GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Πολιτισμός

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 16-11-2009, 13:16
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
Τις κότες πιά οργάνωση τις προστατεύει από τα δόντια των σκύλων (και των ανθρώπων φυσικά)...

Τις κότες τις μαζεύουν στο κοτέτσι
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 16-11-2009, 14:00
soter3gm Ο/Η soter3gm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αιγάλεω R1100 RT
Μoto: R1100RT
Μηνύματα: 1,040
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Τις κότες τις μαζεύουν στο κοτέτσι
Το βράδυ Παναγιώτη ..Το βράδυ της μαζεύουν στο κοτέτσι, το σκυλί της έτρωγε το πρωί και κατά τη κακή συνήθεια τους απλά της έπνιγε και της άφηνε.

Δεν είναι λίγες οι φορές που και εγώ θα ήθελα να τουφεκίσω μερικά "κοπρόσκυλα" σε κάτι χωριά που παραλίγο να με στείλουν στο γκρεμό μόνο και μόνο επειδή πέρασα από τον δρόμο του σπιτιού τους
Οι φιλοζωικές οργανώσεις και τα λοιπά ιδρύματα αν θέλουν να δείξουν πόσο καλοί είναι, να τα μαζέψουν και να τα ταΐζουν τα αδέσποτα, όχι να τα αφήνουν στο έλεος του Θεού και του οποιουδήποτε θέλει να το παίξει φιλόζωος καιροσκοπικά και προς ανάδειξη του.
Από έναν τέτοιο μ......κα έχω δύο καλές τρύπες στη δεξιά μου γάμπα και που εδώ στην Αθήνα πηγαίνοντας για δουλειά
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 16-11-2009, 14:22
essel Ο/Η essel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: athens
Μoto: K1200GT
Μηνύματα: 1,446
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Από έναν τέτοιο μ......κα έχω δύο καλές τρύπες στη δεξιά μου γάμπα και που εδώ στην Αθήνα πηγαίνοντας για δουλειά
__________________
Την συνέχεια του σκύλου????? .....έζησε ???...τον δάγκωσες και σύ????
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 16-11-2009, 14:30
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Reply With Quote
  #15  
Παλιό 16-11-2009, 14:52
soter3gm Ο/Η soter3gm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αιγάλεω R1100 RT
Μoto: R1100RT
Μηνύματα: 1,040
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από essel Εμφάνιση μηνυμάτων
Την συνέχεια του σκύλου????? .....έζησε ???...τον δάγκωσες και σύ????
έζησε έζησε o λακαμ.... που τα τάιζε στο δρόμο την άκουσε σαράουντ δεν ήξερε από που να φύγει μόλις τον έπιασα στο στόμα μου και ήταν και γνωστός εστιάτορας σε "ΙΝ" μαγαζί στο γκάζι

Last edited by soter3gm; 16-11-2009 at 14:55.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 16-11-2009, 15:10
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από soter3gm Εμφάνιση μηνυμάτων
Το βράδυ Παναγιώτη ..Το βράδυ της μαζεύουν στο κοτέτσι, το σκυλί της έτρωγε το πρωί και κατά τη κακή συνήθεια τους απλά της έπνιγε και της άφηνε.

Δεν είναι λίγες οι φορές που και εγώ θα ήθελα να τουφεκίσω μερικά "κοπρόσκυλα" σε κάτι χωριά που παραλίγο να με στείλουν στο γκρεμό μόνο και μόνο επειδή πέρασα από τον δρόμο του σπιτιού τους
Οι φιλοζωικές οργανώσεις και τα λοιπά ιδρύματα αν θέλουν να δείξουν πόσο καλοί είναι, να τα μαζέψουν και να τα ταΐζουν τα αδέσποτα, όχι να τα αφήνουν στο έλεος του Θεού και του οποιουδήποτε θέλει να το παίξει φιλόζωος καιροσκοπικά και προς ανάδειξη του.
Από έναν τέτοιο μ......κα έχω δύο καλές τρύπες στη δεξιά μου γάμπα και που εδώ στην Αθήνα πηγαίνοντας για δουλειά
Σωτήρη επειδή το θέμα το ξέρω σχετικά καλά σου λέω ότι οι φιλοζωικές οργανώσεις κάνουν ότι μπορούν για να μαζεύουν τα αδέσποτα , που δυστυχώς αφήνουν στο δρόμο οι ανεύθυνοι ιδοκτήτες τους. Παίρνουν τα ζωάκια από τα pet shops (άλλο έγκλημα αυτό) τα κάνουν δώρο στα παιδάκια τους (λές και είναι λούτρινα παιχνίδια) και μετά από κανά δίμηνο που τα βαρεθούν ή αρχίσουν οι υποχρεώσεις παρατάνε τα άτυχα ζωάκια στους δρόμους. Δεν μιλάω για τους άλλους που τα ζευγαρώνουν κιόλας και γεμίζουν τους δρόμους με αδεσποτάκια. Πόσα να μαζέψουν οι φιλοζωικές οργανώσεις όταν δεν έχουν την στοιχειώδη οικονομική υποστήριξη ή τα μέσα για να φιλοξενήσουν τα άτυχα αυτά πλασματάκια.
Σωτήρη καλέ μου φίλε, δεν φταίουν τα ζωάκια,φταίνε οι ανεύθυνοι άνθρωποι.

Υ.Γ. Και γιατί οι κότες να κυκλοφορούν ελεύθερες ΄το πρωί και όχι οι σκύλοι
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 16-11-2009, 15:13
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Σωτήρη τα σκυλιά γίνονται κατά την δική σου άποψη ''κοπρόσκυλα'' από την βάναυση συμπεριφορά των ανθρώπων.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 16-11-2009, 15:56
soter3gm Ο/Η soter3gm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αιγάλεω R1100 RT
Μoto: R1100RT
Μηνύματα: 1,040
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωτήρη τα σκυλιά γίνονται κατά την δική σου άποψη ''κοπρόσκυλα'' από την βάναυση συμπεριφορά των ανθρώπων.
Παναγιώτη ο σκύλος που είχα ψόφησε στα βαθιά του γεράματα και έκλαιγα για πολύ καιρό, όπως και για τον γάτο μου.
Συμφωνώ από ανεύθυνους γίνονται έτσι τα ζώα ΑΛΛΑ δεν φταίω σε τίποτα εγώ και όσοι είναι παθόντες από τη συμπεριφορά και τη κακοτροπία αυτών των ελεεινών τύπων. Την ασφάλειά μου ποιος θα την υπερασπιστεί αν δεν το κάνω μόνος μου σε αυτόν τον τόπο? εντάξει σε εμένα έγινε μέσα στην Αθήνα αλλά σε άλλους έγινε σε κάτι κατσικοχώρια και περίμεναν ασθενοφόρο και οδική βοήθεια από τα κοπρόσκυλα που τους όρμισαν αυτοί που θα βρουν το δίκιο τους ? που θα το ζητήσουν?
Εντάξει η φιλοζωία αλλά μέχρι ενός σημείου από εκεί και μετά καταντάει κάτι άλλο ....
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 16-11-2009, 16:05
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Σωτήρη επειδή το φορουμ ειναι μοτοσυκλετιστικό καλύτερα να τα πούμε σε κανένα καφέ
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 16-11-2009, 16:51
daflos Ο/Η daflos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: BMW-R1200GS
Μηνύματα: 95
Προεπιλογή Απάντηση: Σφυροκόπησε σκύλο επειδή του έτρωγε τις κότες !!!!!!!!

Το φόρουμ μπορεί να είναι μοτοσικλετιστικό αλλά αναρτήθηκε ήδη εδω.Και αν μου επιτρέπεις να πω και εγώ τη γνώμη μου,είμαι και εγώ παθων όπως ο soter3mg απο κατοικίδιο(αφού δεν θέλετε να ακούσετε το κοπρόσκυλο)σε ένα χωριό εξω από τη Θήβα.Ο ιδιοκτήτης του(κάτοικος του χωριού)μου είπε:και τώρα τι θέλεις.Να σου ζητήσω συγνώμη;;;;Αααααα δεν σας είπα τι έπαθα.Με ένα ΧΤ πριν 4-5 χρόνια πέρναγα από το χωριό και ο σκύλος βγήκε από την ανοιχτή αυλόπορτα και μου τράβαγε το παντελόνι μέχρι που μου το έσκισε.Ευτυχώς, με τα χίλια ζόρια,κρατήθηκα όρθιος και δεν έσπασα τα μούτρα μου στον χωματόδρομο.Αν έλεγα και καμιά κουβέντα παραπάνω για το παντελόνι,οι φίλοι του σκυλοιδιοκτήτη καραδοκούσαν να με καταπιούν.Άσε που διάβαζα στα μάτια τους:Καλά σου έκανε ρε ####παιδο ο σκύλος.Άμα τολμάς ξαναπέρνα από δω.Θα μου πεις γιατί δεν πήγα στην τοπική αστυνομία;;;Βοβήθηκα οτι θάχα την ίδια αντιμετώπησηΕίχα και εγώ σκύλο για 14 χρόνια, μέχρι που ψόφισε από γειρατιά.Κανένας δεν μιλάει για τα δικάμας συλιά.Για τα αδέσποτα μιλάμε,που καμιά φορά είναι .....πολύ ενοχλητικά !!!!!!!!!!(το λέω ευγενικά για να μην $#%%#^%#&#%*#)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Φυλακή επειδή σκότωσε τρεις γίδες georgekostas Επικαιρότητα 2 22-10-2009 22:44
Εξαφανίστε τις πόρτες του αυτοκινήτου σας. Black_Shadow Αυτοκίνητο 9 11-08-2009 10:41
Προλάβετε τις 8 παθήσεις του καύσωνα Alext Υγεία 3 19-07-2009 04:28
Μια απ' τις καλύτερες απάτες του E-Banking !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 9 09-03-2009 22:11


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:25.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!