GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > "Το ... κοπή τη πίττα"

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 29-01-2009, 16:15
arisxios Ο/Η arisxios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 2,718
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
αγαπητοι συμφορίτες θα ήθελα να προτείνω έτσι για το καλο!!!!στην κοπή της πιττας να βάλουμε όλοι απο 1 η 2 ευρώ και το άτομο που θα βρεί το φλουρί να του πάρουμε κάτι για την μοτο του!!

τι λέτε????
Το θέμα είναι λεπτό και εύκολα παρεξηγιέσαι
Όλα έχουν κανονιστεί χωρείς να χρεωθεί κανένα μέλος ούτε ένα Εβραίο οεο


Άρε Τάκη πάντα φιλότιμος !!!!!!!!!!!
  #32  
Παλιό 29-01-2009, 16:40
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από arisxios Εμφάνιση μηνυμάτων
Το θέμα είναι λεπτό και εύκολα παρεξηγιέσαι


Όλα έχουν κανονιστεί χωρείς να χρεωθεί κανένα μέλος ούτε ένα Εβραίο οεο


Άρε Τάκη πάντα φιλότιμος !!!!!!!!!!!


OK ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ SORRY...AΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.
ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ!!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ!!!!!

Last edited by wet & dirty; 29-01-2009 at 16:54.
  #33  
Παλιό 29-01-2009, 17:22
vtheo Ο/Η vtheo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Π.Φάληρο,Αττικής
Μoto: R1200 GSA
Μηνύματα: 1,343
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Έχουν γίνει πολλές συναντήσεις του forum και δυστυχώς σε καμία δεν μπόρεσα να έρθω.Αυτή όμως δε πρόκειται να τη χάσω.Μέσα και εγώ.

Vtheo--->>R1200 GSA (μονός)
  #34  
Παλιό 29-01-2009, 19:38
VILLY Ο/Η VILLY βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Varadero XL1000V '07
Μηνύματα: 548
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

1)ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ………?
2)Wet&Dry…………………μονός
3)Arkas……………………..τριπλός
4)Skippybi…………….…..διπλός
5)Ntinopoylos………………..?
6)Leonidas………………..τριπλός
7)riko46…………………....διπλός
8)yannis…………………...διπλός
9)adventure………….…..διπλός
10)Gsakis…………………….?
11)Fast&Furious……………..?
12)Portoleone……….……διπλός
13)Mexicanos………………..?
14)wolferin……….……...διπλός
=========================
φιλαρακια η παρεα απο Κεφαλονια
15)Νικος …………………...διπλός
16)Πετρος ………………….διπλός
17)Σταθης…………………. διπλός
18)Διονυσης………………. μονός
19)Γιωργος ………………..μονός
20)Σπυριδουλα….……... μόνη
21)Κωστας …………….....διπλός
22)Αλεξης ………………...μονός
23)Γιαννης …………….....μονός
=========================
24)Syan ……………..……...διπλός
25)Vtheo....................μονός
26)???

Σύνολο
25 μέλη & 39 άτομα


Μια χαρό πάει το πράγμα!
  #35  
Παλιό 29-01-2009, 19:51
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
OK ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ SORRY...AΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.
ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ!!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ!!!!!
συμφωνω με τον τακη!τι παρεξηγηση μπορει να γινει αν δωσει ο καθενας 2 euro και αυτος που θα βρει το φλουρι παρει ενα συμβολικο δωρακι για τη μηχανη???
εγω παντως αν δε μου τυχει θα κανω ενσταση για στημενη κοπη!!!
  #36  
Παλιό 29-01-2009, 20:31
vtheo Ο/Η vtheo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Π.Φάληρο,Αττικής
Μoto: R1200 GSA
Μηνύματα: 1,343
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνω με τον τακη!τι παρεξηγηση μπορει να γινει αν δωσει ο καθενας 2 euro και αυτος που θα βρει το φλουρι παρει ενα συμβολικο δωρακι για τη μηχανη???
εγω παντως αν δε μου τυχει θα κανω ενσταση για στημενη κοπη!!!
Εσύ Κώστα είπαμε το δώρο σου σε περιμένει μπροστινό φανάρι που παίρνει νερά!!!
  #37  
Παλιό 30-01-2009, 03:23
VILLY Ο/Η VILLY βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Varadero XL1000V '07
Μηνύματα: 548
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
OK ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ SORRY...AΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.
ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ!!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ!!!!!
Θεωρώ ότι πρέπει να μάθει ο φίλος μας.
Wet&dirty,υπάρχει ένας κακός δαίμονας που στοιχειώνει αγαπητέ μου φίλε.
Λίγο αλλά υπάρχει.
Σε προηγούμενη κοπή πίτας η καλή πρόθεση πολλών μελών έτυχε της οικονομικής εκμετάλλευσης από ένα και συγκεκριμένο άτομο που απλά .... τάβαλε στη τσέπη του και μας ζήτησε να το βουλώσουμε κιόλας.
Προσπαθούμε να το ξεχάσουμε αυτό όπως και γενικότερα μια κατάσταση και να προχωρήσουμε μπροστά. Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο εδώ μέσα και αυτό είναι θετικότατο και συνάμα ευχάριστο για όλους μας. Παλιούς & νέους!
Αυτό είναι όλο. Τίποτα παραπάνω.
Κατανοώ λοιπόν την επιθυμία των συντονιστών να μην υπάρχει κανένα οικονομικό αλισβερίσι γενικότερα, τώρα και στο μέλλον.
  #38  
Παλιό 30-01-2009, 11:41
droggitiszak Ο/Η droggitiszak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: zakynthos
Μoto: Africa Twin '93 + R1200 GS '08
Μηνύματα: 1,524
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

... σημειώσατε απουσία ...

ψηνότανε η γούνα μου να κατέβω αλλά δυστυχώς δεν θα μου το επιτρέψουν επαγγελματικοί λόγοι να παρευρεθώ καθώς θα πρέπει να βρίσκομαι στην Κέρκυρα για το Συνέδριο της Πρωτοβουλίας Αδριατικής - Ιονίου . Το παρεάκι είναι super και θα περάσετε υπέροχα !!! Με τις καλύτερες ευχές μου !!!
  #39  
Παλιό 30-01-2009, 11:58
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VILLY Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ ότι πρέπει να μάθει ο φίλος μας.
Wet&dirty,υπάρχει ένας κακός δαίμονας που στοιχειώνει αγαπητέ μου φίλε.
Λίγο αλλά υπάρχει.
Σε προηγούμενη κοπή πίτας η καλή πρόθεση πολλών μελών έτυχε της οικονομικής εκμετάλλευσης από ένα και συγκεκριμένο άτομο που απλά .... τάβαλε στη τσέπη του και μας ζήτησε να το βουλώσουμε κιόλας.
Προσπαθούμε να το ξεχάσουμε αυτό όπως και γενικότερα μια κατάσταση και να προχωρήσουμε μπροστά. Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο εδώ μέσα και αυτό είναι θετικότατο και συνάμα ευχάριστο για όλους μας. Παλιούς & νέους!
Αυτό είναι όλο. Τίποτα παραπάνω.
Κατανοώ λοιπόν την επιθυμία των συντονιστών να μην υπάρχει κανένα οικονομικό αλισβερίσι γενικότερα, τώρα και στο μέλλον.

Βασικα καλημερα !!!Φίλε Βασίλη δεν γνωρίζω τι εγινε στην προηγούμενη κοπή της πίτας...τωρα αν κάποιο λαμόγιο γιατι για έμενα αν εκανε αυτο που λές ειναι λαμόγιο!!!εκανε τα χρήματα μεροκάματο επρεπε να τον πέρνατε απο το αυτάκι και να τον κρεμάσετε στην πλατεία για παραδειγματισμο!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ-ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.


υ/σ αν αυτο το λαμόγιο ειναι ακόμα αναμεσά μας να του τα πάρετε σε αυτή την κοπη της πίτας
  #40  
Παλιό 30-01-2009, 14:28
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από VILLY Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ ότι πρέπει να μάθει ο φίλος μας.
Wet&dirty,υπάρχει ένας κακός δαίμονας που στοιχειώνει αγαπητέ μου φίλε.
Λίγο αλλά υπάρχει.
Σε προηγούμενη κοπή πίτας η καλή πρόθεση πολλών μελών έτυχε της οικονομικής εκμετάλλευσης από ένα και συγκεκριμένο άτομο που απλά .... τάβαλε στη τσέπη του και μας ζήτησε να το βουλώσουμε κιόλας.
Προσπαθούμε να το ξεχάσουμε αυτό όπως και γενικότερα μια κατάσταση και να προχωρήσουμε μπροστά. Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο εδώ μέσα και αυτό είναι θετικότατο και συνάμα ευχάριστο για όλους μας. Παλιούς & νέους!
Αυτό είναι όλο. Τίποτα παραπάνω.
Κατανοώ λοιπόν την επιθυμία των συντονιστών να μην υπάρχει κανένα οικονομικό αλισβερίσι γενικότερα, τώρα και στο μέλλον.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα καλημερα !!!Φίλε Βασίλη δεν γνωρίζω τι εγινε στην προηγούμενη κοπή της πίτας...τωρα αν κάποιο λαμόγιο γιατι για έμενα αν εκανε αυτο που λές ειναι λαμόγιο!!!εκανε τα χρήματα μεροκάματο επρεπε να τον πέρνατε απο το αυτάκι και να τον κρεμάσετε στην πλατεία για παραδειγματισμο!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ-ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.


υ/σ αν αυτο το λαμόγιο ειναι ακόμα αναμεσά μας να του τα πάρετε σε αυτή την κοπη της πίτας
Είδατε φίλοι μου μια μικρή διαφορά σε μια πρόθεση (πρόθεση = συντακτικός όρος) τί παρεξηγήσεις μπορεί να δημιουργήσει; O Βασίλης κάνει λόγο για προηγούμενη κοπή πίτας ενώ ο Τάκης μιλάει για την προηγούμενη.

Σας διαβεβαιώ λοιπόν πως αυτή η πίτα είναι η πρώτη που κόβουμε σαν forum και ουδεμία απολύτως σχέση έχουμε με παρατράγουδα του παρελθόντος που έλαβαν χώρα σε άλλα forum.

Πάγια τακτική μας είναι η αφιλοκερδής προσφορά προς τα μέλη μας. Έτσι λοιπόν η συμμετοχή στην εκδήλωση της πίτας είναι απολύτως δωρεάν και εάν και εφόσον διατεθούν κάποια δώρα προς κλήρωση, αυτά θα είναι απολύτως δωρεάν και θα προέρχονται από προσφορές των μελών μας και διαφόρων καταστημάτων.
Κλειστό θέμα

Tags
bmw, bmw moto, bmwmoto, forum, forumgs, gs forum, gs_gs, gsbmw, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Κάτω απ' την πινέζα του χάρτη της Ευρώπης gemara Καλώς ήλθατε 29 15-04-2009 20:37
Πολύ όμορφη η αρχική εικόνα του Forum vtheo Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 20 11-02-2009 00:54
Το βλέμμα του ροφού KostasGS Αστεία Video 4 27-12-2008 23:56
Audi A4 Allroad Quattro: Στην Ευρώπη την άνοιξη του 2009 arisxios Αυτοκίνητο 1 20-12-2008 19:08
Το νέο Honda Jazz ψηφίστηκε Αυτοκίνητο του 2009 teo40 Αυτοκίνητο 1 14-12-2008 18:21


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:42.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!