μετράω κολώνες. Και εγώ θα έρθω και με τζιπάκι... Εσύ?


Αν δεν υπήρχε αυτό με τις κολώνες, ακόμη θα λέγαμε πόσο μπάζα είναι τα Veyron, Porsche, Ferrari, Pagani και πόσο καλά τα Datsun, Touota, Chevroley etc.

Last edited by ckk; 28-08-2012 at 18:40.
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 28-08-2012, 23:09
King C. Ο/Η King C. βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 104
Προεπιλογή

Φιλε giannme... χαλας το σαλιο σου.


Sent from my iPhone
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:03.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!