GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 23-05-2011, 14:23
blast Ο/Η blast βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Βολος
Μoto: Gs1200R Adv 07
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Είναι σαν καινούργια την έχω χρησιμοποίηση για λιγότερο από μια μέρα. Την είχα πάρει πριν 2 μήνες και από τότε την έχω και κάθετε μέσα στο κουτί της.. Την είχα αγοράσει 270 ευρώ και την δίνω για να φεύγει 200 ευρώ για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να την δείτε και εδώ ευχαριστώ



ASUS ENGTX560TI/2DI/1GD5 1GB PCI-E RETAIL - ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ - E-SHOP.GR

Reply With Quote
  #2  
Παλιό 03-06-2011, 12:33
blast Ο/Η blast βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Βολος
Μoto: Gs1200R Adv 07
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 03-06-2011, 13:14
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Kαλοπούλητη!




Jefe
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 10-06-2011, 18:22
blast Ο/Η blast βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Βολος
Μoto: Gs1200R Adv 07
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

νεα τιμη 190 ευρω
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 10-06-2011, 18:53
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Αν κάνεις μια γενναία κάθοδο ενημέρωσε με μπορεί να με ενδιαφέρει.
Η τωρινή τιμή είναι σαν καινούρια χωρίς ΦΠΑ.

Ευχαριστώ.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 10-06-2011, 20:44
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από blast Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι σαν καινούργια την έχω χρησιμοποίηση για λιγότερο από μια μέρα. Την είχα πάρει πριν 2 μήνες και από τότε την έχω και κάθετε μέσα στο κουτί της.. Την είχα αγοράσει 270 ευρώ και την δίνω για να φεύγει 200 ευρώ για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να την δείτε και εδώ ευχαριστώ



ASUS ENGTX560TI/2DI/1GD5 1GB PCI-E RETAIL - ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ - E-SHOP.GR

Απο περιεργεια, γιατι τη πουλας ??

Ειναι απο τις καλυτερες καρτες της αγορας για τη τιμη της αυτη τη στιγμη...

οσο αφορα τη τιμη, τα 190 ευρω δεν ειναι πολλα για τη συγκεκριμενη καρτα και αν και δεν αποτελει ευκαιρια σιγουρα ειναι καλη αγορα!

Last edited by Gemat; 10-06-2011 at 20:47.
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 12-06-2011, 09:22
blast Ο/Η blast βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Βολος
Μoto: Gs1200R Adv 07
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Την πουλάω τόσο μιας κ την χρησιμοποίησα μόνο μια φορά! Άρα ουσιαστικά είναι καινούργια η κάρτα! Ο λόγος που την πουλάω είναι ότι την έβαλλα πάνω στο pc μου το οποίο φοράει επεξεργαστή Intel Core στα 2,4ghz κ δεν είδα καμιά ουσιαστικά διαφορά ( ο υπολογιστείς μου έχει κλείσει 5αετια κ βαλέ) κ ότι κ η παλιά μου κάρτα δεν ήταν καμία της πλάκας (GF 8800 GTX)
. Πολλοί φίλοι μου είπαν ότι ο λόγος που δεν είδα κ ουσιαστική διαφορά ήταν ότι το pc μου είναι παλιό. Προσπάθησα να στήσω ένα καινούργιο μηχάνημα αλλά δεν παίζουν χρήματα και από να την έχω να κάθεται προτιμώ να την πουλήσω. Δίνεται μαζί και το τιμολόγιο αγοράς οπότε όποιος την πάρει θα έχει κ την εγγυηση.

Last edited by blast; 12-06-2011 at 09:23. Λόγος: Αλλαγή
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 14-06-2011, 14:13
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Λοιπόν το PC σου δεν μοιάζει τόσο ανίσχυρο. Ίσως δεν έχεις οθόνη με την κατάλληλη ανάλυση για να δεις διαφορά (πχ. 1920x1080). Βρίσκεις πολύ φτηνά τέτοιες οθόνες σήμερα.

Η 8800GTX (είχα και εγώ δυο - έχω ακόμα τη μια η άλλη κάηκε) είναι πολύ δυνατή κάρτα ακόμα και σήμερα αλλά πραγματικά απέχει πολύ από την 560.

Μπορείς αν το μηχάνημα σου παίρνει δυο PCIexpress γρήγορες (για VGA) να βάλεις και τις δυο και η 8800GTX να πάρει επάνω της τα physics (PhysX). Το έχω κάνει εγώ.

Από εκεί και πέρα το ότι μπήκε μια φορά ή δέκα στο μηχάνημα δεν μετράει για μια κάρτα γραφικών... δεν έχει φθορά (άντε να ήθελαν καθάρισμα τα ανεμηστηράκια) αλλά ΑΝ επιμένεις να την πουλήσεις πρέπει να μετράς χαμηλότερα από την τιμή της κάρτας ΧΩΡΙΣ το ΦΠΑ, όχι ΜΕ αυτό.

Ο λόγος είναι απλός. Θα προτιμήσουν όλοι αυτόν που μπορεί ακριβώς να πουλήσει έτσι (εγώ πχ. που μπορώ και έχω τιμολόγια δεν βλέπω έκπτωση στην πώληση σου έναντι σε μια καινούρια και αντίστοιχα αν έπαιρνα τέτοια καινούρια -στην ίδια τιμή- όταν την ξαναπούλαγα θα ξεκίναγα πολύ πιο χαμηλά).

Καλοπούλητη, η αρχική μου πρόταση παραμένει.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 14-06-2011, 14:29
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν το PC σου δεν μοιάζει τόσο ανίσχυρο. Ίσως δεν έχεις οθόνη με την κατάλληλη ανάλυση για να δεις διαφορά (πχ. 1920x1080). Βρίσκεις πολύ φτηνά τέτοιες οθόνες σήμερα.

Η 8800GTX (είχα και εγώ δυο - έχω ακόμα τη μια η άλλη κάηκε) είναι πολύ δυνατή κάρτα ακόμα και σήμερα αλλά πραγματικά απέχει πολύ από την 560.

Μπορείς αν το μηχάνημα σου παίρνει δυο PCIexpress γρήγορες (για VGA) να βάλεις και τις δυο και η 8800GTX να πάρει επάνω της τα physics (PhysX). Το έχω κάνει εγώ.

Από εκεί και πέρα το ότι μπήκε μια φορά ή δέκα στο μηχάνημα δεν μετράει για μια κάρτα γραφικών... δεν έχει φθορά (άντε να ήθελαν καθάρισμα τα ανεμηστηράκια) αλλά ΑΝ επιμένεις να την πουλήσεις πρέπει να μετράς χαμηλότερα από την τιμή της κάρτας ΧΩΡΙΣ το ΦΠΑ, όχι ΜΕ αυτό.

Ο λόγος είναι απλός. Θα προτιμήσουν όλοι αυτόν που μπορεί ακριβώς να πουλήσει έτσι (εγώ πχ. που μπορώ και έχω τιμολόγια δεν βλέπω έκπτωση στην πώληση σου έναντι σε μια καινούρια και αντίστοιχα αν έπαιρνα τέτοια καινούρια -στην ίδια τιμή- όταν την ξαναπούλαγα θα ξεκίναγα πολύ πιο χαμηλά).

Καλοπούλητη, η αρχική μου πρόταση παραμένει.
+1
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 14-06-2011, 19:33
blast Ο/Η blast βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Βολος
Μoto: Gs1200R Adv 07
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται κάρτα γραφικών Asus ΕΝ-GTX560TI 1GB PCI-E

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν το PC σου δεν μοιάζει τόσο ανίσχυρο. Ίσως δεν έχεις οθόνη με την κατάλληλη ανάλυση για να δεις διαφορά (πχ. 1920x1080). Βρίσκεις πολύ φτηνά τέτοιες οθόνες σήμερα.

Η 8800GTX (είχα και εγώ δυο - έχω ακόμα τη μια η άλλη κάηκε) είναι πολύ δυνατή κάρτα ακόμα και σήμερα αλλά πραγματικά απέχει πολύ από την 560.

Μπορείς αν το μηχάνημα σου παίρνει δυο PCIexpress γρήγορες (για VGA) να βάλεις και τις δυο και η 8800GTX να πάρει επάνω της τα physics (PhysX). Το έχω κάνει εγώ.

Από εκεί και πέρα το ότι μπήκε μια φορά ή δέκα στο μηχάνημα δεν μετράει για μια κάρτα γραφικών... δεν έχει φθορά (άντε να ήθελαν καθάρισμα τα ανεμηστηράκια) αλλά ΑΝ επιμένεις να την πουλήσεις πρέπει να μετράς χαμηλότερα από την τιμή της κάρτας ΧΩΡΙΣ το ΦΠΑ, όχι ΜΕ αυτό.

Ο λόγος είναι απλός. Θα προτιμήσουν όλοι αυτόν που μπορεί ακριβώς να πουλήσει έτσι (εγώ πχ. που μπορώ και έχω τιμολόγια δεν βλέπω έκπτωση στην πώληση σου έναντι σε μια καινούρια και αντίστοιχα αν έπαιρνα τέτοια καινούρια -στην ίδια τιμή- όταν την ξαναπούλαγα θα ξεκίναγα πολύ πιο χαμηλά).

Καλοπούλητη, η αρχική μου πρόταση παραμένει.
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και για το κόπο σου ! Θα κοιτάξω να κάνω αυτό που μου είπες!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πως θα ήθελε ένας άντρας την Χριστουγεννιάτικη κάρτα spot Χιούμορ 12 22-12-2010 14:17
''Κίτρινη κάρτα'' SUPER SUPER ΑΝΕΚΔΟΤΟ MARK Χιούμορ 10 11-10-2010 09:39
Πωλείται NETBOOK ASUS με 11,6'' οθόνη Black_Shadow Πωλήσεις γενικώς 2 20-06-2010 08:40
Πωλείται XR 650 Πάνος Πωλήσεις μοτοσυκλετών 0 25-11-2009 17:40


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:53.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!