GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 14-06-2010, 12:01
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

Γεια σου ρε Αντρέα!!!!!


Στους χαλεπους καιρους μας πρεπει να λέγονται και αυτα διοτι σαν το...παραδειγμα του Αρκα--περιτρυγιριζομαστε απο σκ@τ@........

Παντως Αντρέα ,

πρεπει να γινεις ΧΟΡΗΓΟΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ!!!!!

υ.γ.

Νομιζω οτι ολα αυτα τα κανεις γιατι κατα βάθος γουσταρεις που σε κραξαμε ολοι στις φωτο της Αναβύσσου που δεν φοραγες κρανος....παλιόπαιδο!!!!(ετσι για να μαθαινουν και οι νεοι τι κουμασι εισαι...)Παλιόπαιδο!!!!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 14-06-2010, 18:38
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
υποπτα μου φαινονται ολα αυτα...κρατα μια πισινη!
kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 14-06-2010, 19:17
saitman Ο/Η saitman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 2004
Μηνύματα: 4,238
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

λες και το εγραψα εγω!πραγματικα περιπου ενα χρονο ειμαι στο foroum και νοιωθω οτι τους ξερω ολους και αισθανομαι σαν το σπιτι μου.να στε καλα ολοι βρε παιδια!!
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 14-06-2010, 19:30
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giclas Εμφάνιση μηνυμάτων
kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν
φιλε μου απο τη στιγμη που ζουμε σε μια ελευθερη κοινωνια και το internet εχει μπει για τα καλα στη ζωη μας ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν πολλα forum τα οποια μπορει να απαρτιζονται απο ενα ατομο το λιγοτερο το καθενα.οποτε δε μπορω να ασχολουμαι με τις τακτικες και τον τροπο λειτουργιας του καθενος εξ αυτων και ουτε μ ενδιαφερει!γι αυτο για το οποιο μπορω να σου απαντησω ειναι για το gsforum το οποιο σεβεται τα μελη του,τα μελη σεβονται το forum και ο ενας τον αλλο!επισης η επιτυχια και η αξιοπρεπεια αυτου του forum αποδεικνειεται απο το σεβασμο που αυτο εχει κερδισει στο χωρο της μοτοσυκλετας και του μοτοσυκλετισμου(εμποροι μοτο,ανταλακτικων,αλλα forum και λεσχες κτλπ),οπως κι απο την ανταποκριση που υπαρχει σε καθε συναντηση,εκδρομη η εκδηλωση!
τελος να συμπληρωσω οτι δεν ειναι στις τακτικες αυτου του forum o διωγμος μελων...οποτε μη φοβασαι
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 14-06-2010, 21:38
xenos Ο/Η xenos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα-Κολονος
Μoto: gs 1200-06
Μηνύματα: 1,852
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 


ετσι ειναι!!:sm5:
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 14-06-2010, 23:00
GeorgeKoy Ο/Η GeorgeKoy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: BMW F650GS μια μάζα από σίδερα με δάκρυα και πόνο
Μηνύματα: 155
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Εγώ ακόμη φίλε μου δεν έχω ποιεί καφεδάκι ακόμη με τα παιδιά ! Αλλά χαμογελώ γιατί καταλαβαίνω αυτά που λες και όταν βλέπω μια GS αναρωτιέμαι «λες να είναι και αυτός μέλος ? »

GS familia . . .
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 14-06-2010, 23:49
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giclas Εμφάνιση μηνυμάτων
kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν
η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση......
πες ελευθερα τη γνωμη σου και δεν νομιζω να σε διωξει καποιος....
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 15-06-2010, 00:00
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
+1000 Κάπως έτσι το βλέπω κ εγώ το φόρουμ!
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 15-06-2010, 10:09
Epsime Ο/Η Epsime βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Ιλιον
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 470
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

:sm5:
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 15-06-2010, 20:05
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Να γιατί GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeKoy Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ ακόμη φίλε μου δεν έχω ποιεί καφεδάκι ακόμη με τα παιδιά ! Αλλά χαμογελώ γιατί καταλαβαίνω αυτά που λες και όταν βλέπω μια GS αναρωτιέμαι «λες να είναι και αυτός μέλος ? »

GS familia . . .
Έχεις δίκιο. Ελπίζω κάποια στιγμή να βάλουμε κάποιο διακριτικό πάνω στο μωρό μας για να γνωριζόμαστε.
Καφεδάκι οργανώνουν και στα μέρη σου αν δεν κάνω λάθος, βουυυυυυυρ.
Το familia κάτι από μαφία μου φέρνει
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Να γιατί BOXER ! cm246 Αστεία Video 13 14-06-2010 20:22
Να γιατί μισούν το ποδόσφαιρο οι γυναίκες ! Carduelis Αστεία Video 7 01-03-2010 14:16
Να γιατί πρέπει να διαβάζουμε το Αθηνόραμα. vellos Κινηματογράφος 11 29-11-2009 10:38
Να γιατί πρέπει νάχουμε ενδοσυνεννόηση στο κράνος !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 19 23-06-2009 13:38
Να γιατί πήρα κινητήρα boxer! GS_maniac Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 22 31-03-2009 19:46


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:30.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!