GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 15-10-2011, 18:39
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Αδειαζουμε ντουλαπες...με πολλα και διάφορα αναλογως ορεξεων!Εχουμε και λεμε λοιπον...Κατ'αρχας τα πραγματακια ειναι Πατρα και θα φυγουν για οπου θελησετε...Παμε να δουμε:

1.Μπουφαν cordura Revit με προσθαφαιρουμενες επενδυσεις(μια για νερο και μια για ζεστη)τουριστικο στυλ(3/4 που λεμε).Μεγεθος XL.Σε μαυρο με γκρι και λιγο σκουρο πρασινο μεσα σε σχεδιο...Εχει προστασια σε ωμους-αγκωνες και αν θετε παιρνει και στην πλατη(εχει υποδοχη).Ανακλαστικα επισης επανω για τη νυχτα.Τσεπες παντου,πολυ καλα κλεισιματα και ανετο πολυΜε εχει βγαλει λεβεντη σε καλοκαιρακι και χειμωνες και αξιζει. Αντεχει πολυ ακομα.Σε καλη κατασταση,αρκετα φορεμενο αλλά χωρις σκισιματα γδαρσιματα κλπ...Τα προσεχουμε ολα βλεπεις...συνηθεια δικη μου.
Τιμη 70 ευρω





2.Παντελονι cordura Acerbis,μεγεθος XXL,πληρως αδιαβροχο με επενδυση εσωτερικη προσθαφαιρουμενη για τα πιο κρυα ταξιδακια.Εχει προστασια στα γονατα,μια εξτρα εξωτερικη πληρως αδιαβροχη τσεπη στα πλαγια και παιρνει και ζωνη για να σφιγγει στα μετρα σας.Εχει και ορθια μεση πισω για να βοηθα τη μεση απο μονο του.Φερμουαρ στο υψος της μποτας για ευκολο βαλε-βγαλε. Πολυ ανετο..Πολυ καλη κατασταση και αυτο.Να καταλαβεις αν σου κανει εγω ειμαι στο 1.89 και στα κιλα κανει για 90+ εως 110 περιπου...
Τιμη 70 ευρω




3.Κρανος Uvex Enduro,μεγεθος Large.Οπως το βλεπετε στη φωτο,μαυρο με σχεδιο γκρι.Με προσθαφαιρουμενο πολυ ευκολα γεισο(δεν τον εβγαλα ποτέ προσωπικα ακομα και σε ταξιδι με πολλα χλμ).Χωρις κοπανηματα και πεσιματα.Εχει και κατι υποσιαγωνα και ανταλλακτικα και θα τα παρετε ολα παρεα εννοειται.
Τα αυτοκολλητα GS θα βγουν φυσικα αν καποιος δεν τα θελει,ειναι εξτρα κολλημενα.
Τιμη 80 ευρω.




4.Γαντια Richa,hipora,πληρως αδιαβροχα,cordura υλικο σε μεγεθος Small.ΑΦΟΡΕΤΑ!!!Tιμη 30 ευρω



5.Γαντια nordcap,μεγεθος Small,εποχιακα αεριζομενα με προστασιες κοκκαλινες.Τιμη 10 ευρω



6.Tankbag απο το Louis εξαιρετικο,χωραει πολυ πραγμα μεσα.ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ στην τσαντα μεταφορας του.Με ιμαντες προσδεσης,ειδικη βαση αφαιρουμενη στο κατω μερος εχει αφρολεξ για να μην γδερνει το ρεζερβουαρ.Εχει και κουκουλα για αδιαβροχο πληρως.Με πολλες τσεπες και αυξομειουμενης χωρητικοτητας.Εχει και διαφανη θηκη πανω για χαρτη.Εχει λαβη για μεταφορα και ζωνη για τον ωμο.Τιμη 35 ευρω



7.Τσαντακι μαγνητικο IXS για καθημερινη χρηση.Χρωμα army πρασινο παραλλαγης...Επισης ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ.Με διχτακυ απεξω για ενα κινητο πχ ή για ψιλα.2 θηκες μια μεγαλη μια μικρη.Βολικοτατο.Αλλά ντεν εχω μεταλλικο ρεζερβουρ οπότε παει κι αυτο... Τιμη 20 ευρω.



8.Τσαντακι μηρου I-six.Βολικοτατο αλλά κι αυτο ΑΡΧΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ.Δεν με βολεψε προσωπικα και πηρα tailbag. Τιμη 25 ευρω


Σε ολα τα παραπανω υπολογιστε τι μεταφορικα θελετε και πως...Με ΚΤΕΛ ας πουμε θα με βολευε αν μαζευτειτε απο Αθηνα πχ να τα στειλω ενα πακετο και να μοιραστειτε κανα 10αρικο ολοι μαζι...Αλλιως απο αλλου παλι το ιδιο ή εν τελει με ΕΛΤΑ αν ειστε πιο μακρυα και εκτος ΚΤΕΛ...Εννοειται απο κοντα οποιος το κανονισει βρισκομαστε Πατρα..

Αντε για παρε κοσμε να αδειασει η ντουλαπα γιατι ερχονται τα χειμερινα της φαμιλιας οσονουπω και η γυναικα εχει βαρια παντοφλα...ασε η γκρινια.Οι παντρεμενοι με νοιωθετε τι λεω..οι ελευθεροι...χαλαρα και αφηστε τους ####υς...

ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΕΙΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟς ΕΔΩ...ΟΧΙ ΠΜ.Και οταν κλεισει με το καλο τοτε τα λεμε με ΠΜ.Οτι θελετε με ρωτατε δημοσιως...Ευχαριστω

Last edited by mAthosalas; 15-10-2011 at 18:43.
  #2  
Παλιό 15-10-2011, 20:01
loulou1100gs Ο/Η loulou1100gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-Κέντρο, πιό κέντρο δεν γίνεται...
Μoto: R1100GS-XRV 650 και NX650 Dominator-ΧRV 750 RD 07-XTZ 750 Super Tenere
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Το κράνος με ενδιαφέρει και παρακαλώ με τα αυτοκόλλητα...Αναμένω περισσότερες πληροφορίες (περί την αποστολή κλπ αν και έχω άνθρωπο δικό μου εν Πάτραις, άσε που σκέφτομαι βόλτα για καφέ)
  #3  
Παλιό 15-10-2011, 21:16
ziumann Ο/Η ziumann βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Χαλκιδα
Μoto: F 650 GS '03
Μηνύματα: 416
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
6.Tankbag απο το Louis εξαιρετικο,χωραει πολυ πραγμα μεσα.ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ στην τσαντα μεταφορας του.Με ιμαντες προσδεσης,ειδικη βαση αφαιρουμενη στο κατω μερος εχει αφρολεξ για να μην γδερνει το ρεζερβουαρ.Εχει και κουκουλα για αδιαβροχο πληρως.Με πολλες τσεπες και αυξομειουμενης χωρητικοτητας.Εχει και διαφανη θηκη πανω για χαρτη.Εχει λαβη για μεταφορα και ζωνη για τον ωμο.Τιμη 35 ευρω

Φιλε μου ξερεις αν μπαινει στο 650gs?Αν ναι το θελω.
  #4  
Παλιό 15-10-2011, 23:47
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Κώστα καλησπέρα,κράτα
Μου το παντελόνι και τα λέμε αύριο τηλεφωνικά.
  #5  
Παλιό 16-10-2011, 01:19
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Δεν είδα την τελευταία παράγραφο και σου έστειλα πμ....... Αν θες μου απαντα για το κρανος .......
  #6  
Παλιό 16-10-2011, 01:23
black_hawk Ο/Η black_hawk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Κερκυρα
Μoto: GS 1200
Μηνύματα: 3,382
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Κωστα, το small καλοκαιρινο γαντακι, το κλεινουμε απο τωρα! (Τα λεμε και αυριο, τηλεφωνικα.. )
  #7  
Παλιό 16-10-2011, 01:50
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από loulou1100gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κράνος με ενδιαφέρει και παρακαλώ με τα αυτοκόλλητα...Αναμένω περισσότερες πληροφορίες (περί την αποστολή κλπ αν και έχω άνθρωπο δικό μου εν Πάτραις, άσε που σκέφτομαι βόλτα για καφέ)
Αναμενω αυριο ενα φιλο να το δει.Αν δεν το παρει(δεν του κανει δηλαδη)ειναι δικο σου-εισαι ο αμεσως επομενος!!!Αναμονη για λιγο παρακαλω.Ευχαριστω θα ενημερωσω εγκαιρως αυριο

Το tank bag και το παντελονι δοθησαν...Ευχαριστω για το ενδιαφερον.

Τα γαντια Θαναση επισης θα τα δει ο φιλος με το κρανος αυριο.Αν δεν τα θελει και αυτα,στα πακεταρω με το παπορι για πανω.Θα ενημερωσω αυριο...

Ευχαριστω ολους...παμε για τα υπολοιπα
  #8  
Παλιό 16-10-2011, 11:22
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Νεωτερη ενημερωση μεχρις στιγμης:
Φυγανε τα :
1)Tank bag
2)Μπουφαν Revit
3)Παντελονι Acerbis

με γειες στους νεους κατοχους...
Ενημερωνω εκ νεου εντος της σημερον για τα υπολοιπα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
  #9  
Παλιό 16-10-2011, 14:21
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Κώστα στείλε μου με pm τηλέφωνο
Γιατί το έχασα
  #10  
Παλιό 16-10-2011, 17:07
clear Ο/Η clear βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Κάντζα
Μoto: F 650 dakar rr
Μηνύματα: 216
Προεπιλογή Απάντηση: mAthosalas' sales...Πολλά και διάφορα

Μπαίνω στη σειρά για το κράνος και το μαγνητικό τσαντάκι

Last edited by clear; 16-10-2011 at 17:08.
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Revit OFF TRACK sales... XCHALLENGE Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες 14 04-10-2011 14:58
mAthosalas απο Πάτρα με F8.Γειααα! mAthosalas Καλώς ήλθατε 39 25-10-2010 20:49
FOR SALES .... HP 110 MINI NOTEBOOK ARGI Πωλήσεις γενικώς 1 23-06-2010 20:33


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:47.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!