GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 09-04-2010, 16:00
pattakos Ο/Η pattakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ρέθυμνο
Μoto: Είχα R 1200 Adv.........
Μηνύματα: 334
Προεπιλογή Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

παιδιά καλησπερα παρακαλω διαβαστε τα παρακατω:

στις 12/03 επαθα ζημια στην esa οπως εχω γραψει στο προηγουμενο θεμα, στις 24/03 εγινε η παραγγελια του ανταλακτικου στην γερμανια,η μηχανη ειναι στην εγγυηση ακομα ευτυχως.

Σημερα μετα απο παραπονα που εκανα στην γραμη εξυπηρετησης στην Αθηνα μου ειπαν οτι η απαντηση απο γερμανια ειναι η εξης:

αυτη την στιγμη δεν υπαρχει διαθεσιμη αναρτηση στην γερμανια και ο προμηθευτης δεν ξερει ποτε θα εχει μια καινουργια ετοιμη για να την στελει.απο εβδομαδα λογικα θα εχουμε μια ημερομηνια για το ποτε θα μπορεσει ο προμηθευτης να εχει μια αναρτηση ετοιμη για να σας στειλουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ξεκαθαρισω την θεση μου,δεν εχω κατι με τον αντιπροσωπο στα χανια οπου βρισκεται η μηχανη, τα παιδια με εχουν εξυπηρετησει τελεια ακομα και service εχει γινει στην μηχανη μου γιατι πιστευαν οτι μεχρι τωρα θα ηταν ετοιμη,
ουτε με τα παιδια στην αθηνα εχω κατι και αυτα την δουλεια τους κανουν και απλα μεταφερουν οτι τους λενε,
αλλα με την εταιρεια νιωθω οτι εχω αγορασει ενα κινεζικο μηχανακι παραεισαγωγης για παραδειγμα στο οποιο δεν μπορουμε να βρουμε το ανταλακτικο που χρειαζεται.

αν μπορει να με βοηθησει καποιος ευχαριστως,με ενδιαφερει η γνωμη σας.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 09-04-2010, 17:15
Bolero Ο/Η Bolero βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: peristeri
Μoto: 1200GS-08
Μηνύματα: 139
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Δεν ξέρουν πότε θα παραδώσουν ;;;;;;
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 09-04-2010, 17:24
pattakos Ο/Η pattakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ρέθυμνο
Μoto: Είχα R 1200 Adv.........
Μηνύματα: 334
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Bolero Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρουν πότε θα παραδώσουν ;;;;;;

εγω περιμενω 3 εβδομαδες τωρα και αυτοι να μου λενε οτι ακομα δεν ξερουν!!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 09-04-2010, 17:35
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Πες τους να στο δώσουν και εγγράφως αυτό και μετά πάρε βόλτα τα περιοδικά του χώρου....
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 09-04-2010, 17:48
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

πατακε,βεβαιώσου πρωτα οτι αυτη η απαντηση είναι όντως απο γερμανια,μαι μετα βρες έναν καλο δικηγόρο,και ξεκίνα......θα σου στοιχίσει κάτι παραπάνω,αλλα μπορει να ιδρώσει κανενα αυτάκι......ο θοδωρης, vthe δεν είχε την δικη του ενα μηνα συνεργείο;ποιος μας αποζημειωνει για τετοιες παπαριες....τι σημαινει δεν ξερω ποτε θα εχω ανταλλακτικο....εσυ τη μηχανη σου την εχεις για την εξυπηρετηση σου....και οχι για το συνεργειο......δεν στελνεις και κανενα mai γερμανια..;τι παπατζες ειναι αυτα;κινεζικα μηχανάκια έχουμε ή κινεζικο after sale support;φιλε,ζητα οτι σου λένε εωγραψος και μετα ενημερωσε εναν καλό δικηγορο.......τι πράγματα ειναι αυτα........;;;
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 09-04-2010, 17:56
pattakos Ο/Η pattakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ρέθυμνο
Μoto: Είχα R 1200 Adv.........
Μηνύματα: 334
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Βασιλη για να βεβαιωθω θα πρεπει να μου το στειλουν και σε μενα, και πιστευω οτι καποια δικαιολογια θα βρουν να μου πουν και στο τελος δεν θα μου το στειλουν.
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 09-04-2010, 18:03
EOD-K9 Ο/Η EOD-K9 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ R1200GS
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,584
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Βρε θα μας τρελά νουν ??

δεν υπάρχει ανταλλακτικό !!



Μήπως αυτή η ανοργασμική η καγκελάριος έβαλε το χεράκι της
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 09-04-2010, 18:05
pattakos Ο/Η pattakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ρέθυμνο
Μoto: Είχα R 1200 Adv.........
Μηνύματα: 334
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
πατακε,βεβαιώσου πρωτα οτι αυτη η απαντηση είναι όντως απο γερμανια,μαι μετα βρες έναν καλο δικηγόρο,και ξεκίνα......θα σου στοιχίσει κάτι παραπάνω,αλλα μπορει να ιδρώσει κανενα αυτάκι......ο θοδωρης, vthe δεν είχε την δικη του ενα μηνα συνεργείο;ποιος μας αποζημειωνει για τετοιες παπαριες....τι σημαινει δεν ξερω ποτε θα εχω ανταλλακτικο....εσυ τη μηχανη σου την εχεις για την εξυπηρετηση σου....και οχι για το συνεργειο......δεν στελνεις και κανενα mai γερμανια..;τι παπατζες ειναι αυτα;κινεζικα μηχανάκια έχουμε ή κινεζικο after sale support;φιλε,ζητα οτι σου λένε εωγραψος και μετα ενημερωσε εναν καλό δικηγορο.......τι πράγματα ειναι αυτα........;;;

επισης εμπιστευομαι τα παιδια απο τα χανια οταν μου λενε ακριβως το ιδιο, οτι αυτη ειναι η απαντηση απο γερμανια.το θέμα ειναι οτι οταν η εταιρεια σου απανταει με αυτο τον τροπο μενεις παγωτο!!! δεν περιμενα αυτα τα πραγματα απο την συγκεκριμενη εταιρεια με τιποτα!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 09-04-2010, 18:05
GAGARIN Ο/Η GAGARIN βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μoto: R 1150 GS ADVENTURE
Μηνύματα: 538
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

αυτη η απαντηση αποκλειεται να ηρθε τηλεφωνικα απο γερμανια, μαλλον με μαιλ οποτε ειναι ευκολο να στο προωθησουν , αν αρχισουν τα κουλα βαλε εναν δικιγορο να παρει τηλ και αν δεν βγαλει ακρη να στειλει εξωδικο, παραλληλα στειλε μειλ στην γερμανια...........
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 09-04-2010, 18:06
pattakos Ο/Η pattakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ρέθυμνο
Μoto: Είχα R 1200 Adv.........
Μηνύματα: 334
Προεπιλογή Απάντηση: Απαράδεκτη απάντηση από Γερμανία

παντως ευχομαι να μην το παθει κανεις!!! κριμα τα 25.000€
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
"Μέτωπο" κατά του Facebook από τη Γερμανία MARK Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 0 09-04-2010 09:06
Χειμερινές εκπτώσεις( στη Γερμανία) fmargaritis Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 13 29-01-2010 00:46
Απαράδεκτη Αναμονή Ανταλλακτικού !!! pkar Γενικά - Μοτοσυκλέτα 42 02-11-2009 13:08
Μακελειό στη Γερμανία με 15 νεκρούς........... riko46 Επικαιρότητα 7 13-03-2009 02:10


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:34.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!