GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 27-03-2013, 02:07
Thanos-GS Ο/Η Thanos-GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μoto: GS 1200 σε μπλιεδακι....
Μηνύματα: 386
Προεπιλογή Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Προς όλα τα μέλη του φόρουμ.
Ανοίγω αυτό το θέμα για να διαμαρτυρηθώ και να ενημερώσω τα μέλη του φόρουμ για τη διαγραφή post που ανέβασα από το διαχειριστή Moby_gr.
Το post δημοσιεύτηκε σήμερα το απόγευμα στην ενότητα εκδρομές όντος Ελλάδας και αφορούσε εκδρομή που είχα κάνει εγώ προσωπικά με φίλο μου στα ζαγοροχώρια.
Να διευκρινίσω ότι το ποστάρισα αυτό αποτελούταν από ένα άρθρο αποκλειστικά δικό μου το όποιο είχα τη τιμή να δημοσιευτεί στο ηλεκτρονικό περιοδικό bike it.gr οπότε εγραψά το link καθώς και ευχαριστήρια προς το bike it και το Τάκη Μανιάτη για τη δημοσίευση του χωρίς να κάνω κάποια διαφήμιση στην ιστοσελίδα του πέραν της αναφοράς αυτής. Εδώ θα ήθελα να διευκρινίσω ότι δεν είμαι ούτε συνεργάτης έμμισθος του bike it ούτε υπάλληλος του ούτε τίποτα. Λόγο της προσωπικής μου γνωριμίας με το Τάκη δημοσιεύτηκε εκεί το άρθρο χωρίς να λάβω οικονομικό αντίτιμοo . Είχε γραφτεί αποκλειστικά από μένα πριν καιρό και δημοσιεύτηκε με σκοπό να ψυχαγωγήσει – ενημερώσει όσους το διαβάσουν και να βοηθήσει σε περίπτωση που επισκεφτούν τη περιοχή. Έτυχε να δημοσιευτεί στο bike it και αυτό είναι όλο… Στη λίγη ώρα που έμεινε δημοσιευμένο πρόλαβε και απέσπασε αρκετά θετικά σχόλια από τους συμφορουμητες.
Ο λόγος που κατέβηκε συμφώνα με το διαχειριστή Moby_gr είναι ότι δεν το μετέφερα αυτούσιο και έβαλα το link που παραπέμπει στη πηγή του άρθρου. Σας παραθέτω το μήνυμα που έλαβα από το διαχειριστή καθώς και την οργισμένη ομολογώ απάντηση μου αμέσως μετά ώστε ο καθένας να μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα .


Αγαπητέ φιλέ Θάνο

Σχετικά με τη βόλτα που ανέβασες, θα έχεις προσέξει πως δε συνηθίζεται να βάζουμε links σε αλλά sites.
Και βεβαία εσύ το συνέταξες αλλά εάν έχεις την καλοσύνη μετέφερε το αυτούσιο στο φόρουμ και στο τέλος κάνε και την αναφορά σου στο site του Τάκη.

Προς το παρόν το θέμα μεταφέρεται, αν αποφασίσεις να το δημοσιεύσεις ολόκληρο, στείλε μου ένα πμ, ώστε να το ενεργοποιήσουμε πάλι.

Σε ευχαριστώ, καλό σου βράδυ.


Αντώνης


ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ…. ΑΠΛΑ ΣΒΗΣΤΗΚΕ
Η απάντηση μου
Όχι δε θέλω να ανεβάσω τίποτα ούτε τώρα ούτε στο μέλλον...
Δε καταλαβαίνω τους λογούς που σας ενοχλεί ένα link από τη στιγμή που είναι γραμμένο από έμενα αποκλείστηκα όπως αναφέρεται και στο bike it άρα είναι και πνευματική μου ιδιοκτησία... Δεν είμαι επαγγελματίας και δεν έβγαλα χρήματα από αυτό ούτε μέσω του bikeit ούτε μέσω της δημοσίευσης του από το φόρουμ. Τις ταξιδιωτικές μου εμπειρίες μετέφερα και όπως θα ειδές το άρθρο αυτό βρήκε άμεσα απήχηση από τα μέλη του φόρουμ και είναι σφάλμα σου να το λογοκρίνεις και να στερείς τη δυνατότητα να το διαβάσουν και άλλοι. Κάθε μέρα ο καθένας ανεβάζει link από όπου να ναι και μάλιστα πολλοί ακόμα (και εγώ) έχουν υπογραφή με link...
αυτό τι είναι για παράδειγμα;;;
http://www.gsforum.gr/%CE%94%CE%B9%C...D%CE%9F-39460/
Οι bmwbikers δεν έδειξαν τέτοια αντιμετώπιση προς το άρθρο προφανώς είναι πιο ανοιχτό μυαλά από εσάς.

Θεωρώ προσωπική προσβολή αυτό που έγινε και δε πρόκειται να δεις μελλοντικό ποτ από μένα για τίποτα.... Όταν είναι να διοργανώσουμε καμία ομαδική είμαστε καλοι... τώρα που ανέβασα ένα άρθρο που άρεσε και στα μέλη τρώω πόρτα...
Συνεχίστε έτσι.....

Τα συμπεράσματα δικά σας και η κριτική καλοδεχούμενη αλλά πρώτα θα πω και γω 2-3 πραγματάκια σχετικά με το θέμα γιατί νιώθω ότι λογοκρίθηκα άδικα. Έχουμε δει κατά καιρούς post συμφορουμιτων να διαφημίζουν τα προϊόντα τους τις υπηρεσίες τους δίκες τους ή και τρίτων.
Παραδείγματα
http://www.gsforum.gr/gs-forum-road-...ol-back-38416/
http://www.gsforum.gr/%CE%A6%CF%81%C...D%CE%B1-36009/
http://www.gsforum.gr/%CE%A6%CF%81%C...service-33023/
http://www.gsforum.gr/%CE%A6%CF%81%C...ivities-33920/ (και με link μέσα παραπομπής στην ιστοσελίδα του)
κλπ κλπ…
Έμενα προσωπικά δε με ενοχλούν το αντίθετο μάλιστα μου αρέσουν γιατί ενημερώναμε για το τι παίζει στην αγορά.

Έχουμε δει και link από άλλες ιστοσελίδες όπως αυτό που ανέφερα στο μήνυμα μου στον Moby_gr
http://www.gsforum.gr/%CE%94%CE%B9%C...D%CE%9F-39460/
σας παραθέτω και την απάντηση του για αυτό το παράδειγμα…
Δεν ήταν ταξιδιωτικό ή κάτι άλλο ενδιαφέρον που να είναι ομορφότερο να το διαβάζεις μόλις ανοίγεις τη σελίδα και όχι να παραπέμπεσαι αλλού...
Δηλαδή στους κανονισμούς του φόρουμ υπάρχει Όρος που λέει αν ένα ποτ περιέχει link το σβήνουμε…. Εξαίρεση αποτελούν τα post που είναι μια ####κια και μίση και δε τα βλέπει κάνεις κλπ Τα ωραία που χουν απήχηση θα διαγράφονται….

Το συγκεκριμένο άρθρο ανέβηκε και σε άλλο φόρουμ στο όποιο πολλοί από εσάς είναι επίσης μέλη και παρόλο που έγινα μέλος πριν από λίγες μέρες μόνο κάνεις δε μου έσβησε τίποτα ούτε με πηρέ με τις κλωτσιές….
Την ώρα που γράφονται αυτές οι γραμμές ανταλλάξαμε μηνύματα με τον Moby χωρίς να συμφωνήσουμε σε κάτι και χωρίς να λάβω ακριβείς απάντηση για το λόγο διαγραφής του post πέραν του….
" δεν ενοχλεί το link, αλλά η εικόνα της παραπομπής σε (οποιοδήποτε!) άλλο site!!! "
Καθώς και ότι είναι εφαρμογή κανονισμών (οι οποίοι εφαρμόζονται όπως να ναι κατ εμέ)
Γι αυτό το λόγο αποφάσισα να ανεβάσω αυτό το ποτ τελικά.
Τι ενοχλεί δηλαδή η παραπομπή σε ένα site ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ το όποιο είναι ΔΩΡΕΑΝ… δεν είναι e-shop δε σου πουλαει κάτι….. δε σου ζητεί λεφτά…. Ε Λ Ε Ο Σ….
Γιατί δε σβήνονται και τα ποτ που περιέχουν link από μαγαζιά;;; και εγώ έχω ανεβάσει τέτοια που ξέρει το φόρουμ αν εγώ περνώ προμήθεια ή ακόμα να είναι και δικά μου;;;
Αυτά και τα συμπεράσματα δικά σας…. Απλά με ενόχλησε το γεγονός ότι χωρίς κάποια προειδοποίηση κατέβηκε ένα ποστ που μέσα σε λίγη ώρα που έμεινε στον αέρα έκανε θετική εντύπωση σε αρκετά μέλη… ….. Σβήνοντας το η διαχείριση πιστεύω ότι προσβάλει και αυτούς….. Μότο παρέα είναι το φόρουμ ή εταιρία;;;;για να καταλάβω κι εγώ που βρίσκομαι…
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 27-03-2013, 02:36
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Θάνο,

λυπάμαι για την έκταση που δίνεις στο θέμα, χρησιμοποιώντας αφενός προσωπικά μηνύματα τα οποία απαγορεύεται να δημοσιοποιούνται, αφετέρου χρησιμοποιώντας επιλεκτικά, απαντήσεις μου από αυτά....

Η ουσία της "προσωρινής" διαγραφής-μεταφοράς (και όχι λογοκρισίας-ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ!!!) του θέματος σου-όπως από το πρώτο μου μήνυμα ΞΕΚΑΘΑΡΑ σου ανέφερα, θα το ξαναπώ, είναι η εμφάνιση του ταξιδιωτικού σου και τίποτε παραπάνω, τίποτε λιγότερο.

Η ίδια τακτική έχει ακολουθηθεί και σε άλλες, παρόμοιες περιπτώσεις και αμέσως κατανοήθηκε το σκεπτικό του φόρουμ...

Εσύ επιμένεις να μη θες να καταλάβεις, αν και οι απαντήσεις σε όλα σου τα ερωτήματα δόθηκαν στα προσωπικά μηνύματα που ανταλλάξαμε.

Λυπάμαι που δεν μπορώ να γίνω περισσότερο κατανοητός, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε με σένα προσωπικά, ούτε με το bikeit, ούτε με άλλες ιστοσελίδες που κατά καιρούς ποστάρονται για να γίνουν αναφορές και παραπομπές σε διάφορα προϊόντα, κτλ.

Εάν ξανα-αλλάξεις γνώμη και θελήσεις να ποστάρεις στο μέλλον στο φόρουμ αυτό, ειδοποίησε με για να ενεργοποιήσουμε ξανά το ταξιδιωτικό σου, αυτούσιο όμως, με την περιγραφή και τις φωτογραφίες σου και φυσικά με αναφορά σε οποιοδήποτε άλλο site εσύ επιθυμείς.

Last edited by moby_gr; 27-03-2013 at 02:38.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 27-03-2013, 03:27
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Φίλε Θάνο,
παρόλο που – κακώς – δημοσιοποιείς προσωπικά μηνύματα,
εντούτοις, παρουσιάζεις μόνος σου, την σωστή υπόδειξη/παρότρυνση του Αντώνη …
Τι σου είπε που δεν κατάλαβες ???
Με απλά λόγια κ ευγενικά - πράγμα που θα έκανε με οποιοδήποτε μέλος μας,
σου ζήτησε να μας παρουσιάσεις πλήρες το εκδρομικό σου, εδώ στο φόρουμ μας,
όπως έχουν ήδη κάνει όλοι όσοι έχουν γράψει το εκδρομικό/ταξιδιωτικό τους
κ αν επιθυμείς, να βάλεις και το link του bikeit, όπου κι εκεί είναι ανεβασμένο …
Έτσι, θα είναι κ το δικό σου εκδρομικό ποσταρισμένο,
στην πλούσια ενότητα του GS Forum "Ταξίδια - Συναντήσεις"
και ανάμεσα σε εκατοντάδες άλλα αξιόλογα παρόμοια θέματα,
που "τρέχουν" ήδη στις σελίδες του GS Forum …


Eπίσης, από τα links που επικαλείσαι, κανένα μα κανένα, δεν αναφέρεται σε ταξιδιωτικό/εκδρομικό
Αναφέρονται σε άσχετα με ταξίδια θέματα ... γενικού ενδιαφέροντος ...
 
 
Όσο για το link του bikeit, δεν έχει "ανάγκη" διαφήμισης, γιατί έτσι κι αλλιώς, το επισκεπτόμαστε όλοι καθημερινά,
για την σφαιρική ενημέρωση που μας παρέχει …

Κι αν ακόμη πέρασε απ' το μυαλό σου "κάτι" για το συγκεκριμένο site,
αν και αδικαιολόγητο κατά την γνώμη μου - που το παραβλέπω,
λόγω της φιλικής σου σχέσης, όπως δηλώνεις, με τον Τάκη - θα σου υπενθυμίσω ότι,
το GS Forum ανήκει σ' αυτούς που στήριξαν το bikeit από την ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ δημιουργίας του μέχρι σήμερα
ΚΑΙ το στηρίζουν σθεναρά ΚΑΙ έμπρακτα, όπως κ το rideit ...

Και να συμπληρώσω, το GS Forum στηρίζει τα δυο sites του Τάκη, ΟΧΙ μόνο με πολλαπλά κλικαρίσματα,
αλλά με τις πολλαπλές συμμετοχές των μελών του ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ κ σε όλα τα levels ...

Αλλά κ αυτό το συννεφάκι (sic) θα σου διαλυόταν, αν έκανες μια ερώτηση κατευθείαν στον Τάκη,
o οποίος θα σου επιβεβαίωνε όλα όσα σου γράφω παραπάνω,
περί της φιλικής σχέσης ΚΑΙ υποστήριξης του φόρουμ μας προς τις επιχειρήσεις Μανιάτη ...
 
 
Μετά και τις κατ’ επανάληψιν εξηγήσεις του Αντώνη,
νομίζω ότι σου δόθηκαν OΛΕΣ οι απαντήσεις κ δεν σου έμεινε καμιά αμφιβολία
για τους καλοπροαίρετους λόγους που σου ζήτησε να μας παρουσιάσεις "ολοκληρωμένο" το όμορφο εκδρομικό σου …
 
 
 
 
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 27-03-2013, 09:21
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Χαλιέστε χωρίς λόγο κατ' εμέ.

Ένα όμορφο εκδρομικό ταξιδιωτικό θέμα, χάνει,κατά την γνώμη μου, όλη του την αίγλη όταν ανοίγοντάς το, έχει μια δυο προτάσεις και λινκ παραπομπής.
Σήκωσέ το πάλι αυτούσιο εδώ να το διαβάσουμε και να χαρούμε μαζί σου χωρίς να τρέχουμε δεξιά κι αριστερά.

Τα ταξιδιωτικά είναι από τις σημαντικότερες ενότητες του φόρουμ και καλό θα είναι να βρίσκονται εκεί όλα τα σχετικά θέματα συγκεντρωμένα και όχι σκόρπιες συνδέσεις και παραπομπές.

Φιλικά
Vaska
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 27-03-2013, 09:53
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Σήκωσέ το πάλι αυτούσιο εδώ να το διαβάσουμε και να χαρούμε μαζί σου χωρίς να τρέχουμε δεξιά κι αριστερά.

Τα ταξιδιωτικά είναι από τις σημαντικότερες ενότητες του φόρουμ και καλό θα είναι να βρίσκονται εκεί όλα τα σχετικά θέματα συγκεντρωμένα και όχι σκόρπιες συνδέσεις και παραπομπές.

Φιλικά
Vaska
Πολύ σωστά , ακριβώς έτσι .....

Τόσο απλά , όλοι προσπαθούν για το καλύτερο (και αυτοί που ποστάρουν εκδρομές και αυτοί που συντονίζουν τα θέματα)

Μην κοιτάμε το δένδρο (τις λεπτομέρειες links κλπ) και χάνουμε το δάσος (την ενημέρωση για την εκδρομή που πραγματοποιήθηκε) .


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 27-03-2013, 10:27
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαλιέστε χωρίς λόγο κατ' εμέ.

Ένα όμορφο εκδρομικό ταξιδιωτικό θέμα, χάνει,κατά την γνώμη μου, όλη του την αίγλη όταν ανοίγοντάς το, έχει μια δυο προτάσεις και λινκ παραπομπής.
Σήκωσέ το πάλι αυτούσιο εδώ να το διαβάσουμε και να χαρούμε μαζί σου χωρίς να τρέχουμε δεξιά κι αριστερά.

Τα ταξιδιωτικά είναι από τις σημαντικότερες ενότητες του φόρουμ και καλό θα είναι να βρίσκονται εκεί όλα τα σχετικά θέματα συγκεντρωμένα και όχι σκόρπιες συνδέσεις και παραπομπές.

Φιλικά
Vaska
Αχ βρε Μπιλ.... τα είπες όλα

@ Θάνο ....copy-paste Θάνο, αφου είσαι παλιά καραβανα στα φορουμ και τα ξέρεις...

Ενα ξερό λινκ είναι τουλάχιστον αγένεια ειδικα στις αγγελίες και στα ταξιδιωτικά....

Αλλο να βάλει κάποιος ένα κουτσομπολιό απο το yahoo news και άλλο ενα ταξιδιωτικό που θα μείνει στολίδι στο φόρουμ

cooool
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 27-03-2013, 11:34
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Ειρήνη υμίν...
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 27-03-2013, 13:23
REK Ο/Η REK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: ΚΑΝΤΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: BMW GS1200 ADV
Μηνύματα: 3,923
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

ρε εσύ Θάνο μην το παίρνεις προσωπικά δεν υπήρχε κάποια σκοπιμότητα απο τον Αντώνη

και αυτο το λέω και το γράφω γιατί ξέρω και εσενα αλλά και τον Αντώνη

είμαι βέβαιος για τις προθέσεις σου και το πόσο πολύ ήθελες να μας παρουσιάσεις το ταξιδιωτικό σου αυτούσιο και "καθαρό"

ας μείνουμε στην ουσία..στο ΤΑΞΙΔΙ,πάντα βέβαια εντός κανόνων



Reply With Quote
  #9  
Παλιό 27-03-2013, 14:01
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Thanos-GS Εμφάνιση μηνυμάτων


Αγαπητέ φιλέ Θάνο

Σχετικά με τη βόλτα που ανέβασες, θα έχεις προσέξει πως δε συνηθίζεται να βάζουμε links σε αλλά sites.
Και βεβαία εσύ το συνέταξες αλλά εάν έχεις την καλοσύνη μετέφερε το αυτούσιο στο φόρουμ και στο τέλος κάνε και την αναφορά σου στο site του Τάκη.

Προς το παρόν το θέμα μεταφέρεται, αν αποφασίσεις να το δημοσιεύσεις ολόκληρο, στείλε μου ένα πμ, ώστε να το ενεργοποιήσουμε πάλι.

Σε ευχαριστώ, καλό σου βράδυ.


Αντώνης

Θανο σορρυ ρε φιλε αλλα νομιζω παρεξηγησες και τα πηρες κρανιο χωρις λογο....
μονος σου εβγαλες τα παραπανω λογια του Αντωνη, που μονο προσβλητικα δεν ειναι....ισα ισα ειναι ευγενεστατος οπως παντα...

νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρες οι προθεσεις και η γραμμη απ τους διαχειριστες να υπαρχουν ατοφια τα ταξιδιωτικα των μελων σαν προικα του φορουμ, και σε καμια περιπτωση δεν νομιζω οτι εχουν τιποτα με εσενα η τον τακη η το bikeit που ολοι το διαβαζουμε ετσι κ αλλιως...αλλα και που εχει γινει κ γνωστο σε ολους μας μεσα απ το φορουμ για να λεμε την αληθεια...

εγω θα λεγα να το ανεβασεις ατοφιο και να σβηστει κ αυτο το θεμα διοτι δημιουργει αρνητικο κλιμα απ το τιποτα...

Reply With Quote
  #10  
Παλιό 27-03-2013, 14:03
phoenix Ο/Η phoenix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: Χαλκίδα
Μoto: R1200GS/05 βυζαντινο
Μηνύματα: 4,316
Προεπιλογή Απάντηση: Διαμαρτυρία για σβήσιμο post

θεωρω τον αντωνη πανω απο ολα εναν ευγενικο ανθρωπο αυτο βγηκε κιολας και απο το μνμ που δημοσιοποιησες
απο την αλλη μερια οσο καιρο ειμαι στο φορουμ βλεπω οτι υπαρχει μια στενη σχεση μεταξυ της παρεας μας και του τακη
αυτα τα δυο μου δεινουν το εναυζμα να κατανοησω οτι η συμπεριφορα του φορουμ απεναντι στο θεμα σου εχει να κανει με τους κανονιζμους του φορουμ και μονο
επειτα αν και λεω αν (για να μην παρεξηγηθω)εχει γινει καποιο λαθος στο παρελθον απο μερια φορουμ(δηλαδη αλλη συμπεριφορα σε παρομοιο θεμα) αυτο δεν αποτελει δεδικαζμενο αλλα παραλειψη διοτι το φορουμ ειναι μια παρεα συνεισφορας και μονο
οχι επαγγελματικος χωρος
ομως αυτο δεν επετε οτι δεν εχει την δυνατοτητα (το φορουμ) να μεταλασετε προς το καλυτερο και προς το δικαιοτερο βασιζομενο παντα στους κανονιζμους του αλλα και
στην ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΙΔΙΩΤΕΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ
με εκτιμηση
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:09.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!