GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > "Το ... κοπή τη πίττα"

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 14-02-2011, 18:04
malco Ο/Η malco βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: περιστερι
Μoto: πριν gs 1200 adv - τωρα gs 1200
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

ΜΠΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 1000 ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ.........:sm5:
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 14-02-2011, 18:17
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Και εσείς Δημήτρη(και όλοι οι φίλοι) να είστε καλά και του χρόνου να επαναλάβουμε την φετινή πανέμορφη εμπειρία
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 14-02-2011, 18:35
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Συγχαρητήρια για μια ακόμα φορά στα αγαπητά μας αδέλφια Νίκο και Δημήτρη:sm4:.
Εγώ πέρσι δεν είχα την χαρά να είμαι μαζί σας μια και νέο μέλος, αλλά φέτος ο πρώτος παράγοντας που με δελέασε ήταν το μέρος. Από τις πρώτες φωτογραφίες που ανεβάσατε ξετρελάθηκα και είπα ότι δεν θα το έχανα με τίποτα ακόμα και να χιόνιζε(δεν ήρθα με μηχανή). Ο καιρός όντος βοήθησε αλλά πιστεύω ότι το μέρος ήταν κίνηση ΜΑΤ για την τελική απάντηση όλων μας και ευελπιστώ και του χρόνου να είναι στο ίδιο ή σε καλύτερο μέρος.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 14-02-2011, 18:51
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
και του χρόνου να είναι στο ίδιο ή σε καλύτερο μέρος.
Spam on
Του χρόνου θα μας πάνε για σκοινάκια !!!

Spam off
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 14-02-2011, 18:54
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
Spam on

Του χρόνου θα μας πάνε για σκοινάκια !!!

Spam off
Γιατί άσχημα θα είναι?
αρκεί να έχουμε και ένα τροχόσπιτο για την γυναίκα μου
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 14-02-2011, 18:55
lempoi Ο/Η lempoi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Συγχαρητηρια Δημητρη και Νικο!!! και ολους οσους βοηθησαν!!!
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 14-02-2011, 19:02
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Η πρόθεση καλή, ο κόπος, όπως γλαφυρά περιεγράφη εκ του ενός των Διοσκούρων, πολύς, το αποτέλεσμα ακόμη καλύτερο.
Πολύς κόσμος πέρασε καλά. Ο λειτουργικός σχεδιασμός ξεκίνησε πριν από δύο μήνες και όλοι, αυτούς τους δύο μήνες, ανυπομονούσαμε να πάμε για την πίττα. Ταξιδέψαμε όλοι με ωραίο καιρό, κανένα ατύχημα δεν έγινε παρ΄ όλο τον μεγάλο αριθμό των μηχανών και αυτοκινήτων, περάσαμε υπέροχα και επιστρέψαμε όλοι σώοι και χαρούμενοι στα σπίτια μας.




Τα events, εμείς που ήρθαμε μόνο Κυριακή, δεν μπορέσαμε να τα παρακολουθήσουμε, αλλά ακούσαμε πολύ καλές εντυπώσεις. Τι χώματα, τι άσφαλτοι, τι λάστιχα, τι μηχανικοί, τι λουκάνικα (άσχετο αλλά επίκαιρο) και όλα αυτά σε τι όμορφο περιβάλλον. Και σε τι τιμές…
Τα τρενάκια όμως, τα πόνυ, η αλάνα και τα κατσικάκια για τα παιδάκια μας, τα ευχαριστηθήκαμε και μεις σαν άλλα παιδιά μαζί με αυτά.



Και περάσαμε όμορφα. Και του χρόνου να είναι καλά οι οργανωτές και οι περί αυτών, αλλά και εμείς για να τους ακολουθήσουμε.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 14-02-2011, 19:11
panagiotis.farmer Ο/Η panagiotis.farmer βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Ανω Διμηνιο Κορινθιας
Μoto: R1150GS(02) DRZ400S(04) DT175(80)
Μηνύματα: 4,764
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Και του χρονου με υγεια :sm5:
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 14-02-2011, 19:23
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλους όσους δουλέψανε
για να υλοποιηθεί αυτή η γιορτή που πιστεύω θα την καθιέρωση ποια το κράτος και σαν αργία ..



ΑΡΚΑΑΑΑΑ!!!!

























Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Λεοντόκαρδο( Νίκο Δουριδα) και τον Αρκα (Δημήτρη Δουριδα )που εδώ και 2 μήνες καθημερινά είχανε μια τρομακτική πίεση για να βγει το πρόγραμμα που είχανε στο μυαλό τους που και τελικά τους δικαίωσε και πιστεύω και με το παραπάνω... χάρηκα παρά πολύ που γνώρισα ανθρώπους που μου είχε δοθεί η ευκαιρία μόνο μέσα από αυτό το διαδικτιακο χώρο να τους μιλάω . Ήτανε ένα σαββατοκύριακο τόσο γεμάτο που νομίζω ότι έκανα μια εκδρομή όπως αυτής της Τουρκίας που είχε γίνει τον προιγουμενο χρόνο. Και πάλι κύριες μου και κύριοι σας ευχαριστώ θερμά . Και του χρόνου να είμαστε καλά και να απολαύσουμε άλλοι μια πίτα διοργανωμένοι άψογα(admin) και υλοποιημένη ( admin mod)και αποπερατωμένη από οοοολο το gs forum….
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 14-02-2011, 19:41
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Αγαπητοί συμφορουμίτες μου,

Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου, να εκφράσω στους Νίκο και Δημήτρη, καταρχήν, τα ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ, συγχαρητήρια, όσον αφορά την οργάνωση της εκδήλωσης, τον τόπο διεξαγωγής, την οργάνωση και την διαδικασία των δώρων, όπως επίσης ένα μεγάλο μπράβο και στους υπόλοιπους mods, οι οποίοι, αφιερώσανε πολύ προσωπικό χρόνο, αντί να είναι με τις οικογένειες τους, ώστε να έχουμε τέτοιο ποσοστό επιτυχίας και συμμετοχής...
Ομοίως θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο, σε συμμετέχοντες (μέλη και μη), που παραβρέθηκαν στην πίττα, όπου με την συμμετοχή τους, δημιούργησαν ένα υπέροχο και αξιοθαύμαστο αποτέλεσμα...

Βρέθηκα με άτομα, που μόνο, δια της οθόνης μου, τους έχω γνωρίσει, αλλά τώρα που βρεθήκαμε όλοι μαζί, διαπίστωσα το μεγαλείο της ψυχής τους... Δεν θέλω να πω ονόματα γιατί φοβούμε ότι θα αδικήσω άτομα, πάντως εντυπωσιάστηκα με την φιλικότητα αυτών των ανθρώπων, λες και γνωριζόμαστε χρόνια....

Σας ευχαριστώ όλους που μας προσφέρατε, σε εμένα και στην οικογένεια μου, ένα υπέροχο και αξέχαστο Σαββατοκύριακο.... Και του χρόνου πάλι....

Δεν μπορώ να μην το πω....
Να γιατί GS-FORUM…!!!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πώς κάνει ντουζ ένας άνδρας και πώς μια γυναίκα; Οι διαφορές! MARK Χιούμορ 10 28-12-2010 11:55
Πώς αλλάζει μια λάμπα..... evan400f Ανέκδοτα 10 02-12-2010 11:44
Πώς να νιώσετε καλύτερα όταν έχετε μια δύσκολη μέρα ή Διαχείριση Θυμού.. kostas_366 Χιούμορ 17 01-12-2009 00:39
Η πιο επιτυχημένη BMW όλων των εποχών gemara Γενικά - Μοτοσυκλέτα 22 12-05-2009 00:49
Πώς κάνεις έναν άντρα και μια γυναίκα ευτυχισμένους… p.l. Χιούμορ 6 18-02-2009 02:10


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!