GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 14-10-2010, 20:41
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Ψιλοάσχετα
Στο γήπεδο Καραϊσκάκη ρωτάω σεκιούριτι αν γράφουν πάνω στο πεζοδρόμιο και μου απαντάει απορημένος !!!
Γιατί? αφού είναι για τις μηχανές!!!
Αυτό είναι η ελληνική παιδία και φυσικά την έχω και εγώ μια και την έβαλα πάνω.

Σωματικός Έλεγχος στην πύλη, πόρτα .
-Τους ρωτάω αν αυτό το πράγμα που σου περνάνε από πάνω μέχρι κάτω γίνει κόκκινο και σφυρίζει τι σημάνει?
-Μου απαντάνε ότι κάποιο μέταλλο ανίχνευσε.
-Τους ρωτάω, γιατί τότε τους αφήνετε και περνάνε αφού σφυρίζει?
-Μου απαντήσανε με ένα χαμόγελο ευτυχίας και αμηχανίας
Γενικά οι νόμοι είναι για να τους καταπατάμε, είμαστε έλληνες και το δείχνουμε παντού


Reply With Quote
  #42  
Παλιό 14-10-2010, 22:12
jimm Ο/Η jimm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ-αθηνα
Μoto: KAWASAKI-Versys
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gazi Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίδες....
Η Δουλειά του Αστυνομικού δεν είναι εύκολη...Γνωρίζει κανείς μας το τι βλέπουν αυτοί οι άνθρωποι καθημερινά?
Γνωρίζει κανείς το μισθό τους??*αν ναι,με αποδεικτικά στοιχεία*
Γνωρίζει κανείς οτι είναι οι πρώτοι εκτεθιμένοι απέναντι στην κάθε είδους τρομοκρατική πράξη??Γνωρίζει κανείς οτι πραγματικά τρέχουν όλο το 24ωρο??
Γνωρίζει κανεις μας ΜΑΧΙΜΟ αστυνομικό???
Σαφώς υπάρχουν και τα λαμόγια που ομως υπάρχουν σε όλες τις δουλειές...
Σε θέμα παραβίασης του ΚΟΚ εννοείται οτι το καταγγέλω και εγώ όπως επίσης και την επιδεικτική μαγκια κάποιον που χρησιμοποιούν τα υπηρεσιακά οχήματα προς υποβολή του εγώ τους....
Αυτά...



Οσο για την ομάδα ΔΙΑΣ....Παιδιά,κάνουν δουλειά αυτοι οι πιτσιρικάδες!!!Μπορεί οχι όλοι αλλά ενα 90% κάνει σωστά τη δουλειά της!!


Reply With Quote
  #43  
Παλιό 15-10-2010, 00:30
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Το βασικό είναι ότι δεν βλέπω κανείς να σέβεται τις υπηρεσίες της ελληνικής αστυνομίας. Όντος είναι δύσκολο να επιτευχτεί μια και η πλειοψηφία της αστυνομίας δες σέβεται η ίδια την δουλειά της. Κατά κύριο λόγο, λόγο χρημάτων και το ξέρω από πολλούς νέους τροχονόμους που συναναστρέφομαι.
Όταν λέω να σεβαστούν την δουλειά τους, εννοώ να την κάνουν σωστά και να αποβάλουν την λογική του στυλ , εγώ να πάω που παίρνω 3,60€?.
Ξέρω φυσικά και παιδιά που θα έπεφταν και στον γκρεμό για την δουλειά τους αλλά δυστυχώς είναι μετρημένα στα δάκτυλα. Είναι οι λεγόμενοι στρατόκα…λοι που τους έχουμε μεγάλη ανάγκη
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 15-10-2010, 12:30
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Καλημέρα σε όλους. Ναι είναι μεγάλο θέμα η παραβίαση του κοκ από τα σώματα ασφαλείας (κ όχι μόνο της αστυνομίας). Εγώ θα ήθελα σε αυτό το θέμα να προσθέσω κ ένα αλλο στη συζήτηση. Έχει δικαίωμα ο τροχονόμος να προτρέπει οδηγούς να παραβαίνουν τον κ.ο.κ. κατ εξακολούθηση κ μάλιστα χωρίς να συντρέχει ιδιαίτερος λόγος? Τι εννοώ? Τους τροχονόμους που κάνουν κουμάντο στους θεατές (δεν έχει σημασία ποιας ομάδας) του Ολυμπιακού, να παρκάρουν ΠΑΡΑΝΟΜΑ κ δημιουργώντας ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ συνθήκες επί της λεωφόρου κηφισού και μάλιστα στον κλάδο εξόδου από το ΣΕΦ. είναι άκρως επικίνδυνο και παράνομο καταρχάς και σε δεύτερη μοίρα βάζω το συγκοινωνιακό κομμάτι. Δηλαδή τις προάλλες είχε κολλήσει ένα απορριμματοφόρο στον κλάδο εξόδου του ΣΕΦ γιατι είχαν παρκάρει δεξιά αριστερά οχήματα πολύ στενά. Μετά από κανένα 10 λεπτο κ με τη βοήθειά μας κατάφερε ο άνθρωπος να απεγκλωβιστεί. Δηλαδή αν ήταν καμια νταλικα τι θα γινόταν? θα περιμέναμε πότε θα τελείωνε το παιχνίδι ο Ολυμπιακός κ θα έτρωγε το βρώμικό του ο τύπος μέχρι να γυρίσει στο αυτοκίνητό του? δεν φταίει όμως αυτός γιατί ο τροχονόμος του υπέδειξε που να παρκάρει. Αυτό είναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ. Αν εγώ τρακάρω με τη μηχανή πάνω σε ένα από αυτά τα οχήματα τι γινεταί? κ το θέμα είναι όχι ποιος θα πληρώσει αλλά αν θα είμαι αρτιμελής.
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 15-10-2010, 12:43
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από z_atomic Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα σε όλους. Ναι είναι μεγάλο θέμα η παραβίαση του κοκ από τα σώματα ασφαλείας (κ όχι μόνο της αστυνομίας). Εγώ θα ήθελα σε αυτό το θέμα να προσθέσω κ ένα αλλο στη συζήτηση. Έχει δικαίωμα ο τροχονόμος να προτρέπει οδηγούς να παραβαίνουν τον κ.ο.κ. κατ εξακολούθηση κ μάλιστα χωρίς να συντρέχει ιδιαίτερος λόγος? Τι εννοώ? Τους τροχονόμους που κάνουν κουμάντο στους θεατές (δεν έχει σημασία ποιας ομάδας) του Ολυμπιακού, να παρκάρουν ΠΑΡΑΝΟΜΑ κ δημιουργώντας ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ συνθήκες επί της λεωφόρου κηφισού και μάλιστα στον κλάδο εξόδου από το ΣΕΦ. είναι άκρως επικίνδυνο και παράνομο καταρχάς και σε δεύτερη μοίρα βάζω το συγκοινωνιακό κομμάτι. Δηλαδή τις προάλλες είχε κολλήσει ένα απορριμματοφόρο στον κλάδο εξόδου του ΣΕΦ γιατι είχαν παρκάρει δεξιά αριστερά οχήματα πολύ στενά. Μετά από κανένα 10 λεπτο κ με τη βοήθειά μας κατάφερε ο άνθρωπος να απεγκλωβιστεί. Δηλαδή αν ήταν καμια νταλικα τι θα γινόταν? θα περιμέναμε πότε θα τελείωνε το παιχνίδι ο Ολυμπιακός κ θα έτρωγε το βρώμικό του ο τύπος μέχρι να γυρίσει στο αυτοκίνητό του? δεν φταίει όμως αυτός γιατί ο τροχονόμος του υπέδειξε που να παρκάρει. Αυτό είναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ. Αν εγώ τρακάρω με τη μηχανή πάνω σε ένα από αυτά τα οχήματα τι γινεταί? κ το θέμα είναι όχι ποιος θα πληρώσει αλλά αν θα είμαι αρτιμελής.
επειδη εχω διαρκειας και στο μπασκετ αλλα και στο ποδοσφαιρο του ολυμπιακου,σου λεω κατηγορηματικα οτι οι αστυνομικοι οχι μονο δεν κανουν κουμαντο να παρκαρουν οι θεατες παρανομα αλλα αντιθετως παρα πολλες φορες ειναι κυριως στις στροφες και δεν αφηνουν να παρκαρει κανενας!βεβαια ο κοσμος καπου πρεπει να παρκαρει οποτε οταν δεν εμποδιζεται η διελευση οχηματων κανουν και τα στραβα ματια σε ορισμενες περιπτωσεις,αλλα δυστυχως η ελλειψη υποδομων parking δεν αφηνει περιθωρια...
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 15-10-2010, 12:52
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη εχω διαρκειας και στο μπασκετ αλλα και στο ποδοσφαιρο του ολυμπιακου,σου λεω κατηγορηματικα οτι οι αστυνομικοι οχι μονο δεν κανουν κουμαντο να παρκαρουν οι θεατες παρανομα αλλα αντιθετως παρα πολλες φορες ειναι κυριως στις στροφες και δεν αφηνουν να παρκαρει κανενας!βεβαια ο κοσμος καπου πρεπει να παρκαρει οποτε οταν δεν εμποδιζεται η διελευση οχηματων κανουν και τα στραβα ματια σε ορισμενες περιπτωσεις,αλλα δυστυχως η ελλειψη υποδομων parking δεν αφηνει περιθωρια...
φιλε μου μένω στο νέο φάληρο και το έχω δει επανειλημένως. Οι τροχονόμοι δεν επιτρέπουν μόνο σε σημεία που δεν υπάρχει καλή ορατότητα.Και μάλιστα ΠΡΟΤΡΈΠΟΥΝ να παρκάρουν πάνω στο κράσπεδο. Και το θέμα είναι οι στροφές? Αφού δεν αφήνουν τότε γιατί μετά δεν πάνε να κόψουν κλήσεις και να πάρουν πινακίδες? Αν παρκάρω όμως τη μηχανή στο πεζοδρόμιο αμέσως κάποιος θα βρεθεί να με πετσοκόψει. Γενικά ή επιτρέπεται ή δεν επιτρέπεται. Εγώ γνωρίζω ότι απαγορεύεται και είναι κ επικίνδυνο. Κατα τα άλλα η δεξιά λωρίδα της αρχής της εθνικής οδού είναι κατειλημένη νομίμως απλά κ μόνο επειδή έχει αγώνα. Οχι πες μου γράφει κάτι τέτοιο στον Κ.Ο.Κ.? Μπορεί να έχεις δίκιο να γκρινιάξεις ότι δεν έχει πάρκινγκ κ δεν γουστάρεις να πληρώσεις κ καλα κανεις αλλά αυτό είναι πρόβλημα του Ολυμπιακού κ όχι δικό μου ή του αλλοδαπού μοτοσυκλετιστή τουρίστα που δεν ξέρει ότι παίζει ο Ολυμπιακός κ μόλις έχει φύγει από τον πειραιά για εθνική οδό. Αυτά φίλε μου δεν γίνονται ούτε στις τριτοκοσμικές χώρες. Γκρινιάζουμε μόνο αν την πάθουμε εμείς ή κάποιος γνωστός. Αλλιώς δεν πειράζει, αφου παίζει ο (Ολυμπιακός ... Παναθηναικός...ΑΕΚ κλπ κλπ) στα τέτοια μας ο Κ.Ο.Κ.
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 15-10-2010, 12:57
giotis Ο/Η giotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW R1200R
Μηνύματα: 202
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Η ρύθμιση του τροχονόμου υπερισχύει από κάθε άλλη σήμανση και έχει το δικαίωμα να το κάνει ως εκ τούτου δεν είναι παράνομη.

Οι συνθήκες που δημιουργούνται περιξ των γηπέδων και των συναθροίσεων είναι ιδιατερες.

Επίσης για να μην υπάρχει μόνιμη διακοπή κυκλοφορίας σαν τη παραπάνω περίπτωση πάντα η τροχαία έχει διαθέσιμους γερανούς οχημάτων.

Αν στο σημείο δεν υπήρχε τροχαία δεν θα υπήρχαν επικίνδυνα σημεία γιατί όλα τα οχήματα θα ήταν ακινητοποιημένα από το μποτιλιάρισμα.
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 15-10-2010, 13:02
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από z_atomic Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου μένω στο νέο φάληρο και το έχω δει επανειλημένως. Οι τροχονόμοι δεν επιτρέπουν μόνο σε σημεία που δεν υπάρχει καλή ορατότητα.Και μάλιστα ΠΡΟΤΡΈΠΟΥΝ να παρκάρουν πάνω στο κράσπεδο. Και το θέμα είναι οι στροφές? Αφού δεν αφήνουν τότε γιατί μετά δεν πάνε να κόψουν κλήσεις και να πάρουν πινακίδες? Αν παρκάρω όμως τη μηχανή στο πεζοδρόμιο αμέσως κάποιος θα βρεθεί να με πετσοκόψει. Γενικά ή επιτρέπεται ή δεν επιτρέπεται. Εγώ γνωρίζω ότι απαγορεύεται και είναι κ επικίνδυνο. Κατα τα άλλα η δεξιά λωρίδα της αρχής της εθνικής οδού είναι κατειλημένη νομίμως απλά κ μόνο επειδή έχει αγώνα. Οχι πες μου γράφει κάτι τέτοιο στον Κ.Ο.Κ.? Μπορεί να έχεις δίκιο να γκρινιάξεις ότι δεν έχει πάρκινγκ κ δεν γουστάρεις να πληρώσεις κ καλα κανεις αλλά αυτό είναι πρόβλημα του Ολυμπιακού κ όχι δικό μου ή του αλλοδαπού μοτοσυκλετιστή τουρίστα που δεν ξέρει ότι παίζει ο Ολυμπιακός κ μόλις έχει φύγει από τον πειραιά για εθνική οδό. Αυτά φίλε μου δεν γίνονται ούτε στις τριτοκοσμικές χώρες. Γκρινιάζουμε μόνο αν την πάθουμε εμείς ή κάποιος γνωστός. Αλλιώς δεν πειράζει, αφου παίζει ο (Ολυμπιακός ... Παναθηναικός...ΑΕΚ κλπ κλπ) στα τέτοια μας ο Κ.Ο.Κ.
φυσικα και πρεπει να απαγορευεται παντου αλλα πρακτικα δυστυχως δε γινεται αλλιως...
θα πρεπε να πουνε -θες γηπεδο 30000 θεσεων?θα φτιαξεις υποχρεωτικα parking π.χ 20000 οχηματων...
απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν υποδομες αυτα θα χουμε...
οποτε η γνωμη μου ειναι να αφηνουν σε τετοιες περιπτωσεις τα παρανομα παρκαρισμενα οχηματα αρκει να μην επηρεαζουν διαβασεις πεζων,ορατοτητα,προσβαση αμεα κ.α
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 15-10-2010, 13:13
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Η ρύθμιση του τροχονόμου υπερισχύει από κάθε άλλη σήμανση και έχει το δικαίωμα να το κάνει ως εκ τούτου δεν είναι παράνομη.

Οι συνθήκες που δημιουργούνται περιξ των γηπέδων και των συναθροίσεων είναι ιδιατερες.

Επίσης για να μην υπάρχει μόνιμη διακοπή κυκλοφορίας σαν τη παραπάνω περίπτωση πάντα η τροχαία έχει διαθέσιμους γερανούς οχημάτων.

Αν στο σημείο δεν υπήρχε τροχαία δεν θα υπήρχαν επικίνδυνα σημεία γιατί όλα τα οχήματα θα ήταν ακινητοποιημένα από το μποτιλιάρισμα.
Η ρύθμιση του τροχονόμου υπερισχύει κ για στάθμευση πάνω στην εθνική οδό? Είσαι σίγουρος γι αυτό που γράφεις?
Οι συνθήκες ναι είναι ιδιαίτερες αλλά διαμορφώνονται έτσι ώστε να τίθεται σε κίνδυνο η ζωή άλλων πολιτών?
Το ότι έχει γερανό φίλε μου δεν μου λέει τίποτα. Έχει κ μπλοκάκι αλλά δεν γράφει. Δεν χρειάζεται να φτάσει στο γερανό.
Αν δεχτώ τα οσα γράφεις παραπάνω τότε θα έπρεπε να τηρηθούν κάποιοι κανόνες για να γίνει η συγκεκριμένη εξαίρεση.
Να υπάρχει φωτεινή προειδοποίηση για αλλαγή λωρίδας αρκετά πριν το σημείο που σταθμεύουν τα οχήματα
Να έχουν τοποθετηθεί κώνοι επί του οδοστρώματος για να οδηγούνται τα οχήματα στην ελέυθερη λωρίδα.
Να υπάρχει μόνιμη παρουσία της τροχαίας στο σημείο μέχρι την απομάκρυνση των οχημάτων. Παρόλα αυτά οι τροχονόμοι πίνουν καφέ κ τρώνε τυρόπιτα σε μια σκια - λογικό για τόσες ώρες- κ κανένας από αυτούς δεν είναι κατά τη διάρκεια του αγώνα σε επικίνδυνα σημεία.
Αν ο ΚΟΚ επιτρέπει ολα αυτα θα πάω αύριο έξω από τον Πανελήνιο θα παρκάρω πάνω στο πεζοδρόμιο κ άν πάνε να με γράψουν θα τους πω ότι έχει αγώνα πινγκ πονγκ κ δεν βρίσκω παρκάρισμα
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 15-10-2010, 13:15
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Οι έλληνες αστυνομικοί σέβονται τον ΚΟΚ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
φυσικα και πρεπει να απαγορευεται παντου αλλα πρακτικα δυστυχως δε γινεται αλλιως...
θα πρεπε να πουνε -θες γηπεδο 30000 θεσεων?θα φτιαξεις υποχρεωτικα parking π.χ 20000 οχηματων...
απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν υποδομες αυτα θα χουμε...
οποτε η γνωμη μου ειναι να αφηνουν σε τετοιες περιπτωσεις τα παρανομα παρκαρισμενα οχηματα αρκει να μην επηρεαζουν διαβασεις πεζων,ορατοτητα,προσβαση αμεα κ.α
μαζί σου φίλε αλλά ξέρεις ότι δεν τηρείται αυτό γι αυτό το έθεσα το θέμα. Ξέρεις πολύ καλά τι γίνεται μέσα στο ΣΕΦ κ στα πέριξ. Ειλικρινά όμως βρε παιδί μου δεν καταλαβαίνω δεν λυπάστε τα αυτοκίνητά σας κ τα αφήνεται σε αυτό το χαμό? Εγώ θα το άφηνα στο μοσχάτο κ θα πήγαινα με τρένο που σε αφήνει μπροστά στο καραισκάκη. τι πιο απλο. μην πω δεν θα έπαιρνα καθόλου αυτοκίνητο
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Οι Βολιοτες τον πινουν στην Αγχιαλο... alx_k Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 38 30-04-2010 19:02
Σήματα ΚΟΚ... κόπηκα! gemara Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 14 19-01-2010 23:11
Οι Ελβετικές αρχές συνέλαβαν τον Ρομάν Πολάνσκι soter3gm Κόσμος 3 06-10-2009 01:02
Οι λογιστές κυνηγούν τον Ρόσι Alext Αγώνες 8 27-09-2009 22:15
Οι «Περσείδες» θα φωτίσουν τον ουρανό yannis Περιβάλλον 10 12-08-2009 11:37


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:24.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!