GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 17-07-2012, 00:45
intruder Ο/Η intruder βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: κοζανη
Μoto: gsx1250fa
Μηνύματα: 937
Προεπιλογή ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....) .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 17-07-2012, 00:48
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από intruder Εμφάνιση μηνυμάτων
μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....) .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?
Οχι...
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 17-07-2012, 00:50
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες
.
Για αυτό από την επόμενη φορά....

Reply With Quote
  #4  
Παλιό 17-07-2012, 01:08
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες

.
Για αυτό από την επόμενη φορά....

Φίλε Βαγγέλη, έτσι όπως πάει η κατάσταση,

αυτό θα είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 17-07-2012, 01:30
intruder Ο/Η intruder βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: κοζανη
Μoto: gsx1250fa
Μηνύματα: 937
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες
.
Για αυτό από την επόμενη φορά....

βαγγελα να πω οτι προσωπικα επειδη δεν με αρεσει να με ''πιανουν τον κολο'' θυμα δεν επεσα ποτες,αλλα ρε ####το λυπαμαι εκεινους που περνουν τα βουνα η τις ακρογιαλιες για να ξεσκασουν,και οταν φευγουν απο το μαγαζι εχουν φατσα καυμενου, που του βγικε ξινο ,ενιωσε οντως κοροιδο κ την ''αλλη φορα θα προτημησει να κατσει σπιτακι του .μετα η υπαιθρος ερημωνει κ περνει σβαρνα κ αλλους .......
δηλαδη ενας οικογενιαρχης θελει το 1/5 του σημερινου βασικου για να φαει με την οικογενεια του σε ΄΄οικογενιακη-παραδοσιακη'' ψησταρια? ειπαμε κανεις δεν παει με το ζορι ,αλλα ολα κυκλος ειναι

Last edited by intruder; 17-07-2012 at 01:33.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 17-07-2012, 01:40
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από intruder Εμφάνιση μηνυμάτων
μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....) .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?

Αδυνατώ να σε πιστέψω. Για όνομα του Θεού
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 17-07-2012, 01:43
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Βαγγέλη, έτσι όπως πάει η κατάσταση,

αυτό θα είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση ...


Εγώ αυτό Πρόεδρε το ζω από την ημέρα πού έγινα φαντάρος.

Εσείς τώρα το ανακαλύψατε.

Άρα πρωτοπόρος όπως πάντα.............
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 17-07-2012, 01:43
GEO_K Ο/Η GEO_K βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200GS
Μηνύματα: 7,662
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Reply With Quote
  #9  
Παλιό 17-07-2012, 07:32
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Να αεχισουμε να γραφουμε τη
Μαυρη Λιστα σε δικο της ξεχωριστο χωρο οπως αυτος?

Ομελετα στην πλατεια της Αρτοτινας
8 ευρω και 8 και η χωριατικη...Ουστ..
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 17-07-2012, 09:04
dimitrisgsx1400 Ο/Η dimitrisgsx1400 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μoto: SUZUKI GSX 1400
Μηνύματα: 489
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Ετσι ακριβως ειναι!! Πιστευεται οτι αν πεσει το ΦΠΑ στην εστιαση θα αλλαξει κατι στις τιμες????? μη τρελαθουμε ....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:53.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!