GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιό 09-02-2013, 22:06
kwstas Ο/Η kwstas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Orestiada
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 2,726
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από D_Artagian Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ faker, λυπάμαι πολύ που γράφεις αυτό το μήνυμα, δεν το περίμενα !! Νομίζω οτι με συντομία θα μπορέσω να πώ και εγώ τη γνώμη μου στο θέμα !! Πραγματικά , δεν μπορώ να συγκρατηθώ και να μην απαντήσω !! Ξέρετε (ή τουλάχιστον πιστεύω οτι ξέρετε) οτι κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας για να βοηθήσουμε και να βοηθηθούμε και το εκτιμούμε δεόντως (πχ πολλά και καλά δώρα πίτας κάθε χρόνο)
Δέχομαι το οποιοδήποτε σχόλιο, το οποίο μόνο καλύτερους μπορεί να μας κάνει, αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις, νομίζω είτε οτι δεν έχεις καταλάβει πως λειτουργεί το θέμα, είτε δεν σου δώσαμε εμείς να καταλάβεις τι γίνεται (αν και είναι γραμμένα εδώ)

- Ώς γνωστόν, οι τιμές αλλάζουν απο καιρους σε καιρούς, και ιδιαίτερα στην αρχή της χρονιάς , σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- Ναί, είχαμε μιλήσει και σου είχα δώσει μια πολύ καλή τιμή (όταν η τίμη ήταν πιο χαμηλά), σωστά ? ΣΩΣΤΑ.
- ΔΕΝ είχε γίνει κράτηση τότε, σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- Η τιμή λοιπον άλλαξε τον Ιανουάριο, όταν προέβηκες στην παραγγελία, και ήταν 530,00 ΕΥΡΩ. Κάνουμε ειδική τιμή στα 480,00 και συμφωνείς χωρις να μας αναφέρεις οτι έχεις το οποιοδήποτε πρόβλημα, και χωρίς καν να ζητήσουμε προκαταβολή όπως συνηθίζουμε (και αυτό το μιλήσαμε μαζί) !! , σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- ΈΧΟΥΜΕ ΠΕΙ και στην παρουσα προσφορά οτι λόγω των τιμών ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ , σωστά ? ΣΩΣΤΑ.
Θα πρέπει λοιπον να επιλέξεις, είτε κανονικές τιμές, δωρεάν μεταφορικά, πόντους ανταμοιβής και όλα τα προνόμια σαν πελάτης, είτε να μπείς στην προσφορά μέσω του forum, χάνοντας αυτα τα "προνόμια". By the way, η παραγγελία σου απεστάλη σήμερα.

Αποψή μου, σαν Γιάννης, πέρα απο το MotoRAID. Θέλεις το προϊόν ; Είσαι σίγουρος για την αγορά σου ; Παρήγγειλέ το, κλείστο, όταν η τιμή είναι αυτή που σου αρέσει και τέλος. Για ποοιο λόγο να περιμένεις να παραγγείλεις όταν θα υπάρχει και μόνο σε στοκ τη στιγμή που είσαι αποφασισμένος για την αγορά !! Οι τιμές αλλάζουν πλέον ανα 2 μήνες σχεδόν από όλες τις εταιρίες.

Άρα, κάνουμε super τιμή, φυσικά και δεν δίνουμε δωρεάν μεταφορικά (αφου έτσι είναι η συμφωνία για τις ειδικές τιμές) και υπάρχουν παράπονα ?

ΣΧΕΤΙΚΑ με την μπαταρία, ώς επίσης λογικό, η τιμή είναι στα 145,00 ευρω fix, με μεταφορικά πληρωμένα. Απο τη στιγμή που θα δημιουργηθούν 2 πακέτα (ένα η εξάτμιση, ένα η μπαταρία) , θα έχεις επιπλέον μεταφορικά, είναι λογικό. Και έτσι, πάμε στην φιξ τιμή . Αν σου έλεγα πχ οτι χρεωνόμαστε 2 ευρω τη μεταφορά της μπαταρίας (λόγω ειδικής συμφωνίας) δεν θα σου φαινόταν αστείο και ίσως κοροϊδευτικό ;;;; Θεωρώ πως ναι.. Άρα, ποιο το πρόβλημα, να πάρεις την μπαταρία όπως όλος ο κόσμος ;;;

Όσον αφορά για το Sand, το αφήνω ασχολίαστο, είναι μάλλον θέμα της Ελληνικής κουλτούρας αν κάτι μας χαλάσει (χωρίς να φταίει το ίδιο το θέμα-προϊόν κλπ) , κατευθείαν να στρεφόμαστε ενάντιά του. Ας ξεκολλήσουμε πλέον από αυτή τη νοοτροπία, μόνο κακό μας κάνει.. Ο φίλος σου θα είχε ήδη στα χέρια του το Sand , και θα είχε και "πρόσωπο" την επόμενη φορά να πάρει και μία ακόμα καλύτερη τιμή σε οτιδήποτε άλλο, πέραν των πόντων που θα είχε για την επόμενη online παραγγελία του.

Τέλος, θα χαρώ να σου απαντήσω σε οποιαδήποτε ερώτηση έχεις στο επαγγελματικό τηλέφωνο του καταστήματος (2610437100) , καθώς σε καμία περίπτωση δεν θέλω να "χρησιμοποιώ" το forum για εξηγήσεις κλπ. Δεν θα απαντήσω επι του θέματος εδώ.

Ευχαριστώ πολύ φυσικά για τα σχόλια, θα φροντίσουμε πλέον να είμαστε ακόμα πιο προσεκτικοί. Λυπάμαι αν σε απογοητεύσαμε - απογοητεύτικες.

Με επιφύλαξη κάθε νομίμου δικαιώματός μου.
Γιαννη,

Μια απλη αναφορα εκανα, στο τι δυσαρεστησε εμενα και αυτο οπως αναφερεις για να γινεται καλυτεροι και οχι για να κατηγορησω το MOTORAID!

Οταν πηρα τηλ τον Δεκεμβριο 2012 για την εξατμιση, μου ειπες την τιμη και πως περιμενεις προς τις 15/1 καπου εκει (ισως και νωριτερα δεν θυμαμαι) πηρα τηλ για να την παρω και παλι ακουσα το ιδιο δεν υπαρχει περιμενουμε σε λιγες μερες, ρωταω αλλη μια για επιβεβαιωση της τιμης και εκει μου λες οτι εγινε αυξηση, απο την αλλη ομως η ιδια εξατμιση για μοντελα 2010- ειναι σταθερα στην ιδια χαμηλοτερη τιμη!

Για τα μεταφορικα στην επιστολη του 1ου post δεν αναφερει κατι εκτος απο το ποσοστο της εκπτωσης των τιμων απο το site, εγω υπεθεσα πως ολα τα υπολοιπα ισχυουν κανονικα εφ οσον δεν το αναφερεις πουθενα!

Οταν πληρωνω την παραγγελια πριν την αποστολη και χρεωνομαι με δικη μου κουριερ τα μεταφορικα, γιατι δεν μπορει να γινει ενα δεμα ετσι ωστε απο τα 145€ που χρεωνετε την μπαταρια με εξοδα αποστολης - αντικαταβολης να γινει κατι καλυτερο και μου δωσατε την απαντηση πως η τιμη ειναι παλι ιδια ακομα και με ξεχωριστη αποστολη???Η μπαταρια παιζει πολυ χαμηλοτερα σε αλλο εμπορο και εκει σκεφτηκα πως αφαιροντας αυτα τα εξοδα θα πεσει και η τιμη της!

Πιστεψα πως αγοραζοντας μπαταρια και στολη υπηρχε ενα μικρο περιθωριο να γινει κατι καλυτερο τουλαχιστον για την sand γιατι ξερεις καλυτερα τις τιμες, εγω απλα δεν μπορεσα να πεισω τον φιλο μου ως Ελληνας κατασκευαστης.

Και κατι τελευταιο, επειδη η δουλεια σας δεν εχει μονο μικροαντικειμενα, θα πρεπει να υπαρχει μια οικονομικοτερη λυση αποστολης με μεταφορικη εταιρια, οι κουριερ κοστιζουν στα ογκωδη και βαρια αντικειμενα και ολα αυτα σε βαρος του καταναλωτη!

Σ ευχαριστω για αλλη μια φορα και σαν Κωστας και ως μελος του Gsforum για τον αγωνα, τις προσφορες και τα δωρα που γινονται, απλα ανεφερα μια παρατηρηση-παραπονο στη δικη μου συναλλαγη.....ισως εγω να μην καταλαβα κατι η να μη διαβασα σωστα.

Last edited by kwstas; 09-02-2013 at 22:09.
Reply With Quote
  #122  
Παλιό 19-02-2013, 12:15
N4pSt3R Ο/Η N4pSt3R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Ορεστιάδα N 41.500269,E 26.532206
Μoto: R1200 GS TT Desierto 3
Μηνύματα: 3,259
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΕ έχεις ΠΜ!
Reply With Quote
  #123  
Παλιό 20-02-2013, 12:22
Papadopaidi Ο/Η Papadopaidi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Patras
Μoto: R 1150 GS '00
Μηνύματα: 813
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Παρά το ότι είμαι καιρό μέλος της "γιάφκας" του GS Forum,
δεν είχα ασχοληθεί με το θεματάκι Motoraid κ σήμερα
είχα λίγο χρόνο κ έχω να προσθέσω τα εξής:
-Είμαι πελάτης πάνω από 1 χρόνο κ είμαι ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,
-Η έκπτωση που μου γίνεται είναι ικανοποιητική κ πολλές
φορές από τον Γιάννη κ τους συνεργάτες του έχω δεχθεί
δωράκια που ανεβάζουν την διάθεσή μου,
-Έχουν εξαιρετική μνήμη κ θυμούνται το nick name
με το μπαίνεις στο κατάστημά τους,
-Εξυπηρετικότατοι κ έχω πάει κ με το φίλο μου που
έμεινε ευχαριστημένος,
-Τα προϊόντα τους είναι αξιόπιστα κ τέλος
-Μένω δίπλααααααααααααα

Αξίζει να υποστηρίζουμε καλές επιχειρηματικές
προσπάθειες ειδικά από εμπόρους (αυτό ΜΗΝ το ξεχνάμε
ΔΕΝ είναι ο κολλητός μας) που παραδέχονται τα
λάθη τους κ επανορθώνουν.

Αμήν.-



Reply With Quote
  #124  
Παλιό 20-02-2013, 14:08
ansakellariou Ο/Η ansakellariou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: mitilini
Μoto: BMW GS 1200 ADVENTURE,ΒΜW F 650
Μηνύματα: 208
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Ενδιαφερομαι για τελικο twalcom kai για ενα προστατευτικο ποτενσιομετρου,ευχαριστω!
Reply With Quote
  #125  
Παλιό 20-02-2013, 15:29
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ansakellariou Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενδιαφερομαι για τελικο twalcom kai για ενα προστατευτικο ποτενσιομετρου,ευχαριστω!
Η εταιρία ενημερώθηκε ...



.
Reply With Quote
  #126  
Παλιό 19-03-2013, 22:45
TASOS GS Ο/Η TASOS GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Chalkidiki 40° 14' 38" (40.2439°) north
Μηνύματα: 845
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

ενδιαφέρομαι για κάτι πραγματάκια στέλνω p.m.
Reply With Quote
  #127  
Παλιό 20-03-2013, 12:50
vasilis.vasilis Ο/Η vasilis.vasilis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μoto: R 1200 GS ADV
Μηνύματα: 162
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΕ ΕΧΕΙΣ ΠΜ,ΠΑΩ ΠΑΤΡΑ ΑΥΡΙΟ.
Reply With Quote
  #128  
Παλιό 21-03-2013, 14:04
vasilis.vasilis Ο/Η vasilis.vasilis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μoto: R 1200 GS ADV
Μηνύματα: 162
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Νίκο Λεοντόκαρδε ευχαριστω για άλλη μια φορά το GS FORUM,αλλα ειλικρινά,απο την πλευρά του πελάτη αλλα και με το μάτι του πωλητη(πωλήσεις ειναι η δουλεια μου),ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,στον Γιάννη αλλα και στους συνεργάτες του,στο μαγαζι,άψογη συμπεριφορά,εξυπηρέτηση,χαμόγελο,πάνω απ ολα.Εκαναν μειλ επι τόπου στην Γερμανία να ρωτήσουν τον οίκο,πως θα μου λύσουν προβλημα και μια ώρα μετα,μου τηλεφώνησαν για την απάντηση.Στην είσοδο του καταστήματος,μπροστά σ έναν υπολογιστή,εργαζόταν ενα παλικάρι,το οποίο δεν χρειάστηκε να μ εξυπηρετήσει.....αλλα με καλωσόρισε ανθρώπινα και μ ευχαρίστησε μ ενα νευμα του φεύγοντας.Σας εξομολογουμε οτι θα μπορούσα να κάνω τις σημερινές αγορές μου,ιντερνετικα.Επινοησα δουλεια στην Πάτρα για να ξαναεχω αυτή την πραγματικά αυθεντική συμπεριφορά.Γιαννη αν διαβάσεις το μυν αυτο:συνέχισε έτσι,σύντομα σου εύχομαι να γίνεις όσο μεγάλη επιχείρηση,έχεις ονειρευτεί να την κανεις.Κι ενα τελευταίο,στο μαγαζί αισθάνεσαι σαν να έχεις βάλει παιδάκι πρώτη φορά στο Jumbo,τα θέλεις ολα.
Reply With Quote
  #129  
Παλιό 23-03-2013, 22:48
TASOS GS Ο/Η TASOS GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Chalkidiki 40° 14' 38" (40.2439°) north
Μηνύματα: 845
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

ένα ευχαριστώ και από μένα στο motοraid and gs-forum .
όλα άψογα και επαγγελματικά!
Reply With Quote
  #130  
Παλιό 01-04-2013, 12:51
Kalen Ο/Η Kalen βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: serres
Μoto: Varadero 1000,T50
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Καλησπερα σας , ενδιαφερομαι για 3 τεμαχια ενος πολυοργανου τις ΚΟSO (L-10034905) αλλα δεν ξερω αν παιζει καποια εκπτωση λογω του φορουμ .

Μπορειτε να με ενημερωσετε εστω και με ΠΜ

ευχαριστω
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ειδικές τιμές της ΜΑΚΑΝ προς τα μέλη του GS Forum ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ομαδικές Αγορές 121 20-12-2013 11:15
Το GS Forum κάνει Αποκριάτικο Πάρτυ, το Σάββατο 26-2-11 !!! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 150 03-03-2011 18:24
Καλή Χρονιά GS Forum και αυλικοί . adventure Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 46 05-01-2011 11:08
Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!! γιαγια αρκουδα Διάφορα 9 21-07-2010 18:48


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:45.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!