GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 05-12-2013, 23:30
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Ανδρέας Μπελεγρής05/12/201313:105


Μετά την τραγωδία με την 13χρονη Σάρα, οι δήμοι θα βεβαιώνουν ότι πρόκειται για άπορους και η ΔΕΗ θα αναλαμβάνει να τους επανασυνδέει με το δίκτυο ηλεκτροδότησης - Τι συζητήθηκε στην κυβερνητική σύσκεψη

Τα ενεργειακά θέματα βρέθηκαν στο επίκεντρο της σύσκεψης στο Μέγαρο Μαξίμου υπό τον πρωθυπουργό, Αντώνη Σαμαρά, με τη συμμετοχή του αντιπροέδρου της κυβέρνησης, Ευάγγελου Βενιζέλου, και των υπουργών Ανάπτυξης και Περιβάλλοντος, κυρίων Χατζηδάκη και Μανιάτη.

Συγκεκριμένα συζητήθηκε το κόστος ενέργειας της ελληνικής βιομηχανίας αλλά και η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος σε νοικοκυριά που έχει γίνει διακοπή ρεύματος και ζουν κάτω από το όριο της φτώχειας. Σύμφωνα με κυβερνητικούς παράγοντες ήδη έχει δοθεί στην διοίκηση της ΔΕΗ να συνεργαστεί άμεσα με τους δήμους όλης της χώρας ώστε να υπάρξει γρήγορη αντιμετώπιση φαινομένων διακοπής ρεύματος σε οικογένειες που δεν μπορούν αντεπεξέλθουν στο κόστος.

Το επόμενο διάστημα οι δήμοι και τα υποκαταστήματα της ΔΕΗ, θα ενημερωθούν αρμοδίως, καθώς και οι αρμόδιοι φορείς θα προχωρήσουν σε έκκληση προς τις τοπικές κοινωνίες ώστε να αναφέρονται περιστατικά φτωχών οικογενειών χωρίς ρεύμα. Όταν θα ενημερώνονται σχετικά οι δήμοι, θα αιτούνται επανασύνδεση τα κατά τόπους υποκαταστήματα της ΔΕΗ και η διεύθυνση των υποκαταστημάτων θα ενημερώνει τους περιφερειακούς διευθυντές.

Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 05-12-2013, 23:46
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Ρε συ Γιώργη τι γίνεται εδώ, ο κόσμος ψωνίζει 8,5 δις από το Ιντερνετ και αυτοί κάνουν κοινωνική πολιτική με τα δικά μας λεφτά.

Αφού είπαμε δεν υπαρχουν φτωχοί στην Ελλάδα, πρόκειτε απλά για κάποιους που προτιμούν να πηγαίνουν βόλτες παρά να πληρώνουν το ρεύμα.

Για στείλε μία επιστολή διαμαρτυρίας στον Σαμαρά και στον Βενιζέλο.

Εντωμεταξύ ένας στην Πρέβεζα και παρολίγο μία οικογένεια στην Θεσ/νικη φροντίζουν να γεμίζουν τους πίνακες της στατιστικής και να δικαιώνουν την Μακιαβελική λογική σου...
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 05-12-2013, 23:52
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε συ Γιώργη τι γίνεται εδώ, ο κόσμος ψωνίζει 8,5 δις από το Ιντερνετ και αυτοί κάνουν κοινωνική πολιτική με τα δικά μας λεφτά.

Αφού είπαμε δεν υπαρχουν φτωχοί στην Ελλάδα, πρόκειτε απλά για κάποιους που προτιμούν να πηγαίνουν βόλτες παρά να πληρώνουν το ρεύμα.

Για στείλε μία επιστολή διαμαρτυρίας στον Σαμαρά και στον Βενιζέλο.

Εντωμεταξύ ένας στην Πρέβεζα και παρολίγο μία οικογένεια στην Θεσ/νικη φροντίζουν να γεμίζουν τους πίνακες της στατιστικής και να δικαιώνουν την Μακιαβελική λογική σου...
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 06-12-2013, 10:07
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Καιρός ήταν να σκεφτούν έστω για λίγο τον άνθρωπο.....
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 06-12-2013, 16:27
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε συ Γιώργη τι γίνεται εδώ, ο κόσμος ψωνίζει 8,5 δις από το Ιντερνετ και αυτοί κάνουν κοινωνική πολιτική με τα δικά μας λεφτά.

Αφού είπαμε δεν υπαρχουν φτωχοί στην Ελλάδα, πρόκειτε απλά για κάποιους που προτιμούν να πηγαίνουν βόλτες παρά να πληρώνουν το ρεύμα.

Για στείλε μία επιστολή διαμαρτυρίας στον Σαμαρά και στον Βενιζέλο.

Εντωμεταξύ ένας στην Πρέβεζα και παρολίγο μία οικογένεια στην Θεσ/νικη φροντίζουν να γεμίζουν τους πίνακες της στατιστικής και να δικαιώνουν την Μακιαβελική λογική σου...
Το παρατραβας ως αλλος ΣΥΡΙΖΑ@@@@@......δεν πειραζει εχω μεγαααααλη υπομονη. Μονον μην με παρεξηγησεις λογω γραφομενων, τα δικα σου τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ χειροτερα.......σαν να ξεχρεωνεις επιταγη συμπεριφερεσαι!!

Οταν μου βρεις ΕΝΑ ποστ μου που να λεω οτι δεν υπαρχουν φτωχοι εγω θα κατσω να με μαμησεις!!!!!!!

τωρα πλεον ειναι καθαρο γιατι προσεβληθεις με τους ''κατα ΣΥΡΙΖΑ ηλιθιους''

Δεν πειραζει, παντως κοιτα να κατασταλαξεις καπου.....κι αν ποτε βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και σε στυψει ακομα περισσοτερο διοτι λεφτα δεν θα βρει απο πουθενα και τον εσωτερικο δανεισμο που ονειρευεται θα τον ξεχασει αφου την ιδια μερα της εκλογης του οι τραπεζες θα εχουν αδειασει απο καταθεσεις, να βγεις και να αναλαβεις την ευθυνη της ψηφου σου....να πεις βρε αδερφε οτι εκανα '' χαζομαρα ¨η εξυπναδα'' .....
Αλλα τι λεω, ποσοι πρασινοι του 48% παραδεχονται σημερα το λαθος της ψηφου των που οδηγησε στην κοινωνικη πρασινη πολιτικη των 35 χρονων? Ποσοι απο αυτους παραδεχονται οτι το ''κοινωνικο συμβολαιο με τον λαο'' ειναι το ''ολοι μαζι τα φαγαμε΄΄?
Κανεις, αντιθετως θελουν να φανε κι αλλα τσαμπα.......αμ δε!!!!

Last edited by GeorgeP; 06-12-2013 at 16:46.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 06-12-2013, 17:54
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Το παρατραβας ως αλλος ΣΥΡΙΖΑmaniac......δεν πειραζει εχω μεγαααααλη υπομονη. Μονον μην με παρεξηγησεις λογω γραφομενων, τα δικα σου τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ χειροτερα.......σαν να ξεχρεωνεις επιταγη συμπεριφερεσαι!!


Τι εννοείς παρατραβάω, ούτε βρίζω, ούτε τίποτα και γράφω με επιχειρήματα ατράνταχτα !!! όχι σαν τα δικά σου του τύπου πεινάνε σήμερα, όσοι πεινούσαν το 1994 και ότι πάντα υπήρχε κόσμος που έχανε την ζωή του από τα μαγγάλια μέσα στο σπίτι άρα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Επιχειρήματα George, επιχείρηματα όχι δηκτικά σχόλια και ειρωνίες...


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν μου βρεις ΕΝΑ ποστ μου που να λεω οτι δεν υπαρχουν φτωχοι εγω θα κατσω να με μαμησεις!!!!!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων


Συγνώμη αλλά είναι κίνητρο για να ψάξω αυτό τώρα.....

Αρχίζεις πάντως να αναγνωρίζεις τα λάθη σου σιγά-σιγά, έστω και με πλάγιο τρόπο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα πλεον ειναι καθαρο γιατι προσεβληθεις με τους ''κατα ΣΥΡΙΖΑ ηλιθιους''
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων


Δεν πειραζει, παντως κοιτα να κατασταλαξεις καπου.....κι αν ποτε βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και σε στυψει ακομα περισσοτερο διοτι λεφτα δεν θα βρει απο πουθενα και τον εσωτερικο δανεισμο που ονειρευεται θα τον ξεχασει αφου την ιδια μερα της εκλογης του οι τραπεζες θα εχουν αδειασει απο καταθεσεις, να βγεις και να αναλαβεις την ευθυνη της ψηφου σου....να πεις βρε αδερφε οτι εκανα '' χαζομαρα ¨η εξυπναδα'' .....
Αλλα τι λεω, ποσοι πρασινοι του 48% παραδεχονται σημερα το λαθος της ψηφου των που οδηγησε στην κοινωνικη πρασινη πολιτικη των 35 χρονων? Ποσοι απο αυτους παραδεχονται οτι το ''κοινωνικο συμβολαιο με τον λαο'' ειναι το ''ολοι μαζι τα φαγαμε΄΄?
Κανεις, αντιθετως θελουν να φανε κι αλλα τσαμπα.......αμ δε!!!!
Κοίτα σταμάτα να προκαλείς τρόμο στον κόσμο, μου θυμίζεις ένα μπάρμπα μου, που μου έλεγε ότι θα έρθουν οι κομ#####στές να μας πάρουν τα σπίτια. κάπου στο 1984 που ψήφιζα για πρώτη φορά και του έλεγα για το ΠΑΣΟΚ.

Και το ΠΑΣΟΚ μην το βρίζεις, ούτε να λες σκ@τοψ@υχο τον Ανδρέα, καλά που ήρθε στην εξουσία και γέλασε λίγο το χειλάκι του κόσμου. Ποιός μας έβαλε στο ευρώ ε; Το ξέχασες και αυτό. Κοντή μνήμη έχεις Γιώργο.

Ο ίδιος ο Στουρνάρας είπε ότι αν το 2007 έπερνε ο Καραμανλής μέτρα δεν θα φτάναμε εδώ. Ασχολείτε όλος ο κόσμος με τον Τζοχατζόπουλο και τον Παπαντωνίου (καλώς), αλλά τον Ρουσσόπουλο, το Σουφλιά και τα άλλα καλόπαιδα της Ν.Δ που είναι ;
Βλέπεις μέχρι εκεί που βλέπει το Mega και το Σκαι Γιώργο, Πρετεντέρης & Παπαδημητρίου μαζί..
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 06-12-2013, 19:31
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]Τι εννοείς παρατραβάω, ούτε βρίζω, ούτε τίποτα και γράφω με επιχειρήματα ατράνταχτα !!! όχι σαν τα δικά σου του τύπου πεινάνε σήμερα, όσοι πεινούσαν το 1994 και ότι πάντα υπήρχε κόσμος που έχανε την ζωή του από τα μαγγάλια μέσα στο σπίτι άρα δεν υπάρχει πρόβλημα..
Το παρατραβας με την επιθεση σε εμενα.......δεν ειναι κακο και δεν φοβαμαι απλα δεν το περιμενα.
Να εισαι σιγουρος ομως οτι θα τυχεις απαντησεων στο ιδιο τονο και υφος......


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Επιχειρήματα George, επιχείρηματα όχι δηκτικά σχόλια και ειρωνίες....

επιχειρηματα ειναι οι αριθμοι και τα στατιστικα Σταυρο, οχι τα βιντεακια του CCVT με την καθε τυχαρπαστη δημοσιογραφο η οποια κανει αυτο ακριβως δακρυβρεχτα σχολια ανευ αριθμων και συγκριτικων στοιχειων με το χθες προς χαριν της τηλεθεασης απο ιντερνετικο κινεζικο αλλα εις την αγγλικην καναλι. Αυτα ειναι τα επιχειρηματα σου? Λιγα κι αναξιοπιστα........
Επισης, επιχειρηματα δεν ειναι η φοτογραφια με τον τυπο που ψαχνει στα σκουπιδια, καποτε αυτες εκαναν τον γυρο των καναλιων στις ειδησεις των 20:00 ελλειψη αλλων ειδησεων για να γεμισει ο χρονος.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνώμη αλλά είναι κίνητρο για να ψάξω αυτό τώρα.....


ψαξε, ψαξε δεν θα το βρεις.....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Αρχίζεις πάντως να αναγνωρίζεις τα λάθη σου σιγά-σιγά, έστω και με πλάγιο τρόπο.:


απο που προκυπτει α) το λαθος μου και β) οτι το αναγνωριζω?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Κοίτα σταμάτα να προκαλείς τρόμο στον κόσμο, μου θυμίζεις ένα μπάρμπα μου, που μου έλεγε ότι θα έρθουν οι κομ#####στές να μας πάρουν τα σπίτια. κάπου στο 1984 που ψήφιζα για πρώτη φορά και του έλεγα για το ΠΑΣΟΚ.


Εγω προκαλω τρομο? βρε εισαι στα καλα σου? Τρομο προκαλει ο ΣΥΡΙΖΑ με τις παλινοδειες των στελεχων του και τις δηλωσεις τους.
Ο Κος Μηλιος δεν το ειπε καθαρα και ξαστερα, ''160δις εχουν καταθεσεις οι ελληνες και θα τις χρησιμοποιησει για να χρηματοδοτησει τους ανημπορους και το χρεος?
Ο Μηλιος δεν λεει 1% φορολογια και στις ζημιογονες επιχειρησεις?
Ο Γλεζος δεν λεει οσοι εχουν μεχρι 20,000ε ετησιως εθελοντικα να δανεισουν το κρατος και οσοι ειναι πανω απο 20,000 το κρατος να τους φορολογει υποχρεωτικα?


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Και το ΠΑΣΟΚ μην το βρίζεις, ούτε να λες σκ@τοψ@υχο τον Ανδρέα, καλά που ήρθε στην εξουσία και γέλασε λίγο το χειλάκι του κόσμου. Ποιός μας έβαλε στο ευρώ ε; Το ξέχασες και αυτό. Κοντή μνήμη έχεις Γιώργο.

Kαλα μωρε εισαι με τα καλα σου? επειδη ο Αντρεας ηθελε να εκλεγεται καθε 4 χρονια και πηγε και δανειστηκε την μανα του και τον πατερα του για να γελασει το χειλακι του καθε πικραμενου (και το δικο μου ναι) περναμε αυτα που περναμε σημερα!! το ξεχασες???? δλδ για να γελασει το χειλακι σου πηγες και δανειστηκες, και οταν σου τα ζητησαν πισω εβαλες τα κλαματα κι αναγκασες ολη την οικογενεια σου να γινουν ζητιανοι!!!!!! Εισαι τρελος? Εγω μωρε εχω κοντη μνημη? (παρομοιωση κανω οπου εσυ=Ελλαδα /ΑΓΠ κι οπου οικογενεια=Ελληνες πολιτες)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]
Ο ίδιος ο Στουρνάρας είπε ότι αν το 2007 έπερνε ο Καραμανλής μέτρα δεν θα φτάναμε εδώ. Ασχολείτε όλος ο κόσμος με τον Τζοχατζόπουλο και τον Παπαντωνίου (καλώς), αλλά τον Ρουσσόπουλο, το Σουφλιά και τα άλλα καλόπαιδα της Ν.Δ που είναι ;
Βλέπεις μέχρι εκεί που βλέπει το Mega και το Σκαι Γιώργο, Πρετεντέρης & Παπαδημητρίου μαζί..
Παει το εχασες τελειως εσυ.......ο Στουρναρας το ειπε κι ειχε δικιο οπως δικιο ειχε και ο Μητσοτακης το 1990 αλλα ο λαος, ο βολεψιαρης λαος, ο λαος με το γελαστο χειλακι ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?
Πηγε και ψηφισε αυτον που τους εταζε λεφτα.....''λεφτα υπαρχουν'' τους ελεγε ενω ο αλλος ειπε ''η ελαλδα ειναι σε δυσκολη καμπη και θα πρεπει να παρουμε μετρα''..........
Στην αναγγελια των μετρων το 2007 (αν γινοταν) την επομενη ημερα θα ειχαμε εκλογες και θα εβγαινε ο ΓΑΠ, ε, αυτο εγινε 2 χρονια αργοτερα.........νομιζεις οτι τα δυο χρονια θα ητο αρκετα? εισαι στα καλα σου? για χωρα μιλαμε οχι για διαμερισμα με 4μελη οικογενεια που κι εκει αν η καταστροφη ειναι μεγαλη δεν φτανουν ουτε 20 χρονια......

Περιμενε γιατι και για τους δυο που αναφερεις κατι πηρε το αυτι μου.............

Οσο για το τι παρακολουθω στην τηλεοραση εχω αποδειξη πλειστακις οτι διαβαζω και δεν παρακολουθω ΤιΒι.....και μαλιστα διαβαζω απο ακρα δεξια μεχρι και ακρα αριστερα εντυπα τα οποια και σηκωνω ενιοτε κι εδω.
Ετσι κανουν ΠΙΑ οσοι θελουν να ενημερωθουν ΣΩΣΤΑ!! Τα μπαλκονια, οι πλατειες και η προσωπολατρεια πανε πεθαναν!!!

Last edited by GeorgeP; 06-12-2013 at 19:53.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 09-12-2013, 23:54
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Ασχετο με το θέμα, αλλά και τα υπόλοιπα που γράψαμε εκτός θέματος ήταν, οπότε καλύτερη η πλάκα!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 10-12-2013, 09:37
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ



Νότη μου έφτιαξες το πρωινό
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 10-12-2013, 10:25
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Νότη τι ώρα είναι ;
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:40.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!