GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 14-06-2010, 02:12
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Thumbs up Να γιατί GS Forum !!!

GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδυνατώ να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσω μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω.
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 14-06-2010, 06:53
katsanakis Ο/Η katsanakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Μoto: BMW K1200GT
Μηνύματα: 732
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Πόσο δίκιο έχεις ...
Θα με βρείς σύμφωνω για το ότι πρέπει να αρχίσουμε να αναφέρουμε τα καλά που μας συμβαίνουν ( στον καθένα μας είναι και κάτι διαφορετικό ), το χρειαζόμαστε για να αναπτερωθεί και το ηθικό μας ρε γαμώτο ( συγνώμη για την λέξη ) στη μιζέρια που μας έχουν εισάγει.

Μπράβο φίλε gandreas ! ! !:sm5::sm5:
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 14-06-2010, 07:21
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
Σάν πρώτη απάντηση στα καλά σου λόγια Ανδρέα θέλω να σε ευχαριστήσω εκ μέρους του GSforum, κι αυτό γιατί το νόημα που εκφράζεις φαίνεται οτι είναι αληθινό...Πράγματι γίνονται πολλές θυσίες για να διατηρηθεί το επίπεδο σε φιλικά όρια και όχι μόνον. Η προσπάθεια για καλές σχέσεις, εξυπηρέτηση, βοήθεια και πνεύμα μοτοσυκλετισμού είναι συνεχής παρ' όλα τα μικροεμπόδια που προκύπτουν στίς εκάστοτε των περιπτώσεων. Υπάρχει θέληση, κόπος και κόστος αλλά και συμβιβασμοί που διατηρούν αυτές τις σχέσεις σε ισορροπία και πιστεύω οτι η πλειονότητα των μελών το αντιλαμβάνεται και συνδράμει με τον τρόπο της για αυτό το αποτέλεσμα...! Νάσαι καλά !!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 14-06-2010, 08:47
GEO_K Ο/Η GEO_K βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200GS
Μηνύματα: 7,662
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Reply With Quote
  #5  
Παλιό 14-06-2010, 09:01
pirate Ο/Η pirate βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Ηράκλειο - ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,343
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
πολύ σωστά τα λες φίλε Ανδρέα το GS forum είναι μια μεγάλη οικογένεια ....!!!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 14-06-2010, 09:35
tonis17 Ο/Η tonis17 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μoto: BMW 1200GS
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

οχι μονο συμφωνω αλλα πιστευω οτι οποιος δεν ανηκει σε μια τετοια παρεα ειναι ο μεγαλος χαμενος.....

Reply With Quote
  #7  
Παλιό 14-06-2010, 11:14
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

υποπτα μου φαινονται ολα αυτα...κρατα μια πισινη!
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 14-06-2010, 11:20
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
υποπτα μου φαινονται ολα αυτα...κρατα μια πισινη!
Δεν έχεις κι άδικο!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 14-06-2010, 11:24
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχεις κι άδικο!
κρυβε λογια,θα σε μπαναρει ο βασιλης...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 14-06-2010, 11:32
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
Λέει μια ιστορία:

"Μια μύγα, επισκέφθηκε έναν ανθόκηπο. Σε κάποιο σημείο του ανθοκήπου, υπήρχε μια κουτσουλιά από ένα πουλί. Όπως ήταν φυσικό, η μύγα κατευθύνθηκε αμέσως εκεί. Όταν γύρισε στις υπόλοιπες μύγες την ρώτησαν τί βρήκε στον ανθόκηπο. Και εκείνη απήντησε: "Σκατά!"

Αντίθετα, μια μέλισσα επισκέφθηκε έναν οχετό. Σε κάποιο σημείο του οχετού, είχε φυτρώσει ένα λουλούδι. Όπως ήταν φυσικό, η μέλισσα κατευθύνθηκε αμέσως στο λουλούδι για να πάρει την γύρη. Στην επιστροφή, όταν οι υπόλοιπες μέλισσες την ρώτησαν τί βρήκε στον οχετό, απήντησε: "λουλούδια με γύρη!"

Ηθικό δίδαγμα: Όταν στο μυαλό μας έχουμε #####, παντού βλέπουμε #####, μιζέρια και γκρίνια!

Όταν το μυαλό μας και η ψυχή μας έχει καλοσύνη, παντού βλέπουμε το καλό και το ξεχωρίζουμε!

Να είσαι καλά Αντρίκο!
Τέτοια posts μας ενθαρρύνουν και μας δίνουν κουράγιο να συνεχίζουμε...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Να γιατί BOXER ! cm246 Αστεία Video 13 14-06-2010 20:22
Να γιατί μισούν το ποδόσφαιρο οι γυναίκες ! Carduelis Αστεία Video 7 01-03-2010 14:16
Να γιατί πρέπει να διαβάζουμε το Αθηνόραμα. vellos Κινηματογράφος 11 29-11-2009 10:38
Να γιατί πρέπει νάχουμε ενδοσυνεννόηση στο κράνος !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 19 23-06-2009 13:38
Να γιατί πήρα κινητήρα boxer! GS_maniac Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 22 31-03-2009 19:46


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!