GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 27-08-2013, 14:15
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματι ενδιαφερον αρθρο, αν ειχε κι αποδειξεις γιαυτα που αναφερει κι οχι μονον εικασιες θα ηταν ακομα πιο πολυ ενδιαφερον.
Σαν απλος πολιτης μου ειναι αδυνατον να πιστεψω στο 100% οτι οι Vinci - Ελλ. Τεχνοδομική - TEV, Άκτωρ, J&P Avax, Hochtief και Αθηνά εβαλαν φωτια με στοχο ''την ελαχιστη δυνατη αντιδραση''..........
Μου ειναι επισης δυσκολο να πιστεψω ανευ αποδειξεων οτι καποιος ''Χ'', ''Ψ'', ''Ω'' σε συνεργασια με αλλους εβαλε φωτια κι εκαψε την μιση πελοποννησο για να βαλει χερι π.χ στα Λουτρα του Καιαφα κ.α.

Τα παραπανω ενδυναμωνονται απο το ΣτΕ το οποιο με οριστικη αποφαση του το 2010 ''διωχνει'' το αυτοκινητοδρομο της Ολυμπιας Οδου (κι οχι της Ιωνιας οδου) απο τον Καιαφα........
Οποιος θεωρει οτι οι κατασκευαστριες εταιρειες δεν ηξεραν οτι θα συμβει αυτο πριν να βαλουν τις φωτιες ειναι εκτος πραγματικοτητας.

Το αρθρο ''μπαζει''΄απο παντου αλλα δεν παυει να ειναι ενδιαφερον..........
Γιώργο,τις φωτιές του 2007 είναι γνωστό ποιοι τις βάλανε. Η υψηλή τεχνολογία που χρησιμοποίησαν τους πρόδωσε.
Όλα τα υπόλοιπα είναι κλασικές ανυπόστατες αρλούμπες.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 27-08-2013, 14:27
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο,τις φωτιές του 2007 είναι γνωστό ποιοι τις βάλανε. Η υψηλή τεχνολογία που χρησιμοποίησαν τους πρόδωσε.
Όλα τα υπόλοιπα είναι κλασικές ανυπόστατες αρλούμπες.
Γιατι εγω κι αλλοι 9,999,999 ελληνες δεν το ξερουμε?? για δωσε φως....αλλα οχι ''μου ειπαν'', ''ακουσα''.......κατι αποδεδειγμενο.
Καταλαβαινεις νομιζω το γιατι, δεν μπορω να δεχθω οτι ο ''Θοδωρας σου εκλεψε το Βαραντερο αγαπητε Γιωργο.....'' ετσι απλα χωρις αποδειξεις και να τις φαει ο κακομοιρης ο Θοδωρας και βαραντερο να μην βρω!!!!!!
Δεν με ενδιαφερει το τι ''λεγεται'' και το τι ''ακουγεται'' θελω κατι πιο επισημο.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 27-08-2013, 14:37
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι εγω κι αλλοι 9,999,999 ελληνες δεν το ξερουμε?? για δωσε φως....αλλα οχι ''μου ειπαν'', ''ακουσα''.......κατι αποδεδειγμενο.
Καταλαβαινεις νομιζω το γιατι, δεν μπορω να δεχθω οτι ο ''Θοδωρας σου εκλεψε το Βαραντερο αγαπητε Γιωργο.....'' ετσι απλα χωρις αποδειξεις και να τις φαει ο κακομοιρης ο Θοδωρας και βαραντερο να μην βρω!!!!!!
Δεν με ενδιαφερει το τι ''λεγεται'' και το τι ''ακουγεται'' θελω κατι πιο επισημο.

Υπάρχει κάτι πιό επίσημο από τον στρατηγό άνεμο που έφερε τα φλεγόμενα κουκουνάρια από μακρυά;!
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 27-08-2013, 14:43
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει κάτι πιό επίσημο από τον στρατηγό άνεμο που έφερε τα φλεγόμενα κουκουνάρια από μακρυά;!
Σοβαρα ρωταω τον Θοδωρα...........
Εγω δεν ζω με εικασιες και ''σου'πα, μου'πες'' ουτε διαβαζοντας σαιτ τυπου
''http://www.thermopilai.org/''
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 27-08-2013, 14:46
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Κι ο Θόδωρος σοβαρά μιλάει, τα κουκουνάρια ήταν τηλεκατευθυνόμενα!
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 27-08-2013, 17:24
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι εγω κι αλλοι 9,999,999 ελληνες δεν το ξερουμε?? για δωσε φως....αλλα οχι ''μου ειπαν'', ''ακουσα''.......κατι αποδεδειγμενο.
Καταλαβαινεις νομιζω το γιατι, δεν μπορω να δεχθω οτι ο ''Θοδωρας σου εκλεψε το Βαραντερο αγαπητε Γιωργο.....'' ετσι απλα χωρις αποδειξεις και να τις φαει ο κακομοιρης ο Θοδωρας και βαραντερο να μην βρω!!!!!!
Δεν με ενδιαφερει το τι ''λεγεται'' και το τι ''ακουγεται'' θελω κατι πιο επισημο.
Οι εμπρηστές είχαν χρησιμοποιήσει εμπρηστικούς μηχανισμούς που ενεργοποιούνταν με κινητό τηλέφωνο.
Οι μυστικές υπηρεσίες της χώρας ταυτοποίησαν (ονόματα) τους εμπρηστές μέσα σε 2 μήνες ερευνών.
Το 2008 το έμαθα από το <<περιβάλλον>> Χηνοφώτη… μέχρι να το δώσει στην δημοσιότητα ο Πολύδωρας στην εφημερίδα <<κυριακάτικη Δημοκρατία>> στις 5-2-21012, ήταν << μου είπαν>> και φυσικά δεν το διέδωσα.


«Ένα πληροφοριακό σημείωμα των υπηρεσιών των Ενόπλων Δυνάμεων, το οποίο εδόθη στις 17 Νοεμβρίου 2007 στον τότε υπουργό Εθνικής Άμυνας, Βαγγέλη Μεΐμαράκη οι πυρκαγιές του θέρους 2007 σε σημαντικό αριθμό είναι έργο εξτρεμιστών Σκοπιανών, σε συνεργασία με αξιωματούχους των μυστικών υπηρεσιών των Σκοπίων». Μεταξύ της επταμελούς ομάδας που οργάνωσαν τις εγκληματικές αυτές πυρκαγιές είναι και κάποιοι αξιωματούχοι, επιχειρηματίες, αλλά και άνθρωποι που εμπλέκονται σε κυκλώματα ναρκωτικών. «Στόχος των επιχειρήσεων ήταν η αποσταθεροποίηση και η αποδυνάμωση της πολιτικής της Ελλάδας και η δημιουργία πολιτικής αστάθειας εν όψει των εξελίξεων για την ένταξη των Σκοπίων στο ΝΑΤΟ»,

Β.Πολύδωρας: Σκοπιανοί πίσω από τις καταστροφικές φωτιές του 2007 | Newsbomb.gr

το άρθρο στην εφημερίδα (απόκομμα)
ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-ΕΛΛΑΔΑ: ΔΙΑΚΛΑΔΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΡΟΦΟΡΙΩΝ/ΓΕΕΘΑ: "ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΜΕ ΑΛΒΑΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΑ ΕΚΑΨΑΝ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΤΟ 2007"

Ανεπίσημα σαφώς, μου είπαν ότι δεν βγήκε τότε στην δημοσιότητα γιατί φοβήθηκαν πογκρόμ κατά των Αλβανών. Εκτός της ηγετικής ομάδας των 7 υπάρχουν και άλλα ονόματα…Καμία δικαστική έρευνα δεν έγινε ακόμα και μετά την δημοσιοποίηση του εγγράφου και της ομολογίας του πρώην υπουργού…
Η δίκη και οι ένοχοι...����� ���� | ���� 2 ������� � ���� ��� ��� ������ ���� �����
Δίκη για τις πυρκαγιές στην Ηλεία: 180 χρόνια ποινή πρότεινε ο εισαγγελέας - NEWS247
Κίνδυνος παραγραφής | Eλλάδα | Ελευθεροτυπία
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 27-08-2013, 17:29
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
........
Καταλαβαινεις νομιζω το γιατι, δεν μπορω να δεχθω οτι ο ''Θοδωρας σου εκλεψε το Βαραντερο αγαπητε Γιωργο.....'' ετσι απλα χωρις αποδειξεις και να τις φαει ο κακομοιρης ο Θοδωρας και βαραντερο να μην βρω!!!!!!
.............
Καλά αυτή είναι οφθαλμοφανώς ανυπόστατη κατηγορία …
....τι να το κάνω το βαραντέρο ??? το GS μου είναι καλύτερο!!!

Reply With Quote
  #18  
Παλιό 27-08-2013, 18:18
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι εμπρηστές είχαν χρησιμοποιήσει εμπρηστικούς μηχανισμούς που ενεργοποιούνταν με κινητό τηλέφωνο.
Οι μυστικές υπηρεσίες της χώρας ταυτοποίησαν (ονόματα) τους εμπρηστές μέσα σε 2 μήνες ερευνών.
Το 2008 το έμαθα από το <<περιβάλλον>> Χηνοφώτη… μέχρι να το δώσει στην δημοσιότητα ο Πολύδωρας στην εφημερίδα <<κυριακάτικη Δημοκρατία>> στις 5-2-21012, ήταν << μου είπαν>> και φυσικά δεν το διέδωσα.


«Ένα πληροφοριακό σημείωμα των υπηρεσιών των Ενόπλων Δυνάμεων, το οποίο εδόθη στις 17 Νοεμβρίου 2007 στον τότε υπουργό Εθνικής Άμυνας, Βαγγέλη Μεΐμαράκη οι πυρκαγιές του θέρους 2007 σε σημαντικό αριθμό είναι έργο εξτρεμιστών Σκοπιανών, σε συνεργασία με αξιωματούχους των μυστικών υπηρεσιών των Σκοπίων». Μεταξύ της επταμελούς ομάδας που οργάνωσαν τις εγκληματικές αυτές πυρκαγιές είναι και κάποιοι αξιωματούχοι, επιχειρηματίες, αλλά και άνθρωποι που εμπλέκονται σε κυκλώματα ναρκωτικών. «Στόχος των επιχειρήσεων ήταν η αποσταθεροποίηση και η αποδυνάμωση της πολιτικής της Ελλάδας και η δημιουργία πολιτικής αστάθειας εν όψει των εξελίξεων για την ένταξη των Σκοπίων στο ΝΑΤΟ»,

Β.Πολύδωρας: Σκοπιανοί πίσω από τις καταστροφικές φωτιές του 2007 | Newsbomb.gr

το άρθρο στην εφημερίδα (απόκομμα)
ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-ΕΛΛΑΔΑ: ΔΙΑΚΛΑΔΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΡΟΦΟΡΙΩΝ/ΓΕΕΘΑ: "ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΜΕ ΑΛΒΑΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΑ ΕΚΑΨΑΝ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΤΟ 2007"

Ανεπίσημα σαφώς, μου είπαν ότι δεν βγήκε τότε στην δημοσιότητα γιατί φοβήθηκαν πογκρόμ κατά των Αλβανών. Εκτός της ηγετικής ομάδας των 7 υπάρχουν και άλλα ονόματα…Καμία δικαστική έρευνα δεν έγινε ακόμα και μετά την δημοσιοποίηση του εγγράφου και της ομολογίας του πρώην υπουργού…
Η δίκη και οι ένοχοι...����� ���� | ���� 2 ������� � ���� ��� ��� ������ ���� �����
Δίκη για τις πυρκαγιές στην Ηλεία: 180 χρόνια ποινή πρότεινε ο εισαγγελέας - NEWS247
Κίνδυνος παραγραφής | Eλλάδα | Ελευθεροτυπία
Αυτά ειναι τα στοιχεια Θόδωρα?

Φανταζομαι οτι εχουν εκδοθει διεθνη ενταλματα συλληψης των Βαλδιμηρ Ρ. (επιχειρηματια), Μανε Γ. (κατοικο Γκοστιβαρ, εμπορο), Τοτσε Κλοκ του Γ. (Αξιωματικος της υπηρεσιας πληροφοριων με ειδικοτητα την Ελλαδα), Πετσε Τ. (Δ/Της του γραφειου αντικατασκοπειας στην Ρεστη), Ιλια Μιν. του Μπ (υπευθυνος ασφαλειας του κυβερνωντος κομματος με αριθμο κυκλ.οχηματος ΕΤ-IS) και Πετσε (αξιωματικο μυστικων υπηρεσιων των σκοπιων με πινακιδα κυκλοφοριας ΟΗ-99) οι οποιοι μαζι με την τουρκικη ΜΙΤ, κατα το εγγραφο της ΕΥΠ, ευθυνονται για τις πυρκαγιες στην πελοποννησο το 2007!!!
Με τοσα στοιχεια, οπως αναφερονται στο αποκομμα της εφημεριδας, ειναι θεμα ωρων αντε μερων η συλληψη των........

Ε, τι εγινε? εχει εκδοθει τετοιο ενταλμα ¨η τους συγχωρησαμε..........???

Ρε Θοδωρα, σε εχω για εξυπνο ανθρωπο που προβληματιζεται και αναρωτιεται και δεν παιρνει ετσι ελαφρα την καθε δημοσιευση του καθε μπλοκ........
και μαλιστα εθνικιστων συγραφεων σαν τον Μανο Ηλιαδη ο οποιος αρθρογραφει και στην αναλογου υφους εφημεριδα Δημοκρατια κι εχει ενα προβλημα με την ΜΙΤ, τους τουρκους και γενικα οτιδηποτε εθνικιστικα εχθρικο προς την Ελλαδα.......ελα τωρα ρε Θοδωρα, τον Μανο Ηλιαδη βρηκες για αποδειξεις?
Αυτος ο τυπος στης 20/02/2012 παρουσιασε ενα βιβλιο του με τιτλο ''Η μυστικη δραση των τουρκων στην ελαλδα και η συγχρονη ΜΙΤ'', στον νοικιασμενο απο τον ιδιο χωρο της Λεσχης αξιωματικων (ΛΑΕΔ) επι της Βασ. Σοφιας με συντονιστη της συζητησης τον......Σάββα Καλεντερίδη!!!! Τον θυμασαι φανταζομαι και την αναμειξη του στην υποθεση Οτσαλαν.........ρε μην τρελαθουμε τωρα........αξιοπιστοι ο Ηλιαδης και ο Σαββας......

Last edited by GeorgeP; 27-08-2013 at 18:19.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 28-08-2013, 01:50
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Δεν έχει σχέση με Καλεντερίδη που δεν έχει έτσι κι αλλιώς καμία σχέση με την υπόθεση ή τον δημοσιογράφο που ως φορέας πρόβαλε την βούληση του πρώην υπουργού Πολύδωρα να μιλήσει.
Η έρευνα και τα στοιχεία προέρχονται από τις μυστικές υπηρεσίες της χώρας μετά από έρευνα το 2007 και όχι από δημοσιογράφους το 2012 ....

Οι έρευνες των μυστικών υπηρεσιών είναι τέτοιου είδους που δύσκολα εως απίθανα θα σταθούν σε δικαστήριο.
Ακόμα και οι Αμερικανοί για τέτοιες περιπτώσεις έχουν Γκουαντάναμο επίσημα και πολλά άλλα ...ανεπίσημα, γιατί πρέπει να λειτουργήσουν εκτός κάθε διεθνούς ή κρατικού νομικού δικαίου.
Οι έρευνες της ΕΥΠ παρουσιάζονται ως πληροφορίες ή πορίσματα στον αρμόδιο υπουργό και είναι θέμα πολιτικής βούλησης το εάν θα διαβιβαστούν στην αστυνομία και τους εισαγγελείς για νομική διερεύνηση.
Τα περιστατικά που η βούληση δεν υπήρξε ή ήρθε κατόπιν εορτής(εξάληψη στοιχείων ή παραγραφή αδικημάτων) είναι πάρα πολλά.Μην εκπλήσεσαι.
Δηλαδή, οι πληροφορείες έγιναν γνωστές τουλάχιστον στους υπουργούς Μεϊμαράκη, Χηνοφώτη, Πολυδωρα και σίγουρα στον τότε πρωθυπουργό Καραμανλή. Προωθήθηκαν στην δικαιοσύνη ? ... ΟΧΙ
Το 2012 που μίλησε ο Πολύδωρας, κλήθηκε από την δικαιοσύνη μαζί με τους συντάκτες του πορίσματος ή τους προϊσταμένους αυτών ...ώστε να αποφανθούν οι εισαγγελείς εάν είναι βάσιμες ή όχι ? ... ΟΧΙ
...
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 28-08-2013, 15:09
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Έξι χρόνια από τις φονικές πυρκαγιές στην Ηλεία

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχει σχέση με Καλεντερίδη που δεν έχει έτσι κι αλλιώς καμία σχέση με την υπόθεση ή τον δημοσιογράφο που ως φορέας πρόβαλε την βούληση του πρώην υπουργού Πολύδωρα να μιλήσει.
Η έρευνα και τα στοιχεία προέρχονται από τις μυστικές υπηρεσίες της χώρας μετά από έρευνα το 2007 και όχι από δημοσιογράφους το 2012 ....

Οι έρευνες των μυστικών υπηρεσιών είναι τέτοιου είδους που δύσκολα εως απίθανα θα σταθούν σε δικαστήριο.
Ακόμα και οι Αμερικανοί για τέτοιες περιπτώσεις έχουν Γκουαντάναμο επίσημα και πολλά άλλα ...ανεπίσημα, γιατί πρέπει να λειτουργήσουν εκτός κάθε διεθνούς ή κρατικού νομικού δικαίου.
Οι έρευνες της ΕΥΠ παρουσιάζονται ως πληροφορίες ή πορίσματα στον αρμόδιο υπουργό και είναι θέμα πολιτικής βούλησης το εάν θα διαβιβαστούν στην αστυνομία και τους εισαγγελείς για νομική διερεύνηση.
Τα περιστατικά που η βούληση δεν υπήρξε ή ήρθε κατόπιν εορτής(εξάληψη στοιχείων ή παραγραφή αδικημάτων) είναι πάρα πολλά.Μην εκπλήσεσαι.
Δηλαδή, οι πληροφορείες έγιναν γνωστές τουλάχιστον στους υπουργούς Μεϊμαράκη, Χηνοφώτη, Πολυδωρα και σίγουρα στον τότε πρωθυπουργό Καραμανλή. Προωθήθηκαν στην δικαιοσύνη ? ... ΟΧΙ
Το 2012 που μίλησε ο Πολύδωρας, κλήθηκε από την δικαιοσύνη μαζί με τους συντάκτες του πορίσματος ή τους προϊσταμένους αυτών ...ώστε να αποφανθούν οι εισαγγελείς εάν είναι βάσιμες ή όχι ? ... ΟΧΙ
...

καλα Οκ.........

απλα εχω τς αμφιβολιες μου........κι οπου υποτιθεται, αφου δεν το επιβεβαιωνουν, ανακατευονται οι μυστικες υπηρεσιες εγω κραταω πισινη.
Οπου δε, ανακατευονται εθνικοφρονες, Ηλιαδηδες και Καλεντεριδηδες, εγω κρατω δυο φορες πισινη........σορρυ ρε φιλε αλλα ειμαι πολυυυυυυυ δυσπιστος σε κατι τετοιες ''αποκαλυψεις'' και μαλιστα σε χωρους (ΛΑΕΔ) συμβολικα επιλεγμενους..
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!